Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

22.12.2015. 21:11

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

09.12.2015. 20:24

»

¥¥¥

Nu bet tad jau ari rindu nebūs un vairāk kasieru nevajadzēs, ari autobusi pustukši staigās;) Tu saskati tajā problēmu


Rimi un Maxi invāziju aizvietosim stipri ar savu nacionālo ...Bioloģisko produkciju...

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 20:20

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

absoluuti piekriitu

07.12.2015. 00:32

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


vai tagad hermanis un gljevulis ir sinonimi ? vai septinbernu tevam maksliniekam ir iipasas privilegijas? taa pabailiigi -pa eiropaam dzivoshos (nevis savaa valstii), bet - hamburgaas nedroshi. palikshu pariizees. (un taisni tur, kur notika tragedija. jo visi jau zina optimistisko ticejumu, ka lode (zibens, bumba .. ) otru reizi tai pashaa vietaa nekjers. taatad tur visdroshak..

Atbildēt

?!

06.12.2015. 23:57

»

Sandis

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai


Bet kurš tev, āpsi, pavēstīja, ka rasisms ir kas slikts?!?

Atbildēt

Krahs

06.12.2015. 19:21

A. Hermanim ir paveicies, jo viņā mīt veselais saprāts, bet Vācija jau sen veselo saprātu ir pazaudējusi un tagad vadās tikai pēc slima prāta radītajām Eiropas "vērtībām".

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 16:20

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


anonīmiķis smird pēc definīcijas.

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 16:18

»

Jampazijs no Elejas

Es Tevi atšifrēju, Tu esi Nac.teātra direktors


V;sus ne. tikai tos, kuri grib še Krievijas un krievu varu.

Atbildēt

srs

06.12.2015. 14:37

Laikam vektora virziena maiņa. Vai mūsējie spēs pārorientēties?

Atbildēt

nahermanis

06.12.2015. 12:15

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes.
Bēgļiem jādzīvo savā dzimtenē, bet, ja viņu dzimteni bumbo visi, kam nav slinkums, tad bēgļiem jādzīvo bumbotāju mājās. Loģiski.

Atbildēt

Solo

06.12.2015. 11:40

Augstākās rases pārcilvēks Her manis laikam grib kļūt par ko līdzīgu fīreram.

Atbildēt

Valstiņas Kasītes paziņojums

06.12.2015. 09:47

»

švalis

Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem...


Valstiņā ir valsts kapitālsabiedrību valsts atbalstīta valsts kases izztukšošanas politika ar mērķi nodrošināt valsts ēnu ekonomiku valsts vadītāju interesēs izmantojot visus valsts resursus, kuru sadali pieskata valsts apmaksāti ierēdņi par valts algu un valsts piemaksām.

Atbildēt

Lauku pāķis

06.12.2015. 00:12

»

U.U.

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot...


Tā viš ir. Varbūt Hermaņa kungs var paskaidrot kāpēc pēc 9/11 nekas nekur netika dzirdēts par lidmašīnu "melnajām" kastēm....tās pat okeānos atrod, bet gruvešu kaudzēs ne čiku ne grabu....Kad bikses pilnas atcerējās ka ir latviešu ne lumpeņu tauta...

Atbildēt

cits Troll

06.12.2015. 00:00

Arī piekrītu, ja par lumpeņiem nepiekritu un uzskatīju to par bezkaunību pret tautu, tad tagad - ar patiesu cieņu, ja tos bēgošos arābus neiemācīs pakļauties, tad nafig, lai mauc atpakaļ uz āfriku

Atbildēt

Troll

05.12.2015. 23:51

Alvi, respect!
Katrs islāmistu bēglis ir spējīgs radikalizēties.
Ikdienā viņš var būt mīlīgs kā jērs. Tad pārlasa Korānu vai īstajā brīdī saņem uzdevumu.
Un kļūst terorists, iet nogalināt "neticīgos".
Kā nupat tas pārītis Kalifornijā, kad tika noslepkavoti 14 cilvēki, bet 21 ievainots.

Atbildēt

švalis

05.12.2015. 21:54

»

Kvalis

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss...


Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem,šajā teritorijā neapmetisies.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 21:35

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Jūs bez apsaukāšanās, laikam, neprotat iztikt :)! Starp citu katrai tautai ir savs dzīves cikls, kas atkarīgs no katras tautas cik saliedēti, utml., esam it visā. Palasi vēsturi, cik daudz tautu ir bijušas un uz ta pamata veidojušās jaunas tautas, jauna valoda, utt.! Visi mēs dzīvojam uz vienas planētas, kur it kā katrai tautai ir dota sava dzīves telpa, bet ir apstākļ, kuri nav mūsu varā, bet, Dieva ziņā, jo nekas tāpat vien nenotiek...vai esi lasījis kāpēc senāk citas tautas kuras nav -izmira, izgaisa, saplūda ar citām, utt., varbūt tam ir cits iemesls, piemēram, Roma un tās elite un pakaļ skrējēji, kļuva izvirti, riktīgi plebeji, mantkārīgi, utt.u.c. piemēri,! Dievam un planētai zeme - dabai ir citas vērtības, kādas tad Eiropa sludina vērtības?, starp citu Eiropa pareizāk ģeogrāfiski sauktos tā - Āzijas austrumu daļas iedzīvotāji, ..vai esi manījis ka visi kontinenti sākas ar A burtu, Amerika, Austrālija, Antarktīda, Āfrika, :)

Atbildēt

unijs

05.12.2015. 21:00

pilnīgi piekrītu.

Atbildēt

plikpaurainais planpratins

05.12.2015. 20:27

psrs nomenklaturista un lpsr televizijas komentetaja komunista hermana dels ir primitivs rusofobs planpratins ,kurs publiski ir apvainojis visas Latvijas sievietes un visus Latvijas pensionarus.VAJAG BOIKOTET VISUS SI PLANPRATINA ,,teatra,, uzvedumus.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 19:54

»

Nu un?

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā


Varbūt jā , varbūt nē , bet baltās rases iznīcība ir jau pārkāpusi durvju slieksni.Francijā 60% jaundzimušo ir musulmaņi , Vācijā 40%...

Atbildēt

Nu un?

05.12.2015. 19:47

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā

Atbildēt

Kvalis

05.12.2015. 18:21

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss pa Rīgu kursēs vienu reizi stundā, jo nebūs šoferu.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 16:25

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Nav ko satraukties , ar 2016.gada 1.janvāri mēs būsim jau pasaules pilsoņi , un migrantu uzņemšana jau būs norma , pēc ANO rezolūcijas.
http://play24.lv/video/1122/v..

Atbildēt

Vo

05.12.2015. 16:06

»

derdz

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera...


Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas.
Tev ir tipiski padomiska verga domāšana - vienmēr aizstāvēt varas vīru pausto viedokli un nonicināt tos, kas domā savādāk. Kā gan tu lai spētu saprast, ko Hermanis grib panākt? Tavā uztverē viņš rīkojas pilnīgi aplam, jo labprātīgi pamet interesantu, labi atalgotu darbu. Ar tādiem kā tu, mums ir pilna valdība. Viņiem arī neinteresē, kas notiek Latvijā. Viņiem tikai galvenais, saglabāt savus krēslus un portfeļus, tāpēc viņi ir gatavi pildīt da jebko, ko viņiem liek. Arī uzņemt šeit neierobežotu skaitu migrantu un vēl šai noziedzīgajai rīcībai meklēt attaisnojumus un dziedāt slavas dziesmas. Tāpēc jau mēs visi ejam uz elli!
Lai izkļūtu no šīs bedres, nemaz nevajag daudz. Vajag tikai katram izdarīt tik, cik viņš var izdarīt, lai to nepieļautu. Un nevajag domāt, vai tas kaut ko dos, mainīs, ietekmēs. Vajag vienkārši izdarīt visu, kas ir atkarīgs tieši no tevis. Tā, kā to izdarīja Hermanis.

Atbildēt

Sandis

05.12.2015. 16:04

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai".
Vai Merkele,ko šādu atbalsta? Vai vispār ir kāds politiķis, kas šo atbalsta? Hermanis ir rasistiski izrunājies un tagad mēģina izkļūt no situācijas. Nožēlojami.

Atbildēt

klauns

05.12.2015. 15:50

Atkal nav labi. Tā jau ir diagnoze.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 14:59

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera cēlājus

Atbildēt

Mariss

05.12.2015. 14:28

Raksta sākums:"To drīkst izmantot tikai tādā formā, kādā tas ir uzrakstīts. Lūgums tekstu izmantot nesaīsinot un nepārveidojot. Pretējā gadījumā to nedrīkst izmantot."
Pēc brīža TVNET jau uzpūsts raksts ar citātiem un redaktora viedokli.

TVNET iespārda kā vienmēr!

Atbildēt

Praatniex

05.12.2015. 13:45

Šis vīrs manās acīs nav no tiem simpātiskajiem (maigi izsakoties), bet šoreiz VISU CIEŅU!

Atbildēt

GOOGLE

05.12.2015. 13:33

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


No Aivara Gedroica iesnieguma Ērikam Kalnmeieram:

"Vēl jo vairāk – par gadījumiem, kad internetā kāds rupji vēršas pret kādu rasi vai tautu, es ik pa laikam esmu ziņojis uz e-pastu Drošības policijai..."

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 12:59

»

Ōpaps

Tu jau to asinspirti gatavo


Protams, ka to komentāru(kgb) rakstījis Gedroics, dižais hitlerists, kurš pēc sarunas ar Kalnmeieru pēkšņi no Saula pārtapis par Pāvilu.Tūlīt atsauksies otrs visa latviskā nicinātājs- Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs.... http://tautastribunals.eu/?p=29089

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 12:49

»

VECAIS

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām


SOVDEPIJA nekur nebija pazudusi , tagad tā saucas eurokolchozs , un metodes savādākas , mērķi tie paši , izveidot bezsugas aitu baru , bez vēstures , kultūras , domātnespējīgus vergus.
Tieši tāpēc savu tautu patriotus sauc par nacistiem , fobiem...

Atbildēt

Ōpaps

05.12.2015. 12:49

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


Tu jau to asinspirti gatavo
--------------------------------
Bet kā tas tevi, AG, uztrauc!

Kas vainīgs, tas bailīgs.

:D

Atbildēt

gosna

05.12.2015. 11:35

Vai kā sorosisti satrauksies, ka viens no viņējiem nostājies pret Eiropas islamizāciju

Atbildēt

latvāņi smird

05.12.2015. 10:53

interesanti, ko šitas latvāņu sūds savās sapuvušajās smadzenēs saplānojis.. tādiem garīgiem kropļiem kā šitas radījums, jābūt pēc iespējas vairāk latvānijas pārvaldē.. tad, varbūt, revolūcija "parastā latvāņa" galvā notiks daudz ātrāk...

Atbildēt

L.Smiltiņš ĢRĶŅ

05.12.2015. 10:45

hermanim ASM

Atbildēt

VECAIS

05.12.2015. 10:29

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām.
SOVDEPIJA ATGRIEŽAS ???

Atbildēt

U.U.

05.12.2015. 10:06

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot veiksmīgu "piāru" starp aprobežotajiem mietpilsoņiem.

Atbildēt

temida

05.12.2015. 09:18


taisnība Hermanim ir !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 09:11

Par "bēgļu" noziedzīgi veidoto politiku ir pareizi pasacīts, bet kā vienmēr, trukst šīs asiņainās problēmas cēloņa identificēšana. Cēlonis slēpjas cionistu pārvaldītajā Izraēlā, kura vienīgā ir ieinteresēta haosā,lai pēc tam, kad Eiropa mirks asinīs, pārņemtu varu. Latvija un Krievija ir pilnīgi cionistu rokās, bet ES daļēji. Viss tiek gatavots, lai notiktu asinspirts ! Bet, katrā gadījumā Hermanis cenšas ko darīt un šo problēmu pacelt apspriežamā līmeni.

Atbildēt

ko te piebilst

05.12.2015. 08:45

dažreiz jau hermanis ar saviem uzskatiem iebrauc auzās, bet bieži vien mugurkauls ir acīmredzams (piem nepieņemt apbalvojumu no korumpista).
Ja tādi būtu mūsu valdībā...ak kungs ?

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 08:35

Visu cieņu , tā vajadzētu rīkoties katram latvietim , bet...

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 07:19

Bet, visu cieņu, p

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 07:18

Manuprāt,šis nu vienreiz ir ļoti patiess un godīgs paziņojums! Rējējiem (gan promaskaviskajiem, gan liberastiem) jau atkal nepatiks.Bet,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...