Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Īsi pirms vēlēšanām, 17. un 18. septembrī Ādažu novada iedzīvotāji savās pastkastītēs saņēma novada informatīvo izdevumu "Ādažu vēstis" Nr. 255. Izņemot pierasto sūtījumu no pastkastītes, tika konstatēts fakts, ka šoreiz iekšpusē atrodas papildu aģitācijas pielikums.

Iedzīvotājiem par savdabīgu pārsteigumu pievienotais pielikums izrādījās partijas "Apvienotais saraksts" Vidzemes reģionālā aģitācijas avīze uz veselām 30 lappusēm.

Partijas ruporā bija intervijas ar saraksta līderiem - U. Pīlēnu, E. Smiltēnu, M. Sprindžuku, R. Bergmani, kā arī pozitīvi apraksti par pārējiem Vidzemes deputātu kandidātiem jeb klaja pašslavināšanās.

Ādažu novada priekšsēdētājs Māris Sprindžuks, kurš kandidē no "Apvienotā Saraksta" ar augsto kārtas nr. 3, acīmredzami izmanto savu dienesta stāvokli un atklāti demonstrē, par ko 1. oktobra vēlēšanās jābalso.

Kā novērojām, daudzdzīvokļu māju pagalmos iegriezās sveša automašīna, un partijas aģitācijas avīzes izplatīšana kopā ar novada izdevumu tika nofilmēta novērošanas kamerā - acīmredzot tāpēc, lai kādam atskaitītos par padarīto.

Ādažu novada avīzi ar privāto pašslavināšanās pielikumu novada iedzīvotājiem izvadāja un pastkastītēs čakli ievietoja novada Pensionāru biedrības aktīvisti. Par šo piepelnīšanās projektu viņi paši atklāti stāstīja citiem novada iedzīvotājiem un lepojās, ka papildus iegūs finansiālo atlīdzību no M. Sprindžuka.

Interesanti, kā M. Sprindžuka koalīcijas biedrene, bijusī Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa raudzīsies uz šo Sprindžuka privilēģiju - izmantot viņa rīcībā esošās administratīvās sviras negodīgā priekšvēlēšanu konkurences cīņā?

Jācer, ka par šo tiks uzrakstīts atbilstošs iesniegums KNABam.

Novērtē šo rakstu:

22
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi