Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti

21.02.2020. 11:57

kurai augstskolai "doktorei" vajadzētu piešķirt "goda"nosaukumu?

Atbildēt

Jānis

20.02.2020. 16:09

Tā vai citādi, bet Misānes gadījums parāda to,ka cilvēki nemēdz aizdomāties, toties ir viegli manipulējami.Kurš vainīgs un kurš upuris, tas ne vienmēr ir noskaidrojams pēc masu PR kampaņas.Jā es nezinu kas un kā ir 'Misānes lietā', bet skaidri redzams,ka tas ,ka Latvija pēc pašnāvību daudzuma ir vienā no pirmajām vietām pasaulē visus šos gadus. Un kuru tas satrauc?

Atbildēt

ilmars

19.02.2020. 16:57

flkgkbyhjbgkkk

Atbildēt

Nelasi, ko nesaproti

19.02.2020. 16:18

»

Niknais

pats tu esi idiots, caur dibenu ieņemtais bauri, kadišs vismaz raksta par mums visiem, nevis kā tu - domā tikai par savas mātes krānu


Vienu rakstu Kadišs uzrakstīja normālu. Tagad sakāpis paurī un brauc auzās. Pēc būtības prasts un tups.

Atbildēt

zjb

19.02.2020. 14:15

Auni! Pareizi jāraksta dr. Kristīne Misāne

Atbildēt

Niknais

19.02.2020. 12:52

»

Slima suņa murgi, Kadiš!

Nev oespējams izvērtēt Misānes nodarījumus, ne apsūdzības viņai, Latvijas prokuratūrai atsakoties iepazīties ar Misānes lietu. Tu tomer, Kadiš, esi idiots


pats tu esi idiots, caur dibenu ieņemtais bauri, kadišs vismaz raksta par mums visiem, nevis kā tu - domā tikai par savas mātes krānu

Atbildēt

Perfekti! Paldies!

19.02.2020. 12:51

"Ažiotāžas aizsegā katru dienu Latvijā iet bojā cilvēki, kurus Latvijas valsts novedusi līdz bankrotiem, maksātnespējai, bezpajumtnieka stāvoklim un pat nāvei. Bet viņi nevienu neinteresē. Jo viņi klusē. Un nav jau vairs, kur iespraukties ar savu bēdu stāstu un, iespējams, lūgumu pēc līdzcilvēku līdzjūtības un palīdzības – informācijas telpa ir pilna..."

Atbildēt

agents

19.02.2020. 11:52

Arlietu ministrija sez vai nu galigie slinki vai idioti. Vienigais veids ka vat apturet ekstradiciju ,ir ECT iesniegums ar pieradijumiem ,ka DAR vinai draud netaisniga tiesa ,vai citas briesmas . Iesniegumu par izdosanu izskata bez rindas Punkts.

Atbildēt

kāds

19.02.2020. 11:12

»

to selfī

tu vari apskatīt virs virsraksta - čūska zālē! :) Nu, pamēģini nosist...


žurnālists varētu noskaidrot, vai tas viltotais dokuments, kas parādās apsūdzībās patreizējai mediju galvenai varonei, ir DĀR tiesas atzinums par tēva vardarbību.Ja tas tā ir, tad tas ir piesegs citiem likumpārkāpumiem, manipulācija, lai izmantotu bērnus savai glābšanai.Ja tā, tad paliek ļoti, ļoti skumji, ka šajos laikos tik viegli manipulēt ar tautas masām.

Atbildēt

to selfī

19.02.2020. 09:03

»

niknums vai kaisle

Ar lāpstu Tevi nosist par vecu anekdoti.Palags pirms tam varētu noderēt,bet,lūdzu,ierosinošu vārdisku selfī


tu vari apskatīt virs virsraksta - čūska zālē! :) Nu, pamēģini nosist! :)
Bet no mīlas līdz naidam dažreiz nav tālu. To apliecina gan raksta autora, gan Misānes gadījumi. Svarīgi tomēr būtu saglabāt cilvēcīgumu. Un likumdevējiem būtu jāpadomā, vai viņu izdotos likumus nevar nelietīgi izmantot, lai sagādātu cilvēkiem ciešanas. To parāda gan Kadiša, gan Misānes stāsts.

Atbildēt

piemēram

19.02.2020. 06:31

»

Un?

Vai pateica ko nepareizu? Tieši kur viņam nav taisnība? Nosauc kaut vienu "punktu


20+ gadus veciem murgojumiem par Godmaņa cukurfabrikām.

Atbildēt

Andris

18.02.2020. 22:11

Anar, ti ne prav!

Kad tu viens pats stāvēji pie MK, tu stāvēji par... nodokļu parādu, ko valsts tev piedzina?! Pat tad tevi atbalstīja. Misānes gadījumā runa ir vienkārši par cilvēkiem, par Latvijas cilvēkiem, kuri Latvijai nav parādā. Jā, varbūt kaut ko DĀR sastrādājusi, bet "viņš ir nelietis, bet mūsu nelietis". Atvelkam uz savu māju un tad tiekam skaidrībā. Bibi Netanjahu no Krievijas cietuma izprasija izraēlieti - narkokurjeri!!!

Vērsties pie Putina tev šķiet nepiedienīgi? Nē, tieši otrādi - koalīcijas (esošās, bijušās un Rīgā topošās) zagļu un izmireļu banda ir pelnījusi jebkuru rungu, pat kaimiņu. Ja tu par nodokļu strīdu vērstos pie Putina, būtu nesmuki, bet par cilvēku glābšanu var vērsties pie jebkura cilvēka. Tu raksti, ka neredz klusās pašnāvības. Kā lai viņi tās ierauga, ja neredz Misānes baļki, ko viņiem grūz acīs, degunā un vēl ar Putinu - pakaļā?!

Koronavīruss. Un kā tu iedomājies, ka Latvijas valsts, kas nav gatava nekam, tieši vīrusam būs gatava? Ja pat ASV atjēgušies, ka pieminēto aprīkojumu viņi pie savis vairs nevar atrast, jo tas ticis vairumā piegādāts no Ķīnas.

Ainār, vienkārši nemaisi kopā paralēlas lietas, necel vienu svarīgāku par otru.

Atbildēt

Debilais Kadišs apsriež Misāneietas saturu

18.02.2020. 20:44

»

pārvaldnieks

tomēr pats tu idiots: tiek runāts par faktu,nevis lasīts spriedums fakta lietā


kura apstākļi nav zināmi pat prokuratūrai, kura atteicās no lietas pārņemšanas! Prokuratūra to pamatoja, ka apsūdzībai neesot nozīmīgi sodi Latvijā. Prokuroram jāsaņem nozīmīgs sods par to! Jo, neiepazīstoties ar lietu, spriež diletantiski un neloģiski. To prokurora purnu drīz redzēs visa Latvija!

Atbildēt

Un?

18.02.2020. 20:40

»

koijots

Raksta autors ir uzskatāms piemērs tam, kā personiskās nedienas iespaido skatījumu uz cilvēkiem un notikumiem


Vai pateica ko nepareizu? Tieši kur viņam nav taisnība? Nosauc kaut vienu "punktu"!

Atbildēt

izdzīvojušais pircējs

18.02.2020. 20:14

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Taisnība.Vainojama VIENA SKRŪVE.To liksim pieminekļā augšā."Gājuši bojā iepērkoties".

Atbildēt

niknums vai kaisle

18.02.2020. 20:11

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Ar lāpstu Tevi nosist par vecu anekdoti.Palags pirms tam varētu noderēt,bet,lūdzu,ierosinošu vārdisku selfī!

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

18.02.2020. 20:09

Kritika iedarbojas.Nevis gānīšanās,bet izsvērta kritika.Tad šie ķertie sāk rakstit īsāk,līdz ar to arī skaidrāk,un sāk apjēgt,ka viņi nespēj izteikties,un viņiem pat nav ko teikt.Jo,cik var prasti lamāties.References piemērs-čekas ziņotājs A.Priedītis,viņš jau šāk izsisties no ritma.Pie galvenā paladziņa pats pieraksta īgnu,izplūdušu komentāru,tādējādi pats noniecinādams savu gara darbu.Bet esot publicējis trīsdemit vienu grāmatu!

Atbildēt

KK

18.02.2020. 19:42

Protams ka daudzi ikdienas iet bojā, bet ja valdība izglābs vismaz vienu cilvēku, tas jau būs kaut kas nebijis valsts politikā. Misānei protams ir vairāki likumpārkapumi, bet vai viņa par tiem ir pelnījusi nāvessodu?

Atbildēt

apbrīnojami

18.02.2020. 19:27

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Re&Re, Ušmerika, Sprūdža un Dombrovska vietā, tikai viens vainīgais!

Atbildēt

niknā komentētāja

18.02.2020. 19:11

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu...
Bet pagaidām mūs pārsteidz jauna tiesiskuma izpausme - Zolitūdes traģēdijā vainojams viens upurjērs, no kura cer piedzīt visas kompensācijas. Tiešām, nebija ilgi jāgaida uz jaunu gadījumu.

Atbildēt

starp citu

18.02.2020. 19:07

Kā Misāne tika ārā no Latvijas/Rīgas lidostas, būdama Interpola meklēšanā? Dānijā/Kopenhāgenas lidostā viņu uzreiz aizturēja.

Atbildēt

koijots

18.02.2020. 19:06

Raksta autors ir uzskatāms piemērs tam, kā personiskās nedienas iespaido skatījumu uz cilvēkiem un notikumiem.

Atbildēt

Eduads Lunis

18.02.2020. 18:50

---Raksti sakarīgāk un sakarīgāk! Noteikti varēsi patiesi aprakstīt ,,latvijas brīvvvalsts,, labumus.
-Paldies,bija interesanti un noderīgi.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 17:40

Vai pēc akmens laikmeta parašām upurējot Misāni, izdosies novērt koronavīrusu? Varbūt labāk Rinkēviču un Bordānu, kuru dēļ tagad Misānei draud izdošana, jo tāds upuris būtu krietni "vērtīgāks"?

Atbildēt

novērotājs

18.02.2020. 17:38

aizvērtu jau beidzot tās žaunas ar to misāni. apriebusies jau tā mātīte, goda vārds! kad izdarīt likumpārkāpumus citā pasaules malā, tad ne latvija nebija vajadzīga ne eiropas savienība, bet kad sūdi vagā tad uzreiz sāk ķērkt par kaut kādām eiropas pilsoņu tiesībām!

Atbildēt

Slima suņa murgi, Kadiš!

18.02.2020. 17:10

Nev oespējams izvērtēt Misānes nodarījumus, ne apsūdzības viņai, Latvijas prokuratūrai atsakoties iepazīties ar Misānes lietu. Tu tomer, Kadiš, esi idiots!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...