Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

19.10.2019. 09:28

»

motorhead

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies


Ādolfs takš viņus visus, labākajā gadījumā, likvidēs, sliktākajā, atdos Mengelem. Neizklausās pēc laba risinājuma. Lielākā daļa cilvēku parastos apstākļos par to nenobalsos.

Atbildēt

Irina

12.10.2019. 15:23

»

miministre

Korķis vismaz ir lietderīgs


Ne tàdas vèl princeses redzètas ar vistas smadzenèm valdìbà

Atbildēt

Jā,

12.10.2019. 09:39

»

Labklājības ministrija likvidējama,

jo Latvijā ir genocīds pret latviešu tautu! Par kādu labklājību var būt runa


šī sociālā darbiniece arī iznīcina - bērnu aprūpes iestādes,noniecinot un manipulējot ar bērnu vecākiem, tuviniekiem un darbiniekiem. Izsaimnieko valsts naudu. Ikdienas darbs ir regulāra izrādīšanās medijos, pļāpāšanas grupiņu organizēšana, skaistu vārdu svaidīsana.

Atbildēt

Iesaku

11.10.2019. 09:49

Palasiet kā Krievijā prese ņirgājas par mūsu labklājības ministri! Izrādas, ka viņa ar savu nekompetenci un vulgāro izskatu ir apsmieklu topā.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2019. 21:56

KLEOPATRA

Atbildēt

motorhead

10.10.2019. 19:29

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 17:23

»

?

Varbūt ja likvidētu šos speciālos aprūpes centrus, tad iegūto naudu varētu pārdalīt ģimenēm, kas kopj savus slimos bērniņus


Izskatas, ka Jums nav nojeegas, kas ir beerni ar funkcionaaliem trauceejumiem.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2019. 17:10

»

LH6y32

Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija


Nē, to varēs veikt mākslīgais intelekts ( neliels), kas iespundēts sieviešveidīgā (varbūt arī vīriešveidīgā) ķermenī!!!!!

Atbildēt

LH6y32

10.10.2019. 16:55

»

Yes

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem


Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija.

Atbildēt

Skolniece

10.10.2019. 16:52

Laiks visu saliks savās vietās. Arī šī sociālā darbiniece strādā ne sabiedrības interesēs. Grupējums pret grupējumu. Nekas labs. Varas kāre u.tml. Kurš gan labklājības ministrs mums ir bijis gudrs, cienījams un atbildīgs cilvēks.

Atbildēt

Morālists

10.10.2019. 16:47

»

NUNU

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci


Viss atkarīgs, par ko uzskatat sevi, par ko uzskatat citus un kādēļ gan nepamest jums šo mežonīgo latvju goju apdzīvoto teritoriju, ko okupējuši krievu kolonisti un izlaupījušas globālās korporācijas ar bankām priekšgalā.
Ir taču tik daudz jauku zemju ar patīkamām tautām, re kur pat staļiņs vienu tādu valsti izveidoja pēc otrā pasaules kara.

Atbildēt

miministre

10.10.2019. 14:50

»

Fēlis

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis


Korķis vismaz ir lietderīgs.

Atbildēt

sola

10.10.2019. 14:49

»

janka

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta


GRĀMATVEDE- nesmīdiniet mani.Lupatniece ar miežagrauda smadzenēm, kur rievai nav pat vietas. Kāda tur grāmatvede.Tad jau būtu jābūt kaut jel kādām zināšanām.

Atbildēt

NUNU

10.10.2019. 14:44

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci ".

Atbildēt

Tante

10.10.2019. 14:35

Tad ar ko gadiem ilgi nodarbojas NA, būdama gandrīz visās valdībās ? Tas taču tās jājamzirdziņš ar Parādnieku priekšgalā.Petraviča nav ne sliktāka , ne labāka par visiem iepriekšējiem LM.Ar to starpību, ka pārējā koalīcija noskaņo publiku pret KPV , lai ieņemtu vēl vienu ministra vietu nākošajā valdībā.

Atbildēt

juris

10.10.2019. 12:58

Kādas tur rūpes par bērniem. Vecene vienkārši grib izrādīties.Bezkultūras sieviete . Vai ministrei darba laikā būtu jānēsā tāda frizūra un tādas drēbes. Vai bankā vienkāršs ierēdnis tāds var ierasties,nemaz nerunājot par vadību.Kancelejas vadībai pēdējais laiks tādām fūrijām būtu jāpaskaidro vienkāršie ētikas jautājumi.Vienkārši apsmiekls.Vai tad Kariņš to nav spējīgs saprast vai izliekas kautrīgs?

Atbildēt

nepareizi

10.10.2019. 12:41

Pilnīgi nepareizi aicinājumi. Kur tur vieta fotosesijai? Kankariņu parādei un nemakulīgi veidotai frizūrai? Nepareizi jautājumi, ja paši nevar atbildēt. Ministrei vislabāk padodas dziļdomīga klusēšana. Un nevajg tik garus teikumus rakstīt, tas pārāk nogurdina un ir tik apnicīgi. Nevar taču visu to atcerēties

Atbildēt

Tironis

10.10.2019. 12:34

Viena mākoņstūmēja pārmet otrai mākoņstūmējai. Taisni brīnums, varētu domāt, ka Ēsterei nav ļāvusi šos 30 gadus sakārtot un atrisināt bērnu namu problēmu Petrēviča.
Tā vietā, lai rakstītu atklātas vēstules par neko, labāk pastāstiet, cik daudz tomēr bērnu izvēlās mukt no mājām. Vai, piemēram, par to cik bieži audžuģimenes atved atpakaļ uz BN paņemtos bērnus, kurš audzinās tos?

Atbildēt

...

10.10.2019. 12:03

»

janka

Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt


Bet partija taču atzinusi viņu par labu esam,un balsot var Tikai par partijas sarakstu.Ja,var likt mīnusus,bet tas neko nemaina.Partijās lielāko kretīnu skaits ir bezgalīgs.

Atbildēt

janka

10.10.2019. 10:27

»

Vilks

Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē


Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt.....

Atbildēt

janka

10.10.2019. 10:24

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta.
Zem mānīgā imidža un runas stila slēpjas pārdomāta taktika, kas ir mērķēta tikai uz maksimālā rubļa iešņaukšanu nāsīs.

Atbildēt

Vilks

10.10.2019. 10:15

»

Skauž?

Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks


Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē.

Atbildēt

māte

10.10.2019. 09:56

»

manupraat

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam...


Tieši tā - nevar lēkt no viena grāvja otrā, tas nav tik vienkārši, nu tik likvidēs institūcijas utt.
Ir dažādas ģimenes, arī ar dzērājiem un narkomāniem, tad labāk bērniem būtu institūcijās. Vēl ir problēma, ka vecākiem pietrūkst medicīniskā izglītība, gadās, ka slimie bērni mēdz būt agresīvi.
Es kādai mātei teicu, ka man ir smagākais gadījums, gulošs un kopjams bērns, viņa atteica, nevar zināt, kas ir grūtāk, viņas meita staigā un runā, bet ir ļauna un agresīva, lamājas, viņu ne brīdi nevar atstāt vienu, ka nenodara ko sliktu.
TV parāda tos maigākos gadījumus, un tad jābrīnās, ka citi ir jāsien pie gultām, lai nenodarītu sev vai citiem pāri...
Ja valsts mūs nodrošinātu pienācīgi ar pabalstiem un pensijām (arī vecākiem), arī tad paliktu problēmas, ko darīt, kad vecāki jau veci un vairs nespēj...

Atbildēt

Fēlis

10.10.2019. 09:52

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis.

Atbildēt

Skauž?

10.10.2019. 09:33

»

Bodnieces prāts

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana


Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 09:32

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam 'gimeneem ir pa speekam pat tad, ja valsts taam pie's'kirs vajadziigo naudu. Bez tam, 'sajaa rakstaa paraadaas veel viena slikta, es pat teiktu noziedziiga ideja - funkcionaali trauceetu beernu integraacija pie normaalajiem beerniem. Muusu valdiibas izpildiijumaa tas noziimee dot pamatiigu triecienu pamatizgliitiibas kvalitaatei muusu skolaas, noseedinot vienaa solaa gan normaalos gan beernus ar gariigaas darbiibas trauceejumiem. Tas ir noziegums (vardarbiiba) gan pret normaalajiem beerniem, gan pret beerniem ar funkcionaalajiem trauceejumiem.

Atbildēt

he

10.10.2019. 08:02

tērps šoreiz smieklīgs,kā mazai meitenītei.

Atbildēt

Yes

10.10.2019. 07:52

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem

Atbildēt

Bodnieces prāts

10.10.2019. 07:34

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana

Atbildēt

lauķis

10.10.2019. 07:31

»

vecmamma

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās


Tā jau ir debilizācijas politika un sieviešu paverdzināšana.Piekrītu,bērnudārzi ir nevajadzīga un kaitīga institūcija,bērnam jābūt ģimenē.

Atbildēt

vai tad nav tā

10.10.2019. 07:28

ja bērns atrodas valsts mājā, izmaksā vienu summu mēnesī, bet
tiklīdz nodod pie privātiem - tiem uzreiz maksā 5 - 10 reizes mazāk ?

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:23

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:22

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:21

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

vecmamma

10.10.2019. 07:17

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās.

Atbildēt

paardomas

10.10.2019. 06:59

Aizmirsts psihiatriskajā slimnīcā deviņus gadus.
Nespriedīšu par vainīgo sodīšanu,man nav pārliecības ka tas neatkārtojas,ka ir kaut kas izdarīts lietas labā.
Nabadzības ministrija ar garā nabadzīgu ministri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...