Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā, drausmīgs

24.08.2019. 07:47

ezotēristi un horoskopisti.....................

Atbildēt

protams

22.08.2019. 10:03

»

mierīgi

var atrast labu vadītāju, ja iznīdē iesīkstējošo čeksitu blatu sistēmu


Ir jāķeras klāt pamatiem. Bet kurš un ar kādu mērķi un - vai ir pienācis īstais laiks?

Atbildēt

mierīgi

21.08.2019. 10:09

»

edgars A

Augstskolas ir iepuvušas, šaubu nav. Latvijas Universitāte it īpaši


var atrast labu vadītāju, ja iznīdē iesīkstējošo čeksitu blatu sistēmu

Atbildēt

A.P.

20.08.2019. 18:08

Noteikti nav aizmirstams, kas apstiprinās. Valdībā taču sēž daudz nevērtīgāki eksemplāri par Muižnieku - nevērtīgāki katrs atsevišķi un visi kopā!!! Muižnieks ir savā laikā devis noteiktu ieguldījumu savas valsts drošības nostiprināšanā. Bet ko ir devuši šīs valdības eksemplāri? Tā taču ir visvājākā valdība LR vēsturē ar saviem debilajiem "583 darāmajiem darbiem"? Tik liels muļķis nav bijis neviens premjers. Tā ir valdība, kura siekalojas ap "nācijas tēvu", kurš ir tikai 61 primāta prezidents. Par kuru valdībā var teikt "Tas ir gudrs un godīgs cilvēks - īsts valstsvīrs"? Vai to var teikt par Pabriku, Pūci, Bordānu? Bet varbūt to var teikt par tiem sprukstiņiem no "6.oktobra paaudzes", kuri ministra krēslā nonāca no žogmales, ielas, provinces? Ja valdībā būtu saprātīgi un morāli stabili indivīdi, viņi jau sen būtu ar sū... koku patriekuši Muižnieku sakarā ar Brokas krimināllietu, Muižnieka "knāba" apvainošanu. Tā ir nelietīga valdība, jo pieļāva valsts iestādes nomelnošanu - lingvists-idiots pat neiepīkstējās!

Atbildēt

A.P.

20.08.2019. 14:19

Vēlēšanu aculiecinieks komentāros raksta: "Jā, tādu cirku jāpameklē. Kļaviņš (biologs) vienkārši bezmaz pagrūda malā balsi skaitīšanas komisijas vadītāju, kurš tikko bija paziņojis, ka vairākumu balsu nav ieguvis neviens un rektors nav ievēlēts un paziņoja, ka ir ievēlēts viņa čoms Muižnieks. Trakāk kā kaut kādā kolchozā, kur slaucējas vēl arodbiedrības priekšnieci..."

Atbildēt

Vērtējums

20.08.2019. 13:27

»

Arturs Priedītis

Jebkurš eskalācijas process sasniedz kaut ko jaunu. Latvijā visatļautības eskalācijas process ir licis pievērst uzmanību tautas jaunai negatīvai pazīmei. Jaunās negatīvās pazīmes vārds ir “nelietība”. Visatļautības eskalācija ir sekmējusi latviešu tautas negatīvo pazīmju papildināšanos. Respektīvi, ...


Būs tev vien jāatliek LU podu laizīšana vienu nedēļu. Nepārdzīvo, izmanto laiku, murgo ar iedvesmu, Raiņa un Samsona gara pavadīts savās domās un varbūt pēc nākamās nedēļas otrdienas tiksi pie LU podu laizīšanas. Tikai atceries, nebūs tev trekni podi.

Atbildēt

edgars A

20.08.2019. 12:33

Augstskolas ir iepuvušas, šaubu nav. Latvijas Universitāte it īpaši.
Taču- padLatvijas sistēmā risinājumu īsti neredz.

Atbildēt

Arturs Priedītis

20.08.2019. 12:18

Jebkurš eskalācijas process sasniedz kaut ko jaunu. Latvijā visatļautības eskalācijas process ir licis pievērst uzmanību tautas jaunai negatīvai pazīmei. Jaunās negatīvās pazīmes vārds ir “nelietība”. Visatļautības eskalācija ir sekmējusi latviešu tautas negatīvo pazīmju papildināšanos. Respektīvi, nepatīkamu nevērtības modernizāciju. Sakarā ar LU aizstāvēšanu nelietība iegūst masveidīgu vērienu Rīgas varas izdzimteņu kantoros.

Atbildēt

A.P.

20.08.2019. 11:41

"Delfi":"Nav iespējams pārliecināties, ka pārkāpumi LU rektora vēlēšanās ietekmēja to rezultātu, secina Valsts kanceleja". Kādi nelieši! Juristu atzinums taču ir publicēts! Tajā viss ir redzams katram Galaktikas iedzīvotājam! Kā var melot tādā situācijā, kad juristi saskata pārkāpumu jūru un pats vēlēšanu rezultāts bija negatīvs abiem kandidātiem? Un to var izlasīt katrs cilvēks!

Atbildēt

Okšķeris

20.08.2019. 10:35

No Mozaikas: Skumjais rezumējums
Aizvadītie 30 gadi (vienas paaudzes mūžs) un šodienas drausmīgi destruktīvās norises stimulē rezumēt latviešu tautas vērtējumu. Latviešu tautas virzībā tagad kļūst acīmredzama “Maskavas” voluntāri organizatoriskās klātbūtnes svētīgā loma pēckara gadu desmitos (padomju laikā). “Maskavas” klātbūtne nodrošināja latviešu tautas talantīgāko cilvēku radošo pašatdevi gan garīgajā kultūrā, gan materiālajā kultūrā. Tā rezultātā 70. gados tika sasniegta kultūras attīstības kulminācija latviešu tautas vēsturē. “Maskavas” voluntāri organizatoriskā klātbūtne pavēra ceļu latviešu tautas talantīgākajiem un gudrākajiem pārstāvjiem, nodrošinot viņu radošo mobilizāciju augstiem sasniegumiem un visai kultūrai kopumā piešķirot noteiktu vērtību un reputāciju. Nav noslēpums, ka “krievi”, “Maskava” Latviju uzskatīja par vienu no visattīstītākajām republikām Padomju Savienībā. Analoģisks viedoklis bija arī sociālisma valstīs, Rietumos. Turpretī viss radikāli negatīvi izmainījās “brīvvalsts” laikā (pēcpadomju laikā), kad latviešu tauta sāka realizēt sevi bez jebkādas citas tautas elites voluntāri organizatoriskās klātbūtnes. Tautas reālā potenciāla realizācija tūlīt izvērtās visaptveroši graujošos procesos. Tauta pat atsacījās no valstiskās suverenitātes, lai nekas netraucētu tik tikko minētos procesus. Latviešu tauta zaudēja agrāko slavu, reputāciju; tās vērtējums nevar būt pozitīvs. Latvija ir pēdējā vietā (vai kādā no pēdējām vietām) visos ES statistiskajos rādītājos. No ES dalībvalstīm Latvijā ir visvairāk noslīkušo, sadegušo, kā arī visvairāk slepkavību. Par drausmīgi destruktīvo līmeni pašlaik vispārliecinošāk liecina “6.oktobra paaudzes” (visnevērtīgākās paaudzes latviešu tautas vēsturē) pielaišana pie varas, OIK, vietējo banku starptautiskie noziegumi naudas atmazgāšanā un Valsts bankas prezidenta noziegumi (šaušalīgi unikāli ir tas, ka viņš netiek atbrīvots no darba), valdības debilie “583 darāmie darbi”, LU rektora vēlēšanu nelietības un “akadēmiskās sabiedrības” deģenerācija. Protams, uzskaitījumā ietilpst “kompleksās katastrofas” - zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, rūpnieciskās un lauksaimnieciskās ražošanas sagraušana, iedzīvotāju skaita samazināšanās, zemes un mežu iztirgošana ārzemniekiem, valsts parāds un naudas atdošana ES “kolhozam” (katru gadu no budžeta apm. 6% [apm. 500 miljoni] tiek izlietoti “valsts parāda vadīšanai un iemaksām ES budžetā). Tauta, kura vēsturiski ļoti īsā laikā ir bijusi spējīga sev nodarīt tik grandiozu ļaunumu, nav pelnījusi pozitīvu vērtējumu.

Atbildēt

circenītis aizkrāsnē

20.08.2019. 10:25

Čekas ziņotājam neiedomājami lieli cipari.Domājat,ka Jūsu kuratori no Jūsu kapeikām neko sev nepievāc?Cik ir sajumtoši un sazagušies īstie meistari "polkovņik FSB"?

Atbildēt

Arturs Priedītis

20.08.2019. 09:53

Taču īstenībā nav nekādas nozīmes, kurš būs rektors, jo nav zinātnes, nav īstu akadēmisko kadru, bet galvenais - turpina pastāvēt nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks režīms ar noziegumu brīvību bez latviešu tautas elites, kuras vietā tagad vispretīgāk smird "6.oktobra paaudzes" pelēkie zvirbuļi un postcilvēki. Laikā, kad nacionāli konsolidētas tautas vietā kārpās zagļu un stulbeņu bandas, nekas nevar virzīties cilvēciski adekvāti.

Atbildēt

LZA prez.:

20.08.2019. 09:09

«Jaunā konservatīvā partija (JKP) ar savu juristu un sponsoru bloku organizē valstī ekonomiskas, politiskas un tiesiskas varas sagrābšanu un veic to ar savu ministru un ierēdņu rokām, cenšoties iegūt savā kontrolē institūcijas ar vislielākajiem budžeta un investīciju resursiem, kā arī ar nekustamajiem īpašumiem. Tas ir jauna totalitārisma paveids, kas tiek īstenots ar politisku spiedienu,» teic Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Ojārs Spārītis, vērtēdams minētā politveidojuma psihotisko stāvokli

Atbildēt

Neatkarīga un patstāvīga

20.08.2019. 09:07

Cīņa ir par ideju, ne tik daudz par materiāliem labumiem. Mērķis ir nozagt svarīgāko, kas mums ir - suverēnu nacionālo augstāko izglītību.

Atbildēt

Arturs Priedītis

20.08.2019. 08:38

Hiperneliete, ideoloģiskā noziedzniece Veidemane šodien "nra.lv" nerimstas; tekstu nevar komentēt; "Pietiek. com" ir publicēts juristu skrupulozi izvērsts slēdziens par pārkāpumu jūru vēlēšanās, bet neliešiem jau tas neko neizsaka. Viņi savai nelietīgajai matemātikai (2+2 5) piešķir politisko raksturu, kas šajā gadījumā ir pilnīgi lieki, jo par abiem rektora kandidātiem "pret" nobalsoja vairāk nekā "par", un matemātika pati par sevi visu parāda bez politiskajām vibrācijām.

Atbildēt

baļļa

19.08.2019. 23:00

vestulite jau izcili šķidra un bez jebkāda pamatojuma uz prezidenta tā arī nepateikto... viss tas tikai ļur-ļur

Atbildēt

nuuu

19.08.2019. 20:25

Protams, ka šāda vēstule tapa, jo mūsu augstskolas un institūti ir tik autonomi kā valsts valstī, paši ar saviem likumiem un tikumiem. Ja pēkšņi būtu tāds precedents kā Muižnieka neapstiprināšana, tad taču arī pārējiem būtu jāsāk satraukties.

Atbildēt

x

19.08.2019. 18:47

Izcila Artūra Priedīša analīze!Lūk tādu rektoru vajadzētu univerisitātei, ja viņš piekristu.Tā ir visīstākā vārda maģija!

Atbildēt

Arturs Priedītis

19.08.2019. 17:43

Skat. ministrijas materiālu šajā portālā. Ministrijas juristi ir malači! Viņi skrupulozi pierāda aplamību jūru rektora vēlēšanās. Interesanti, kas būtu noticis, ja tas mērglis-pielīdējs ar kretīna seju nebūtu iespiedzies: "Pretēji LU Satversmes sapulces 2019. gada 24. maija sēdē paziņotajam balsošanas rezultātam, ka nav ievēlēts neviens no kandidātiem, Satversmes sapulces priekšsēdētājs M. Kļaviņš vienpersoniski paziņoja, ka ir ievēlēts I.Muižnieks. M.Kļaviņam šādu paziņojumu nebija nekāda tiesiska pamata izdarīt, jo LU rektora amata kandidāts I.Muižnieks par viņa ievēlēšanu LU rektora amatā nebija saņēmis klātesošo LU Satversmes sapulces dalībnieku balsu vairākumu, turklāt “pret” viņa ievēlēšanu LU rektora amatā bija balsojuši vairāk dalībnieku nekā “par”. Domāju, Muižnieks nav tik stulbs, ka nesaprastu to, ka nav ievēlēts. Viņam vajadzēja mēslu Kļaviņu apturēt, bet tas nenotika. Muižnieks ne tikai viņu neapturēja, bet sarīkoja jaunas mahinācijas. Secinājums - neglābjams nelietis! Otrs secinājums - akadēmiskā sabiedrība arī rīkojas ļoti nelietīgi, jo nevar nezināt par vēlēšanu patieso rezultātu.

Atbildēt

Pilsonis

19.08.2019. 15:31

Iekarotajās kolonijās iekarotāji veido sistēmu, kur vietējie, ar tam attiecīgām īpašībām, par labu atlīdzību pārvalda koloniju iekarotāju interesēs. Parasti tas ir resursu izlaupīšana. Apskatieties vecās filmas par indiāņiem (vai par hitleru, kā tika organizēta pārvalde iekarotajās valstīs), tur tas labi parādīts.
Piemēram, attiecībā uz zinātni, jāizveido tāda sistēma, lai gudrākie pat nedomātu palikt kolonijā, lai viņi brauktu strādāt iekarotāju labā (senos laikos to darīja ar spēku).
Lai muļķotu vietējos baurus, vietējie pārvaldnieki izdomā visādus bezjēdzīgus mērķus, piemēram, "augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu", "nodrošinot Latvijas studentiem iespēju". Tas, lai iegūtos rezultātus nevarētu sasaistīt ar nospraustajiem mērķiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

19.08.2019. 15:01

Ko praktiski nozīmē cilvēciskuma sabrukums? Atbilde ir lakoniska. Cilvēciskuma sabrukums praktiski nozīmē cilvēkam neadekvātu rīcību. "Akadēmiskās sabiedrības " vēstule ir cilvēkam neadekvāta rīcība. Tā ir tāda pati cilvēkam neadekvāta rīcība kā, piemēram, debili slavenie "583 darāmie darbi".

Atbildēt

A.P.

19.08.2019. 14:47

Skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/08/skumjais-rezumejums.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...