Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

FLIKS

26.11.2023. 17:32

»

VINDHORST

https://youtu.be/6gWuSmw04ow?t 3896


Kaimanu kompānija izvairās no atbildības par Axiom menedžera sabrukumu Kaimanu salu apelācijas tiesa ir noraidījusi prasību pret vietējo ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju saistībā ar atsevišķas vietējās struktūras sabrukumu, uzskatot, ka to nevar saukt pie atbildības par direktora rīcību, kurš ieņēma amatus abās.

Atbildēt

Jaanis

09.11.2023. 08:23

Jūs laikam palaidāt garām, ka nākamgad AirBaltic taisa IPO, ar ko arī segs parādus valstij.

Atbildēt

McB

03.11.2023. 18:02

Bet NE1 partija pirms vēlēšanām vispār NEKO neteica ka taisās sakārtot to AirBaltic naudas bedri. NE-VIE-NA!
LPV uztaisija lieku "komisiju", un tagad sparīgi secina, kā tad izputēja Latvijas bankas. Nu izsecinās, nu un? Tas kaukādā veidā atdzīvinās AB/Citadeli/Parex/hvz? NĒ! Bezjēdzīgs cirks.
Medmāsu un sanitāru algas kāds ir pacēlis? Nē.
Liekās ministrijas ir likvidētas? Nē.
Tikko viņus ievēl valdībā, viņiem nav nekāda interese likvidēt otkatu avotus.

Atbildēt

kaps

03.11.2023. 13:59

slēgtas sēdes vērts, - nākošā gada jūlijā „airBaltic” ir jādzēš obligācijas 200 miljonu eiro apmērā. Ir skaidri zināms, ka „airBaltic” šādas naudas nebūs. Bus bankrots un būs kas pajems visus ar nodokļu sviedriem slacītos planierus par ........

Atbildēt

he, he

02.11.2023. 18:00

»

Haralds Kalns

Ko nozīmē nevienlīdzība un un valsts iedzīvotāju šķirošana, ja valdošās kliķes izredzētie, drosmes jogurtu sadzērušies, uzdrošinās sev piešķirt privilēģijas, priekšrocības ārkārtas gadījumos, bet publikai uzbļauj - muti ciet, pamēģiniet tik pīkstēt, tas ir militāras nozīmes valsts noslēpums!!! Varas...


Neesi naivs! Kara gadījumā tevi, draudot ar cietumu, aizdzīs rakt ierakumus un pavēlēs ar lāpstām apstādināt krievu tankus, bet pornoaktrise kopā ar pidaru rinku iekāps lidmašīnā un aizlidos uz Hajami.No turienes tev sūtīs uzmundrinājumus, lai tu drosmīgi aizstāvi Satmbulas konvencijas vērtības.

Atbildēt

Super!

02.11.2023. 15:45

»

vv

latvijā zelenski neaug, te ir cita aura


Tā ir taisnība par 100%.

Atbildēt

he, he

02.11.2023. 15:20

Kāpēc Latvijas valstij ir vajadzīga tikai un vienīgi zaudējumus nesoša aviokompānija? Lai vajadzīgajā brīdī politiķi ar tās lidmašīnām varētu izbēgt no valsts!

Atbildēt

vv

02.11.2023. 09:20

latvijā zelenski neaug, te ir cita aura

Atbildēt

Haralds Kalns

02.11.2023. 08:53

Ko nozīmē nevienlīdzība un un valsts iedzīvotāju šķirošana, ja valdošās kliķes izredzētie, drosmes jogurtu sadzērušies, uzdrošinās sev piešķirt privilēģijas, priekšrocības ārkārtas gadījumos, bet publikai uzbļauj - muti ciet, pamēģiniet tik pīkstēt, tas ir militāras nozīmes valsts noslēpums!!! Varas attālināšanās no tautas notiek ar lielu paātrinājumu un Mahačkala ir piemērs iespējami paredzamam iznākumam! Par Eviku Siliņu biju iedomājies, ka nāk amatā ar priekšlikumiem, pārkārtojumiem, uzlabojumiem valsts pārvaldē, bet izrādās viss, ko viņa līdz šim samācījusies mainot pamperus Kariņam, ir tāda pat amorfā "čuguna " liešana! Un tieši VIŅA šobrīd pa varītēm stumj Stambulas konvenciju, it kā ar sociālo un finansiālo labklājību viss jau kārtībā!!!

Atbildēt

jo tālāk no ļaunuma, jo vairāk labuma

02.11.2023. 08:26

»

formula

Iebrukuma gadījumā, it sevišķi ,ja tas kā vienmēr gaidīti gaidīts, bet pēķšņi , mūsu valsts vadītāji kā Latvijas simbols var tikt fiziski apdraudēti, pakļauti ienaidnieka ļaunām un publiskām izdarībām. Mums tas ir, Aivar , vajadzīgs? Zelenskis atsacījās pamest Ukrainu- " lidmašīnu man nevajag, dodiet...


Komadierim ne tikai jāpaliek dzīvam, bet arī jāvairojas. Vislabāk to darīt ārzemēs, lai pēc gadiem būtu kam tautas sauso atlikumu bīdīt pareizajā virzienā - akurāt kā klaida pravieši izdarījās ar barikāžu aitu baru ...

Atbildēt

ļoti laba zagtuve

02.11.2023. 08:16

kā puķina naftas vads

Atbildēt

Pirātu partija

01.11.2023. 22:35

Domāju airBaltic un afēristam gausam šis ir pēdējais gads. Valsts nedrīkst nodarboties ar biznesu, tai jākontrolē ceļu būvniecība, energoresursi jāsadala mājsaimnīcībām par iespējami zemāko cenu un tikai tad atlikoš biržā.
Jānorošina kārtība un aizsardzība. Nekāda valsts, pašvaldību biznesa nedrīkst būt! Nekādu valst mežu zāģēšanu nedrīkst būt!
Visdrīzāk šo Saeimu atlaidīs, NewVemjotības laiks, tā pat kā analoģiskās raškas partijas, Jedinstvo – “Партия жуликов и воров” , atrašanās pie varas beidzās. Nebūs NewVemjotības nebūs arī nauda gausam.
P.S. Drīz sarkanbaltsarkanai gausa lidmašīnai nolūzīs aste ( vai palīdzēs?). Tas būs beigu sākums.

Atbildēt

formula

01.11.2023. 19:38

Iebrukuma gadījumā, it sevišķi ,ja tas kā vienmēr gaidīti gaidīts, bet pēķšņi , mūsu valsts vadītāji kā Latvijas simbols var tikt fiziski apdraudēti, pakļauti ienaidnieka ļaunām un publiskām izdarībām. Mums tas ir, Aivar , vajadzīgs? Zelenskis atsacījās pamest Ukrainu- " lidmašīnu man nevajag, dodiet patronas ".Tā bija viņa izvēle.Taču komandierim ir jāpaliek dzīvam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...