Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

14.03.2016. 19:42

Inovatori piedāvā: nolikt=apbruņot pilngadīgos muslimu slaistus un 50:50 %/ 16-līdz 50 gadīgos/nolikt tuksnēsī vienu grupu pret otru un, lai izcīna savu vietu zem viņu Mēness .Dad dažus izdzīvojushos apbalvot ar visādiem ordeņiem, pieshķirt pulkvežu pakāpes un aizsūtīt atpakaļ uz savām tēvzemēm kā macionālos varoņus.

Atbildēt

garāmejot

03.03.2016. 15:42

"Islāms kā reliģija satur struktūras, kas sastāv no vardarbības. Džihādam nav jāizpaužas kā fiziskai varmācībai, tomēr pat mierīgs džihāds ietver agresijas elementus."

Kur te ir naida kurināšana? Drīzāk smīnu izraisa musļiku biedrības kārtējās "nosodīšanas", nesanāk miermīlīgākās reliģijas pārstāvju plosīšanās āža kāju noslēpt ar visādu pašmāju "kārklu muhamedu" pūlēm.

Priedītis acīmredzami saguris, tas nav uz labu.

Atbildēt

Vecais

03.03.2016. 14:20

Profesora secinājumi aug no politiskā pasūtījuma. Krievi nemuks uz Latviju. ja Krievijā ekonomika būs 0, arī Latvijā tā tieksies uz 0. Nevajag skatīties uz starpkaru periodu- treiz pēc PK-1 radās pieprasījums pēc pārtikas un kokiem, ko Latvija spēja eksportēt. Un, galvenais. Neredzu spēkus, kas Krievijā varētu izraisīt pilsoņu karu. Galma apvērsums? Tā veicējiem ir zināms pulkveža Kadafī liktenis; nav nekādas garantijas pēc mēneša netikt pasludinātam par tirānu. Tautas dumpis? Rietumiem nav ko krieviem piedāvāt. Džinsi un kola viņiem jau ir. Abstraktam augstam dzīvas līmenim Rietumu paspārnē puslīdz izglītotie krievi nenoticēs. Pretēju piemēru pārāk daudz. Bez tam valsts vispirms tiks izpostīta. Musulmaņu dumpis? Kaukāzu var nopirkt; to rāda čečenu piemērs. Bet tatāru savā zemē ir tikai puse- par maz lai izvērstos ārpus Tatārijas robežām. NATO draudi uzbrukt, izmantojot savu četrkāršo pārspēku? Tas tikai saliedēs krievus ap esošo valdību un var izprovocēt preventīvu kodoltriecienu tsk. pa Latviju.

Atbildēt

Zirgs

02.03.2016. 15:45

Tu, priedīt, esi īsts irsā līdējs krieviem. Lien ārā un noslaukies!

Atbildēt

Robis

28.02.2016. 08:02

Taivānam vajadzēja latviešiem ieklārēt, ka muslimi nemīl zagļus un visi latviešu zagli var tikt nokauti, ja te atnāks migranti. Bet viņš muld par krieviem un biedē ar krieviem, kuri latviešus ir iecēluši saulītē.

Atbildēt

Tipiska

26.02.2016. 08:44

»

...

Šoreiz Priedīša kungam nepiekrītu...


latvieša pirdiens: zina visu labāk par visiem un akadēmiķiem. Kāda riebīga tauta!

Atbildēt

Kuilis

25.02.2016. 16:36

»

...

Šoreiz Priedīša kungam nepiekrītu...


Latvijas vīri nelieto jēdzienu "demogrāfiskā pāreja", jo to lieto sarunā par migrāciju, dzimstību, balto izmiršanu viens krievs - prof.Kapica. Latvijas vīri baidās no krieviem. Teivāns, nelietis veiklais, arī nerunā ar vārdiem "demogrāfiskā pāreja", nerunā arī par balto bērnu nedzemdēšanu, jo tas nav modē pie amerikāņiem, kurus tagad laiza latvieši.

Atbildēt

...

25.02.2016. 15:31

Šoreiz Priedīša kungam nepiekrītu.
Nepiekrītu arī apgalvojumam, ka Taivāns "...migrācijas problemātiku neskata planetāri globālās demogrāfiskās pārejas kontekstā".
Tomēr cienījamo intelektuāļu teorētiskajam strīdam nav nozīmes, jo tēma jau ir novecojusi.
Interesantāks būtu apcerējums par tēmu - Eiropas baltās rases uzvedība tās iznīkšanas priekšvakarā

Atbildēt

Okšķeris

24.02.2016. 18:41

Pēc Latvijas musulmaņu biedrību savienības (LMBS) domām, L.G. Taivāna sniegtā intervija un pasniedzēja darbība atbilst reliģiskā naida kurināšanai un veido lasītājos negatīvu un nepareizu priekšstatu par islāmu. Pēc LMBS domām, šī L.G. Taivāna intervija tika radīta, lai saasinātu starpnacionālās un starpkonfesionālās attiecības, un atbilst Krimināllikuma 227.panta noteiktajām pazīmēm, kas saistās ar kaitējuma radīšanu sabiedriskajai kārtībai un drošībai.

Atbildēt

Es

24.02.2016. 15:41

»

Normunds Vīrs

Kā var kļūt par profesoru nepazīstot pasaules karti un elementāras vēstures zināšanas


zinu, ka Latvijā tādi profesori ir vislielākā cieņā, kuri ir stulbi, bet skaļi lamā krievus. Ar profesoriem, doktoriem, akadēmiķiem Latvijā jau sen ir cauri- nav nekāda vērtība vairs.

Atbildēt

Normunds Vīrs

23.02.2016. 23:53

Kā var kļūt par profesoru nepazīstot pasaules karti un elementāras vēstures zināšanas?
Cik kontinentus iekarojusi "kristīgā"ticība un cik islāms? Vai 20 gadsimta abus Pasaules karus un represijas arī izraisījuši musulmaņi?
Tādi mums tie seksperti tādi tie anālītiķi.

Atbildēt

emīls1

23.02.2016. 19:39

»

Latvietis

Tas katolis ar nepatīkamo seju muld. Krievi nenāks te glābiņu meklēt, bet izkaut zagļus un stulbeņus, kuri visu laiku krievus lamā. Kaut ātrāk tas notiktu, citādi ar mani ir cauri


Sociologi atgādina, ka Pasaules diženie pārdlītāji par Genocīdu pret latvieshu tautu no 1939.=1991.g.latvieshu tautai oficiāli ir jāatmaksā vien ...70 0miljardi eiro,ko maksās ar Krievijas un Vācijas pārņēmushie vadītāju komandu , protams , vienlaicīgi atjaunojot Latvijas banku.Vienlaicīgi atceramies E.Finka Dižos paredzējumus....arī par 1991.g. Brīvību...(bell) (sun) (flag:lv) .Tad varēsim finansiāli pedalīties Eiropas nacionālo robežu atjaunoshanas

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.02.2016. 16:31

Īsts zinātnieks nekad nerīkojās nelietīgi. Par īsta zinātnieka spriedumiem musulmaņiem nekad nevajadzētu sacerēt nosodījuma tekstu. Tāds teksts ir nepieciešams, lai nosodītu nelieša spriedumus, kuri neliecina par īsta zinātnieka viedokli. Nelietis zina ne tikai to, ka latviešus var iekārdināt ar krievu un Krievijas lamāšanu. Nelietis zina, ka latvieši nekad kolektīvi neaizstāv gudrus un godīgus cilvēkus, bet kolektīvi aizstāv tikai neliešus un viņu nelietības. Nelietis ir pats to izjutis. Musulmaņi pieprasīja nelieti atbrīvot no darba universitātē. Nelieti tūlīt steidzās aizstāvēt kaut kāda mistiska „Latvijas Kultūras vēstures pedagogu asociācija”. Tas notiek arī tagad manas publikācijas sakarā. Nelieti aizstāv latvieši, kuriem patīk nelietība lamāt krievus un Krieviju, kā arī aizvadītajā laikā patīk nelietība lamāt stulbo latviešu jauno mīlestību – musulmaņus.

Atbildēt

Tante Bauskā

23.02.2016. 15:37

Kas ir šis murgainais vīriņš, ko Lato tika augstsirdīgi publicē? Nekur citur viņu manīt nevar. Vietām liekas, kas slikti gan ar nerviem, gan veselo saprātu.

Atbildēt

Lops

23.02.2016. 09:17

Pie visa vainīgi krievi, ka iedeva mežoņiem brīvību. Arī teivāns ir vainīgs, jo dzīvoja pie krieviem Krievijā Maskavā. Teivāns ir vainīgs, ka latvieši ir mežoņi. Nost ar krieviem un krievu teivāniem!

Atbildēt

Slepkava

22.02.2016. 21:13

Viņu vajag galināt, jo nemīl latviešus un par latviešiem izplata sliktas ziņas.Viņš nesaprot, ka latviešu neattīstība un tumsonība ir krievu dēļ. Latviešus uz zagšanu mudina Putins un Kremlis.

Atbildēt

he he

22.02.2016. 17:09

Pazaverīs, vecais Priedīts vēl dzīvs. Vienubrīd šis kungs pasniedza Rīgā, pirms gadiem trim vai četriem, pēc atsauksmēm dikti nesakarīgā formā. Un vienu dienu lekcijas vidū izskrēja pa durvīm ārā un uz mēnesi pazuda. Atradās jau Daugavpilī.

Atbildēt

Žulis-Žurka

21.02.2016. 18:42

Man tā bilde nepatīk.

Atbildēt

Justas

21.02.2016. 08:45

Priedītis Arturs atkal ir aizkustinājis latviešu mēslu čupu un tā smird nepanesami. Malacis, vienu mēslu nolika kopējā čupā. Kāds ārprāts, ja profesors tā var nezināt vēsturi un lamāt savu māti un tēvu.

Atbildēt

skorceni

21.02.2016. 01:24

Priedīti vajag nocirst.Priedīt beidz jau nu mūldēt,bet aizej izmazgā zeķes Taivānam,jo citu neko Tev uzticet nevar....

Atbildēt

w

20.02.2016. 23:20

krievu imigranti&viņu pērkamās priedītes kliedz vis skaļāk par citu imigrantu ienākšanu un radīto konkurenci!!!!!!!!!!!

Atbildēt

čangals

20.02.2016. 21:11

»

Vērpete

... un kāpēc latgaliešiem ilgstoši būtu jātic Latvijas valsts idejai no sērijas "vēl nedaudz pacietības un sāksies augšupeja!" Un tā - jau 20+ gadus. Un vēl tā vārdā jānoskatās, kā gar viņu problēmām nevienam nav nekādas daļās šai sabiedrībā un valstī


Nav jau tik traki. Ir sēcīgas saimniecības, ir jāstrādā. Aktīvākie ir aizlaidušies peļņa, kā vecajos labajos ulmaņlaikos, palikuši penši un uz korķa kāpēji

Atbildēt

Okšķeris

20.02.2016. 19:08

Tas Arturam Priedītim atkal ir jauns jēdziens - analītiskais infantilisms. Man patīk!

Atbildēt

BB

20.02.2016. 18:46

»

Bezolaine

Pridītis jau ceturtdaļu gadsimta pīpē marihujānu, ēd kaltētas suņusēnes un mušmires, osta šķīdinātājus. Un raksta, raksta raksta


"Viņš zina, kā aizklāt savu analītisko infantilismu. Krievijas difamācija un baidīšana ar „krieviem” ir piemērots līdzeklis."
L.Taivāns to zina. Tu, latvāņu muļķi, "Bezolaine", to nezini, tādēļ savu infantilismu demonstrē publiski.

Atbildēt

Bezolaine

20.02.2016. 15:26

»

Edge

"L.Taivāna piedāvājumu noteikti turpmāk enerģiski izmantos...


Pridītis jau ceturtdaļu gadsimta pīpē marihujānu, ēd kaltētas suņusēnes un mušmires, osta šķīdinātājus. Un raksta, raksta raksta.

Atbildēt

Edge

20.02.2016. 15:11

"L.Taivāna piedāvājumu noteikti turpmāk enerģiski izmantos."
====================================================
Ja "Lielā Banda" vismaz Latvijā vēlas noturēties, tad jārīkojas enerģiski:
"Līdzīgi kā tas ir noticis vairākās rietumvalstīs, arī Latvijā vajadzētu legalizēt marihuānu, intervijā sacīja farmācijas uzņēmuma "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, skaidrojot, ka tādējādi tiktu vājināts kriminālais narkotiku bizness, turklāt rezultātā ieguvēja būtu arī Latvijas lauksaimniecība."
Latvijā marihuāna ir jālegalizē, uzskata miljonārs Maligins.

Atbildēt

Latvietis

20.02.2016. 14:57

Tas katolis ar nepatīkamo seju muld. Krievi nenāks te glābiņu meklēt, bet izkaut zagļus un stulbeņus, kuri visu laiku krievus lamā. Kaut ātrāk tas notiktu, citādi ar mani ir cauri.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.02.2016. 13:30

Vadoties pēc rezultātiem un varbūtības teorijas ko māca bērniem sākumskolā - melu midzeņos neaicina valstvīrus, tikai kangarus, dumjus cilvēkus kuri rūnā skaistiem vārdiem neko nepasakot.

Atbildēt

Gatis H.

20.02.2016. 12:12

Nu ir laiks izlamāt gudru un zinošu vīru, kāds ir mans kaimiņš Artura kungs.

Atbildēt

Dens

20.02.2016. 12:07

»

Visi jau sen zin, ka Deniss ir tas pats slimais A.P


Jūtu ši porta lielākā mēsla smaku. Žulis-Dabas vieplis ir pie murgošanas aiz skaudības pret pasniedzēja talantu te atkal visu piecūkojis kā jau latviešu padibene.

Atbildēt

tas ir

20.02.2016. 11:57

»

!

Diezgan nožēlojami, ka tādu priedīšu murgus regulāri publicē PIETIEK


izaicinājums. Dodiet murgiem pretsparu!

Atbildēt

Es

20.02.2016. 11:33

»

!

Diezgan nožēlojami, ka tādu priedīšu murgus regulāri publicē PIETIEK


redzu, ka esi no artussa bara-īsts latvietis!

Atbildēt

!

20.02.2016. 11:30

Diezgan nožēlojami, ka tādu priedīšu murgus regulāri publicē PIETIEK.

Atbildēt

Edge

20.02.2016. 11:07

»

Ripa

Piķis ar to Priedīti un Taivānu...


"...Ja būtu sistēma, varētu arī plānot nepieciešamo. Piemēram, migrācija! Kādā veidā Latvijā nonāca tūkstošiem migrantu no Padomju Savienības? Tas ir ārkārtīgi svarīgs jautājums, kam ir ciešs sakars ar mūsdienās notiekošo, bet par to nav neviena nopietna pētījuma." V. Ščerbinskis.
(Vai vēsturniekiem jākļūst asākiem? “LA” diskusija, 21.01.2016)
====================================================
Par ko "piķi" 25 gadus saņēma taivānieši, ja nespēj sniegt atbildes par sabiedrības vairākumam aktuāliem jautājumiem? Taivānieši "laiž muļķi", visiem spēkiem cenšas saglabāt esošo liberāli-veikalniecisko sistēmu.Cilvēki, esiet modri!

Atbildēt

fakts

20.02.2016. 11:02

Priedītis ir apsūnojis marasmatiķis, turpretī Taivānam intelekts joprojām spožs.

Atbildēt

Ieva

20.02.2016. 11:01

»

autoram

latviesu valodaa nav varda Arturs, bet to raksta ar garo u. Nevajag list krievu valodai pakalaa


Kādas muļķības! Vienmēr ir bijis Arturs un Artūrs! Nespēju iedomāties, cik gan ir jābūt lielam idiotam, lai vārdu saistītu ar krieviem, vēl tikai Putins trūkst. Kādi gan dumji var būt latviešu puiši!

Atbildēt

Students

20.02.2016. 10:58

Komentāri rāda nespēju saprast lietas nozīmību.Neviens nerunā par civilizāciju sadursmi, migrācijas cēloņiem, Krievijas likteni un vēsturi. Visi tikai ārprātīgi lamā autoru. Tas liecina, ka te rosās tumši komentētāji bez izglītības un tikai ar stulbumu.

Atbildēt

Ripa

20.02.2016. 10:44

Piķis ar to Priedīti un Taivānu!
_________________________________
BET jautājums paliek:

"Bet, ja nu sākas tracis kaut kur Krievijā un sākas bēgļu neapturama plūsma? Tā bēgļu plūsma uz šejieni - šeit viņu neatturēs ne aukstums, ne Latvijas nabadzība, šī vide ir Krievijai pierasta un šeit dzīvot var. Nu tad mūsu valstiskās kapacitātes krietni saruks, ja tie būs stihiski pūļi simtiem tūkstošu, ar kuriem tu vairs nezini, ko darīt.”

Atbildēt

Edge

20.02.2016. 10:32

»

Sia "Pats"

Vai tad Islāma pasaules bēgļi nav vienlīdzīgi tiem, kas nāktu iekšā, ja nāktu no lielā kaimiņa...


"Šobrīd Eiropā pie šprices ir 1968. gada paaudze. Tie ir kreisie intelektuāļi. Viņi dominē ne tikai politikā, bet vēl jo vairāk medijos un kultūrā."
A.Hermanis (Diena, 11.01.2016)
====================================================
Junkeri, Merkeles u.c. taivānieši ir "vienlīdzīgāki par vienlīdzīgajiem" - viņi darīs visu, lai noturētos pie varas. Visa šitā "atvērto durvju" politika ļauj sabiedrības vairākumam "nolaist tvaiku" un "pievilkt skrūves" - saglabāt nemainīgu esošo kārtību.

Atbildēt

Vērpete

20.02.2016. 09:45

... un kāpēc latgaliešiem ilgstoši būtu jātic Latvijas valsts idejai no sērijas "vēl nedaudz pacietības un sāksies augšupeja!" Un tā - jau 20+ gadus. Un vēl tā vārdā jānoskatās, kā gar viņu problēmām nevienam nav nekādas daļās šai sabiedrībā un valstī.

Atbildēt

20.02.2016. 09:43

»

Ha-ha

Aktuālais efekts...


Eksperimenti parādīja, ka nekompetentie pašpārliecinātie cilvēki nav spējīgi novērtēt patiešām augstu kompetenci.
------------------------------------------

Vai arī šis atzinums nav pārāk pašpārliecinatu ļaužu?

Tas ir drausmīgi, ka jebkuru personu šodien internetā, pievienojot attelu, var niķengāt bez pamata un ka noķengājamie ir arī autori, kas to dara. Bet vini ir tik pašpārliecinati, ka to iztur.

Atbildēt

Vērpete

20.02.2016. 09:41

»

Viss! Pietiek! Draņķa A.P.- viņš ar šo panāks referendumu par Latgales atdalīšanu ar Krievijas armijas iejaukšanos


To referendumu panāks nevis A.P., bet LV politiķi un valdība (koloniālā administrācija) ar savu stulbumu, mazspēju, utt. Un arī latviešu tauta, kura jau gadiem nespēj saorganizēties un suņiem ierādīt viņu vietu. Kam interesē biedroties ilgstoši ar nespējnieku un pamuļķu kompāniju tautas un tās valdības izskatā?

Atbildēt

Ha-ha

20.02.2016. 09:30

Aktuālais efekts
Bertrand Arthur William Russell (1872-1970) žēlojās par sava laika nepatīkamu parādību. Proti, muļķi esot pašpārliecinātāki par sevi nekā gudrie cilvēki. Par laimi zinātnieks nepiedzīvoja šodienas laikmetu, kad šī parādība kļūst par sociālās un radošās dzīves pamatiezīmi. Juvenālā laikmeta un postcilvēku ģenēzes atribūts ir muļķības slavinājums, muļķu nostiprināšanās dzīves visos procesos, kad dzīves menedžeri ir pašpārliecināti muļķi.
Tradicionāli Sokrātam piedēvē vārdus „Es zinu, ka neko nezinu”. Taču speciālistu aprindās ir uzskats, ka to teica Demokrīts. Arī Bībelē Pāvela 1.vēstulē korintiešiem ir teikts: „Bet kas attiecas uz elku upuriem, mēs zinām, ka mums visiem ir atziņa. Atziņa dara uzpūtīgus, bet mīlestība ceļ”. Čarlzs Darvins teica: „Tumsonība, bet nevis zināšanas, visbiežāk izraisa pašpārliecinātību”.

Interesanti, ka tikai nesen minētā atziņa ir hipotētiski formulēta un eksperimentāli pierādīta, noskaidrojot t.s. Danninga-Krīgera efektu. To izdarīja divi amerikāņu zinātnieki: Justin Kruger un David Dunning. Runa ir par metakognitīvo izkropļojumu: cilvēks ar zemu kvalifikāciju izdara kļūdainus secinājumus, pieņem aplamus lēmumus, bet nav spējīgs aptvert savas kļūdas zemās kvalifikācijas dēļ. Tajā pašā laikā cilvēkā ir pašpārliecinātības uzplūdi. Viņš ir pārliecināts par savu spēju izcilību. Turpretī patiesi spējīgs cilvēks vienmēr kautrīgi šaubās par savām spējām, citus uzskata par spējīgākiem. Tātad sastopama likumsakarība: jo nekompetentāks cilvēks, jo viņš ir pašpārliecinātāks par savu reāli vājo kompetenci. Minētā efekta eksperimentālās pārbaudes rezultāti pirmo reizi tika publicēti 1999.gadā. Eksperimenti parādīja, ka nekompetentie pašpārliecinātie cilvēki nav spējīgi novērtēt patiešām augstu kompetenci.

Atbildēt

20.02.2016. 09:21

Viss! Pietiek! Draņķa A.P.- viņš ar šo panāks referendumu par Latgales atdalīšanu ar Krievijas armijas iejaukšanos!

Atbildēt

Mumins

20.02.2016. 09:16

»

Zigurds

Iepriekšējam Priedīša rakstam ieliku plusu. Šoreiz ieliku mīnusu


Zināšanas???????? Ha, ha, haaaaaa! Viņš pat arābu valodu nezina, bet kā kas notiek, tā "ekspertam" piemetas verbālā caureja. Un kur austrumos viņš vispār ir bijis/dzīvojis? Indonēzijā? Viņa informācijas iegūšanas veidi, acimredzot, ir rietumu mediji, dīvāns un TV. Eksperts, ibio. Smiekli nāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...