Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dainis Kaln.

16.12.2017. 16:35

Patīkama orģinalitāte. Būs jāseko šim autoram līdzi visur.

Atbildēt

LV pilsonis

12.12.2017. 08:49

»

A.P.

Latviešu plebiscīta (tautas tiesas [„Nirnbergas, proti, Latvijas tribunāla”], tautas apspriešanas un balsošanas) nepieciešamība ar katru dienu zibenīgi palielinās. LR atrodas valsts kraha stāvoklī. Tas veicina ārdošas politiskās, sociālās, morālās, ekonomiskās tendences, kā rezultātā tautas sabiedrisko...


Kādēļ būtu jāciena tādas valsts varu, kura nav uzskatāma par leģitīmu, tad varbūt teiksi, ka mums latviešiem vajadzēja cienīt arī LPSR CK, kas arī bija ievēlēta ar okupantu balsīm stingrā čekas uzraudzībā.
Respektēšu tikai tādu varu, kas respektēs manas tautas intereses, mūsu Satversmē noteiktās tiesības un nevilcinoties realizēs starptautiski pieņemtās konvencijas par deokupāciju. Te nerunāju par komunistu patvaļīgi izķēmoto "satversmi" un vēlēšanu likumu, kas pielāgoti sarkano izdzimteņu ģīmim un līdzībai.

Atbildēt

Arnis

11.12.2017. 10:43

Kādi dumiķi vienmēr raksta bez saprašanas un lai tikai pačalotu ap savu asti. Par raksta lietām nerunā, jo prāts par švaku.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:26

»

hm

Šodien ekonomika ir tāds kā ticības jautājums. Dolāram vai eiro nav seguma. Papīrītis uz kura rakstīts nomināls, ne vairāk. Gribi - tici, negribi - netici...


Nevajag jaukt ekonomiku ar spēka politiku vai ideoloģiju. Kad holandieši par kasti viskija nopirka Manhetenas salu, tad tas nebija kāds ekonomisks darījums. Kad prihvatizācijas procesa gaitā pāris gados dažs labs kļuva par miljonāru, tad ne jau saskaņā ar kādiem ekonomikas likumiem.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:23

»

hm

Šodien ekonomika ir tāds kā ticības jautājums. Dolāram vai eiro nav seguma. Papīrītis uz kura rakstīts nomināls, ne vairāk. Gribi - tici, negribi - netici...


Dūklavs: Sniega krabju zvejas lietā EK rīcība nav pietiekami operatīva.
Viņš norādīja, ka Norvēģijā arestētais sniega krabju zvejas kuģis “Senators” joprojām atrodas šajā valstī un jautājums par zvejas tiesībām attiecīgajā zvejas rajonā nav atrisināts.
EK rīcība nav pietiekami operatīva
LETA,30. novembris, 2017
===================================================
Objektīvi jānovērtē pašreizējais LV stāvoklis. Neesam vairs tik spēcīgi kā 1990.g., kad LPSR delegācija varēja Maskavā sacelt tādu troksni, ka Gorby bija jāpiekāpjas. Vājos nekur neciena...

Atbildēt

hm

09.12.2017. 21:25

Šodien ekonomika ir tāds kā ticības jautājums. Dolāram vai eiro nav seguma. Papīrītis uz kura rakstīts nomināls, ne vairāk. Gribi - tici, negribi - netici.
Par brīvo tirgu var tikai pasmieties. Praktiski visa lauksaimniecība tiek subsidēta. Vai subsidēta produkcija var veidot brīvo tirgu?
Eiroču tirdzniecība, jaunās tehnoloģijas, arī tās, kuras izmantojamas gan tautsaimniecībai, gan militārām vajadzībām ... nekas no brīvā tirgus.
Bez tam, kā jebkuru lietu var novest līdz idiotismam, tā arī pārdošanas - pirkšanas pakalpojumu. Ar sertifikāciju, licencēšanu, reglamentēšanu, likumiem un regulējumiem ... un velns zina ko. Atceros, kā mūsu celtniekus izmeta no Zviedrijas. Bet ES tiesa lēma, ka taisnība zviedriem! Tā ka vienīgā vieta, kur ir gandrīz vai brīvais tirgus - tā ir tirgū. Kaut tur arī var radīt apstākļus vienam ražotājam vai mafijai.
Izrādās - feiks!

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

09.12.2017. 14:15

»

Arnis

Kā parasti, skauģi un dumiķi vispirms nolamā autoru, bet par teikto neko nesaka


Ja neesi pamanījis, varu Tev pačukstēt - Priedīšpaps attiecībā uz komentāru rakstītājiem rīkojas gluži identiski. Kā Tu sacīji - skauģis un dumiķis?

Un līdz ar to viss lielā uzpūstā domātāja intelekta balons tūlīt pieņem izlietota prezervatīva izskatu ...

Atbildēt

Arnis

09.12.2017. 13:32

Kā parasti, skauģi un dumiķi vispirms nolamā autoru, bet par teikto neko nesaka.

Atbildēt

hoho

09.12.2017. 12:38

»

Augšbebru Ansis

Kā vienmēr,PRIEDĪŠA KUNGS,Jūsu raksts,kā sirpis pa sorosoīdu un nažuku "tomātiem


Tieši Priedītis ir sorosoīds. Priedītim 90.gadu sākumā un vidū Daugavpilī piederēja multikulturālisma centrs, kas no Sorosa saņēma prāvas naudas summas.
Priedītis kā īsts sorosoīds iestājas pret latvisku un pret neatkarīgu Latviju.

Atbildēt

lai drīz izbeidzas A. Priedīšas mokas

09.12.2017. 11:14

»

Es

lūgšu, lai drīz izbeidzas A. Priedīšas mokas. Parasti manas lūgšanas ir uzklausītas


Kāds 72 gadus vecs vīrs guļ uz nāves gultas un velk savus pēdējos mirkļus. Pēkšņi sajūt no virtuves nākam viņa mīļāko cepumu smaržu. Kaut kā saņemas, pēdējiem spēkiem aizvelkas līdz virtuvei un jau stiepjas pēc cepuma, kad pēkšņi pieskrien vēl salīdzinoši spriganā Klāra uzsit vecim pa nagiem un nobļaujas: "Neaiztiec! Tie bērēm!"

Atbildēt

Augšbebru Ansis

08.12.2017. 22:26

Kā vienmēr,PRIEDĪŠA KUNGS,Jūsu raksts,kā sirpis pa sorosoīdu un nažuku "tomātiem".

Atbildēt

Žulis ŽĻURGA

08.12.2017. 19:43

Mans brālis Žulis, šī portāla komentāru pievemšanas ģēnijs, pagaidām nevar sākt atrīstīties un izvemt, kas šajā rakstā ir labs vai slikts, pareizs vai nepareizs. Lūdzu, pagaidiet! Brālim Žulim ir tualetes pārtraukums. Viņš pietaisa gultu katru piektdienas pēcpusdienu. Gaidot sava neaizstājamā mentora kārtējo rakstu, viņš zaudē paškontroli un pašdisciplinētību, aizmirst izsaukt sanitāri un tāpēc kādu laiku guļ savos mēslos, kamēr kāds atnāk, lai viņu aizvilktu uz vannas istabu ar aptaisītajām kājām pa priekšu, kur viņu jau gaida palātas kolēģis Edge ar milzīgu aukstā ūdens šļūteni, lai izgāstu uz Žuli visu savu necilvēka pitekantropisko naidu kā pomeranču vainadziņš utt.

Atbildēt

Es

08.12.2017. 19:05

lūgšu, lai drīz izbeidzas A. Priedīšas mokas. Parasti manas lūgšanas ir uzklausītas.

Atbildēt

eu

08.12.2017. 16:19

mankurt Priedīt, kāpēc tu ienīsti latviešu tautu? Vai tāpēc, ka tā negrib dzīvot zem krieviem?

Atbildēt

Edge

08.12.2017. 15:11

»

Lauķis

Kādā veidā var kļūt bagāts, ja tev tiek nozagts nevien patreiz iegūtais , bet arī tavu vecāku/vecvecāku īpašums? Te ir kā Alises brīnumzemē, kur jāskrien vien tāpēc, lai paliktu uz vietas, - ja tev Volstrītas smerdelis iestāsta, ar valsts nodeveju palīdzību, ka esi aizņēmies miljardus(tos tu neesi pat...


Viss ir galvā. Pārlasi latviešu tautas pasakas, varbūt pieleks, pēc kādiem noteikumiem jāskrien Volstrītas pārspēšanai.
Iesaku:Ezis un zaķis.
Ezis sarunājas ar savu brāli, otru ezi, zaķi piejokot.

Atbildēt

Edge

08.12.2017. 15:07

»

A.P.

Latviešu plebiscīta (tautas tiesas [„Nirnbergas, proti, Latvijas tribunāla”], tautas apspriešanas un balsošanas) nepieciešamība ar katru dienu zibenīgi palielinās. LR atrodas valsts kraha stāvoklī. Tas veicina ārdošas politiskās, sociālās, morālās, ekonomiskās tendences, kā rezultātā tautas sabiedrisko...


Gaidiet, viss notiks tad, kad tam jānotiek - "ne agri, ne vēlu, tieši laikā." (Konfūcijs)
Pārdomām:"Vācijas sociāldemokrātu (SPD) līderis Martins Šulcs ceturtdien aicināja līdz 2025.gadam izveidot Eiropas Savienotās Valstis.
Šulcs par vienotu un federālu Eiropu...
«Es gribu Eiropas konstitūcijas līgumu, kas rada federālu Eiropu,» paziņoja Šulcs.
Šāda līguma izstrādāšanā tiktu iesaistīti pilsoņi visā ES." LETA--AFP. 2017. Thursday 7. December.

Atbildēt

Lauķis

08.12.2017. 15:03

Kādā veidā var kļūt bagāts, ja tev tiek nozagts nevien patreiz iegūtais , bet arī tavu vecāku/vecvecāku īpašums? Te ir kā Alises brīnumzemē, kur jāskrien vien tāpēc, lai paliktu uz vietas, - ja tev Volstrītas smerdelis iestāsta, ar valsts nodeveju palīdzību, ka esi aizņēmies miljardus(tos tu neesi pat paostījis ), tad šo iestāstīto parādu procenti vien tev katru gadu noēd ne tikai atlikumu, bet jau pamatkapitālu.
Ja finanšu resursiem nosaka fiksētu karteļa kursu,tad tā vairs nav brīvā tirgus ekonomika,un cits profesors Artūrs Priedītis to sauc par vadāmo haosu. Ja Latvijas liberāļi izvēlējušies par mūsu valsts ekonomikas stratēģisko skeletu vadāmo haosu, tad notiek tas,kas šodien notiek - tirgus pašregulējošās spējas ir paralizētas,milzīgais ,korumpētais valsts pārvaldes aparāts pieņem haotiskus lēmumus ,kas situāciju vēl vairāk saasina, naudas trūkst visās jomās,jo importa naudas plūsmas pārsniedz eksporta ienesumu, aug valdības un valsts ārējie parādi un tautas lielākā daļa grimst parādos un nabadzībā. Vēl mūs virs ūdens notur ES struktūrfondu nauda,bet,kad tā beigsies,tad lai Dievs tas kungs stāv mums klāt!
ja vēlamies ar laiku izkļūt no sociālā un ekonomiskā strupceļa, kurā ir iestigusi Latvija, ir jāsāk ar kopēju atteikšanos no ultraplurālisma. Nosodām to, kas ir grēks, un neaizvietojam likumību ar godīgumu. Neliešus saucam par neliešiem, un ekonomiski (atsakoties no pirkumiem) sodām tos, kuri uzvedas neētiski un morāli nepieņemami. Varam arī nedarīt neko, bet tad ir jāgaida, līdz kāds ārējs satricinājums - globālas katastrofas, vai jauna pasaules kara izskatā - mainīs spēles noteikumus Latvijā.
Gribot negribot nākas pievienoties šādai perspektīvai.

Atbildēt

Edge

08.12.2017. 15:02

»

B.stud.

Nedzirdēts, bet ļoti ticams viedoklis. Lieku pasniedzējam plusu, jo interesanti arī par latviešu spēju un ne tikai par ekonomikas sociālajām interesēm, par ko lasīju pirmo reizi


Dzirdēts, taču neapjēgts:
"Kad Dievs jau bija radījis kokus, mežus, krūmus, zvērus, putnus un zivis jūrā, tad Daugavas vēl nebijis. Visi zvēri un putni, bez darba būdami un savā vaļā dzīvodami, sākuši toreiz savā starpā ķildoties un nīdēties.
Lai šādas ķildas reiz beigtos, tad Dievs nolēma zvēriem un putniem dot darbu. Viņš sasauca visus zvērus, putnus un zivis. Tie, viņa balsi dzirdēdami, nāca tūdaļ klausīties viņa pavēles. Kad visi bija sanākuši, tad Dievs viņiem vēlēja rakt Daugavu." Zvēri rok upi. Latviešu tautas pasaka.
p.s. "Darba vara lielu dara." Rainis.

Atbildēt

B.stud.

08.12.2017. 14:27

Nedzirdēts, bet ļoti ticams viedoklis. Lieku pasniedzējam plusu, jo interesanti arī par latviešu spēju un ne tikai par ekonomikas sociālajām interesēm, par ko lasīju pirmo reizi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...