Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

04.01.2019. 18:52

Izlasīju rakstu UN pirmais jautājums ,kas "uzpeldēja"-KAS IR RAKSTA AUTORS??? UN -kā redzat kaut kāds "sūds",kas slēpjas aiz pseidonīma -"bruņinieks"-nu kāds TU bruņinieks -skumjais vai jautrais ? tas nemaina lietas būtību ,jo patiesībā Tu vienkārši esi GĻĒVAIS MĒSLS ,tāpēc pat komentēt Tavu mēslu rakstu nevēlos

Atbildēt

Jautrais Bruninieks

26.12.2018. 18:10

»

talsen šmalsen

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot...


Tad izriet, ka Gobzems tā ir šlesera iedēta ola? Par to gan jau "ola" nopelnīja pamatīgu summu. Ne tikai šlesers te ieinteresēts iedēt olu, bet arī citi, šakāļi, kam zeme deg zem kājām, ja Bordāns un Co būs valdībā. Vismaz izdevās Bordāna valdību nogremdēt, izmest pār bortu. Mešanu "pār bortu" tupina arī iedētā "ola", ar tās palīdzību notiek KPV.LV šķelšana, "precīzi un profsionāli", runājo ar kučinska vārdiem pa KNABu.

Jutas sludinātais GODĪGUMS un TAISNĪGUMS liek šiem valsts nozadzējiem pielietot visādus trikus šķelt "jaunos spēkus", arī artusam zem galda ievieto kaut kādu surogātus, ko nosauc par noklausīšanās iekārtu, lai apvainotu Jutu, ka viņa to dara. Un domājiet, ka šķelšanai, kā savulaik "piecīši" un "sesīši" nelaiž darbā ļoti lielu naudu, lai OLA tiktu izdēta?

Atbildēt

talsen šmalsen

24.12.2018. 21:18

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot iebraukt arī tēmās, kas skar valsti un tur nu ir auzas. Gobzems jau arī nekas dižs, runā kā Tramps, vienkāršos nepaplašinātos teikumos, max 10 vārdi, un vēl advokāts, tam jau pēc būtības ir jābūt slidīgam kā zutim, aprēķināja cik varēs pakampt naudas pirms startēja Artusa partijā un savu ģīmi rādīt, atrunāja pietiekami lielus amatus, tas arī viss.

Atbildēt

ha-ha

21.12.2018. 14:59

Viskumjakais, ka raksta autors ir tik GĻĒVS, ka pat nespēj nebuut anoniims. Nu tad arii te, kaa aizvainots puselis, vai meiteens gruuz araa savu zulti, jo izskataas pats nav ticis vienkarsi ieveleets. Nozelojami, ka tadsu glevulu rakstus vispar kads publicee. vot liimenitis.

Atbildēt

Pirāts

19.12.2018. 00:46

Rakstā ir acīm redzama neprecizitāte. Pirātu kapteinim (rakstā nosaukts par vadoni, bet lai nu būtu) neviens uzticību nezvēr. Pirātu kapteinis ir vēlēts amats un kā jebkurā augsti attīstītā demokrātiskā sabiedrībā, un klasiska pirātu sabiedrība tāda ir (šeit neiet runa par Somālijas pirātiem, kas nemaz nav pirāti, bet parasti bandīti), kapteinis vienmēr ieklausās komandas viedoklī.

Atbildēt

Pontons

17.12.2018. 15:34

Gorbačovs bija Forosā ne Sorosā. Bet pārrakstīšanās, vai "pārrakstīšanās", neapšaubāmi, zīmīga.

Atbildēt

labais

16.12.2018. 21:16

Cik gan zemiskam un neinteliģentam jābūt cilvēkam, lai viņš tā runātu par savas (?) tautas cilvēkiem...
Izlasīju ar dziļu riebumu. Man nav simpātisks neviens no rakstā nosauktajiem. Taču visam ir savas robežas. Tiešām, arī es sāku iestāties par šiem cilvēkiem, acīmredzot, kādam viņi smagi min uz varžacīm, tāpēc tādi izmisuši un ļauni kliedzieni.

Atbildēt

Nātre

15.12.2018. 23:47

Prasts anonīms skribents.

Jo vairāk to Gobzemu ķengā, jo vairāk man viņš patīk.

Atbildēt

Kādas tad bija Zakatistovam un Kaimiņam

15.12.2018. 17:07

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


krimapsūdzības? Safabricētas. Bet aktivizētas.. Vai nav dīvaini, ka ar Meroni naudu, kura tika maksāta ne KPV.LV, bet Z un K privātfirmām? Par ko tad apsūdzības? Par ko skaļā aizturēšana Saeimā? Mēs zinām? Nē! Vai ne lai tauta pavilktos? Vai ne, lai aktivizētos, jo Zatlera to laiku solījumiem šodien neticētu... CIP nauda veido KPV. LV? Kas to lai zin?

Atbildēt

Ja Meroni nebūtu CIP aģents

15.12.2018. 17:02

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


prokuratūra neuzticētu viņam Lemberga arestētos īpašumus, dzīvodams Monako, Monte Karlo, šķiet, un s..da Latvijā. Monako ņudz no CIP aģentiem. Kam Meroni s Latvija?

Atbildēt

Izlasiet Gundara Valdmaņa

15.12.2018. 16:59

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


Starp dzirnakmeņiem. Un tur uziesit starptautiska mēroga blēžus kā Meroni, kuri ir CIP aģenti. Ja Jums ir kaut mazliet analītisko domāšanas spēju un iztēles, bez grūtībām saskatīsit tieši šī CIP " blēža" visas pazīmes... Ja neņem vērā faktu, ka ASV CIP ir finansu izlūkošanas nodaļa, kas strādā visā pasaulē. Ja Meroni nebūtu CIP aģents, viņu sen būtu nokodosi Lemberga "bite", vai bijis nošauts kā Grūtups! Bet nē taču! Meroni izklaidējas un uzdzīvo brīvi bez bēdu, algo kādu tur Kaimiņu politikai utt. Izliekas par muļķīti. Klasiski!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

15.12.2018. 16:22

»

jibiorio

Kas protestēs? Tie paši pārdesmit bomži, kas jau bija savākušies pie Rīgas pils


Lai jau būtu, kā Tu saki, bet, katrā gadījumā viņš visā šai barā nav vēlams... .

Atbildēt

TYT - Vo vo

15.12.2018. 15:52

»

Vo vo

Meroni ir starptautisks CIP aģents, politmauka un uzdzīvotājs. Kas viņam Latvija? Mežoņu zeme


Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet?
Visdrīzākais, ka Meroni nav nekāds aģents, bet kārtējais starptautiskais blēdis, kurš atklājis, ka Latvijā par nelielu naudu var korumpēt atbildīgus ierēdņus drošības iestādēs, augstākajā politiskajā līmenī, kur viņš savas lelles var iekārtot pat darbā pie ārlietu ministra, kurš par attiecīgu naudas summu tikai stulbi plakšķina acis un izliekas nesaprotam, ko un kāpēc tur sev par "padomnieci."

Atbildēt

TYT

15.12.2018. 14:18

»

Tauriņš

Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks


Tas zināms, ka Meroni pārmērīgi lieto alkoholu. Sabiedrisko domu nomoka jautājums - vai viņš Atim un Artusam par naudu liek viņam veikt seksuālas dabas pakalpojumus pirms vai pēc grādīgo dziru lietošanas? Vai arī viņš dzer tā laikā?
Nav brīnums, ka Artuss meklē glābiņu sīvajā, jo tapt šādi izmantotam no tik sviedrainai, taukaina, veca perdeļa, ir nepatīkami pat viņam.

Atbildēt

Tauriņš

15.12.2018. 13:26

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna...


Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks.

Atbildēt

Mušmire

15.12.2018. 12:18

»

Anita

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas


cik ārprātigas bailes tikt nostumtam no siles! un tieši kā autora stilā - n e tu skumjš, ne bruninieks, bet bikses piedirsis memļaks, kas ir spējīgs tikai anonīmi apsaukāties, pietam pat lāga apsaukaties neproti - saprati DIRŠĻAK

Atbildēt

Grantiņš LRTT H86

15.12.2018. 11:31

»

FKK L.Grantiņ

Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi


ir īsts hazāržīdu spermas produkts. Viņa darbi ir identiski hazāržīdu domāšanas destrukcijai. Visi LRTT darbi un ar izlikšanos par latvieti.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

15.12.2018. 11:01

»

L.Grantiņš H-86

Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku


Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi.
Jūsu minētais cilvēks ir no teitoņu loka, viņš lieto ģermanizētu jokus. Par "apkalpi" Jūs izjokoja Juris Kaža, burtiski pārceļot WASPs vidē iecienītu terminoloģiju.
Abi ir no atšķirīgām vidēm.

Atbildēt

jojo

15.12.2018. 10:41

»

cik prasti rakstīts

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem...


Prasti, prasti, bet šos rakstus jau neraksta "vecie vēži" un komentārus ne tik neraksta. Pietiek.com apgrozās tik tā saucamais elektorāts. Un mani pārsteidz, ka Kaimiņam un Gobzemam ir tik liela piekrišana pat pēc tam, kad tika atskaņotas viņu sarunas par to, ka viņu partijas elektorāts ir tie, kurus interesē tikai alķītis un kotletes. Tas ir nākamais pakāpiens virs bomžiem, jo tiem ir tikai alķītis, kotlešu vairs nav. Tātad ir milzīgs % LV vēlētāju, kuri paskatās spogulī un piekrīt- mani nekas cits neinteresē, tik ieraut un kaut kādu zaceni un aiziet un nobalso par Kaimiņu. Bet pēc tam vēl intensīvi turpina aizstāvēt, stāstīt interneta komentāros, ka ir kādi ļaunie oligarhu spēki, kas traucē šiem fantastiskajiem valsts vīriem un sievām ieņemt augstus amatus. Labāk būtu padomājuši, ko saka par sliktiem dejotājiem, jo šis ir tas pats gadījums- visiem gobzemiem, kaimiņiem un liepiņām traucē tikai un vienīgi pašu olas un citi orgāni. Vai to trūkums. Neviens cits, nekādi vēži vai blēži.

Atbildēt

Es

15.12.2018. 10:03

Varas partijām ļoti patīk, kā tie "jaunie" spēki savos kašķos sevi un savas iespējas paši iznīcīna.

Atbildēt

cik prasti rakstīts

15.12.2018. 03:35

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem, nestilizētu, bet tiešā tekstā) uzvārdu, piekabinot noniecinošus apzīmējumus. Un ja nu tomēr kāds jutīsies tik aizskarts, ka celtu prasību par goda aizskaršanu ? Šķiet, ka arī mūsu, Latvijas, tiesībās tas skaitās pārkāpums, ko var sodīt.
Tādi teksti ir nožēlojami- no malas priecāties par (esošām vai iedomātām) nesaskaņām, cerēt uz kūdīšanu. Vienkārši prasti.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

15.12.2018. 00:46

»

FKK L.Grantiņ

Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi...


Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku..."

Atbildēt

PZM

15.12.2018. 00:26

Līdzīgi pirms pāris gadiem Zaļajā partijā Edgars Tavars daudz jaunu, sev uzticību nozvērējušu ļaužu piereģistrēja. Kongresā ar viņu palīdzību Zaļās partijas dibinātājus un vecbiedrus patrieca. Tagad izbauda savas uzvaras augļus.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

14.12.2018. 23:21

»

L.Grantiņš LRTT

Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams


Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi.
Kaimiņam sen olas ir skrūvspīlēs un viņš skaidri zin, ka tās tiks pievilktas precīzi tajā mirklī, kad viņam ienāks prātā izdarītu kaut mazliet ne tā. Nav nekā pasaulē prognozējamāka par Kaimiņu un viņa līdzīgo atkarīgo. Viņš klausa uz vārdu, katru pavēli, kā iztapīga kuce.

Atbildēt

Baron

14.12.2018. 22:49

ha,ha,ha - Šķēles "aforisms" par lielāko kretīnu atkal nostrādājis.

Atbildēt

Skaidri redzams

14.12.2018. 22:02

ka bruņinieks ir tik skumjš tāpēc, ka šodien viņu vēl neviens nav izdrāzis.

Atbildēt

Skats no malas

14.12.2018. 21:59

Kretīni izpildās kā vien māk, tūlīt redzams ka Aldim taisnība - ierīt mudīgi alko ar kotleti un tad tik komentus cept - jo stulbākus jo labāk!

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 21:52

Vien mulsina tava atļaušanās tā dēvēt cilvēkus.

Pat ja viņi tiešām izrādītos nolaizīti, mieramikas un krogusmeitas, paliek jautājums - cik zemu tu pats, skumjais, krīti, citus tā dēvēdams...

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 21:47

Labs raksts, Skumjais.

Vai tas ir tā, vai kaut kā savādāk - to mēs drīz redzēsim.

P.S. Sāku lasīt, un nodomāju - Skumjais! Un tikai tad paskatījos autoru. Tevi var atpazīt pēc "rokraksta", kā krievu radisti Ņuru...

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 20:44

»

Gurman Club Pirates

Lielisks raksts, kā parasti


KPV demonstrē to, ka šai partijai nav sarkanu līniju, bet ir sarkani zābaciņi.

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 20:42

No malas liekās, ka KPV nav vadības, tas liecina tikai par to, ka partija ir līdzīga bordelim, kas sniedz pakalpojumus, bet konkrētajā brīdī vadība ir tai prostitūtai, kas konkrētajā brīdī nav uz plosta un spēj nodrošināt pasūtījumus tiem, kas maksā labāk un tic makaroniem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.12.2018. 20:20

»

FKK

Stāstam būs visai skarbs turpinājums. Konkurējošo pirātu kuģu iebāzīs Artusu un Atis cietuma visnetīrākajā cietuma kamerā, kur viņiem tiks ierādīta gaiļu vieta. Un tas ir pavisam reāls stāsta iznākums. Viņi, protams, mēģinot atvieglot savu likteni ātri nodos Aldi un tas nonāks tieši turpat. Tur viņš...


Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams !

Atbildēt

blondīne

14.12.2018. 20:16

labais

Atbildēt

Lelle

14.12.2018. 20:09

Vabūt Pietiek.com varētu ko uzrakstīt par RS un RD korumpantiem? KPV kā suņunagla zagļu pakaļā.

Atbildēt

Anita

14.12.2018. 19:59

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas!

Atbildēt

nelīmējas

14.12.2018. 19:57

Tā vienmēr ir bijusi Zakatistova partija

Atbildēt

Gurman Club Pirates

14.12.2018. 19:31

Lielisks raksts, kā parasti

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.12.2018. 19:27

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna..
Jo, kā tagad sanāk..? - viņš sponsorē Kaimiņa KPVlv, iegulda brangu naudu un beigās izrādās, ka atbalstījis un ievilcis Saeimā savam ienaidniekam Lembergam draudzīgu partiju!
Meroni ir pat vairāk piesmiets par Kaimiņu...sponsorē partiju, kura ir Lembergam sabiedrotā.
Varbūt viņš tagad veiks atbildes gājienu un sūtīs savus pirātus smagos noziegumos apsūdzētā kabatas partijā ZZS..?
Tur pat divu domu nav, ka tāds mēģinājums ciestu fiasko. Iedomājieties - nāk pirāti pieteikties uz kuģa apkalpes vietām, bet tur viņus sagaida ZZS priekšsēdētājs Krauze ar savu vājprātīgo sejas izteiksmi un trako acu skatienu...
Jūras laupītājus, protams, ir grūti pārsteigt un nobaidīt..tie visu savos sirojumos ir piedzīvojuši..
Bet ZZS Krauzes acu skats laikam būtu pēdējais, ko pirāti savā dzīvē redzētu.
Vai redzējāt, kā Krauze pie Bojāra skatījās uz JKP deputātu Krišjāni Feldmani..!

Atbildēt

Nu beidz

14.12.2018. 19:19

»

Pilnīgas muļķības,

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība...


Kotlešu un aļķīša rijēji jau atkal par šiem nobalsos. Gan jau izdomās (gan jau domā) atkal kādu PR triku šamo balsu savākšanai. "Zīgerista" mantinieki.

Atbildēt

atkal

14.12.2018. 19:02

sūkājošais bruņurupucis pilnīgas muļķības samurgojis. kā parasti.

Atbildēt

:)

14.12.2018. 18:43

Šmits uz tā Šlesera kuģa par koku

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

14.12.2018. 18:24

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība.

Tur visi viņi 100 proc. vienādi, Aldis, krogusmeita, šļurību filosofs Zakatistovs, klauns Artuss. Neviens nav ņemams nopietni. Viņus mainot vietām, nekas nemainītos.

Bet, ja Artuss dropē, tad tas aiz priekiem - paldies, dārgo vēlētāj! Četri gadi tukšdiršanas nodrošināti. Ja vien nesekos ārkārtas vēlēšanas, kurās šiem četriem plānprātiņiem nekas nespīd.

Atbildēt

Prof. Mieramika

14.12.2018. 17:56

»

jibiorio

Kopumā varētu piekrist, izņemot vienam - tas "kuģis" nekad nav piederējis Kaimiņam. Caurkritušais aktierelis jau no paša sākuma bija tikai izkārtne un svešu scenāriju atreferētājs


"Nevajag mūsdienu pirātu vadonim Gobzemam meklēt koka kāju… tādu jūs neatradīsiet… viņš ir smalks, inteliģents, ar briolīnu pielaizīts un raitu valodiņu. Māk uzmesties par draugu visiem, lai sasniegtu mērķi. Naivais Kaimiņš to ņem sev par palīgu.. : - te jau manāms no raksta, ka tā
"iedētā - lemberģiādes - ola" Kaimiņa ligzdā, varētu būt tgieši ar to, ka Kaimiņš no Saeimas tribīnes sūtīja "ellē" komunistu Brigmani - ej projām utt., lai par to atriebties. Un ir cilvēki, kuri pieraduši gan jau ņemt lielas summas Maksātnespējas administrācijā. Gan jau iedēt "olas" variantu nostrādāja naudas lielums un kāre. Vai velti no "jauniem spēkiem" velti Lembergs rakstos atbalstītu Gobzema valdību, bet atbalstīja? Un tagad atrasti "klienti", kuri vairs neklausa "kapteini"Artusu un sludina - ZZS+ Lembergu valdībā.

Ja KPV.LV un JKP nevienosies - Lemberga svītai valdībā NEBŪT - KPV.LV ir NODEVĒJI! Nodevušies sātanam. Ne velti Gobzems koķetēja ar Saskaņu, kas ir ZZS draugs un balsts.

Atbildēt

lasītājs

14.12.2018. 17:50

a kur šajā pirātu bandā Šmits?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...