Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivars

16.02.2014. 20:12

aicinu ministru beigt piesegt zagļus no ieslodzijumu vietu parvaldes un piespiest šo mafiju maksat nodokļus

Atbildēt

velviena mārpla

27.01.2014. 21:18

Tā Baibiņa tikai prot runāt, vienu rītu paklausiojos un secināju, ka runā runāšanas pēc un neko nepasaka tikai vārās kā komunists

Atbildēt

mis.maarpla

26.01.2014. 03:45

....tās tiesas ir tik izcilas,viņām tāda vara un prāta spējas kā to pielietot, ka mani par lietas izskatīšanu nesamaksātiem 2 latiem, tiesa nodeva zvērināta tiesu izpildītāja rokās, kaut gan Spriedums nebija stājies likumiskā spēkā, bet izpildu rakstu gan izdeva pa blatu vai kā citādi, lai zvērinātai tiesu izpildītāja par 2 latu iekasēšanu, papildus piedzītu savu amata atlīdzību 51,09 EUR. Aiznesu dokumentu, ka 2 lati ir samaksāti, bet nekā, prasa samaksāt 51,09 EUR.lieta c15211512.
...par tiesu pārstrukturēšanu jāsaka viens. Pirmās instances tiesa dos darbu otrai instances tiesai(apelācijai) un otrās instances tiesa dos darbu trešās instances tiesai(kasācijai). Viss tiks darīts tā, lai pirmā instance pieļauj kļūdas likumu normu piemērošanā lai būtu darbs otrai instances tiesai un tāpat rīkosies otrās instances tiesa, lai būtu darbs trešās instances tiesai. Viņiem taču vajag amata atlīdzību nopelnīt, kas būs tad, ja pirmās instances tiesa visu izdarīs godam, tad darba nebūs nākamajām instancēm.
....par citām lietām izteikties nevaru, jo nav pieredzes.

Atbildēt

Purva velns

25.01.2014. 16:14

»

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

Ģeniāli


Beidz zakt manas idejas!

Atbildēt

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

25.01.2014. 15:45

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Ģeniāli!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.01.2014. 20:35

»

Liliana UK

ESMU DZILI VILUSIES PAR LR TIESU SISTEMU UN ARI LR PROKURATURU-LIETAS PEC PASUTIJUMAMediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-----

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā Muļķu Zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav man ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', pamatīgi,
Un "prasto pūli" 'izdrāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā Muļķu Zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi' trekni parīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9376

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ilzei

24.01.2014. 16:51

»

Ilze

Nevajag taisīt teātri Bordāna kungs!Brokas kundze ir zinoša, kompetenta, un nav karjeriste. Atšķirībā no Jums sevi nereklamēs un savas bildes visos stūros nebāzīs, bet godprātīgi darīs savu darbu


Vai šo tekstu raksta pati Brokas kundze vai viņas tuva draudzene? Kā tad Brokas kundze nav karjeriste? Solīja rīdziniekiem debesmannu, bet tikko pavērās iespēja tikt ministros, tā pameta rīdziniekus ar visu debesmannu. Turklāt, kā izrādījās, jau bija pamanījusies sevi pieteikt EP vēlēšanām. Piemēram, Pabrika atrunāšana no premjera amata bija tieši tā - viņš jau ies par EP deputātu, tāpēc nevar par premjeru. Uz vieniem attiecas atrunas, uz citiem ne. Brokas kundze nevar sūdzēties, ka viņas bildes ir mazāk sastopamas nekā Bordānam. Gluži otrādi - ari dzeltenajā presē Brokas kundze pamanījusies izrunāties un izbildēties. Par Bordānu gan tas nav zināms. Un vēl - kā tad Brokas kundzei sastāv ar maksātnespējas administratoru ķēķi? Vai viņa klausīs Lūškungam? To mēs tā kā gribētu gan zināt, jo - pēc pašreizējās politisko shēmu loģikas - Brokas kundze ir tieslietu ministre, lai noštopētu visu, ko Bordāns pasācis revidēt un reformēt, arī maksātnespēju kretīniskās izdarības.

Atbildēt

Liliana UK

24.01.2014. 16:13

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


ESMU DZILI VILUSIES PAR LR TIESU SISTEMU UN ARI LR PROKURATURU-LIETAS PEC PASUTIJUMA...

Atbildēt

Liliana UK

24.01.2014. 16:11

»

anna

Veikt nepieciešamos pasākumus un izmaiņas likumos, lai izbeigtu tiesu varas ņirgāšanos par tiem, kam nav biezi maki...


Cik zinu,ka ECT pilna ar lietam no LATVIJAS,bet darbu neviens jau nezaudees....un ne par ko neatbildees,jo laikam tiesham kada organizacija veido pilnigu haosu.KADAS SATANS?

Atbildēt

Liliana UK

24.01.2014. 16:07

»

N.Māstrihts

Saskaņā ar ASV, PB un SVF un LV politmafijas nostāju ir jāzog un jārada haoss, duļķainā ūdenī ķerot zelta zivtiņas. Kas no spēj un nesaprot, tam jāmirst badā, vai jābrauc prom. Viss šis haoss vajadzīgs, lai valsts pieaudzētu pārādus


Izlasiju 2 resnas dokumentalas gramatas te Londonaa un tas man sabojaja garastavokli uz 1-2 meneshiem...jo ASV PB VVF galvenie darboni grekus tur izsudz....un tas tur taisni tas pats,ko rakstiet ,NU DIEMZHEL TAS TAA IR.Nezinu,kas tagad mans garastavoklis uzlabosies un NEMAZ nebrinos par Jusu rakstiem tagad.....nu,smagi,gan tikshu pari tam.

Atbildēt

Liliana UK

24.01.2014. 16:02

Bus jaraksta sudziba BROKAI,ka dazhi tiesneshi izpilda pasutijumus.....

Atbildēt

N.Māstrihts

24.01.2014. 12:17

»

Aivars2

Kā tad var nosaukt cilvēku, kurš vispirms kandidē uz Rīgas mēra amatu, pēc tam kļūst par tieslietu ministru, bet tālāk jau gatavojas kandidēt uz Eiroparlamenta vēlēšanām...


Broka atbilst visiem parametriem, lai viņu ievēlētu. Bet tur jau tā nelaime, ka atkal šie politikāņi vēlas, lai balso "par frizūrām"kā Gorbunova laikos, kas nav mainījušies..

Ja Broka būtu politiķe, viņa, lai sevi reklamētu cīņai par saviem ideāliem un solījumiem, nogrieztu matus "uz nullīti". Bet Broka to nekad nedarīs, jo jūtas konfortabli politikāņu vidū, iemāčijusies pat pozēt medijiem.

Atbildēt

Aivars2

24.01.2014. 11:38

»

Ilze

Nevajag taisīt teātri Bordāna kungs!Brokas kundze ir zinoša, kompetenta, un nav karjeriste. Atšķirībā no Jums sevi nereklamēs un savas bildes visos stūros nebāzīs, bet godprātīgi darīs savu darbu


Kā tad var nosaukt cilvēku, kurš vispirms kandidē uz Rīgas mēra amatu, pēc tam kļūst par tieslietu ministru, bet tālāk jau gatavojas kandidēt uz Eiroparlamenta vēlēšanām?
Par kādu godprātīgu darbu var būt runa, ja pēc dažiem mēnešiem jau ir gatava pamest ministra amatu, ja vien ievēlēs vietā ar lielāku atalgojumu?

Atbildēt

Anonīms

24.01.2014. 01:01

L.Straujumas virzīšana premjera amatā ir fašisma - genocīda pret latviešu tautu LV politmafijas fašisma ideoloģijas politika ar mērķi mīkstināt fašisma-genocīda pret latviešu tautu reālpolitikas, kas turpinās, iespaidu, ko ilgstoši realizēja V.Dombrovskis un Vienotība kopā ar varas partijām, kas neiebilda.

Fašisma- latviešu tautas genocīda realizēšanas politika LV balstīta ASV ekonomikas profesora Miltona Frīdmana teorijā, kas saskaņā ar darvinismu tiek realizēta mākslīgu karu un haosu apstākļos, kurus izraisa ASV politika pasaulē un ES. Latvijā šos procesus kā citur vada ASV vēstniecības, realizējot parādu radīšanu SVF, PB, kura kreditē ASV valsts kasi un valdību. Tādēļ arī bankrotēja bankas Baltika, Parex, Krājbanka, LV iekūlās parādos- 6.5 miljardi latu, ar Vilka, Dombrovska, Repšes un Pavļuta gādību slēdza Liepājas metalurgu, Zolitūdes Maximā nav izslēgta versija, ka tas ir bijis terorakts, jo notika tieši „pīk stundā” – kad bija visvairāk apmeklētāju.

Frīdmana teorijā balstīts arī ES projekts, ko realizē Vācija kopā ar ASV. 2013. gada jūnija-oktobra periodā Grieķijā ir likvidēta demokrātija, slēgts sabiedriskais TV, kas deva ienākumus valsts budžetā 200 000 000 euro, jo vairs netiek prasīta abonentmaksa ap 4.12 euro mēnesī, ar ko daļēji sedza Grieķijas parādus. Grieķijā slēdza ap 27 radiostacijas. Jaunais Grieķijas sabiedriskais TV šodien translē 60. gadu raidījumus, līdzīgi ir Francijā, Nīderlandē, Latvijā..

Rīgā „smadzeņu izskalošanai” tiek gatavots NATO „izcilības” centrs, kas tiks vērsts uz Latvijas sabiedrības šķelšanu, izlūkošanas un vadības mērķos, un haosa pastiprināšanai, palielinot valsts parādu un nestabilitāti, atkarību no ASV. Haosu palielina arī ar praida maršiem, korupcijas „apkarošanu” (haoss KNABā) u.c. pasākumiem.

Atbildēt

Ilze

23.01.2014. 23:18

Nevajag taisīt teātri Bordāna kungs!Brokas kundze ir zinoša, kompetenta, un nav karjeriste. Atšķirībā no Jums sevi nereklamēs un savas bildes visos stūros nebāzīs, bet godprātīgi darīs savu darbu.

Atbildēt

Tas

23.01.2014. 18:54

»

00 agents

cik viņa acu skatiens līdzīgs Breiviikam.Naidpilns


Un kāds ir Jūsu acu skats? Maigas mīlas pilns? Ja nav ko rakstīt, nerakstiet! Bet lieki izspļaut žulti nevajag.

Atbildēt

Tas

23.01.2014. 18:53

Lai Bordānam veicas! NA pierādīja, kā biznesa vārdā viņi runā, ko aizstāv. Bordāns, kā izrādās, bija iesprucis īstā Augeja stallī. Bet sabiedrība jau saprata. Nepadodieties! Apmaksātu ņirdzēju arī portālu komentos netrūks.

Atbildēt

00 agents

23.01.2014. 17:47

cik viņa acu skatiens līdzīgs Breiviikam.Naidpilns

Atbildēt

ops

23.01.2014. 13:47

"īstenot prioritātes" ?!

Atbildēt

N.Māstrihts

23.01.2014. 12:20

Saskaņā ar ASV, PB un SVF un LV politmafijas nostāju ir jāzog un jārada haoss, duļķainā ūdenī ķerot zelta zivtiņas. Kas no spēj un nesaprot, tam jāmirst badā, vai jābrauc prom. Viss šis haoss vajadzīgs, lai valsts pieaudzētu pārādus.

Atbildēt

anna

23.01.2014. 12:19

Veikt nepieciešamos pasākumus un izmaiņas likumos, lai izbeigtu tiesu varas ņirgāšanos par tiem, kam nav biezi maki!
Likumu, kas paredz tūlītēju aiziešanu no amata tiem soģiem, kuri pieķerti blēdībās vai slēptā korupcijā - tie spriedumi, kuri zaudējuši summas ECT!
Nodrošināt, lai advokāti nevarētu ielikt kāju tiesneša durvīs un iespraukties tur ar biezo portfeli!
Lai tiesu vara kļūtu par demokrātijas sargu, nevis Latvijas ekonomikas un cilvēku dzīves postītāju un grāvēju!!!!

Atbildēt

Lauku pāķis

23.01.2014. 11:32

njā--kkādas simpātijas vēl bija...bet nu šitā-nu vispār ukraiņu prezidents var doties gulēt....viņa nesenie pieņemtie likumi ir pupu mizas salidzinājumā ar to kas jau ir Latvijas likumos un to kas tiek plānots ieviest...jāsāk laikam būs pakot čemodāni-uz Krieviju-demokrātijas citadeli-kura par tādu kļūs ja Latvijas politiķi turpinās pieņemt likumus neiesildijuši smadzenes...

Atbildēt

zz

23.01.2014. 11:13

ontuns Bordans vairs nezin kur iebazt savu mēli!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Viktors

23.01.2014. 01:27

"Grozījumu Krimināllikumā izstrāde un virzīšana, kuri paredz kriminālatbildību par Latvijas valsts okupācijas fakta noliegšanu."

Kurš var aizliegt cilvēkam paust uzskatus? Runa nav par kāda režīma atbalstīšanu vai noliegšanu, bet par juridisku putru. Vai Satversmes 99.pants jau ir svītrots?? Šādu "aktualitāšu" izvirzīšana tikai pierāda, ka: 1)Bordāns ir slikts jurists un 2)mēs drīz nonāksim līdz PSRS laika tiesībām, kad neko sliktu nedrīkstēja paust par kompartiju, Ļeņinu, valsts iekārtu. Visiem bija jādomā vienādi...

Atbildēt

vo kā!

22.01.2014. 23:49

"Latgaliešu valodas ortogrāfijas noteikumu izstrāde. Pētījumu turpināšana PSRS okupācijas zaudējumu aprēķināšanas komisijas ietvaros." - šīs, protams, ir ūberaktuālas tēmas. Tomēr labāk pastāsti, bijušais tieslietu ministr, cik tālu tikts, piem., ar piespiedu zemes nomas problēmas risināšanu?

Atbildēt

heheh

22.01.2014. 22:33

No TM mājas lapas jau izņemts!

Atbildēt

hmm

22.01.2014. 20:40

prioritáte nr.1 -kārtējo reizi atjaunot darbā jauno demokrātu Puķīti!

Atbildēt

Sindema

22.01.2014. 20:09

Brošas tantei labāk patiktu ielūgums uz pirti... :)

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

22.01.2014. 19:07

;)

Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot bijis "spiests atzīt, ka nenoliedz iespēju, ka Latvijas tiesu sistēmā varētu strādāt negodīgi tiesneši". "Neesmu spējīgs apgalvot, ka tiesu sistēma ir ideālā kārtībā, būtu dīvaini teikt, ka tur nelikumības nenotiek nekad un nekādā gadījumā", esot "ar zināmu piespiešanos atzinis" Bičkovičs...
-----

"Kurš "lielāks kretīns" - augstāk 'rāpsies'!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 26.10.2008., Nr.6. )

"Nav, 'biedri', šaubu, it nekādu:
Mums lērums 'slīpu kamerādu',
Pa "taisnām" tiesām 'lopā rijas',
Un - jūtas kā iekš Leiputrijas:

'Kāpj' Temīdai kā... ma(l)kai virsū,
Un piesedz trekno 'soģa'... (rumpi),
Ar "mantijām" un "goda" krēsliem,
Kas smird dēļ krimināliem... (mēsliem).

Bet - tā šai Muļķu Zemē 'gājis',
Jau gadiem: tas, kurš citus 'jājis',
Un - ķešas par to 'piestūķējis',
Ir 'soģa' "testu" izturējis:

Tam "tiesu ķēķī" - "goda" vieta,
No "valsts" - 'par rebēm "alga" cieta',
Kā cūklopam, kurš SILI bradā,
Un "LUMPEŅUS" 'aiz šnābļa vadā'.

Kurš "lielāks kretīns" - augstāk 'rāpsies':
Ne vairs ar sīkām "lietām" krāpsies,
Bet - vadīs SISTĒMU un gādās,
Lai 'čomiem' "caurumu nav ādās"..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7909

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...