Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līna

14.06.2024. 21:37

Sprūds varētu retāk salaist ar studentēm, labāk celtos
reitings.

Atbildēt

vice

12.06.2024. 16:23

Kas Regresīvajam cits atliek?

Izdarīt nav vāvuļot!

Atbildēt

Ja kas

12.06.2024. 12:18

»

mjā

tas gan tiesa


Viss 4.maija projekts ir Kremļa projekts,kur Latvija ir Trojas zirga lomā,no kurienes uz Eiropu tiek pludinātas organizētas kolaborantu vienības.Tagad Latvijā jau varā ir kolaborantu paaudzes.Kolaborācija tiek popularizēta caur kolaborantu kultūras darboņiem,kuriem tiek celti muzeji un slavas istabas.Tiek aktīvi iznīcināti un neitralizēti caur veselības un sociālo sistēmu pretkolaboracionistiski noskaņotie latvieši.kuriem atsaka ārstēšanu,sociālo atbalstu,atņem pat invaliditātes atbalstu.Īsti latviskots Putina režīms.

Atbildēt

Harļds Kalns

11.06.2024. 15:40

»

Koalīcija

Drons dronam dronā dronu dronīs


Grozi dirsu - kunde nāk!

Atbildēt

Koalīķija

11.06.2024. 15:27

»

Koalīcija

AIZSTĀSIM LATVIJAS IEDZĪVOTĀJUS AR DRONIEM


AIZSTĀSIM DRONUS AR LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM !!! LĪDZ PĒDĒJAM LATVĀNIM !!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

11.06.2024. 13:19

Noklausījos kanāla "Fabrika novin" intervētajam Gļebam Pjanih Krievu žurnālista Sergeja Aslanjana pārstāstu par sadzīviskām kultūras un politiskām norisēm Lietuvā. Viņš atzīmē momentu, kad leitis nopērk mašīnu, viņam nav jāmaksā par to nodoklis. Ja nopērk dzīvokli, viņš valstij nemaksā par savu īpašumu. Katra ugunsdzēsībai paredzēta ūdenstilpe (tātad tāda sistēma) pildīta ar minerālūdenim līdzīgu dzidru, caurskatāmu līdz dibenam, ūdeni, nevis ar noslīkušu traktoru kā Krievijā! Īpašumos saslietām kotedžām nav žogu (priekš kam, ja uzticami līdzcilvēki kaimiņi)! Šauļos NATO tehnikas festivālā ieradās visa pilsēta un puse valsts - pēc svinēšanas izpriecām, visas dienas garumā, nebija atstātu korķu, faņķiku, pudeļu un papīru, kas norāda uz nācijas tikumības kultūras apziņas veidošanu un apzināšanos!!! Nolemts, ka būvēs augstu ekoloģisku prasībam atbilstošu, populārākā kalibra 155mm munīcijas rūpnīcu, kur saskaņošanas un ekspertīzes var ievilkties gadiem (Vācijā līdz 5 gadiem). Ir karš un Lietuva var būt nākošā aiz Ukrainas, tāpēc droši būvējam tūlīt un tagad, bez iebildēm par kādām neatbilstībām - ar valstisku apziņu un atbildību- tikai un vienīgi pareizi!!! Visā valstī tiek veidotas komandatūras, kurās ne tikai apmāca civiliedzīvotājus, bet koordinē uz konkrētu rīcību, darbību, kā rīkoties X stundā! To visu nodrošina jaunieceltais ministrs jau otrajā dienā pēc stāšanās amatā (nevajag iešvunkāšanos kā pašu diletantiem)! Lietuviešiem (pēc Aslanjana teiktā) nav ierobežojumu cik stobru vai munīcijas drīkst piederēt personai (uzticēšanās nācijas pašapziņai)! Leiši ražo Izraēlā patentētus dronus ar savu marķējumu "Made in Lithuania" un piegādā tos Ukrainai - atkrīt žīdu tieša līdzdalība!!! P.S. Saistībā ar Rein Metal rūpnīcas izbūvi, sevišķi uzsvērts Lietuvas milzu ieguvums pelnot no saražotās munīcijas un liels skaits darbavietu!

Atbildēt

Aizsardzības ministrs iesprūdis sprūds

11.06.2024. 11:41

Sūds ar divām galvām

viena uz rietumiem

Otra uz austrumiem

Nav miera ministra

Nav kara ministea

Atbildēt

Tikai mieru!

11.06.2024. 11:35

»

ASV protektorāts Latvija

Tāds diemžēl ir koloniju liktenis. Bet tu turpini vien balsot par vietējiem vagariem


Labie laiki nāk uz krievijas drupu un uz krievijas rēķina, uz krievijas sagrāves rēķina. Ura, ura, ura!

Atbildēt

va vellos

11.06.2024. 08:39

Kāds latviešu dakteris varētu nopelnīt Nobeli medicīnā, izpētot sekojošo.
Letiņu budzis parastais, kā zināms, savas tautas lietai neziedos pat blakti no pagultes. Bet tikko viņam pasaka ''Ukraina'' - šamais uzreiz atver slepeno pazemes garāžu un sāk ripināt laukā autiņus un ir gatavs nodot tos nezināmai mafijai, kas nezin kur tos izlieto Ukrainā (vai arī kur citur).
Pabarot kādu tūkstoti izbadējušos dzērāju ģimenes latviešu bērnu nekad nav gribējies? Ar to summu pietiktu.

Atbildēt

Vieplis.

10.06.2024. 22:32

Tā dronu koalicija ir vietējo bāleliņu shēmass bīdīšana savās interesēs.Ukraiņi tos dronus taisa 5x lētāk.

Atbildēt

Ome

10.06.2024. 22:27

Latvijas parāds ir ap 20 mlrd., un katru gadu procentos būšot jāmaksā miljards. Tagad cels PVN, jo jāpalielina izdevumi aizsardzībai. Respektīvi, iepirksim ārzemēs ieročus un bez maksas atdosim Ukrainai. Šo visu redzot, darba spējīgie iedzīvotāji aizvien lielākā skaitā turpina emigrēt. tādējādi samazinot nodokļu bāzi. Beigās šeit paliks tikai pensionāri un uzpūstais ierēdņu aparāts. Lai būtu, kas ierēdņiem labo tualetes podus un cep picas, aizvien lielākā skaitā nāksies ievest afgāņus un somāliešus. Kāda būs viņu darba kvalitāte, varam iedomāties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2024. 20:44

No publiski zināmas informācijas Latvija atdeva Ukrainai gandrīz visu savu pašgājēju artilēriju, bet tā visa Ukrainā jau ir iznīcināta. Nekā vairāk ko atdot Latvijai jau nemaz nav. Latvijas armiju ar Francijas nevar vispār salīdzināt. Francijai viena no lielākajām sauszemes armijām Eiropā, Latvijai nav pat vienas nokomplektētas brigādes. Dronu koolīcija ir poltiķu izdomājums bez reāla seguma, jo Latvijā dronus labākajā gadījumā var nokomplektēt no Ķīnā iepriktām detaļām. Latvija nekādas detaļas pati jau neražo. Neražo ne dronu motorus, ne baterejas, ne elektroniku, ne videonovērošanas iekārtas, ne sakaru iekārtas. Dronu koolīcija ir politiķu izdomājums lumpeņu muļķošanai.

Atbildēt

pretizlūkošana

10.06.2024. 19:00

»

Līkais Džo

Sprūds ir kremļa aģents. Paskatieties, kāda ilgstoši bija viņa retorika Ukrainas sakarā pirms ievēlēšanas aizsardzības ministra amatā, pēc kā ātri apmeta kažoku uz otru pusi, jo to prasīja konjunktūra. Tādiem ticēt nevar. Viņi pārmetīs kažoku no vienas puses uz otru katru reizi, kad tas būs izdevīgi...


Nezinu vai Sprūds ir kremļa aģents, pet raksta autors noteikti tāds ir.
Kas manīsies mums, ja zināsim, cik droni ir nosūtīti uz fronti? Nekas! Kas mainīsies ukraiņiem, ja tiks publicēti šie dati? Nekas, jo viņi šo informāciju jau tāpat zina.
Tātad svarīga šī informācija var būt tikai putlera krievām, lai saprastu, par cik Latvija ir novājinājusi savas aizsardzības spējas un par cik Ukraina tās ir uzlabojusi, lai izdarītu secinājumus vai viņiem Rīgā pietiek "noderīgo idiotu", kuri, spiežot uz jūtām, cenšas izvilināt militāra rakstura informāciju vai arī ir jāalgo atsevišķi arī profesionāli spiegi.

Atbildēt

bnf

10.06.2024. 18:53

Kurnosovam nav miera!

Atbildēt

dzirde

10.06.2024. 18:48

»

ahaha

Kā piemēru varu minēt Franciju, kas nesen publicēja sarakstu ar konkrētu lietu uzskaitījumu, kuras ir nodotas Ukrainas rīcībā kopš 2024. gada janvāra: 16 500 artilērijas lādiņi


Nevajadzētu jaukt dzimumpiederību, interesi un orientāciju te ar izdotajām skaņām. Izklausas jau peēs āža ko ...

Atbildēt

ahaha

10.06.2024. 18:15

Kā piemēru varu minēt Franciju, kas nesen publicēja sarakstu ar konkrētu lietu uzskaitījumu, kuras ir nodotas Ukrainas rīcībā kopš 2024. gada janvāra: 16 500 artilērijas lādiņi

Pietiek aptuveni 2-3 dienām!

Atbildēt

izcilības pārskats

10.06.2024. 17:55

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgākas. Pasteidzieties!

Atbildēt

Līkais Džo

10.06.2024. 17:18

Sprūds ir kremļa aģents. Paskatieties, kāda ilgstoši bija viņa retorika Ukrainas sakarā pirms ievēlēšanas aizsardzības ministra amatā, pēc kā ātri apmeta kažoku uz otru pusi, jo to prasīja konjunktūra. Tādiem ticēt nevar. Viņi pārmetīs kažoku no vienas puses uz otru katru reizi, kad tas būs izdevīgi viņu pašu pakaļai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...