Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 08:54

Labs raksts. Un šaja konteksta jasaka, ka ideoloģijas potēšana sākas bērnudārzos. Saja nabadzīgaja valstī gandrīz visas pašvaldības dotē bērnu ēdināšanu, līdz ar to tiek radīta situācija, ka bērns savus pirmos dzīves gadus, 12h dienā, pavada iestādē ar svesiem cilvekiem. Viņam tiek atņemta saskarsme ar tuvakajiem - vecakiem - un bērns tiek psiholoģiski kripļots. Tagad, pirms vasaras iestāšanās, bernu pirmskolas iestades testē vecākus, lai noskaidrotu, cik bērni apmaeklēs vasaras mēnešos PII, un cik mēnešus. Un - nebrīnos - ir grupas, kur bērni apmeklēs visus 3 mēnešus PII. Un nevis daži, bet puse no grupas, t.i., 9 bērni. Vecākiem ir atvaļinājumi? ir. Bet arī vecākiem ir zudusi psiholoģiskā saikne ar bērnu. Pagajušaja vasarā tādi gadījumi bija n-tie, kad vecāki īsi pirms 19 ieskrien bērnudārzā, lai paķertu savu atvasi, bet paši sarkaniem rumpjiem un peldkostīma lencītēm rotāti. Normali tas ir? Ja ģimenes vērtība pamatos tiek grautas, tad ir jāsaprot, ka arī nākošā paaudze būs ne labāka, bet vēl sliktāka. Ļoti bēdīgi

Atbildēt

totalitārās valstīs

20.04.2021. 08:34

nav kultūras, bija kaut kāds atliekas, izmira

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 08:24

Šodiens nra intervijā Pīlēns runāja par šo procesu politikā - Plaukstošas demokrātijas modelī romantiķi sāk jaunu partiju ceļu, tad tās transformē karjeristi un visu idejiski nogalina konjunktūristi. Tā partijas paliek arvien noplicinātākas.

Šeit savukārt no garīgā redzespunkta, tiek pieminēts arī bārenības gars, ne jau velti virkne ļoti redzamu politisko narcistu ir bijuši ar lielām problēmām attiecībās ne tikai ar Dievu, bet arī ar miesīgiem tēviem:
https://www.youtube.com/watch?v 2am7dKZkp0E

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:32

»

Tiesību uzurpācijas gars

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām...


Sātaniskos režīmos kādi bija komunistiskais, franču revolūcijas masoniskais un naciskais šīs tiesību uzurpācijas izpusmes tika sevišķi veicinātas.
Zaudētāja ir nācija - Einšteins un citi zinātnes diz'žgari palīdzēja augt ASV, nevis dzimtajai zemei. Lielsaimnieki nonīka lēģeros. Inteliģence nespēja ar saprātīgiem ekonomiskiem argumentiem novērst badu ekonomikas eksperimentu laikā Padomju savienībā, dižgari mira zem giljotīnas Francijā utt. utjp.

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:22

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām.
Cīnīties ar to var katrs indivīds kā ar vienu no saviem ieksējiem dēmoniem, kas jāuzvar ar gaismu. Tam der smags darbs ar sevi, ievērojot principus:
Pazemība un atkarība. Mēs esam pilnībā atkarīgi no Dieva. "Jo Viņā mēs dzīvojam, kustamies un esam ..." (Apustuļu darbi 17:28, KJV)
Savienojums. Mēs esam izveidoti tā, lai dzīvotu savstarpējā savienībā, "... jo attiecības mūs mudina izpildīt realitātes prasības".
Īpašumtiesības. Mums jāuzņemas atbildība par mūsu pašu izvēli. Vainot citus ir tiešais ceļš uz tiesību uzurpāciju.
Pieņemot negatīvo. Jūsu trūkumus nevar piedot un dziedēt, kamēr jūs paši tos neatzīstat. "Skarbais iekšējais tiesnesis palēnina tevi, attur riskēt un liek tev sev nepatikt par to kas tu esi." Maini sevi un pasaule mainīsies.
Mūsu unikālās lomas atrašana. Lai dzīvotu ilgi un apmierināti, atrodiet savu dzīves mērķi un piepildiet to. "Mēs nejūtamies piepildīti vai īstajā dzīves telpā, kamēr neatrodam savas kaislības, attīstām talantus, piedzīvojam savu misiju un iesaistāmies jēgpilnā šo lietu izpausmē, lai padarītu pasauli labāku."

Atbildēt

Fēlis

20.04.2021. 05:57

»

Komunisms atgriežās

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas...


Neizglītots proletariāts vienmēr ir vairākumā. Cita lieta- ļaut tam veikt destruktīvas darbības vai nē. Acīmredzot garīgi neveselā pasaules "elite" apzināti degradēja izglītības sistēmu, tikai jautājums ir- kāpēc? Vai lai vergi būtu nespējīgi domāt un analizēt, vai arī lai tiem varētu ieborēt visdestruktīvākās ideoloģijas un uz to putām ieviest ... pasaules valdību..., tā laikam visvienkāršāk to apzīmēt? Jebkurā gadījumā atspere ir palaista un mēs esam sūdos līdz ausīm. Tie, kas ir izgājuši caur jauno izglītības sistēmu, prot tikai muldēt un ne par ko nenest atbildību.

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 04:51

»

TTT

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...


Pareizi,visu varu padomēm!Sākot ar eirokolhoza komisāru padomēm,beidzot ar apkopēju padomēm.Tas viss jau bija un atkal atgriežas.Tās padomes jau pašas neko nelemj,tikai no lapiņas nolasa priekšā uzrakstītas pavēles.Tā bija PSKP kongresos,tagad tas pats notiek "valstu" parlamentos un eirokomisijā,komisāru padomē.

Atbildēt

TTT

19.04.2021. 23:04

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...

Atbildēt

45

19.04.2021. 20:33

Kas ir Kultūras akadēmijas vadītājs ? Tas ir jaatlaiž pirmais ....

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2021. 20:20

Neizbrīna tas,ka vairojas sūdzambībeles bez kultūras aizmetņiem,pateicoties izglītības sistēmas "izcilībai".Bet ir taču tie kolekts apkopotāji,kuri pieņem vadošus norādījumus un izdod pavēles.Es ar Jums Harij TUMAN!

Atbildēt

Žulis

19.04.2021. 20:13

Te jau nav runa par karojošo feminismu, ne par diktatoriskas formas pieņēmušu liberālismu vai “demokrātijas” diktatūru. Te vispār apakšā nav nekā ideoloģiska. Tas vienkārši ir rupjš, mērķtiecīgs pasākumu komplekss normālas, vērā ņemamas izglītības likvidēšanai Latvijā un ne tikai Latvijā. Šis pasākumu koplekss vienkārši TIEK PIESEGTS ar ideoloģiskiem saukļiem un muldēšanu par toleranci, politkorektumu un visdažādāko minoritāšu tiesību aizsardzību. Primārs mērķis ir sagraut izglītību, bet visi tie karojošie liberāļi un feministes ar saviem saukļiem ir tikai instrumenti šī mērķa sasniegšanai. Cilvēki redz tikai šo piesegu un domā, ka vēršoties ar saprātīgiem argumentiem un pierādījumiem pret to, iespējams kaut ko mainīt vai kādu par kaut ko pārliecināt. Tie, kas vada un virza šo kampaņu ne par ko nav jāpārliecina. Viņi ļoti labi visu zin un saprot. Tāpat nav iespējams pārliecināt viņu izdresētos noderīgos kretīnus un uzpirktos provokatorus. Mūsu acu priekšā tiek metodiski iznīcināts viss, kas saistās ar valstiskumu. Ekonomiski Latvijas valsts ir jau iznīcināta. Jāiznīcina arī izglītība, lai nebūtu šeit gudru prātu, kas nākotnē spētu ekonomiku atjaunot un cīnīties par savu valstiskumu. Pasaules varenajiem vajag lētu, viegli pārvaldāmu darba lopu baru, nevis tautas, kas grib būt noteicējas savā zemē un valstis, kas sargā savas robežas. Un te nav nekā ideoloģiska , “tikai bizness”. Arī gadsimtus atpakaļ vergturi vergus kala važās ne jau ideoloģisku apsvērumu dēļ. Mūsdienu vergturi važās iekaļ cilvēku prātus un tas priekš biznesa ir daudz efektīgāk.

Atbildēt

smekejosas babas uz ielas

19.04.2021. 19:38

»

LU SZF,LKA gudrinieces

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai


babas sorosa cilveku degradacijas visaptverisajai politikai padodas daudz vieglak neka viriesi.tapec nav jabrinas ko vinas dara vid,kas ir znotina,ko vinas dara Latvijas saeima un latvijas ierednu klanu sistema kopuma. !

Atbildēt

LU SZF,LKA gudrinieces

19.04.2021. 19:34

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai!

Atbildēt

Komunisms atgriežās

19.04.2021. 18:32

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas slavenākās kompānijas masveidā pārpērk ķīnieši, bet uz drūpošas vietējo aborigēnu intelektuālās kapacitātes nepietiekamības fona, šis lienošais komunisms pazudinās Eiropu.

Atbildēt

lauķis

19.04.2021. 18:25

»

Lasītājs

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība


Tieši par to savulaik biedrs Tumans aģitēja,tagad pats atrāvās.Tomēr uz visu jāskatās no pozitīvās puses,laimīgs tas kas savus grēkus paspēj izpirkt šajā dzīvē.

Atbildēt

Lasītājs

19.04.2021. 17:27

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība!

Atbildēt

dailes tik daudz

19.04.2021. 17:17

Te kāds pret feminismu? Tiesībām izpausties? Biedrs Tumans nesaprot Kultūras akadaēmijas rektores īpašo stāvokli kā rektoru padomes vadonei cie''sajā mijiedarbībā ar īpašo Gudrības ministri Nu nav vietas tajā laivā pārāk zinošiem un kā tām topošām kultūrasnama sekretārēm un zilo ekrānu dīvām, influencerēm un visam kam citam, kas peld pa virsu, te var uzdrošināties kaut ko arī prasīt? Vai tad nepietiek, ka ka reģistrējas, atrāda kājas pirmajā rindā? Bijuso anaonīmo vēstuļu un iesniegumu vietā, tagad modē anaonīmās aptaujas... un ak vai, ja kāds te iedomāsies kaut ko prasīt studentēm

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...