Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Irina

12.10.2019. 15:23

»

miministre

Korķis vismaz ir lietderīgs


Ne tàdas vèl princeses redzètas ar vistas smadzenèm valdìbà

Atbildēt

Jā,

12.10.2019. 09:39

»

Labklājības ministrija likvidējama,

jo Latvijā ir genocīds pret latviešu tautu! Par kādu labklājību var būt runa


šī sociālā darbiniece arī iznīcina - bērnu aprūpes iestādes,noniecinot un manipulējot ar bērnu vecākiem, tuviniekiem un darbiniekiem. Izsaimnieko valsts naudu. Ikdienas darbs ir regulāra izrādīšanās medijos, pļāpāšanas grupiņu organizēšana, skaistu vārdu svaidīsana.

Atbildēt

Iesaku

11.10.2019. 09:49

Palasiet kā Krievijā prese ņirgājas par mūsu labklājības ministri! Izrādas, ka viņa ar savu nekompetenci un vulgāro izskatu ir apsmieklu topā.

Atbildēt

NIKNAIS

10.10.2019. 21:56

KLEOPATRA

Atbildēt

motorhead

10.10.2019. 19:29

Nudien pieriebušies visi. Ādolf, atgriezies, lūdzu! Un parādi, kas darāms, te daudziem piemirsies.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 17:23

»

?

Varbūt ja likvidētu šos speciālos aprūpes centrus, tad iegūto naudu varētu pārdalīt ģimenēm, kas kopj savus slimos bērniņus


Izskatas, ka Jums nav nojeegas, kas ir beerni ar funkcionaaliem trauceejumiem.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2019. 17:10

»

LH6y32

Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija


Nē, to varēs veikt mākslīgais intelekts ( neliels), kas iespundēts sieviešveidīgā (varbūt arī vīriešveidīgā) ķermenī!!!!!

Atbildēt

LH6y32

10.10.2019. 16:55

»

Yes

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem


Ja robotizācija un tehnoloģijas turpinās attīstīties kā līdz šim, tad prostitūcija paliks kā vienīgā nopietnā profesija.

Atbildēt

Skolniece

10.10.2019. 16:52

Laiks visu saliks savās vietās. Arī šī sociālā darbiniece strādā ne sabiedrības interesēs. Grupējums pret grupējumu. Nekas labs. Varas kāre u.tml. Kurš gan labklājības ministrs mums ir bijis gudrs, cienījams un atbildīgs cilvēks.

Atbildēt

Morālists

10.10.2019. 16:47

»

NUNU

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci


Viss atkarīgs, par ko uzskatat sevi, par ko uzskatat citus un kādēļ gan nepamest jums šo mežonīgo latvju goju apdzīvoto teritoriju, ko okupējuši krievu kolonisti un izlaupījušas globālās korporācijas ar bankām priekšgalā.
Ir taču tik daudz jauku zemju ar patīkamām tautām, re kur pat staļiņs vienu tādu valsti izveidoja pēc otrā pasaules kara.

Atbildēt

miministre

10.10.2019. 14:50

»

Fēlis

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis


Korķis vismaz ir lietderīgs.

Atbildēt

sola

10.10.2019. 14:49

»

janka

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta


GRĀMATVEDE- nesmīdiniet mani.Lupatniece ar miežagrauda smadzenēm, kur rievai nav pat vietas. Kāda tur grāmatvede.Tad jau būtu jābūt kaut jel kādām zināšanām.

Atbildēt

NUNU

10.10.2019. 14:44

Nožēlojami komentētāji. Zemāk vairs nav kur krist, ja visā nopietnībā pieauguši cilvēki izsaka viedokļus par Petravičas izskatu, nespējot tos izteikt par valstī jau gadiem notiekošo . Tādi pabiras sevi sauc par "tautu " jeb "inteliģenci ".

Atbildēt

Tante

10.10.2019. 14:35

Tad ar ko gadiem ilgi nodarbojas NA, būdama gandrīz visās valdībās ? Tas taču tās jājamzirdziņš ar Parādnieku priekšgalā.Petraviča nav ne sliktāka , ne labāka par visiem iepriekšējiem LM.Ar to starpību, ka pārējā koalīcija noskaņo publiku pret KPV , lai ieņemtu vēl vienu ministra vietu nākošajā valdībā.

Atbildēt

juris

10.10.2019. 12:58

Kādas tur rūpes par bērniem. Vecene vienkārši grib izrādīties.Bezkultūras sieviete . Vai ministrei darba laikā būtu jānēsā tāda frizūra un tādas drēbes. Vai bankā vienkāršs ierēdnis tāds var ierasties,nemaz nerunājot par vadību.Kancelejas vadībai pēdējais laiks tādām fūrijām būtu jāpaskaidro vienkāršie ētikas jautājumi.Vienkārši apsmiekls.Vai tad Kariņš to nav spējīgs saprast vai izliekas kautrīgs?

Atbildēt

nepareizi

10.10.2019. 12:41

Pilnīgi nepareizi aicinājumi. Kur tur vieta fotosesijai? Kankariņu parādei un nemakulīgi veidotai frizūrai? Nepareizi jautājumi, ja paši nevar atbildēt. Ministrei vislabāk padodas dziļdomīga klusēšana. Un nevajg tik garus teikumus rakstīt, tas pārāk nogurdina un ir tik apnicīgi. Nevar taču visu to atcerēties

Atbildēt

Tironis

10.10.2019. 12:34

Viena mākoņstūmēja pārmet otrai mākoņstūmējai. Taisni brīnums, varētu domāt, ka Ēsterei nav ļāvusi šos 30 gadus sakārtot un atrisināt bērnu namu problēmu Petrēviča.
Tā vietā, lai rakstītu atklātas vēstules par neko, labāk pastāstiet, cik daudz tomēr bērnu izvēlās mukt no mājām. Vai, piemēram, par to cik bieži audžuģimenes atved atpakaļ uz BN paņemtos bērnus, kurš audzinās tos?

Atbildēt

...

10.10.2019. 12:03

»

janka

Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt


Bet partija taču atzinusi viņu par labu esam,un balsot var Tikai par partijas sarakstu.Ja,var likt mīnusus,bet tas neko nemaina.Partijās lielāko kretīnu skaits ir bezgalīgs.

Atbildēt

janka

10.10.2019. 10:27

»

Vilks

Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē


Tāpēc jau ir jābūt kritērijiem, lai šādi cilvēki nenokļūtu politikā. Svešvalodas zināšanas nulle; Vizionāra spējas nulle utt.....

Atbildēt

janka

10.10.2019. 10:24

Petrāviča ir vienkārša lauku grāmatvede, kas bez kautrēšanās smeļ krējumu no valsts budžeta.
Zem mānīgā imidža un runas stila slēpjas pārdomāta taktika, kas ir mērķēta tikai uz maksimālā rubļa iešņaukšanu nāsīs.

Atbildēt

Vilks

10.10.2019. 10:15

»

Skauž?

Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks


Viņai ir visas iespējas pamest šo sūdu bedri un nekļūt par tādu pašu sūdu!Šis tīrais un gaišais prāts var sevi realizēt citos projektos,kas tik ļoti nesmird un nedegradē.

Atbildēt

māte

10.10.2019. 09:56

»

manupraat

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam...


Tieši tā - nevar lēkt no viena grāvja otrā, tas nav tik vienkārši, nu tik likvidēs institūcijas utt.
Ir dažādas ģimenes, arī ar dzērājiem un narkomāniem, tad labāk bērniem būtu institūcijās. Vēl ir problēma, ka vecākiem pietrūkst medicīniskā izglītība, gadās, ka slimie bērni mēdz būt agresīvi.
Es kādai mātei teicu, ka man ir smagākais gadījums, gulošs un kopjams bērns, viņa atteica, nevar zināt, kas ir grūtāk, viņas meita staigā un runā, bet ir ļauna un agresīva, lamājas, viņu ne brīdi nevar atstāt vienu, ka nenodara ko sliktu.
TV parāda tos maigākos gadījumus, un tad jābrīnās, ka citi ir jāsien pie gultām, lai nenodarītu sev vai citiem pāri...
Ja valsts mūs nodrošinātu pienācīgi ar pabalstiem un pensijām (arī vecākiem), arī tad paliktu problēmas, ko darīt, kad vecāki jau veci un vairs nespēj...

Atbildēt

Fēlis

10.10.2019. 09:52

Nemaz jau ar nav tik ļoti cienījama. Stulba kā korķis.

Atbildēt

Skauž?

10.10.2019. 09:33

»

Bodnieces prāts

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana


Skauž! Pamēģini viņas vietā un izturi, ka tevi nodirš pamatoti, jo realizē cionistu kosmopolītisko Trešā reiha nacistu politiku Latvijā - genocīdu un neko nevari mainīt. Bet jārunā to, ko liek! Pamēģini. Visticamāk, ka viņa nesaprata, kādā sūdu bedrē nonāks.

Atbildēt

manupraat

10.10.2019. 09:32

Protams, protams, beernam vajadzeetu augt 'gimenee, bet nedriikst no viena graavja lekt otraa. 'Seit atsleegas vaards ir "funkcionaali trauceejumi". Un 'sis jeedziens ir paaraak vispaarinaats un sevii ietver ne tikai fiziskus, bet arii gariiga rakstura trauceejumus. 'Saadus beernus apruupeet ne visaam 'gimeneem ir pa speekam pat tad, ja valsts taam pie's'kirs vajadziigo naudu. Bez tam, 'sajaa rakstaa paraadaas veel viena slikta, es pat teiktu noziedziiga ideja - funkcionaali trauceetu beernu integraacija pie normaalajiem beerniem. Muusu valdiibas izpildiijumaa tas noziimee dot pamatiigu triecienu pamatizgliitiibas kvalitaatei muusu skolaas, noseedinot vienaa solaa gan normaalos gan beernus ar gariigaas darbiibas trauceejumiem. Tas ir noziegums (vardarbiiba) gan pret normaalajiem beerniem, gan pret beerniem ar funkcionaalajiem trauceejumiem.

Atbildēt

he

10.10.2019. 08:02

tērps šoreiz smieklīgs,kā mazai meitenītei.

Atbildēt

Yes

10.10.2019. 07:52

Ramonai svarigak savu meitu apgerbt ka prostitutu, iespejams, nolūkà piedavat oligarhiem

Atbildēt

Bodnieces prāts

10.10.2019. 07:34

Šī tik pucēties grib. Visa ministrēšana

Atbildēt

lauķis

10.10.2019. 07:31

»

vecmamma

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās


Tā jau ir debilizācijas politika un sieviešu paverdzināšana.Piekrītu,bērnudārzi ir nevajadzīga un kaitīga institūcija,bērnam jābūt ģimenē.

Atbildēt

vai tad nav tā

10.10.2019. 07:28

ja bērns atrodas valsts mājā, izmaksā vienu summu mēnesī, bet
tiklīdz nodod pie privātiem - tiem uzreiz maksā 5 - 10 reizes mazāk ?

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:23

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:22

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izpriecas stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

G.V.

10.10.2019. 07:21

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

vecmamma

10.10.2019. 07:17

Arī, kad veselus mazus bērniņus atrauj no mātes un iespundē bērnudārzā, pret viņu gribu, vai tas ir taisnīgi? Bet tas viss no valsts nabadzības, kaut kā ir jāizlāpās.

Atbildēt

paardomas

10.10.2019. 06:59

Aizmirsts psihiatriskajā slimnīcā deviņus gadus.
Nespriedīšu par vainīgo sodīšanu,man nav pārliecības ka tas neatkārtojas,ka ir kaut kas izdarīts lietas labā.
Nabadzības ministrija ar garā nabadzīgu ministri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...