Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Aicinājums Nacionālajai apvienībai

Biedrība Tēvijas Sargi
17.11.2015.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Herro

13.05.2018. 19:31

Niggffdsss

Atbildēt

ezis

21.11.2015. 17:07

VDK visas valdīšans laikos Latvijā,savus aģentus iepludināja kultūras iestādēs,demokrātijas izveidošana Latvijā,Interfronti unTautas fronti vadīja KGB darbinieki,šodien viņu ofisu apsargā apsardzes firma,,Pentano,,kuru izveidoja KGB darbinieki,un kuru finansēja Krievija,pēc puča Dobelis,Kalniete, Ivāns un Jēkabpils KB priekšnieks Rogovs,viņi kafejnīcā satikās,visi bija jautri,kopīgu darbu izdarījuši.Rogovs ir krievu armijas virsnieka dēls,nekad viņš neticēja latviesšu ierēdņiem.Viņš visu laiku apgrozās finanšu iestādēs,un ir ietekmiga persona banku sagraušanas shēmās.

Atbildēt

Troll

19.11.2015. 23:20

Tēvijas Sargiem pašiem būtu jāiestājas NA un tur izteikt savu sakāmo. Protams, ja iestāsies, tad paši kļūs mīlīgāki, to nosaka vide. Bet kāds asāks pipariņš tai NA tiešām derētu - vecie T-zemistu dinozauri tur joprojām ir pārsvarā, savu kadru VL! nepietiek, ja ministri jārekrutē no it kā puslīdz uzticamiem ierēdņiem, nevis no saviem politiķiem, kurus Vienotība ar "pielaidēm" ir diezgan papluinījusi...

Atbildēt

Saimnieks S.

19.11.2015. 15:50

Lai gan latvieši ir kautrīga tauta, kas nekad ne pret ko neprotestē, domāju, ka izprovocējot tā vienosies acumirklī.

Atbildēt

+

18.11.2015. 16:38

»

A.K.

Kā Latvijas patriotam, man 18. novembris, bez šaubām, ir skumja diena. Ja es būtu spiests izkārt Latvijas karogu, tad izkārtu to tikai kopā ar sēru lentu. Jo Latvijas valsts taču jau sen neeksistē. Tam, ko šodien mēģina saukt par Latvijas valsti, nav gandrīz nevienas valsts pazīmes, proti...


1.nav tiesibu drukat savu naudu-,,neatkariga centrala banka,,pec britu imperijas Indijas kolonijas parauga nodevu ievaksanai no 1991 gada ar makdonaldiem iebarotajiem latvijas pingviniem.nav tiesibas latvijas bankai kreditet latvijas tautsaimniecibu un ,,latvijas bankas,,ipasnieki ir valsts noslepums.
2.nav tiesibas drukat savas pases !
3.latvija ,algas,pensijas,budzeta finansejumu izglitibai un veselibas aizsardzibai nosaka dombrovska noslegtie slepenie protokoli ar svf.
4.masu dezinformacijas lidzeklus apmaksa sorosa fonds.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.11.2015. 12:45

Tā itkā nacionālās intereses aprobežojas ar bēgļiem. Tas pat nav nozīmīgākās, vertīgākās intereses. Visas citas mūsu tautas intereses ir jau sen piesmietas. Kur jūs bijāt kad jūs draugi viņas piesmēja, kāpēc klusējāt?
Neticiet viņiem, tas ko un kā viņi dara vismaz neatbilst mūsu tautas interesēm.
Kopoties ar kangariem, tādiem jāspļauj sejā.

Atbildēt

18.11.2015. 12:16

»

vista

Naciķu ministrs Gerhards balsoja par PAREX glābšanu. Un šodien atkal ir valdībā. Lai nu no kā, bet no NA gan nav ko glābiņu gaidīt, gluži otrādi


Viss tas balsojums bija uzspiests un pretēji Satversmes 2. pantam - tautai bija jālemj. Skaidrs, ka tauta tā nelemtu.

Atbildēt

Benedikts

17.11.2015. 20:11

Tie tādi lāpu gājieni iegājās minhenē 1934 gadā,a jā,bija tie padomijā,par ko ir nažuki?

Atbildēt

oi

17.11.2015. 18:13

ka ti pie mildas vejelis nenopus lapas

Atbildēt

17.11.2015. 18:10

»

DENISS

No profesora Stikla kalna: "1917-2017...


Pakaries, A.P. - Deniss!

Atbildēt

Žulis

17.11.2015. 18:04

Nacionālistu lomas tēlojošie āksti jau ir atbildējuši un Tēvijas sargu aicinājumu:
" komentējot vēlmi 18.novembra lāpu gājienu pasludināt par tautas gribas manifestāciju, lai protestētu pret imigrantu kvotām un aicinātu atjaunot robežkontroli, Nacionālā apvienība norāda ka, 18.novembra lāpu gājiens nav izmantojams citiem mērķiem,uzsverot, ka svētku gājienā nekādi plakāti netiks pieļauti ne tikai tāpēc, ka ir svētku diena, bet arī ugunsdrošības dēļ."
Tā, lūk! Viņiem tādiem "sīkumiem" nav laika. Viņiem ir jāsvin svētki un jārūpējas par ugunsdrošību. Gan jau tad, kad būs attapušies no svētku svinēšanas, tautai par prieku uzrakstīs kādu rakstiņu, kur braši nokritizēs migrantu iepludināšanu Latvijā. Bet, pirms nākamajām Saeimas vēlēšanām noteikti piebļaus vēlētājiem pilnas ausis par to, kā viņi ir cīnījušies pret tiem migrantiem un cik ļoti viņiem rūp latviešu tautas nākotne.

Atbildēt

aicinājums na un koalīķijai

17.11.2015. 17:02

Nošaujieties! Nemokieties un nemokiet citus!

Atbildēt

latvietis

17.11.2015. 16:29

Vienotības troļļi jau iekomentējuši.

Es iešu, es būšu un aicinu citus.

Atbildēt

A.K.

17.11.2015. 15:37

Kā Latvijas patriotam, man 18. novembris, bez šaubām, ir skumja diena. Ja es būtu spiests izkārt Latvijas karogu, tad izkārtu to tikai kopā ar sēru lentu. Jo Latvijas valsts taču jau sen neeksistē. Tam, ko šodien mēģina saukt par Latvijas valsti, nav gandrīz nevienas valsts pazīmes, proti:
1.Savas naudas nav
2.Robežu nav
3.Savas likumdošanas nav, tā pakļauta citu valstu diktātam
4.Savas zemes un dabas resursu arī palicis visai maz
5.Savas armijas praktiski nav, bet pa Latviju braukā citas valsts armija
6.Ražošanas, kas spētu nodrošināt iedzīvotāju vajadzības, nav - Latvija ir atkarīga no importa
Mīlīši, par kādu Latvijas valsti jūs runājat?!

Bet, runājot par rakstu, var tikai pabrīnīties, kā jebkuru traģēdiju var ekspluatēt savu viedokļu stiprināšanai un uzmanības novēršanai no vissāpīgākajiem jautājumiem.. Vai man var kāds paskaidrot, kāds sakars valsts izzagšanai, masveida emigrācijai, dabas resursu izsaimniekošanai un izpārdošanai, nožēlojamajai Latvijas demogrāfijai utt.,utt., ar imigrantiem? Vai tad imigranti noveda Latviju tādā stāvoklī?

Atbildēt

Vo

17.11.2015. 14:34

Pasākums ir iecerēts labs un lai Dievs dod, ka tas izdotos. Pēc šī aicinājuma tā sauktā "nacionālā apvienība" ir nostādīta visai neērtā situācijā - atteikties no gājienā izteiktajiem protestiem pret imigrantu iepludināšanu Latvijā nav iespējams, bet arī saviem maizes tēviem ir jākalpo. ( Citādi padzīs no siles) Interesanti, kā šie "nacionāļi" tagad no tā visa izlocīsies. Droši vien centīsies iespējami mīkstināt un padarīt nemanāmus šo, pret imigrāciju vērsto protestu. Vāvuļos, ka nedrīkst šūpot valdību, bārstīs jaukus solījumus, teiks, ka viņi piespiedīs valdību strādāt šajā virzienā un protams, ar pilnu krūti slavēs brīvības cīņu varoņus un to tālo 18. novembri, kad tika proklamēta mūsu valsts.

Atbildēt

Fakts

17.11.2015. 14:02

Sākumā tika pārņemta (unificēta) finanšu sistēma, tagad tiek kliegts , ka vajag atjaunot robežas! Risinājums : čips zem ādas, visiem !

https://m.youtube.com/watch?v=OrHeg77LF4Y

Atbildēt

DENISS

17.11.2015. 13:30

No profesora Stikla kalna: "1917-2017
- Skaitļu salikumam „1917-2017” ir maģiska aura. Minētajos simts gados ir izveidojies burvju loks, apstākļu un parādību virkne, no kuras nevar izkļūt un atbrīvoties bez zināmām šausmām par pagātni un tikpat zināmām šausmām par nākotni. Skaitļu salikumā „1917-2017” ietilpst visdažādākie fakti. Katram no tiem ir noteikta loma aizvadīto 100 gadu notikumu un parādību kopējā kontekstā. Tas attiecas arī uz šajā tekstā iekļauto epizodisko materiālu.
- Liberāļu politiku un ideoloģiju krievu tauta un arī latviešu tauta nekad nav īsti sapratusi. Abas minētās tautas vienmēr ir vēlējušās īpašu pārvaldi. Praktiski – autoritāru pārvaldi. Iespējams, šī politiskā velme tautu apziņā ir intuitīvi stihiska, apzinoties savu nespēju politiski normāli eksistēt citā pārvaldes formā. Aizvadītie 100 gadi ir uzskatāmi apliecinājuši tautu nespēju eksistēt saskaņā ar liberālisma noteikumiem.
- I Pasaules kara laikā frontē krita daudzi jaunieši no aristokrātiskām ģimenēm. Tas sāpīgi atsaucās uz eiropiešu ģenētisko nākotni. Kā zināms, pēc „1917” Austrumeiropā sākās aristokrātijas apzināta iznīcināšana, kas eiropiešu ģenētisko bāzi sadragāja pilnā mērā. Protams, uz latviešiem tas neattiecās. Uz latviešiem tas attiecās vienīgi tajā ziņā, ka citās tautās (vācu, krievu, poļu) izzuda augsti attīstītu cilvēku kārta, kuras sociālās misijas izpratnē ietilpa atziņa par nepieciešamību aktīvi iesaistīties mazāk attīstīto tautu apgaismošanā un audzināšanā. Tas, ko nozīmē tik tikko minēto procesu trūkums, ļoti labi ir redzams latviešu tautas pastāvēšanas „1917-2017” posmā. Bez apgaismošanas un audzināšanas savvaļā palaistā latviešu tauta degradējās šausmīgā ātrumā un šausmīgā veidā. Tautas vērtība, var pat teikt – neatgriezeniski, noslīdēja zem kritiskās robežas. Tautas visaptverošā nevērtība vairs nav drūma hipotēze, bet gan objektīvs fakts. Tautas neglābjamā nevērtība vairs nav tikai viena etnosa (vācu) nacistiski orientētās elites konstatācija, bet jau ir kļuvusi starptautiskās elites klusa konstatācija.
- Krievijas attiecībās ar ASV „1917-2017” faktiski vienmēr galvenais jautājums bija ebreju jautājums. Tā tas ir arī pašlaik. Tā tas bija XX gs. sākumā. Tā tas turpinājās PSRS periodā. Mainījās vienīgi ebreju prasības, sākot no vēlēšanās atstāt PSRS un beidzot ar etniski tradicionālo velmi pārvaldīt valsts finansu un citus resursus.
- „1917” vēsturiskajos notikumos vienīgi krievu sociālisti savai valstij vēlēja ļaunu un priecājās par Krievijas zaudējumiem I Pasaules karā. Viņi vēlējās valsti novest līdz sabrukumam, lai paši nāktu pie varas. No latviešu sociālistiem Rainis bija izņēmums. Viņam pirmajā vietā bija Latvijas intereses, bet nevis partijas intereses. Tāpēc viņu latvieši tā nemīl un neciena. Tāpēc latvieši viņu zemiski piekrāpa prezidenta vēlēšanās.
- Krievijas impērijā „1917” laikā masu komunikācijas galvenais līdzeklis bija laikraksti. Taču laikraksti masu komunikācijas līdzeklis bija nosacīti, jo Krievijā valdīja analfabētisms – lasīt prata tikai 10% iedzīvotāju. Tāpēc tauta neorientējās politikā, vēsturē, ģeogrāfijā. Neviens no „tautas” nezināja, kas ir serbi, slāvi.
- Ļeņina naudas lietas pārzināja Izrails Gelfands (pseidonīms Aleksandrs Parvuss, 1869-1924). Savukārt Parvuss sadarbojās ar Vācijas Ārlietu ministrijas speciālo politisko nodaļu, kas vadīja „procesu”, deva naudu un izstrādāja plānu Krievijas sagraušanai ar boļševiku palīdzību.
- Latviešu strēlnieku pulki karoja kopā ar Sibīrijas pulkiem 12.armijā. Mūsdienās vēsturnieki raksta par latviešu strēlnieku pulku niecīgo efektivitāti Latvijas aizstāvēšanā. Šī niecīgā efektivitāte bija redzama jau kara gados. Tāpēc igauņi atsacījās veidot savus pulkus, jo redzēja latviešu niecīgās iespējas.
- Vācija un Austroungārija par spīti Krievijai 1916.gada 5.novembrī izveidoja Polijas valsti un poļu armiju.
- Februāra revolūciju neviens nenojauta. Valsts Dome strādāja, ārēji viss bija mierīgi. Tomēr pēkšņi impērija sabruka. Tā februāra radikālos notikumus raksturo Mihails Radzjanko, Vladimirs Nabokovs. Valstī bads nebija, algas izmaksāja. Taču bija dziļš naids starp frontiniekiem un rezervistiem.
- Krievijā „1917” dienās visi apsveica jauno varu, kuras pārstāvju uzvārdus neviens nezināja.
- Imperators atsacījās no troņa 1917.gada 2.martā. Nākamajā dienā, piektdienā 3.martā, viņš dienasgrāmatā ierakstīja: „Gulēju cieši un ilgi. Atmodos tālu aiz Dvinskas. Diena bija saulaina un salīga. Runāju ar savējiem par vakardienu. Lasīju daudz par Jūliju Cēzaru”. Savukārt ceturtdienā (2.martā) imperators dienasgrāmatā ierakstīja: „Visapkārt nodevība un gļēvulība, un krāpšanās!”.
- Pagaidu valdības populārākais arguments bija „Mūs izvēlējās krievu revolūcija”.
- Pēc boļševiku apvērsuma Smoļniju un vēlāk Kremli apsargāja latviešu strēlnieki.
- Cara un viņa ģimenes nošaušanā Jekaterinburgā 1918.gada 17.jūlijā piedalījās 12 cilvēki. 6-7 no viņiem tika saukti par „latviešiem”, no kuriem 5 cilvēki runāja vācu valodā.
- Rīgas sargāšanā Bermonta uzbrukuma laikā piedalījās no krievu kara gūstekņiem izveidotas vienības. Rīgas jūras līcī reidā stāvēja franču karakuģi un angļu karakuģi „Dragon” un „Ventureus”. Ar lielgabaliem šāva uz bermontiešiem gan franču, gan angļu karakuģi. Rīgas aizstāvēšanā visu izšķīra angļu virsnieka Alfrēda Berta rīcība.
- Angļu ģenerālis sērs Alfrēds Berts pēc aiziešanas pensijā izveidoja biedrību „Friends of Latvia”. Pirms II Pasaules kara viņš viesojās Latvijā. Taču latviešu politiskā elite par viņu neinteresējās. Valsts galvenie sargi gribēja būt paši latvieši. Baltvācu kritizētā latviešu nepateicība spilgti izpaudās arī pēc „1917”. Mūsdienās latvieši A.Berta un citu tautu pārstāvju būtisko līdzdalību LR vēsturē vispār ignorē. Faktiski – nemaz nezina, jo latviešu vēsturnieki LR vēsturi vienmēr ir sacerējuši ļoti kroplīgi.
- 1934.gada 1.decembrī nošāva Sergeju Kirovu. To izdarīja Leonīds Nikolajevs, kura sieva bija latviete Milda Draule.
- 1940.gada aprīļa sākumā J.Balodis tika atcelts no kara ministra amata."

Atbildēt

17.11.2015. 12:15

Kāds stulbums, "Tevijas sargi"! Histērija. Tiem, kas ir gājuši bojā ir vienalga, kā tas noticis. Arī man un visiem ir vienalga, ka un kā iesim bojā. Tas ir nenovēršami, neatkarīgi ko uzskribelē un rādi citiem.

Tikai kari virza cilvēces progresu. Daudzi nomirst tikai no bailēm par domu, ka var iet bojā.

Ja šos terora aktus organizēja Briselē Putins kā atbildi uz notriekto Krievijas lidmašīnu, tad jāsaka „spasiba tebe Putin i Kadirov”! Cienīga atbilde hibrīdkara apstākļos.

Vai mūs var paglābt Mieti, Rupjmaizkukuļi, Leitiešu jurīši, kas TV raidījumos stāsta, kā no Latvijas nokļūt pie džihādistiem uz Islāma valsti, stāties to rindās, tad neceriet! Visiem LV bijušiem un esošajam prezidentam ir bikes pillas..jo mēs nezinām to stundu un dienu, karojot svešās zemēs..

Visi bijušie un esošais LV prezidents piekopj genocīdu pret latviešu tautu, viņiem bail no savas algas. Arī R.Zīlem un R.Dzintaram. Par to viņi uztraucas, nevis par latviešu tautu.

Atbildēt

17.11.2015. 12:13

Šī lapele http://www.nacionalaapvieniba.lv/ ir krievžīdu, jo LNNK/TB/VL – šis VDK/DP veidojums, nepretojās un neaicināja tautu pretoties Zatlera, Godmaņa, Sudrabas, Maizīša noziedzīgajai rīcībai glābt 20 ārvalstu bankas un Parex ar LV valsts budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), lai Bērziņš un Dombrovskis varētu aizņemties no žīdiem piederošā SVF, LV iedzenot parādos – visa LV nauda ir uz parāda. Lai pēctecībā Vējonis un Straujuma turpinātu latviešu tautu iedzīt izmisumā un genocīdā. Visi 9.2 miljardi euro, kas LV ir apgrozībā, ir pilnā mērā aizņemti un ir meli par kaut kādu IKP procentu, jo nevaram pierādīt pretējo- līgumi starp LV un SVF/PB ir tautai slepeni.

Krievžīdu tādēļ, ka Latvijā ir jauna krievžīdu pasuga – latviešu politiķi, kas samierinās ar LV parādu, nemēģina atgūt izkrāptos LV budžeta līdzekļus, ar ko glāba Parex un 20 ārvalstu bankas, nemēģina sodīt latviešu tautas interešu nodevējus – Sudrabu, Godmani, Maizīti, Slakteri, Zatleru, Dombrovski un Bērziņu, Vējoni un Straujumu, ar krieviem runā krievu valodā, atmetuši runas par deokupāciju – sēž pie viena galda ar krieviem un lietas apspriež okupantu valodā – kā to dara L.Lapsa, U.Liepnieks, I.Parādnieks, G.Bojārs (VID aģents-žurnālists, raidījuma Aizliegtais paņēmiens veidotājs), R.Dzintars, I.Mūrniece un R.Zīle u.c.

Viņi, šie krievžīdi, veicina latviešu tautas genocīdu – kopā ar valdošo 4. maija komunistu kliķi turpina padzīt latviešus no LV. Latviešus ar savam tukšajām krievžīdu runām un rakstiem padara naidīgus Latvijas valstij kā tādai. Katru lielāku sociālo konfliktu LNNK/TB/VL izmanto savas politiskā kapitāla pieaudzēšanai, lai sekmīgi turpinātu apmuļķot latviešu tautu. Savulaik bija kārkluvācieši, kārklukrievi, personas, kas atteicās no latviešu tautas interešu aizstāvības, pārejot citā kultūrā, to popularizējot. Šodien tie ir krievžīdi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...