Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Foto

Aicinājums pretoties jaunajam pasaules kārtībai!

Arhibīskapa Karlo Marias Vigano vieslekcija
06.02.2024.
Komentāri (92)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmkārt, ļaujiet man pateikties Dr. Frančesko Toskano par ielūgumu uzstāties šajā Nacionālajā kongresā ar īsām pārdomām, kas, cerams, palīdzēs virzīt jūsu darbību kopējā labuma vārdā!

Pašlaik mēs saskaramies ar milzīgu apdraudējumu - valsts apvērsumu, ko īstenojusi globālistu elite. Šis apvērsums nesen pilnībā kļuvis redzams, bet nesen notikušā Davosas foruma dalībnieku nesakarīgie izteikumi ir daļa no vairākās desmitgadēs realizētā globalās destabilizācijas projekta. Projekta, kas balstīts uz meliem, šantāžu un korupciju.

Meli.

Visi iemesli, uz ko globālistu tīkls norāda, lai leģitimizētu savas darbības, ir viltus, precīzāk - tie ir melīgi iemesli, aiz kuriem slēpjas citi nepieminēti motivi.

Pasākumos, kas tiek veikti, lai pārvarētu nesenās krīzes, nav nekā zinātniska vai racionāla. Tā vietā mēs redzam centienus paslēpt savus noziedzīgos nodomus aiz trausliem argumentiem, pēc kuriem mēs velti tērējam laiku un spēkus.

Farss ar pandēmiju, krīzes Ukrainā un Palestīnā, globālā sasilšana un viss, kas teorētiski attaisno pasākumus, ko valdības, Eiropas Savienība un Apvienoto Nāciju Organizācija pieņem pret mums, viss ir vērsts uz vienu mērķi - padarīt neiespējamu jebkādu pretestību ārkārtējās situācijās, kas bija iepriekš rūpīgi izplānotas.

Šantāža.

Lai panāktu iedzīvotāju pāreju uz globālistu modeli, kurā viss ir elites rokās, "Lielā restarta" arhitekti rīkojas apzināti, soļo pa soļam.

Pirmajā solī viņi novieto savu "produktu" - jo tas ir produkts, ko viņi pārdod - blakus tam, ko mēs jau lietojam vai varam iegūt paši ar savām pūlēm. Tie var būt kanādiešu ĢMO kvieši kopā ar bioloģiskiem kviešiem no mazām fermām, privātā veselības aprūpe kopā ar valsts, elektromobiļi kopā ar benzīna automobiļiem, gudrā attālinātā darba vieta kopā ar biroja darbu.

Šķiet, ka jaunā alternatīva, kas ir ekonomiski neizdevīgāka un dārgāka lietotājam, netiek piespiesta, bet vienkārši piedāvāta kā iespēja. Kad viņiem izdodas ieviest savu "produktu", viņi padara pirmo variantu, kas mums bija, faktiski neizdzīvotspējīgu, jo tas kļūst pārāk dārgs vai Eiropas Savienības normas tam traucē.

Skaidrs, ka viņi cenšas palielināt cenas apzināti, izmantojot krīzes un vadāmas ārkārtējas situācijas kā ieganstu. Tādējādi mēs vairs nesaņemam bez maksas vai par saprātīgām cenām preces un pakalpojumus, kuri bija pieejami mums agrāk, un mums ir jāsamierinās ar to, ka pieejams tikai viņu "produkts" - un par tām cenām un piegādes nosacījumiem, ko nosaka viņi.

Skaidrs, ka šī pāreja nav brīvprātīga un vērsta uz to, lai atņemtu mums pašnoteikšanos, kāda mums bija iepriekš. Mēs vairs nevaram izvēlēties, vai izmantot benzīna automobili, jo pilsētā drīkst braukt tikai ar elektromobiļiem, un Eiropas standarti aizliedz veco automašīnu remontu; mēs nevaram ēst dabīgos produktus, jo lauki un fermas bankrotējušas, vai arī Eiropas Savienība maksā par to, lai tie atteiktos no ražošanas, vai arī tirdzniecības nolīgumi piespiež mūs importēt kviešus no Kanādas un pienu no Jaunzēlandes; mēs nevaram pierakstīties uz pārbaudi Nacionālajā veselības dienestā, jo valsts izdevumi tika samazināti par labu privātajai veselības aprūpei.

Šis ir šantāžas mentalitātes piemērs: visas rezerves izejas no globālistu murga tiek aizvērtas, lai mudinātu mūs pārvietoties noteiktajā virzienā, balstoties uz iedomātu draudu (pandēmija, piespiedu vakcinācija; Ukrainas krīze, izmantota enerģijas cenu paaugstināšanai; dzimstības samazināšana, izmantota lētas darbaspēka ievešanai no trešās pasaules valstīm ar relatīvu etnisko aizvietošanu).

Globālā sasilšana, skatoties no šī viedokļa, izskatās kā grandiozs viltus iemesls, vērsts uz Agendas 2030 uzspiešanu, rezultātā notiek naudas pārplūšana no mazajiem un vidējiem uzņēmumiem uz lielajām finanšu grupām, iedzīvotāju nabadzība palielinās, bet nesamērīgi lielu peļņu gūst transnacionālie uzņēmumi, kas sēž nodokļu paradīzēs.

Ja jūs pievērsīsit uzmanību, šī shēma tiek izmantota pat tajās jomās, kas nesola ātru peļņu. Esmu pārliecināts, ka jūs zināt daudzus gadījumus, kad tiek pielietoti šie principi.

Meli un šantāža.

Un arī korupcija: ja pasākumā nepiedalītos politiskā elite, masu mediji, tiesu sistēma, policija, ārsti, priesteri un pat izglītības darbinieki, kas kļuvuši par paklausīgu ieroci globālistu rokās, tad šī melu kampaņa negūtu nekādus panākumus.

Ja mēs tikai pavirši paskatāmies uz tiem, kas šobrīd ieņem augstākos amatus un realizē augstāko varu valstīs, tad varam vērot, ka absolūtais šo ļaužu vairums nāk no VEF grupas “Rītdienas jaunie globālie līderi”.

Klauss Švābs lielīgi un pašapzinīgi atzīst: “Mums izdevies iekļūt visās Rietumu valdībās!” Kā? Protams, ar naudas palīdzību! Globālisti rada naudu, viņi to drukā! Jo visas centrālās bankas ir privātfirmas, kuras vada daži investīciju fondi, kas savukārt pieder VEF biedriem.

BlackRock un Vanguard ir daudzu valstu valsts parādu turētājas, ar šo parādu, dažādu reitinga aģentūru un SVF palīdzību valstis tiek šantažētas. Ja tas nestrādā, sākas vēlēšanu falsifikācijas, paraugprāvas vai “pašnāvības”

Jūs varbūt jautāsiet, kāpēc arhibīskapam būtu jānodarbojas ar jautājumu, kuram it kā nebūtu sakara ar ticības lietām? Es domāju, ka pēdējo gadu laikā mēs esam sadūrušies ar nepieredzēta mēroga uzbrukumu, kura galamērķis ir Antikrista varas nodrošināšana uz planētas.

Tā būs “pasaules valdība”, ko viņi paši tēlaini dēvē par “globālo priekšniecību”, kurā, saprotams, viņi būs vadošie, bet mēs vai nu kalpi, vai arī tiksim likvidēti.

Šajā graujošajā struktūrā ietilpst gandrīz visas Rietumu valstis, tās ir tikai ķīlnieki šajā melnajā tīklā, kas uzskata sevi par šīs dzīves saimniekiem un kalpo “šīs pasaules saimniekam” jeb Sātanam.

Ko grib visi šie Klausi Švābi, Bili Geitsi, Sorosi un viņu līdzskrējēji? Ļaunumu! Saprotams, lai šis ļaunums ķertu mūs! Viņi mūs uzskata par ļaunumu, no kā jāatbrīvo planēta, tāpēc saindē mūs dvēseles un miesas! Saindē tāpēc, ka redz mūsos, mūsu bērnos, mūsu vecākajā paaudzē Dieva darbu, pēc kura Tēla un Līdzības mēs esam radīti!

Par to mums atklāti stāsta Romas kluba biedrs Deniss Medouzs, kad teoretizē par Zemes iedzīvotāju skaita samazināšanu līdz 1 miljardam cilvēku, atklāti atzīstot, ka 87% pašlaik dzīvojošo nāksies likvidēt ar badu, slimībām, mākslīgu neauglību un postošu pilsoņkaru palīdzību.

Ja ar narkotiku, ķimikātu un sliktas pārtikas izsauktu neauglību ir par maz, palīgā nāk genderideoloģija, LGBT dienas kartība un sabiedrības homoseksualizācija, vienlaicīgi garantējot mehānismu, kā atņemt vecāku tiesības tiem, kas nav mierā ar savu bērnu kropļošanu.

Bērnu agrīnās seksualizācijas kampaņa, ko realizē PVO un ANO, noved pie ļoti sliktiem rezultātiem - nodrošina ar svaigu gaļu ne vienu vien Epšteina salu un eliti, kas tādēļ klūst viegli šantažējama.

Tā ir cīņa, kuru nevar uzvarēt pašu spēkā un ar cilvēku ieročiem, jo tajā piedalās garīgie spēki, kas asi ienīst mūsu Tēvu, Viņa Dēlu un arī mūs. Jo atšķirībā no dēmoniem mums pienākas piedošana mūsu Tēva vārdā.

Šie tumšie spēki ienīst visu Radīto, ko Kungs nodevis mūsu lietošanā bez atlīdzības. Bez atlīdzības, jo Dieva darbs ir dāsns un augstsirdīgs. Bet viss, kas nāk no Sātana, ir ar cenrādi. Tā ir maiņas prece pirkšanai un pārdošanai. (Sorosīts par augstu amatu TV vai izglītības sistēmā maksā ar mūža paklausību destruktīvām pavēlēm. - Tulkotāja piezīme.)

Jums, dārgie draugi, ir jāsaprot, kas ir likts uz kārts šodienas pasaulē, pasaulē, kurā būs jādzīvo mūsu bērniem. Un runa vairs nav par to, lai bēgtu no vienas tumsā un diktatūrā iegrimušas valsts uz brīvo pasauli. Rietumos tādas vairs nav, visa Rietumu pasaule pārvērsta par koncentrācijas nometni, kuru pārrauga ļaudis, kas nekad nav ievēlēti un kuru vieta būtu aiz restēm. Mēs nedrīkstam bēgt uz citām valstīm! Mums ir jācīnās un jāaizsargājas tur, kur mēs esam!

Ko mēs varam darīt? Kā mēs varam efektīvi stāties pretī šai nīstamajai diktatūrai? Protams, ne ar parastiem ieročiem, tas būtu kā ar bultām mēģināt apturēt tankus.

Un ne jau ar vecajām, krahu pārcietušajām ideoloģijām kā komunisms vai liberālisms, kas speciāli tam arī radīts. Un ne ar tādiem veciem elkiem kā viltus brīvība un demokrātija, kas masonu ložām palīdzēja sagrābt kontroli pār sabiedrību, piespiežot cilvēkus ticēt tam, ka viņi varēs iztikt bez Dieva.

Es gribētu uzsvērt vēl kādu aspektu, kurš svarīgs pilnīgai izpratnei par uzbrukuma mērogiem. Jaunās pasaules kārtības viltīgais gājiens slēpjas faktā, ka tā savās interesēs ir apvienojusi abas masonu monētas puses - vienā ellīgā liberālisma un komunisma maisījumā!

Šī visuresošā “dziļā valsts” spēcīgi ierobežo pozitīvo valsts iejaukšanos sfērās, kur valsts piedāvā bezmaksas vai zem tirgus cenas dažādu pakalpojumus, kurus globālisti labprāt privatizētu. Tāpat globālisti iznīcina sīko un vidējo biznesu, lai monopolizētu svarīgas nozares. Zināmā mērā viņiem ir izdevies atspiest valsti no tās funkciju pildīšanas. (Skat. situāciju ar izglītību, transportu un medicīnu Latvijā. - Tulkotāja piezīme.)

Tāda arī ir Eiropas Savienības un ASV federālās varas loma, un šī vara visā tās godībā atrodas globālistu ķetnās.

Cīnīties ar šo ienaidnieku uz viņa noteikumiem ir absolūti absurdi un pazudinoši. Cīnieties ar viņu, noliekot patiesību pret meliem, godīgumu pret korupciju un labdarību - pret šantāžu. Arī svētais Pāvils mums saka: ”Netiec ļaunuma uzvarēts, bet uzvari ļaunu ar labu.”

Un šajā grandiozajā Gaismas un Tumsas sadursmē pat tie, kas nav kristieši, var kļūt par mūsu sabiedrotajiem. Ja vien spēs godīgi un vīrišķīgi atzīt, ka viss, kas mums ir svēts un svarīgs, ir apdraudēts - dabiskā ģimene, vecāku tiesības audzināt bērnus, īpašuma aizsardzība un īpašuma tiesības - visu apstrīd pasaules jaunā kārtība!

Un šeit mūsu acīmredzamais vājums, mūsu neorganizētība un mūsu iespējas, kas ir daudz mazākas nekā mūsu ienaidniekiem, var kļūt par mūsu stipro pusi, jo atļaus mums izbēgt no kontroles. Mums nepieciešama nestandarta rīcība, lokālo un starptautisko tīklu veidošana, kas palīdzēs pretdarboties pret kopīgo ienaidnieku.

Mums par jaunu sevī jāatklāj lepnums par mūsu civilizāciju, kultūru, par mūsu Ticību un cerību, kuras dēļ mēs neļausim atņemt sev nākotni tiem, kas ārda mūsu tagadni un mēģina dzēst pagātni.

Esiet stipri, dārgie draugi! Un nebaidieties no tiem, kuri vēlas, lai jūs, balstoties uz kolosālu maldināšanu, ticētu tam, ka viss ir izlemts un neatgriezenisks. Mēs neesam izmēģinājuma trusīši, kas iet cauri labirintam zem neprātīga zinātnieka modrās acs.Tā pasauli redz tie, kuri neprot mīlēt, bet tikai nīst, tie, kuri nesaprot, ka cilvēks spēj darīt varoņdarbus Dieva un savu brāļu un māsu mīlestības dēļ; tie, kuri nevēlas atzīt, ka Kungs ir patiešām varens un ka pasaules un vēstures liktenis ir Viņa rokās; vēstures, kurā nenovēršot Dievs mūs pavada un aizsargā kā mūsu Tēvs.

Utopiskā pasaules verdzības un nāves valsts, ko vēlas izveidot globālisti, nekad neizveidosies, ja mēs zināsim, kā vienoties zem Kristus Krusta. Jo tikai pie šī Krusta šie bezdievji zaudē visu spēku un atklāj sevi tādus, kādi tie patiesībā ir.

Un pēdējais ieteikums, ko es jums dodu kā mācītājs: nepakļaujieties pasaules prātam, kas vēlētos likt jums kaunēties par jūsu godīgumu, skaidrību un jūsu reliģiju, it kā tie būtu trūkumi, kas jāslēpj. Jums vajadzētu kaunēties drīzāk par negodīgumu, morālo sabrukumu, egoismu un ļaunprātību.

Nekaunieties par to, ka esat cilvēki, kuri mīl To Kungu, kuri lūdz, kuri upurē, kuri cīnās. Jo Tevi netiesās Klauss Švābs, Džordžs Soross vai Urzula fon der Laijena, bet Mūsu Kungs, kas mums ir teicis: "Es esmu uzvarējis šo pasauli.” (Jņ 16:33.)

Tulkotāja pēcvārds.

Lielos vilcienos šeit pat nav ko komentēt. Notikumi pasaulē runā skaidrāk par skaidru - šī cīņa ir pašā tās kulminācijā. Eiropas tautas sāk apjaust patiesību, pirmie ir tie, kas tuvāk zemei, fermeri un zemnieki. Un mēsli ir trāpījuši pat Strasburgas ventilatorā. Ienaidnieki ir pozicionējušies, neievēlēto neliešu bars no Vācijas līdz Latvijai ir izgājis uz kara takas. Un tāpēc mēs dzirdam, ka tūlīt mūs aprīs slimība X, mēs visi nomirsim no klimata problēmām un Stambulas konvencijas nepieņemšanas. Tāpēc mēs dzirdam kliedzienus par to, ka krievi nāk, kaut arī nāk 15 minūšu pilsētas un siseņu milti! Un ienaidnieki sēž citur - ANO, ES, EK un PVO! Pat Latvijas Saeimā sēž 2/3 cilvēku sugas ienaidnieku! Tiem vēl ir laiks piecelties kājās, nožēlot grēkus un nostāties pareizajā pusē! Hello, Nacionālā apvienība, kas tā pārdzīvo par Latviju, kur ir jūsu balsis? Kur esat jūs, ZZS? Uz ko jūs cerat? Piedošanas un kažoku mešanas laiks izsīkst! Jo tad jūs saņemsiet frontālu triecienu, pēc kura jūs pat Google vairs nesameklēs!

Novērtē šo rakstu:

195
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...