Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 08:54

Labs raksts. Un šaja konteksta jasaka, ka ideoloģijas potēšana sākas bērnudārzos. Saja nabadzīgaja valstī gandrīz visas pašvaldības dotē bērnu ēdināšanu, līdz ar to tiek radīta situācija, ka bērns savus pirmos dzīves gadus, 12h dienā, pavada iestādē ar svesiem cilvekiem. Viņam tiek atņemta saskarsme ar tuvakajiem - vecakiem - un bērns tiek psiholoģiski kripļots. Tagad, pirms vasaras iestāšanās, bernu pirmskolas iestades testē vecākus, lai noskaidrotu, cik bērni apmaeklēs vasaras mēnešos PII, un cik mēnešus. Un - nebrīnos - ir grupas, kur bērni apmeklēs visus 3 mēnešus PII. Un nevis daži, bet puse no grupas, t.i., 9 bērni. Vecākiem ir atvaļinājumi? ir. Bet arī vecākiem ir zudusi psiholoģiskā saikne ar bērnu. Pagajušaja vasarā tādi gadījumi bija n-tie, kad vecāki īsi pirms 19 ieskrien bērnudārzā, lai paķertu savu atvasi, bet paši sarkaniem rumpjiem un peldkostīma lencītēm rotāti. Normali tas ir? Ja ģimenes vērtība pamatos tiek grautas, tad ir jāsaprot, ka arī nākošā paaudze būs ne labāka, bet vēl sliktāka. Ļoti bēdīgi

Atbildēt

totalitārās valstīs

20.04.2021. 08:34

nav kultūras, bija kaut kāds atliekas, izmira

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 08:24

Šodiens nra intervijā Pīlēns runāja par šo procesu politikā - Plaukstošas demokrātijas modelī romantiķi sāk jaunu partiju ceļu, tad tās transformē karjeristi un visu idejiski nogalina konjunktūristi. Tā partijas paliek arvien noplicinātākas.

Šeit savukārt no garīgā redzespunkta, tiek pieminēts arī bārenības gars, ne jau velti virkne ļoti redzamu politisko narcistu ir bijuši ar lielām problēmām attiecībās ne tikai ar Dievu, bet arī ar miesīgiem tēviem:
https://www.youtube.com/watch?v 2am7dKZkp0E

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:32

»

Tiesību uzurpācijas gars

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām...


Sātaniskos režīmos kādi bija komunistiskais, franču revolūcijas masoniskais un naciskais šīs tiesību uzurpācijas izpusmes tika sevišķi veicinātas.
Zaudētāja ir nācija - Einšteins un citi zinātnes diz'žgari palīdzēja augt ASV, nevis dzimtajai zemei. Lielsaimnieki nonīka lēģeros. Inteliģence nespēja ar saprātīgiem ekonomiskiem argumentiem novērst badu ekonomikas eksperimentu laikā Padomju savienībā, dižgari mira zem giljotīnas Francijā utt. utjp.

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:22

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām.
Cīnīties ar to var katrs indivīds kā ar vienu no saviem ieksējiem dēmoniem, kas jāuzvar ar gaismu. Tam der smags darbs ar sevi, ievērojot principus:
Pazemība un atkarība. Mēs esam pilnībā atkarīgi no Dieva. "Jo Viņā mēs dzīvojam, kustamies un esam ..." (Apustuļu darbi 17:28, KJV)
Savienojums. Mēs esam izveidoti tā, lai dzīvotu savstarpējā savienībā, "... jo attiecības mūs mudina izpildīt realitātes prasības".
Īpašumtiesības. Mums jāuzņemas atbildība par mūsu pašu izvēli. Vainot citus ir tiešais ceļš uz tiesību uzurpāciju.
Pieņemot negatīvo. Jūsu trūkumus nevar piedot un dziedēt, kamēr jūs paši tos neatzīstat. "Skarbais iekšējais tiesnesis palēnina tevi, attur riskēt un liek tev sev nepatikt par to kas tu esi." Maini sevi un pasaule mainīsies.
Mūsu unikālās lomas atrašana. Lai dzīvotu ilgi un apmierināti, atrodiet savu dzīves mērķi un piepildiet to. "Mēs nejūtamies piepildīti vai īstajā dzīves telpā, kamēr neatrodam savas kaislības, attīstām talantus, piedzīvojam savu misiju un iesaistāmies jēgpilnā šo lietu izpausmē, lai padarītu pasauli labāku."

Atbildēt

Fēlis

20.04.2021. 05:57

»

Komunisms atgriežās

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas...


Neizglītots proletariāts vienmēr ir vairākumā. Cita lieta- ļaut tam veikt destruktīvas darbības vai nē. Acīmredzot garīgi neveselā pasaules "elite" apzināti degradēja izglītības sistēmu, tikai jautājums ir- kāpēc? Vai lai vergi būtu nespējīgi domāt un analizēt, vai arī lai tiem varētu ieborēt visdestruktīvākās ideoloģijas un uz to putām ieviest ... pasaules valdību..., tā laikam visvienkāršāk to apzīmēt? Jebkurā gadījumā atspere ir palaista un mēs esam sūdos līdz ausīm. Tie, kas ir izgājuši caur jauno izglītības sistēmu, prot tikai muldēt un ne par ko nenest atbildību.

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 04:51

»

TTT

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...


Pareizi,visu varu padomēm!Sākot ar eirokolhoza komisāru padomēm,beidzot ar apkopēju padomēm.Tas viss jau bija un atkal atgriežas.Tās padomes jau pašas neko nelemj,tikai no lapiņas nolasa priekšā uzrakstītas pavēles.Tā bija PSKP kongresos,tagad tas pats notiek "valstu" parlamentos un eirokomisijā,komisāru padomē.

Atbildēt

TTT

19.04.2021. 23:04

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...

Atbildēt

45

19.04.2021. 20:33

Kas ir Kultūras akadēmijas vadītājs ? Tas ir jaatlaiž pirmais ....

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2021. 20:20

Neizbrīna tas,ka vairojas sūdzambībeles bez kultūras aizmetņiem,pateicoties izglītības sistēmas "izcilībai".Bet ir taču tie kolekts apkopotāji,kuri pieņem vadošus norādījumus un izdod pavēles.Es ar Jums Harij TUMAN!

Atbildēt

Žulis

19.04.2021. 20:13

Te jau nav runa par karojošo feminismu, ne par diktatoriskas formas pieņēmušu liberālismu vai “demokrātijas” diktatūru. Te vispār apakšā nav nekā ideoloģiska. Tas vienkārši ir rupjš, mērķtiecīgs pasākumu komplekss normālas, vērā ņemamas izglītības likvidēšanai Latvijā un ne tikai Latvijā. Šis pasākumu koplekss vienkārši TIEK PIESEGTS ar ideoloģiskiem saukļiem un muldēšanu par toleranci, politkorektumu un visdažādāko minoritāšu tiesību aizsardzību. Primārs mērķis ir sagraut izglītību, bet visi tie karojošie liberāļi un feministes ar saviem saukļiem ir tikai instrumenti šī mērķa sasniegšanai. Cilvēki redz tikai šo piesegu un domā, ka vēršoties ar saprātīgiem argumentiem un pierādījumiem pret to, iespējams kaut ko mainīt vai kādu par kaut ko pārliecināt. Tie, kas vada un virza šo kampaņu ne par ko nav jāpārliecina. Viņi ļoti labi visu zin un saprot. Tāpat nav iespējams pārliecināt viņu izdresētos noderīgos kretīnus un uzpirktos provokatorus. Mūsu acu priekšā tiek metodiski iznīcināts viss, kas saistās ar valstiskumu. Ekonomiski Latvijas valsts ir jau iznīcināta. Jāiznīcina arī izglītība, lai nebūtu šeit gudru prātu, kas nākotnē spētu ekonomiku atjaunot un cīnīties par savu valstiskumu. Pasaules varenajiem vajag lētu, viegli pārvaldāmu darba lopu baru, nevis tautas, kas grib būt noteicējas savā zemē un valstis, kas sargā savas robežas. Un te nav nekā ideoloģiska , “tikai bizness”. Arī gadsimtus atpakaļ vergturi vergus kala važās ne jau ideoloģisku apsvērumu dēļ. Mūsdienu vergturi važās iekaļ cilvēku prātus un tas priekš biznesa ir daudz efektīgāk.

Atbildēt

smekejosas babas uz ielas

19.04.2021. 19:38

»

LU SZF,LKA gudrinieces

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai


babas sorosa cilveku degradacijas visaptverisajai politikai padodas daudz vieglak neka viriesi.tapec nav jabrinas ko vinas dara vid,kas ir znotina,ko vinas dara Latvijas saeima un latvijas ierednu klanu sistema kopuma. !

Atbildēt

LU SZF,LKA gudrinieces

19.04.2021. 19:34

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai!

Atbildēt

Komunisms atgriežās

19.04.2021. 18:32

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas slavenākās kompānijas masveidā pārpērk ķīnieši, bet uz drūpošas vietējo aborigēnu intelektuālās kapacitātes nepietiekamības fona, šis lienošais komunisms pazudinās Eiropu.

Atbildēt

lauķis

19.04.2021. 18:25

»

Lasītājs

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība


Tieši par to savulaik biedrs Tumans aģitēja,tagad pats atrāvās.Tomēr uz visu jāskatās no pozitīvās puses,laimīgs tas kas savus grēkus paspēj izpirkt šajā dzīvē.

Atbildēt

Lasītājs

19.04.2021. 17:27

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība!

Atbildēt

dailes tik daudz

19.04.2021. 17:17

Te kāds pret feminismu? Tiesībām izpausties? Biedrs Tumans nesaprot Kultūras akadaēmijas rektores īpašo stāvokli kā rektoru padomes vadonei cie''sajā mijiedarbībā ar īpašo Gudrības ministri Nu nav vietas tajā laivā pārāk zinošiem un kā tām topošām kultūrasnama sekretārēm un zilo ekrānu dīvām, influencerēm un visam kam citam, kas peld pa virsu, te var uzdrošināties kaut ko arī prasīt? Vai tad nepietiek, ka ka reģistrējas, atrāda kājas pirmajā rindā? Bijuso anaonīmo vēstuļu un iesniegumu vietā, tagad modē anaonīmās aptaujas... un ak vai, ja kāds te iedomāsies kaut ko prasīt studentēm

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...