Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ss

19.09.2021. 04:49

»

nutanugan

atradusies dižena "personība"... :D...


Nu a tev kas no tā suns?

Atbildēt

nutanugan

27.07.2021. 13:04

»

Atis Priedītis

Ierakstiet Googlē "Andris Marts" un būs iespēja izlasīt informāciju, kura par mani ir publicēta Wikipēdijā


ja kādam vajag, lai raksta kur grib un ko grib. man nevajag, jo tamlīdzīga "zīmēšanās" neinteresē.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.07.2021. 06:09

»

nutanugan

murgs un defekts. smags gadījums


Ierakstiet Googlē "Andris Marts" un būs iespēja izlasīt informāciju, kura par mani ir publicēta Wikipēdijā.

Atbildēt

tu jau

26.07.2021. 23:44

»

tu jau

tagad cīnies ar vēju gaisā. Citreiz atnāks tas, kurš tevi sauc par mazpisanczu, tāds bargais (vai viņš nav arī Skolnieciņš?), tas tev nodos uguņus


atkal atļaujies bāzt savu puņķaino šņukuru tur, kur tevi neviens neaicina. Par sevi parūpējies, uguņvēmēj, un citreiz neuzbāzies ar savu hronisko debilismu normāliem cilvēkiem.

Atbildēt

tu jau

26.07.2021. 22:10

»

nutanugan

murgs un defekts. smags gadījums


tagad cīnies ar vēju gaisā. Citreiz atnāks tas, kurš tevi sauc par mazpisanczu, tāds bargais (vai viņš nav arī Skolnieciņš?), tas tev nodos uguņus.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 19:49

»

nutanugan

atradusies dižena "personība"... :D...


Ne tev lemt, par daudz vai par maz. Te ir vesela virkne, kuri mainot nikus ir sarakstījuši daudz vairāk par mani. 30 gadus es vispār biju spiest klusēt. Aktīvi publicējos tikai četrus gadus. Tātad izdaliet manu komentāru skaitu ar septiņi. Tad sanāks pavisam, pavisam maz. Līdzīgi ar grāmatām. 30 gados aizliegtais pats laužas ārā.

Atbildēt

nutanugan

26.07.2021. 19:25

»

Atis Priedītis

Kāpēc ap manu personību tā trako daži komentāru rakstītāji? Atbilde ir pavisam vienkārša. Vispirms jau es neslēpjos aiz kaut kāda segvārda. Otrkārt - nav iespējams pasludināt par meliem manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" notikumus. Tas kas aprakstīts grāmatas noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli...


atradusies dižena "personība"... :D

tu labāk pamēģini saskaitīt, cik komentārus pats par sevi, savu "personību" esi satrakojis, vismaz puse no visiem 140+ komentāriem jau nu ir noteikti. Un lielākajā daļā no tiem ir tavu 2 grāmatu un 16 dziesmu (vai otrādi, starpības nekādas) n-kārtīga pašreklāma - priekš vienas diskusijas tas ir sen par daudz (bet tas jau laikam tādiem "supervaroņiem-svētmocekļiem" kā tev nepielec).

Atbildēt

varētu padomāt, ka

26.07.2021. 19:03

»

paldies

paskatīšos, kad būs vairāk laika. Pašlaik ir kas cits, ko darīt, tikai ik pa brīžam izklaidējos, pakaitinot dažu labu pamācītāju - demagogu, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts


tu esi tieši tas pamācītājs - demagogs, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts? Nemīz pamperos, "drosmīgais" anonīmiķi - pastāsti, kā esi ticis vajāts un kā / cik rezultatīvi turpini cīnīties pret sistēmu, parādi priekšzīmi tiem, kuri "nevar saņemties drosmi" apmierināt tavu gļēva lumpenzombija ziņkāri! Pierādi, ka tu PATS vari izdarīt to, ko pieprasi no citiem - nevis tikai savās debiloīda "izklaidēs" atļaujies truli apņirgt normālus cilvēkus, par kuriem tu vispār NEKO nezini, pie tam vēl par to, uz ko pats tā arī neesi izrādījies spējīgs.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 14:38

Kāpēc ap manu personību tā trako daži komentāru rakstītāji? Atbilde ir pavisam vienkārša. Vispirms jau es neslēpjos aiz kaut kāda segvārda. Otrkārt - nav iespējams pasludināt par meliem manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" notikumus. Tas kas aprakstīts grāmatas noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" tiešām ir patiess notikums ar vairākiem desmitiem liecinieku. VDK darbinieki bija pārliecināti, ka es nekad to neuzdrošināšos publicēt, bet pēc 30 gadu klusēšanas es tomēr atradu veidu kā to izdarīt. Ticiet man - nebūs neviena atspēkojuma, jo viss tiešām tā arī notika.
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151

Atbildēt

paldies

26.07.2021. 14:02

»

Atis Priedītis

Jautājums gan ir domāts citam cilvēkam, bet nolēmu sniegt savu atbildi arī es. Par savām vajāšanām esmu atklāti izstāstījis divās grāmatās. Un papildus arī Kangera komisijai. Tikai šādas vajāšanas ar Zersetzung metodes izmantošanu Latvijā šobrīd tiek pilnībā noklusētas. Publiskoju abu grāmatu failu ...


paskatīšos, kad būs vairāk laika. Pašlaik ir kas cits, ko darīt, tikai ik pa brīžam izklaidējos, pakaitinot dažu labu pamācītāju - demagogu, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts.

Atbildēt

ja tev

26.07.2021. 12:31

»

ja tu

esi demagoģijas meistars, tad nebūt nepārzini citas zinības. Piemēram to, ka 1+1 nav 1. Nemaz nerunājot par smalkākām lietām, kā kvantu vai relativitātes teorija


nav nekas jēdzīgs ko darīt, tad turpini vien pašapmierināties publiski, kā parasti. Piemēra pēc - virinot savu neesošo "zinību" noskrandušo mētelīti, kā arī iedomājoties sevi par "smalku demagoģijas meistaru", kas specializējies sava puņķainā šņukura bāšanā tur, kur neviens tevi nav aicinājis - sevišķi jau tādēļ, ka tev no tā nav pat visniecīgākās nojēgas.

Atbildēt

ja tu

26.07.2021. 12:01

»

kas arī bija jāpierāda

tu atkal pats ar sevi komunicē. Simptomātiski, visticamāk


esi demagoģijas meistars, tad nebūt nepārzini citas zinības. Piemēram to, ka 1+1 nav 1. Nemaz nerunājot par smalkākām lietām, kā kvantu vai relativitātes teorija.

Atbildēt

patiesībā

26.07.2021. 10:46

»

Atis Priedītis

Tavuprāt vajātājiem būtu pat jāatstāj zīmīte - "Mēs izdarījām to un to?". Zersetzung vajāšanām pierādījumi netiek atstāti. Ir tikai vajāto cilvēku drosme par visu atklāti uzrakstīt labi zinot, ka sekos ņirgāšanās


skat.vied.iepr. - t.sk. 25.07.2021. 14:43, kā arī 25.07.2021. 14:58, tāpat 25.07.2021. 17:22, arī 26.07.2021. 01:11 u.c., attiecīgi. Bez komentāriem.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 08:32

»

Kāda tava patiesība?

Savukārt, ja tu būtu piedzīvojis tadu vajāšanu, tad varētu arī pastāstīt par to, pie izdevības. Laikam uzskati sevi par super- truper intelektuāli, kas no saviem augstumiem neies sarunāties ar ļaudīm, kuri "dzīvo zemāk...


Jautājums gan ir domāts citam cilvēkam, bet nolēmu sniegt savu atbildi arī es. Par savām vajāšanām esmu atklāti izstāstījis divās grāmatās. Un papildus arī Kangera komisijai. Tikai šādas vajāšanas ar Zersetzung metodes izmantošanu Latvijā šobrīd tiek pilnībā noklusētas. Publiskoju abu grāmatu failu adreses.
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151
https://files.inbox.lv/shared/file/24672663

Atbildēt

Kāda tava patiesība?

26.07.2021. 08:24

»

Kāda tava patiesība?

Jautājums nav draudi. Bet pēc tavas atbildes spriežot, neesi piedzīvojis tādu vajāšanu, citadi saprastu citus vajātos un necenstos viņus dabūt nost no savas patiesības paušanas


Savukārt, ja tu būtu piedzīvojis tadu vajāšanu, tad varētu arī pastāstīt par to, pie izdevības. Laikam uzskati sevi par super- truper intelektuāli, kas no saviem augstumiem neies sarunāties ar ļaudīm, kuri "dzīvo zemāk"?
Īsti inteliģents cilvēks nav tik iedomīgs, viņš dalītos ar savām zināšanām, jo gudrs cilvēks saprot, ka nevar visu zināt.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 07:50

»

patiesībā

diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski...


Tavuprāt vajātājiem būtu pat jāatstāj zīmīte - "Mēs izdarījām to un to?". Zersetzung vajāšanām pierādījumi netiek atstāti. Ir tikai vajāto cilvēku drosme par visu atklāti uzrakstīt labi zinot, ka sekos ņirgāšanās.

Atbildēt

patiesībā

26.07.2021. 01:11

»

Kāda tava patiesība?

Ja tik centīgi vērsies pret cilvēku, kurš aprakstījis vajāšanas, tad jāsecina, ka atbalsti vajāšanas


ja atsevišķiem "necaursitami bremzētiem" īpatņiem nav izdevies apjēgt (pat vēl līdz šim?!) - personīgi es "vēršos" un vienmēr esmu "vērsies" tieši un konkrēti pret to, uz ko esmu norādījis jau iepriekš (skat.vied. 25.07.2021., 14:38, t.sk. u.c.) - pietiekami skaidri argumentēti, visnotaļ loģiski pamatoti, neapšaubāmi objektīvi un elementāri (paš)saprotami jebkuram normālam cilvēkam.

Apgalvojumi, ka personīgi es "atbalstu vajāšanas", ir tik pat vājprātīgi un absurdi letāli nozombētu deģenerātu meli, kā viss pārējais sistēmas atbalstītāju un apkalpotāju kŗetīnisms, uz ko esmu norādījis jau iepriekš.

Atgādinājumi par cenzēšanu, kuras esot "par maz", un draudi par to, ka "jāpiedzīvo kārtīga vajāšana pēc visiem Zersetzung punktiem", liecina tikai un vienīgi par to, ka šādiem "atgādinātājiem un draudētājiem" ir vistiešākais sakars ar līdzšinējo histēŗiski maniakālo cenzūru, "procesuālajām" un taml. vajāšanām u.c. politiskām / ekonomiskām represijām, kas ir vērstas personīgi pret mani, kā arī pret maniem tuviniekiem.

Vai arī tu, iedomāti "anonīmais" sistēmas zombij, tāpat kā pārējie sistēmas parazīti un "klusie mīīīzēji", riskē uzskatīt, ka vari atļauties nesodīti turpināt vajāšanu pret tiem Cilvēkiem, kuri runā PATIESĪBU, bet vienlaikus pūlies atbalstīt un aizstāvēt tos, kas cenšas zombēt cilvēkus uz verdzisku pakļaušanos sistēmai? Tādā gadījumā - tavs centīgums tiks atbilstoši novērtēts, neapšaubāmi, jebkurā izpratnē / izpausmē un ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb SEKĀM.

-------

Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Kāda tava patiesība?

26.07.2021. 00:03

»

patiesībā

diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski...


Ja tik centīgi vērsies pret cilvēku, kurš aprakstījis vajāšanas, tad jāsecina, ka atbalsti vajāšanas.
Laikam ar cenzēšanu ir par maz, jāpiedzīvo kārtīga vajāšana pēc visiem Zersetzung punktiem, lai to saprastu?
Vai arī uzskati, ka vieni drīkst veikt vajāšanu, bet citi nē?

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 17:22

»

Atis Priedītis

Diezgan smieklīgs pārmetums. Man personīgi nav nekādas tiesības veikt oficiālu izmeklēšanu. To var tikai Valsts Policija vai Valsts Drošības Dienests


diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski pakļaujoties.

Kā jau iepriekš akcentēts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Savukārt, kā zināms: "Pat beigta zivs var peldēt, bet – tikai pa straumei." ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 16:37

»

patiesībā

tu regulāri atbalsti un stiprini sistēmu (skat.vied.iepr., t.sk. - 25.07.2021., 14:38). Neglaimo sev, gluži veltīgi, un neatļaujies uzskatīt, ka neviens to neredz vai nesaprot - visi normāli cilvēki to redz un saprot


Diezgan smieklīgs pārmetums. Man personīgi nav nekādas tiesības veikt oficiālu izmeklēšanu. To var tikai Valsts Policija vai Valsts Drošības Dienests.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:58

»

Atis Priedītis

Sistēmu var sagrauzt tikai to pamazām drupinot. Es to arī regulāri daru


tu regulāri atbalsti un stiprini sistēmu (skat.vied.iepr., t.sk. - 25.07.2021., 14:38). Neglaimo sev, gluži veltīgi, un neatļaujies uzskatīt, ka neviens to neredz vai nesaprot - visi normāli cilvēki to redz un saprot.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 14:49

»

patiesībā

...un, pie tam vēl, "lēnā aizdedze" + nemitīga n-kārtīga atkārtošanās jeb "atgremošana" - bez komentāriem un bez jebkādām ilūzijām


Sistēmu var sagrauzt tikai to pamazām drupinot. Es to arī regulāri daru.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:38

»

Atis Priedītis

Es tomēr esmu optimists. Ceru, ka policija ar visu tiks skaidrībā


P.P.S. Ja "izstrādes figuranti" sevi pozicionē šādi - tik prasti infantili un verdziski pakļāvīgi - tad nevajadzētu brīnīties un sašutināties, ka pretējā puse ("ķēķa tiesiskuma" izpildfunkcionāri u.c. sistēmiskie oponenti) izmanto šādus "cerīgos optimistus" savu privāto interešu apmierināšanai / strukturālo shēmu realizācijai.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 14:37

»

patiesībā

naiva un veltīga cerība esot pēdējais mierinājums lab(lēt)ticīgi optimistiskiem vientiešiem (jeb muļķiem). Sevišķi jau šādos un taml. kriminālkomunālbiznesa recidīva gadījumos, kā arī "konceptuāli" jeb sistēmiski šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī" kopumā...


Noziegumus var izmeklēt arī pēc ļoti ilga laika. Ir smagi cietuši 5 cilvēki. Visi ir griezušies pie mediķiem pēc palīdzības. Visiem ir bijuši vieni un tie paši, diezgan neparasti slimības simptomi (Spiediens apmēram 180, bet pilnībā zaudēta pārvietošanās spēja - kājas ļenganas un kā no gumijas). Tā nebija kaut kāda infekcijas slimība, bet drīzāk jau kādas ķīmiskas vielas iedarbības rezultāts. Viens mirušais un viens pirmās grupas invalīds - tas tomēr ir ļoti nopietni, lai šādu notikumu noklusētu vai ignorētu. Un pastāv jau iespēja rakstīt iesniegumu arī Valsts Drošības Dienestam.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:22

»

Atis Priedītis

Es tomēr esmu optimists. Ceru, ka policija ar visu tiks skaidrībā


naiva un veltīga cerība esot pēdējais mierinājums lab(lēt)ticīgi optimistiskiem vientiešiem (jeb muļķiem). Sevišķi jau šādos un taml. kriminālkomunālbiznesa recidīva gadījumos, kā arī "konceptuāli" jeb sistēmiski šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī" kopumā.

P.S. Pie tam vēl - ņemot vērā, ka kopš incidenta pagājis jau teju pus gads... Par kādu "ļoti cerīgu optimismu" var būt runa, vispār?! Protams, ja vien ar veselo saprātu viss ir normāli. :/

Atbildēt

"ļoti ceru, ka šis gadījums tiks ļoti rūpīgi izmeklēts"

24.07.2021. 23:20

»

Atis Priedītis

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā...


Pilnīgi veltīgas cerības. Labākajā gadījumā saņemsi pilnīgi nepamatotu atteikumu ierosināt krim.procesu, vai arī iesniegums vispār tiks pilnīgi ignorēts. VP un PP mentiem ir "ļoti rūpīgi" pilnīgi pofig gan par iesniegumu rakstītājiem, gan par Likumu.

Atbildēt

tu

24.07.2021. 23:07

»

Atis Priedītis

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā...


labāk būtu painteresējies ar kādām ķīmiskām vielām pašvaldības komunālbiznesmeņi regulāri apstrādā ūdensapgādes sistēmu, mērķtiecīgi indējot šo "dezinficēto" ūdeni pārtikā lietojošos cilvēkus, tajā skaitā arī tevi un tavus kaimiņus.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.07.2021. 19:19

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā)

Neatkārtošos, bet rakstīšu tikai pavisam jaunu informāciju. Pēc kaut kādas pagaidām nenoskaidrotas ķīmiskas vielas nokļūšanas mūsu kāpņu telpā ir cietuši pieci dažādos dzīvokļos dzīvojoši cilvēki. Viss notika šī gada martā. Simptomi - ļoti augsts asinsspiediens un pilnībā zaudēta spēja pārvietoties - kājas kā no "gumijas". Akūtais, ļoti smagais periods ilga trīs dienas, daudz maz veselība tika atgūta tikai pēc viena mēneša. Viens cietušais nomira un viens kļuva par pirmās grupas invalīdu.

Iesniegums Valsts policijai ir uzrakstīts un ļoti ceru, ka šis gadījums tiks ļoti rūpīgi izmeklēts.

Atbildēt

Kas ir patiesība

24.07.2021. 07:50

»

patiesībā

tā ir tikai un vienīgi mana personīgā darīšana. Un, atšķirībā no skarbi traumējošu mazvērtības kompleksu, necilvēcīgi trulas skaudības, patoloģiski slimīgas ziņkāres, maniakālas cilvēknīšanas "kultūras" un taml. mentālās disfunkcijas izpausmju totāli sačakarētiem, tradicionāli analfabētiskiem u.c. cilvēciskās...


To, kas ir patiesībā - ir jāsaprot. Lai saprastu, ir jārunā, jāstāsta, jādalās pieredzē... Šo procesu var sakārtot, padarīt baudāmu profesionāļi un tas ir jātājums, tiem, kas toir apguvuši, kāpēc nav cilvēciskās un pilsoniskās atsaucības. Atliek amatieri un cilvēki ar sirdsapziņu un pilsonisko atbildību, un ne tikai, kas uztur rūpi par kopīgo pagātni.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 16:44

»

nu nu

Jūs droši vien daudz vairāk laika patērējāt


tā ir tikai un vienīgi mana personīgā darīšana. Un, atšķirībā no skarbi traumējošu mazvērtības kompleksu, necilvēcīgi trulas skaudības, patoloģiski slimīgas ziņkāres, maniakālas cilvēknīšanas "kultūras" un taml. mentālās disfunkcijas izpausmju totāli sačakarētiem, tradicionāli analfabētiskiem u.c. cilvēciskās attīstības aspektos bezcerīgi aprobežotiem īpatņiem - personīgi es neatļaujos par šādām tēmām izpildīties publiski un ar tām uzbāzties citiem cilvēkiem.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 15:16

»

Antrra

Jēga ir tāda (arī rakstam ar izteiksmīgo bildi) - informēt cilvēkus, ka pastāv tāda vajāšanas metode. Par piemēru, man bija pieredze ar ielu teātri, bet nebija sajēgas, ka tas ir kā daļa no totalitārā iekārtā izstrādātas vajāšanas metodes. Un, ja pievienojot vēl citas daļas ( sekošanu, noklausīšanos...


jūs gluži veltīgi tērējat savu (un citu cilvēku) laiku u.c. attiecīgi saistītos resursus - šādi un taml. "vispārizglītojoši / audzinoši skaidrojumi" nevienam sakarīgi smadzeņot spējīgam cilvēkam NAV ne interesanti, ne nepieciešami (nu, vismaz personīgi man kategoriski noteikti NĒ).

Atbildēt

Antrra

23.07.2021. 14:53

»

patiesībā

problēma (t.sk. arī jūsu gadījumā) ir tradicionāla un visnotaļ izplatīta arī šajā pašreizējā "valstī" - lai spētu (uz)zināt, pienācīgi saprast un max. objektīvi (t.sk. arī salīdzinoši) novērtēt jebko, ir nepieciešamas elementāri funkcionējošas smadzenes. Savukārt, vismaz nomināli funkcionālu smadzeņu...


Jēga ir tāda (arī rakstam ar izteiksmīgo bildi) - informēt cilvēkus, ka pastāv tāda vajāšanas metode. Par piemēru, man bija pieredze ar ielu teātri, bet nebija sajēgas, ka tas ir kā daļa no totalitārā iekārtā izstrādātas vajāšanas metodes. Un, ja pievienojot vēl citas daļas ( sekošanu, noklausīšanos u.c.), šadu metodi pielieto arī mūsu dienās, kur pastāvīgi tiek kladzināts par demokrātiju, tad vajadzētu rasties sajēgai, ka tagad tāds totalitārisms vien ir. Ar attiecīgi privileģētām grupām.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 13:24

»

Atis Priedītis

Citāts "Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr...


problēma (t.sk. arī jūsu gadījumā) ir tradicionāla un visnotaļ izplatīta arī šajā pašreizējā "valstī" - lai spētu (uz)zināt, pienācīgi saprast un max. objektīvi (t.sk. arī salīdzinoši) novērtēt jebko, ir nepieciešamas elementāri funkcionējošas smadzenes. Savukārt, vismaz nomināli funkcionālu smadzeņu akūts deficīts ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc "esam tur, kur esam un ārā netiekam".

P.S. Acīmredzami un nepārprotami - personīgi jūsu līdzšinējās un pašreizējās "aktualitātes" ir vismaz 30+ gadu senas. Dēļ tam (arī, t.sk.) jēga no tām / to ikdienišķas apnicīgi uzbāzīgas atgremošanas NAV NEKĀDA, ne citiem "atsevišķi ņemtiem" ļaudīm, ne visai sabiedrībai jeb "konceptuāli". Ja nu vienīgi - tās der tikai personīgu jums un tikai kā "gandarījuma plāksteris" savulaik mēreni pakropļotajai neadekvāti egocentriskajai pašapziņai. Ja tomēr maniakāli uzmācīgi šķiet, ka tas (jūsu visnotaļ savdabīgā izpildīšanās, pie tam vēl publiskajā telpā) varētu kaut kādā "vēzītī" noderēt arī citiem, tad - "kļūdīties ir cilvēcīgi", kā zināms. BET, diemžēl, regulāra n-kārtīga "kļūdīšanās" parasti nonāk mentālās veselības speciālistu kompetencē un tiek profesionāli diagnosticēta, ar visām no tā "iztekošajām" konsekvencēm... Veselību mums visiem, gan rumpim gan Dvēselei! ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

23.07.2021. 04:19

»

patiesībā

C.: "Tiek izmantoti jau citi paņēmieni un metodes...


Citāts "Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr.)."
Es varu rakstīt tikai par to, ko esmu piedzīvojis pats un tieši tāda pati informācija ir atrodama Googlē vācu valodā. Tātad tās nav manas fantāzijas jo sākot rakstīt savas grāmatas es neko par Zersestzung nezināju. Tikai pēc tam pilnīgi nejauši atradu tieši tādu pašu vajāšanas paņēmienu aprakstus vāciski. Ja ir cita pieredze, lūdzu dariet to zināmu cilvēkiem. Es nevaru rakstīt par to kas nav noticis ar mani.

Atbildēt

Antrra

22.07.2021. 21:53

»

Atis Priedītis

Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti...


2011.-2012. gadā un varbūt arī vēlāk tādas lietas notika. Turklāt, ar masu mediju piedalīšanos. 2013. gadā liku atslēgt tv kabeli, lai nekrīt uz nerviem. Ja kultūras darbinieki nodarbojas ar sātanismiem, kur nu vēl tālāk...

Atbildēt

patiesībā

22.07.2021. 21:29

»

Atis Priedītis

Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti...


C.: "Tiek izmantoti jau citi paņēmieni un metodes."
---------------------

Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr.).

Atbildēt

patiesībā

22.07.2021. 21:20

»

Atis Priedītis

Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti...


centieni turpināt gaužām prasti demagoģēt, savu egocentrisko "acīmredzamo nesapratni" piedēvēt citiem un taml. neadekvāti izpildīties liecina par to, ka iepriekš minētais (22.07.2021. 20:40) gana precīzi atbilst realitātei.

Atbildēt

Atis Priedītis

22.07.2021. 20:59

»

patiesībā

Nevajag muldēt šķībi par lietām, ko neesi spējīgs apjēgt, vai arī tendenciozi nevēlies zināt to, ko zina visi. Šobrīd situācija ir daudz kritiskāka un nekontrolētāka, nekā padomjlaikos jeb tā dēvētajā "okupācijas laikā", sevišķi jau cilvēktiesību jomā. Tas, ka tu tā neuzskati, neapšaubāmi liecina par...


Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti jau citi paņēmieni un metodes. Par to es arī rakstīju savā komentārā, kuru jūs acīmredzot nesapratāt.

Atbildēt

patiesībā

22.07.2021. 20:40

»

Atis Priedītis

Šobrīd nav tāda situācija kā okupācijas laikā. Nav iespējamas tādas vajāšanas kā toreiz. Arhetipi sāk mosties tad ja cilvēku pārņem pilnīgs izmisums, viņš nezina ko darīt un tai pašā laikā nav gatavs pakļauties neliešiem un par katru cenu grib palikt dzīvs


Nevajag muldēt šķībi par lietām, ko neesi spējīgs apjēgt, vai arī tendenciozi nevēlies zināt to, ko zina visi. Šobrīd situācija ir daudz kritiskāka un nekontrolētāka, nekā padomjlaikos jeb tā dēvētajā "okupācijas laikā", sevišķi jau cilvēktiesību jomā. Tas, ka tu tā neuzskati, neapšaubāmi liecina par to, ka tev nav zināma visa patiesība, vai arī tu vienkārši nevēlies to zināt.

Tas, ka tev šādas pieredzes nav, nebūt nenozīmē to, ka tāda pieredze nav arī citiem cilvēkiem. Kuri, cita starpā, nekādā izpratnē / izpausmē nav sliktāki vai mazvērtīgāki par tevi. Savukārt, ja tu nevēlies zināt patiesību par to, kas / kā / kāpēc notiek vai nenotiek šajā pašreizējā "valstī", tad tava uzbāzīgi egocentriskā pašpielūgsme un n-tās reizes atgremotā pašprezentēšanās saistībā ar tavu privātpieredzi padomjlaikos un slikto onkuļu / tantu pienācīgi nenovērtētajām konģeniālajām radošuma aktivitātēm ir vienkārši nožēlojami divkosīga gauduļošana, kas arvien pārliecinošāk asociējas ar mentāli neadekvāta personāža diagnozi.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....