Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maniaks ŽULIS

30.05.2017. 12:44

Viss tas ir zināms, bet labi, ka atkārto un daudzi aizdomājas lasot. Ir tikai divi varianti - nācijvalsts, vai valstsnācija. Nācijvalsts ir latviska ar latviešu valodu un kultūru. Dominante ir latviešu tautas intereses, šodien cīņa pret genocīdu. Nācijvalsts ir visa tautas - okupantu, migrantu un citu intereses pirmajā vietā. Ne viens, ne otrs nav novecojis variants, jo vēl spēkā ir Satversme. NA spekulē ar nācijvalsts interesēm, bet Saskaņa ar valstsnācijas interesēm. Konfliktu nerisina NA, un neko nedara, jo var nedarīt, jau apriori atrodoties privileģētā stāvoklī. Krievijas FSB un arī ES intereses, pievienot ES Krieviju nākotnē, uzliek papildus prasības NA, kura iet SAB, DP pavadā, kuras kontrolē Krievijas FSB. No minētā izriet, ka genocīds pret latviešu tautu nebeigsies, ja pati latviešu tauta nenometīs savus viltus kungus.

Atbildēt

es tomēr nesaprotu

30.05.2017. 10:13

kāpēc psihenē laiž pie interneta???

Atbildēt

U.U.

29.05.2017. 09:32

»

Vilis C.

Es nekādi nevaru saprast, kur tas naids pret Ušakovu, kuru taču paši latvieši toreiz ievēlēja? Vai to man var kāds izskaidrot? Kāpēc latvieši ir tādi riebekļi, ka tūlīt spēlē uz otru pusi? Kas tie ir par izdzimteņiem tie latvieši? Kas viņus likvidēs uz zemes kā lopus nevajadzīgus...


Saprotams, komentāru jaunlatviešu izdzimteņi, kaut kādi žuļi, troļļi, latviešu dzērāju atvases, nav spējīgi saprast, ka LR visu mainīt cittautieši atbalstītu vēl vairāk nekā pusattīstītie latviešu iezemieši, kuri, slēpjoties (kā nelieši darīja vienmēr) aiz amerikāņu mugurām, tiranizē krievus, baltkrievus u.c. Cittautieši dedzīgi atbalstītu katru iniciatīvu likvidēt latviešu noziedznieku mēslu "valsti", no kuras labums ir tikai saujai latviešu viepļu.Protams, nav ticams, ka latvieši nāks pie prāta. Viņi izšķīdīs, tā arī nesasniedzot cilvēciski cienīgu attīstības pakāpi. Ilgi vairs nav jāgaida.

Atbildēt

Vilis C.

29.05.2017. 09:14

»

Naivis Kvadrātā

A.P.apzināti iesaka idiotisku un galīgi nederīgu ideju par nebalsošanu! Jo viņa mīļie psrs okupantu bari,kurus viņa tipa aldermanes ir prettiesiski naturalizējuši ne tikai aizies, bet pat aizskries velkot līdzi kaiminu babuļas un ģedus,lai tikai par kremļa saskaņu nobalsotu lielāks daudzums no psrs ...


Es nekādi nevaru saprast, kur tas naids pret Ušakovu, kuru taču paši latvieši toreiz ievēlēja? Vai to man var kāds izskaidrot? Kāpēc latvieši ir tādi riebekļi, ka tūlīt spēlē uz otru pusi? Kas tie ir par izdzimteņiem tie latvieši? Kas viņus likvidēs uz zemes kā lopus nevajadzīgus?

Atbildēt

Naivis Kvadrātā

29.05.2017. 00:25

A.P.apzināti iesaka idiotisku un galīgi nederīgu ideju par nebalsošanu! Jo viņa mīļie psrs okupantu bari,kurus viņa tipa aldermanes ir prettiesiski naturalizējuši ne tikai aizies, bet pat aizskries velkot līdzi kaiminu babuļas un ģedus,lai tikai par kremļa saskaņu nobalsotu lielāks daudzums no psrs iebruceju bandas! Un kāds tad būs rezultāts,jo vēlēšaas būs notikušas pavisam "likumīgi"? Jeb tāds tieši ir šī ieteikuma mērķis!
Un pretīgā visu latviešu apriešana un ķengāšana, labi zinot milzīgos labākās,krietnākas un patriotiskākās tautas daļas fizisku iznīcināšanu sākot no 41g.un līdz pat šodienai to pašu psrs sarkano krievu neliešu rokām un to vainas dēļ ir zemiska kangara pretīga savējās tautas apmelošana!

Atbildēt

Edge

28.05.2017. 12:38

»

wahwah

Prognozēju, ka neskatoties uz vēlētāju aktivitātes samazinājumu, cvk ziņos, ka pie urnām devušies 51, 3


Dermokrātijā nav būtiski procenti - vai ziņos par 9% un 99%, tik un tā vēlēšanas tiks pasludinātas par notikušām - rezultāts leģimitizēts. Palabojiet, ja kļūdos esošajā Vēlēšanu likumā.
p.s.
Likumu pārzinātāji nebeidz cīnīties (Stikla kalnā jāt)!
Ilmārs Ančāns: Politiskā korupcija pašvaldību vēlēšanās Latvijā

Atbildēt

Labs komentārs, paldies

28.05.2017. 12:12

"Jāmaina okupācijas varas ielikteņi 28.05.2017. 11:40
Tik tukšai muldēšanai nav ne jēgas, ne saprašanas, un tomēr jāraksta arī tā. Nav sapotams uz ko ved šads vervelējums - neko nedarīt.
Vienīgais, kas ir taisnība - nedarbojas 4.maija Latvija, nevienā punktā, nekas netiek ievērots ne deklarācijā, ne dažos labos likuma pantos teiktais.

SISTĒMA iet savu ceļu. bet no kurienes radās sistēma?

OKUPĀCIJA ir SISTĒMAS pamatā un tā turpinās, pareizāk - OKUPĀCIJAS SEKAS TURPINĀS.

KGB ( VDK) ietekme, stukāču pārņemtā vara, NOMENKLATŪRA, kas devās alkatības gājienos, kompartijas bosi, kuri pārvaldīja informāciju - un tā varu sagrāba tā pati okupācijas vara.

Nekas uz vietas nestāv. Ja ir miers, "SISTĒMA" pamazām mainās. To varētu nomainīt 20 gados, bet Latvijā tai vajadzēs visma 50 - 70 gadus, ja ne visu 100 gadus, lai nokratītu okupāciju. Tas atkarīgs no daudziem faktiem.

KO DARĪT? Pirmais - ir 100 % JĀIET UZ VĒLĒŠANĀM, jo cita ietekmes varianta nav - jāmaina okupanti - stukači, komunisti, komjaunieši, etniskie škeltnieki (SaSkaņa (SS), NA TB/LNNK) ar savu Maksātnespējas administrācijas alkatību un pazemojošo tiesu sistēmu, NOMENKLATŪRAS ielikteņi, korumpanti. JĀRĪKOJAS, jādarbojas "visās frontēs", arī jāraksta.

NEĻAUT GULĒT, jāmaina visi bosi uz jauniem - manuprāt JKP - Jānis Bordāns un VIENOTĪBA - Vilnis Kirsis ir īstajā vietā, pārējos jāpadzen.Atbildēt

Sobaçij Porfjonov

27.05.2017. 19:04

Sižetiski piesàrñota akcinàcija nelieśa izpratnes subprodukti, jobanij latiś priedits.

Atbildēt

wahwah

27.05.2017. 18:26

»

Edge

2013.gada 1.jūnijā deviņās republikas pilsētās un 110 novados notika pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās 685890 jeb 45,99% vēlētāju. (CVK...


Prognozēju, ka neskatoties uz vēlētāju aktivitātes samazinājumu, cvk ziņos, ka pie urnām devušies 51, 3%

Atbildēt

Loģika

27.05.2017. 17:19

»

aicināt boikotēt vēlēšanas,

kā to dara raksta autors,arī nav prāta darbs.Daļa vēlētāju vienalga ies balsot.Tā daļa ir tantiņas,kas nez kāpēc ušakovam rokas bučo.Tās aizies pat ar pēdējiem spēkiem un nobalsos par '"krievu"Ušakovu.Un,tā kā "latvietis" Ameriks sarakstā ir otrais Rīgas paradīze turpināsies un nebeigsies,kamēr kāds...


Galvenā problēma ir nevis tantiņas, bet gan latviešu bauda dzīvot sūdos un tāpēc nevēlēšanās ne par ko vienoties.Latvieši nav spējīgi uz saprātīgu vienotu rīcību savā labā. Priekš tā viņi ir par stulbiem. Tāpēc dzīvo kā lopi un krieviņi ar žīdiņiem viņus nicina klusām un skaļi presē.

Atbildēt

aicināt boikotēt vēlēšanas,

27.05.2017. 17:05

kā to dara raksta autors,arī nav prāta darbs.Daļa vēlētāju vienalga ies balsot.Tā daļa ir tantiņas,kas nez kāpēc ušakovam rokas bučo.Tās aizies pat ar pēdējiem spēkiem un nobalsos par '"krievu"Ušakovu.Un,tā kā "latvietis" Ameriks sarakstā ir otrais Rīgas paradīze turpināsies un nebeigsies,kamēr kāds no viņiem,piedodiet,"noliks karoti".

Atbildēt

Vēsturiski pilsonis

27.05.2017. 16:09

Padomājiet loğiski, vai jūsu balsis var mainīt situāciju ja uz varu kandidē 99% neliešu un rūdītu noziedznieku. Risinājums ir jāmeklē citur.

Atbildēt

vecūksnis

27.05.2017. 15:18

palabošu...Ne tas "smukais" ir muļķītis,ne tie 20% latvietis.Kur nu vēl tīrasiņu...Vēl jau visi nav apmiruši,kas to zin.Nevajag,dzīvojot maziņā neziņā,dažos gadījumos uzsvērt,cik tie latvieši nepareizi,bet "krievi" godīgi muļķīši.Šoreiz galīgi garām,Artūr P.!Arī "muļķītis" nemaz tāds krievs nav.Un vispār jums mazāk vajadzētu tās tautības pieminēt,ja rakstat par "neliešiem un noziedzniekiem".

Atbildēt

Es

27.05.2017. 14:30

Man visas šīs "gāzīsim" programmas nav pat krāsns iekura vērtas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.05.2017. 14:20

»

A.P.

Tekstā ir kļūda: nevis "pārbaidīti", bet "pārbaudīti" ir esejas galvenie varoņi. Saprotams, viņi ir arī kaut kādā ziņā pārbaidīti, kas notiek ar kadriem tādos "kantoros" kā DP


Tā nav kļūda. Abi vārdi ir vietā.Viņi ir pārbaidīti un pābaudīti... .Jauki, ka A. Priedītis sācis runāt LRTT valodā."Nav manīta kāda politiskā spēka vēlme misteru Trampu pierunāt atļaut Latvijā beidzot likvidēt kriminālo iekārtu un noziegumu brīvību, atbilstoši Rietumu civilizācijā vispārpieņemtajai praksei nošaujot nacionālos politiskos nodevējus, ieslogot cietumā uz prāvu laiku ar mantas konfiskāciju nacionālā mēroga zagļus, sodot varas inteliģences noziedzniekus. Bez tā latviešu tautai nav ko sapņot par cienīgu reputāciju un bez tā Latvijā latviešiem brīvība vienmēr būs brīvība no attīstības, bet nevis brīvība attīstībai." Tas tiks izdarīts, viņi tiks nošauti... . Tikai no pamuļķa Trampa mums palīdzību gaidīt nevajag, jo viņš arī ir no šīs šlakas- bandīts un krāpnieks, pie tam vēl idiots... . Bordāns & Co ir bandīti, tā sacīja arī sacīja arī vēsturnieks I. Ronis. ES viņs piesedz E. Levits... .

Atbildēt

Edge

27.05.2017. 12:05

2013.gada 1.jūnijā deviņās republikas pilsētās un 110 novados notika pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās 685890 jeb 45,99% vēlētāju. (CVK)
====================================================
Prognozēju vēlētāju aktivitātes samazinājumu arī 2017.g. Tik netīrā biznesā tikai paši drosmīgākie var censties piedalīties.

Atbildēt

lempis

27.05.2017. 11:42

»

Guntis K. < autoram

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts


Ir ievērots ka daiļā dzimuma daļa, kā mušas uz medu,krīt uz sliktajiem zēniem.Tas pats notiek arī ar vēlētājiem,kuri kolektīvā sajūsmā jau daudzus gadus par saviem pārstāvjiem izvēlas kolaborantus,kangarus un tamlīdzīgus ļaudis ar visai apšaubamam morālajam īpašībam un kuri netraucēti sludina kolaboracionismu,veicina sociālo nevienlīdzību un rezultatā valsts stagne,zaude iedzīvotājus un atrodas ES mēslainē.

Atbildēt

..

27.05.2017. 11:37

"Abi kadri atbilst šiem kritērijiem..."
Cilvēki mēdz mainīties, arī pārbaudītie vai pārbaidītie. Dažreiz uz labo pusi.
"...vislielākie noziedznieki ir KNAB atbildīgie darbinieki."
Tas šauri un tieši skatoties. KNAB pakļaujas premjeram un atkarīgs no ģenerālprokurora, kas ir organizētās noziedzības ielikteņi. Sekas attiecīgas.

Atbildēt

Hmm, S.S.

27.05.2017. 10:24

»

S.S.

Latvieši villojās kā cūkas


S.S. - tā ir SaSkaņa (SS)?

Atbildēt

Kapeiku trollis

27.05.2017. 10:23

»

Guntis K. < autoram

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts


Tev, lai nopelnītu sauju kapeiku, pietiek vārda "latvieši" uzraksts ar tā nomelnošanu.Krievi ir godīgi, neviens un nekad ar korupciju nav saistīts, tikai latvieši, pareizi?

Atbildēt

lauķis

27.05.2017. 09:42

Visam šim pirmsvēlēšanu un vēlēšanu procesams ir labs termins krievu valodā , lohatrons.

Atbildēt

Guntis K. < autoram

27.05.2017. 08:59

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts.

Atbildēt

S.S.

27.05.2017. 08:57

Latvieši villojās kā cūkas!

Atbildēt

Kazaki raksta vēstuli turku sultānam

27.05.2017. 07:33

"spēka v’elme misteru Trampu pierunāt atļaut Latvijā beidzot likvidēt kriminālo iekārtu un noziegumu brīvību"

Varbūt Tramps šo vēstuli pieliks blakus grāmatai ko šonedēļ saņēma Izraelā par Rīgas Geto nacistu noziegumiem.

Kuri parakstīs šo vēstuli ?

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.05.2017. 01:33

Neredzu nevienu nepatiesu faktu vai apvainojošu secinājumu, apmēram līdzīgu hroniku varētu uzrakstīt par katru noziedzīgo grupējumu, kurus mūsdienu demokrātijā pieņemts saukt par partijām.
Izkļūt no apburtā loka tiesiskām metodēm nav reāli,

Atbildēt

Būs Kremļa kapeiku balva

26.05.2017. 23:46

»

Atbrivotajs

Arturam ir uzdots nokengat Bordana partiju. Tas nozime , ka stalinisti- usakoviesi ir izmisuma un var pazaudet Rigu . Kremlis to nepiedos


Noteikti, Arturam atsūtīs Putinas vairākas, trīs kapeiku saujas par šādu JKP noķengāšanau. Malacis, nopelnīja. Artur, kā tev Putins kapeikas nodos - pa pastu vai ar Ušakova starpniecību, kad nākamā reizē Ušakovs bruks uz Maskavu un atvedīs priekš Tevīm kapeiku balvu.

Atbildēt

DP

26.05.2017. 23:42

"...Uz ko cer publiski identificētā noziedznieku banda?"- kriminālnoziegums apvainot sevišķoi smagos noziegumos, tajā skaitā korupcijā utt.

Atbildēt

Atbrivotajs

26.05.2017. 21:24

Arturam ir uzdots nokengat Bordana partiju. Tas nozime , ka stalinisti- usakoviesi ir izmisuma un var pazaudet Rigu . Kremlis to nepiedos.

Atbildēt

Vietējais

26.05.2017. 20:00

Spēcīgs raksts! Gluži manas domas par bordāniešiem.

Atbildēt

kukū

26.05.2017. 18:52

Par Bordānu ,Strīķi un Jurašu nav ko piebilst, veci un pārbaudīti kadri, piedalījušies valsts iznīcināšanā un grib turpināt savu darbu Rīgas nolaišanā podā!Vai tad tiešām starp rīdziniekiem atradīsies tādi plānprātiņi, kuri balsos par šiem nespējniekiem?

Atbildēt

Bordāns

26.05.2017. 18:33

»

A.P.

Tekstā ir kļūda: nevis "pārbaidīti", bet "pārbaudīti" ir esejas galvenie varoņi. Saprotams, viņi ir arī kaut kādā ziņā pārbaidīti, kas notiek ar kadriem tādos "kantoros" kā DP


Arī atradu un iesmēju - " Abi kadri ir rūpīgi pārbaidīti saskaņā ar drošības dienesta kritērijiem".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...