Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Aicinājums Nacionālajai apvienībai

Biedrība Tēvijas Sargi
17.11.2015.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Herro

13.05.2018. 18:31

Niggffdsss

Atbildēt

ezis

21.11.2015. 16:07

VDK visas valdīšans laikos Latvijā,savus aģentus iepludināja kultūras iestādēs,demokrātijas izveidošana Latvijā,Interfronti unTautas fronti vadīja KGB darbinieki,šodien viņu ofisu apsargā apsardzes firma,,Pentano,,kuru izveidoja KGB darbinieki,un kuru finansēja Krievija,pēc puča Dobelis,Kalniete, Ivāns un Jēkabpils KB priekšnieks Rogovs,viņi kafejnīcā satikās,visi bija jautri,kopīgu darbu izdarījuši.Rogovs ir krievu armijas virsnieka dēls,nekad viņš neticēja latviesšu ierēdņiem.Viņš visu laiku apgrozās finanšu iestādēs,un ir ietekmiga persona banku sagraušanas shēmās.

Atbildēt

Troll

19.11.2015. 22:20

Tēvijas Sargiem pašiem būtu jāiestājas NA un tur izteikt savu sakāmo. Protams, ja iestāsies, tad paši kļūs mīlīgāki, to nosaka vide. Bet kāds asāks pipariņš tai NA tiešām derētu - vecie T-zemistu dinozauri tur joprojām ir pārsvarā, savu kadru VL! nepietiek, ja ministri jārekrutē no it kā puslīdz uzticamiem ierēdņiem, nevis no saviem politiķiem, kurus Vienotība ar "pielaidēm" ir diezgan papluinījusi...

Atbildēt

Saimnieks S.

19.11.2015. 14:50

Lai gan latvieši ir kautrīga tauta, kas nekad ne pret ko neprotestē, domāju, ka izprovocējot tā vienosies acumirklī.

Atbildēt

+

18.11.2015. 15:38

»

A.K.

Kā Latvijas patriotam, man 18. novembris, bez šaubām, ir skumja diena. Ja es būtu spiests izkārt Latvijas karogu, tad izkārtu to tikai kopā ar sēru lentu. Jo Latvijas valsts taču jau sen neeksistē. Tam, ko šodien mēģina saukt par Latvijas valsti, nav gandrīz nevienas valsts pazīmes, proti...


1.nav tiesibu drukat savu naudu-,,neatkariga centrala banka,,pec britu imperijas Indijas kolonijas parauga nodevu ievaksanai no 1991 gada ar makdonaldiem iebarotajiem latvijas pingviniem.nav tiesibas latvijas bankai kreditet latvijas tautsaimniecibu un ,,latvijas bankas,,ipasnieki ir valsts noslepums.
2.nav tiesibas drukat savas pases !
3.latvija ,algas,pensijas,budzeta finansejumu izglitibai un veselibas aizsardzibai nosaka dombrovska noslegtie slepenie protokoli ar svf.
4.masu dezinformacijas lidzeklus apmaksa sorosa fonds.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.11.2015. 11:45

Tā itkā nacionālās intereses aprobežojas ar bēgļiem. Tas pat nav nozīmīgākās, vertīgākās intereses. Visas citas mūsu tautas intereses ir jau sen piesmietas. Kur jūs bijāt kad jūs draugi viņas piesmēja, kāpēc klusējāt?
Neticiet viņiem, tas ko un kā viņi dara vismaz neatbilst mūsu tautas interesēm.
Kopoties ar kangariem, tādiem jāspļauj sejā.

Atbildēt

18.11.2015. 11:16

»

vista

Naciķu ministrs Gerhards balsoja par PAREX glābšanu. Un šodien atkal ir valdībā. Lai nu no kā, bet no NA gan nav ko glābiņu gaidīt, gluži otrādi


Viss tas balsojums bija uzspiests un pretēji Satversmes 2. pantam - tautai bija jālemj. Skaidrs, ka tauta tā nelemtu.

Atbildēt

Benedikts

17.11.2015. 19:11

Tie tādi lāpu gājieni iegājās minhenē 1934 gadā,a jā,bija tie padomijā,par ko ir nažuki?

Atbildēt

oi

17.11.2015. 17:13

ka ti pie mildas vejelis nenopus lapas

Atbildēt

17.11.2015. 17:10

»

DENISS

No profesora Stikla kalna: "1917-2017...


Pakaries, A.P. - Deniss!

Atbildēt

Žulis

17.11.2015. 17:04

Nacionālistu lomas tēlojošie āksti jau ir atbildējuši un Tēvijas sargu aicinājumu:
" komentējot vēlmi 18.novembra lāpu gājienu pasludināt par tautas gribas manifestāciju, lai protestētu pret imigrantu kvotām un aicinātu atjaunot robežkontroli, Nacionālā apvienība norāda ka, 18.novembra lāpu gājiens nav izmantojams citiem mērķiem,uzsverot, ka svētku gājienā nekādi plakāti netiks pieļauti ne tikai tāpēc, ka ir svētku diena, bet arī ugunsdrošības dēļ."
Tā, lūk! Viņiem tādiem "sīkumiem" nav laika. Viņiem ir jāsvin svētki un jārūpējas par ugunsdrošību. Gan jau tad, kad būs attapušies no svētku svinēšanas, tautai par prieku uzrakstīs kādu rakstiņu, kur braši nokritizēs migrantu iepludināšanu Latvijā. Bet, pirms nākamajām Saeimas vēlēšanām noteikti piebļaus vēlētājiem pilnas ausis par to, kā viņi ir cīnījušies pret tiem migrantiem un cik ļoti viņiem rūp latviešu tautas nākotne.

Atbildēt

aicinājums na un koalīķijai

17.11.2015. 16:02

Nošaujieties! Nemokieties un nemokiet citus!

Atbildēt

latvietis

17.11.2015. 15:29

Vienotības troļļi jau iekomentējuši.

Es iešu, es būšu un aicinu citus.

Atbildēt

A.K.

17.11.2015. 14:37

Kā Latvijas patriotam, man 18. novembris, bez šaubām, ir skumja diena. Ja es būtu spiests izkārt Latvijas karogu, tad izkārtu to tikai kopā ar sēru lentu. Jo Latvijas valsts taču jau sen neeksistē. Tam, ko šodien mēģina saukt par Latvijas valsti, nav gandrīz nevienas valsts pazīmes, proti:
1.Savas naudas nav
2.Robežu nav
3.Savas likumdošanas nav, tā pakļauta citu valstu diktātam
4.Savas zemes un dabas resursu arī palicis visai maz
5.Savas armijas praktiski nav, bet pa Latviju braukā citas valsts armija
6.Ražošanas, kas spētu nodrošināt iedzīvotāju vajadzības, nav - Latvija ir atkarīga no importa
Mīlīši, par kādu Latvijas valsti jūs runājat?!

Bet, runājot par rakstu, var tikai pabrīnīties, kā jebkuru traģēdiju var ekspluatēt savu viedokļu stiprināšanai un uzmanības novēršanai no vissāpīgākajiem jautājumiem.. Vai man var kāds paskaidrot, kāds sakars valsts izzagšanai, masveida emigrācijai, dabas resursu izsaimniekošanai un izpārdošanai, nožēlojamajai Latvijas demogrāfijai utt.,utt., ar imigrantiem? Vai tad imigranti noveda Latviju tādā stāvoklī?

Atbildēt

Vo

17.11.2015. 13:34

Pasākums ir iecerēts labs un lai Dievs dod, ka tas izdotos. Pēc šī aicinājuma tā sauktā "nacionālā apvienība" ir nostādīta visai neērtā situācijā - atteikties no gājienā izteiktajiem protestiem pret imigrantu iepludināšanu Latvijā nav iespējams, bet arī saviem maizes tēviem ir jākalpo. ( Citādi padzīs no siles) Interesanti, kā šie "nacionāļi" tagad no tā visa izlocīsies. Droši vien centīsies iespējami mīkstināt un padarīt nemanāmus šo, pret imigrāciju vērsto protestu. Vāvuļos, ka nedrīkst šūpot valdību, bārstīs jaukus solījumus, teiks, ka viņi piespiedīs valdību strādāt šajā virzienā un protams, ar pilnu krūti slavēs brīvības cīņu varoņus un to tālo 18. novembri, kad tika proklamēta mūsu valsts.

Atbildēt

Fakts

17.11.2015. 13:02

Sākumā tika pārņemta (unificēta) finanšu sistēma, tagad tiek kliegts , ka vajag atjaunot robežas! Risinājums : čips zem ādas, visiem !

https://m.youtube.com/watch?v=OrHeg77LF4Y

Atbildēt

DENISS

17.11.2015. 12:30

No profesora Stikla kalna: "1917-2017
- Skaitļu salikumam „1917-2017” ir maģiska aura. Minētajos simts gados ir izveidojies burvju loks, apstākļu un parādību virkne, no kuras nevar izkļūt un atbrīvoties bez zināmām šausmām par pagātni un tikpat zināmām šausmām par nākotni. Skaitļu salikumā „1917-2017” ietilpst visdažādākie fakti. Katram no tiem ir noteikta loma aizvadīto 100 gadu notikumu un parādību kopējā kontekstā. Tas attiecas arī uz šajā tekstā iekļauto epizodisko materiālu.
- Liberāļu politiku un ideoloģiju krievu tauta un arī latviešu tauta nekad nav īsti sapratusi. Abas minētās tautas vienmēr ir vēlējušās īpašu pārvaldi. Praktiski – autoritāru pārvaldi. Iespējams, šī politiskā velme tautu apziņā ir intuitīvi stihiska, apzinoties savu nespēju politiski normāli eksistēt citā pārvaldes formā. Aizvadītie 100 gadi ir uzskatāmi apliecinājuši tautu nespēju eksistēt saskaņā ar liberālisma noteikumiem.
- I Pasaules kara laikā frontē krita daudzi jaunieši no aristokrātiskām ģimenēm. Tas sāpīgi atsaucās uz eiropiešu ģenētisko nākotni. Kā zināms, pēc „1917” Austrumeiropā sākās aristokrātijas apzināta iznīcināšana, kas eiropiešu ģenētisko bāzi sadragāja pilnā mērā. Protams, uz latviešiem tas neattiecās. Uz latviešiem tas attiecās vienīgi tajā ziņā, ka citās tautās (vācu, krievu, poļu) izzuda augsti attīstītu cilvēku kārta, kuras sociālās misijas izpratnē ietilpa atziņa par nepieciešamību aktīvi iesaistīties mazāk attīstīto tautu apgaismošanā un audzināšanā. Tas, ko nozīmē tik tikko minēto procesu trūkums, ļoti labi ir redzams latviešu tautas pastāvēšanas „1917-2017” posmā. Bez apgaismošanas un audzināšanas savvaļā palaistā latviešu tauta degradējās šausmīgā ātrumā un šausmīgā veidā. Tautas vērtība, var pat teikt – neatgriezeniski, noslīdēja zem kritiskās robežas. Tautas visaptverošā nevērtība vairs nav drūma hipotēze, bet gan objektīvs fakts. Tautas neglābjamā nevērtība vairs nav tikai viena etnosa (vācu) nacistiski orientētās elites konstatācija, bet jau ir kļuvusi starptautiskās elites klusa konstatācija.
- Krievijas attiecībās ar ASV „1917-2017” faktiski vienmēr galvenais jautājums bija ebreju jautājums. Tā tas ir arī pašlaik. Tā tas bija XX gs. sākumā. Tā tas turpinājās PSRS periodā. Mainījās vienīgi ebreju prasības, sākot no vēlēšanās atstāt PSRS un beidzot ar etniski tradicionālo velmi pārvaldīt valsts finansu un citus resursus.
- „1917” vēsturiskajos notikumos vienīgi krievu sociālisti savai valstij vēlēja ļaunu un priecājās par Krievijas zaudējumiem I Pasaules karā. Viņi vēlējās valsti novest līdz sabrukumam, lai paši nāktu pie varas. No latviešu sociālistiem Rainis bija izņēmums. Viņam pirmajā vietā bija Latvijas intereses, bet nevis partijas intereses. Tāpēc viņu latvieši tā nemīl un neciena. Tāpēc latvieši viņu zemiski piekrāpa prezidenta vēlēšanās.
- Krievijas impērijā „1917” laikā masu komunikācijas galvenais līdzeklis bija laikraksti. Taču laikraksti masu komunikācijas līdzeklis bija nosacīti, jo Krievijā valdīja analfabētisms – lasīt prata tikai 10% iedzīvotāju. Tāpēc tauta neorientējās politikā, vēsturē, ģeogrāfijā. Neviens no „tautas” nezināja, kas ir serbi, slāvi.
- Ļeņina naudas lietas pārzināja Izrails Gelfands (pseidonīms Aleksandrs Parvuss, 1869-1924). Savukārt Parvuss sadarbojās ar Vācijas Ārlietu ministrijas speciālo politisko nodaļu, kas vadīja „procesu”, deva naudu un izstrādāja plānu Krievijas sagraušanai ar boļševiku palīdzību.
- Latviešu strēlnieku pulki karoja kopā ar Sibīrijas pulkiem 12.armijā. Mūsdienās vēsturnieki raksta par latviešu strēlnieku pulku niecīgo efektivitāti Latvijas aizstāvēšanā. Šī niecīgā efektivitāte bija redzama jau kara gados. Tāpēc igauņi atsacījās veidot savus pulkus, jo redzēja latviešu niecīgās iespējas.
- Vācija un Austroungārija par spīti Krievijai 1916.gada 5.novembrī izveidoja Polijas valsti un poļu armiju.
- Februāra revolūciju neviens nenojauta. Valsts Dome strādāja, ārēji viss bija mierīgi. Tomēr pēkšņi impērija sabruka. Tā februāra radikālos notikumus raksturo Mihails Radzjanko, Vladimirs Nabokovs. Valstī bads nebija, algas izmaksāja. Taču bija dziļš naids starp frontiniekiem un rezervistiem.
- Krievijā „1917” dienās visi apsveica jauno varu, kuras pārstāvju uzvārdus neviens nezināja.
- Imperators atsacījās no troņa 1917.gada 2.martā. Nākamajā dienā, piektdienā 3.martā, viņš dienasgrāmatā ierakstīja: „Gulēju cieši un ilgi. Atmodos tālu aiz Dvinskas. Diena bija saulaina un salīga. Runāju ar savējiem par vakardienu. Lasīju daudz par Jūliju Cēzaru”. Savukārt ceturtdienā (2.martā) imperators dienasgrāmatā ierakstīja: „Visapkārt nodevība un gļēvulība, un krāpšanās!”.
- Pagaidu valdības populārākais arguments bija „Mūs izvēlējās krievu revolūcija”.
- Pēc boļševiku apvērsuma Smoļniju un vēlāk Kremli apsargāja latviešu strēlnieki.
- Cara un viņa ģimenes nošaušanā Jekaterinburgā 1918.gada 17.jūlijā piedalījās 12 cilvēki. 6-7 no viņiem tika saukti par „latviešiem”, no kuriem 5 cilvēki runāja vācu valodā.
- Rīgas sargāšanā Bermonta uzbrukuma laikā piedalījās no krievu kara gūstekņiem izveidotas vienības. Rīgas jūras līcī reidā stāvēja franču karakuģi un angļu karakuģi „Dragon” un „Ventureus”. Ar lielgabaliem šāva uz bermontiešiem gan franču, gan angļu karakuģi. Rīgas aizstāvēšanā visu izšķīra angļu virsnieka Alfrēda Berta rīcība.
- Angļu ģenerālis sērs Alfrēds Berts pēc aiziešanas pensijā izveidoja biedrību „Friends of Latvia”. Pirms II Pasaules kara viņš viesojās Latvijā. Taču latviešu politiskā elite par viņu neinteresējās. Valsts galvenie sargi gribēja būt paši latvieši. Baltvācu kritizētā latviešu nepateicība spilgti izpaudās arī pēc „1917”. Mūsdienās latvieši A.Berta un citu tautu pārstāvju būtisko līdzdalību LR vēsturē vispār ignorē. Faktiski – nemaz nezina, jo latviešu vēsturnieki LR vēsturi vienmēr ir sacerējuši ļoti kroplīgi.
- 1934.gada 1.decembrī nošāva Sergeju Kirovu. To izdarīja Leonīds Nikolajevs, kura sieva bija latviete Milda Draule.
- 1940.gada aprīļa sākumā J.Balodis tika atcelts no kara ministra amata."

Atbildēt

17.11.2015. 11:15

Kāds stulbums, "Tevijas sargi"! Histērija. Tiem, kas ir gājuši bojā ir vienalga, kā tas noticis. Arī man un visiem ir vienalga, ka un kā iesim bojā. Tas ir nenovēršami, neatkarīgi ko uzskribelē un rādi citiem.

Tikai kari virza cilvēces progresu. Daudzi nomirst tikai no bailēm par domu, ka var iet bojā.

Ja šos terora aktus organizēja Briselē Putins kā atbildi uz notriekto Krievijas lidmašīnu, tad jāsaka „spasiba tebe Putin i Kadirov”! Cienīga atbilde hibrīdkara apstākļos.

Vai mūs var paglābt Mieti, Rupjmaizkukuļi, Leitiešu jurīši, kas TV raidījumos stāsta, kā no Latvijas nokļūt pie džihādistiem uz Islāma valsti, stāties to rindās, tad neceriet! Visiem LV bijušiem un esošajam prezidentam ir bikes pillas..jo mēs nezinām to stundu un dienu, karojot svešās zemēs..

Visi bijušie un esošais LV prezidents piekopj genocīdu pret latviešu tautu, viņiem bail no savas algas. Arī R.Zīlem un R.Dzintaram. Par to viņi uztraucas, nevis par latviešu tautu.

Atbildēt

17.11.2015. 11:13

Šī lapele http://www.nacionalaapvieniba.lv/ ir krievžīdu, jo LNNK/TB/VL – šis VDK/DP veidojums, nepretojās un neaicināja tautu pretoties Zatlera, Godmaņa, Sudrabas, Maizīša noziedzīgajai rīcībai glābt 20 ārvalstu bankas un Parex ar LV valsts budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), lai Bērziņš un Dombrovskis varētu aizņemties no žīdiem piederošā SVF, LV iedzenot parādos – visa LV nauda ir uz parāda. Lai pēctecībā Vējonis un Straujuma turpinātu latviešu tautu iedzīt izmisumā un genocīdā. Visi 9.2 miljardi euro, kas LV ir apgrozībā, ir pilnā mērā aizņemti un ir meli par kaut kādu IKP procentu, jo nevaram pierādīt pretējo- līgumi starp LV un SVF/PB ir tautai slepeni.

Krievžīdu tādēļ, ka Latvijā ir jauna krievžīdu pasuga – latviešu politiķi, kas samierinās ar LV parādu, nemēģina atgūt izkrāptos LV budžeta līdzekļus, ar ko glāba Parex un 20 ārvalstu bankas, nemēģina sodīt latviešu tautas interešu nodevējus – Sudrabu, Godmani, Maizīti, Slakteri, Zatleru, Dombrovski un Bērziņu, Vējoni un Straujumu, ar krieviem runā krievu valodā, atmetuši runas par deokupāciju – sēž pie viena galda ar krieviem un lietas apspriež okupantu valodā – kā to dara L.Lapsa, U.Liepnieks, I.Parādnieks, G.Bojārs (VID aģents-žurnālists, raidījuma Aizliegtais paņēmiens veidotājs), R.Dzintars, I.Mūrniece un R.Zīle u.c.

Viņi, šie krievžīdi, veicina latviešu tautas genocīdu – kopā ar valdošo 4. maija komunistu kliķi turpina padzīt latviešus no LV. Latviešus ar savam tukšajām krievžīdu runām un rakstiem padara naidīgus Latvijas valstij kā tādai. Katru lielāku sociālo konfliktu LNNK/TB/VL izmanto savas politiskā kapitāla pieaudzēšanai, lai sekmīgi turpinātu apmuļķot latviešu tautu. Savulaik bija kārkluvācieši, kārklukrievi, personas, kas atteicās no latviešu tautas interešu aizstāvības, pārejot citā kultūrā, to popularizējot. Šodien tie ir krievžīdi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...