Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:21

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

cilveks444

06.03.2020. 21:10

Šo komentāru Delfi, sadaļā Delfu Versijas pie raksta “ APPC: Maldināšana – Latvijas gadījums Nr. 33” - dzēsa! Jā, un otrreiz neļauj pievienot! Kur Delfu prāt palicis Satversmes 100. pants?!

Gebelsa gara radinieki no APPC gāž kārtējo propagandas straumi pār Delfu sadaļas “Versijas” lasītājiem. It kā nepietiktu ar smacīgajiem Cehs.lv perējumiem ik nedēļu. Gan jādomā, APPC “pētnieki” sevi uzskata par pakāpi augstākiem nekā Cehs.lv, kas izskatās pēc pubertātes vecuma tīņiem no APPC apakškantora. Lai gan Kudors no APPC, dauzot televizoru TV reklāmas rullūtī, izskatījās, atvainojiet, bet pēc spaisu pārpīpējušos tīņa, kas prāta aptumsumā plosa televizoru. Vispār jau saka – nevajag aiztikt ...paši zināt ko. Tas ir arī ar APPC. Bet daži vārdi jāpiebilst, jo šie propagandisti ne tikai nedara labu darbu, bet apzināti kacina Latvijas sabiedrību, visādiem aplinkus ceļiem mēģinot radīt negācijas starp latviešiem un krieviem. Jā, APPC to nedara tieši, viņi šo naidošanu laiž caur Krievijas dažādu saitu un portālu publikācijām. Tas viss tiek samaisīts kopā, lai Delfu lasītājiem pasniegtu brokastīs jau silti sildītu propagandu, kuras uzdevums ir veicināt Latvijā negācijas. Jo varas elitei par visu lielāks drauds ir tas, ja Latvijas iedzīvotāji taps vienoti.

Nu tad tie daži vārdi. Nezinu, cik krievu ir Latvijas patrioti, domāju, ka precīzi to neviens nezina (tāpat, kā nezina, cik latviešu, jo tie lielākie bļāvēji politiķi-patrioti patiesībā ir tālu no Latvijas interesēm), taču zinu vienu, ka viņu (krievu - Latvijas patriotu) būtu krietni, jo krietni vairāk, ja pēc Atmodas viņi nebūtu padarīti par kaut kādu svešķermeni Latvijai. Un, lai ko tagad sludinātu “zinātāji”, kas ir politisko partiju rindās, tie, kas LTF laikā darbojās Atmodas procesos, zina, ka ļoti daudzi krievi bija par to, lai PSRS tiktu sagrauta, lai Latvijā būtu demokrātija, brīvība un mēs dzīvotu krietni labāk un saticīgāk. Jā, ne visi tādi bija. Un vēl, aktīvākos, kā M.Kosteņecku, viņas pašas tautieši nozākāja. Jo viņa gribēja, lai nebūtu naids starp latviešiem un krieviem. Bet arī tagad M.Kosteņecku vara pie vārda nelaiž. Jo baidās dzirdēt nosodījumu! Tāpat tagad daudzi latvieši, vai tie, kas par tādiem sevi sauc, zākā tos latviešus, kas šodien vēlas, lai mūsu valstī nebūt naidīgas attiecības starp tautām. Tātad turpat, kur bijām vēl esam. Ko krieviem domāt, ja pēc Atmodas mēs viņus uzmetām? Ko krieviem domāt, ja viņi redz, ka vairums, lai vai kādas, bet jāsaka - latviskās (gan tomēr pēdiņās, jo tās ir nodevīgas) valdības, valsti ir nolaiduši līdz kliņķim? Viņi redz, ka latvieši, kas balso par politiķiem nejēgam un kaitniekiem, paši savu valsti, zemi un tautu dzen postā. Pašiznīcinās. Bet, lai novērtu no tām šausmām uzmanību, tāds APPC driķē propagandu. Rok laukā “dubļus” mētā riņķī, lai nosegtu patiesos Latvijas valsts pastāvēšanas draudus.

Un par to krievu valodu skolās. Cilvēki, viss atkarīgs un formas, kā tas tiek darīts, jo, ja varas elite neuzklausa ne mediķus, ne tos, kas ir pret reģionālo reformu, tad par krieviem tāds Šadurskis pat paņirgājās. Kā var komunicēt ar tādu kā Šadurskis, kurš ir augstprātīgs un iedomīgs, kurš skatās uz citiem, kā uz zemākas kastas cilvēkiem. Ja šāds indivīds ķērās pie krievu skolām, nekas labs nesanāks. Rezultāta nebūs. Būs tikai sliktāk. Jo ar varu nekas nav panākams. Nav vairs PSRS laiki. Nav totalitārisms. Jeb tas atkal jau atgriežas? Jā, uz to pusi iet, turklāt strauji. Un tas raidījums, LTV7, kur krievu skolās, cik noprotu, obligātās literatūras ietvaros, bija jālasa, kādā grāmatā, krievu tautību pazemojošus fragmentus, kurus par naidu kurinošiem neatzina neviens no atbildīgajiem (ne skolotāja, ne Izglītības ministrija, ne LTV žurnālists), norāda uz faktu, ka viss ir daudz drūmāk, kā mums latviešiem šķiet. Tikai mēs to nezinām, jo pārāk maz komunicējam ar krieviem. Jā, un vairāk un biežāk Latvijā pie vārda laižami dažādu viedokļu paudēji, Latvijā hroniski trūkst viedokļu daudzveidības, domu plurālisma, tas pats Jurkāns biežāk ir jāliek opozīcijā kareivīgajiem Krievijas aplamātājiem. Ar argumentiem, tad lai šie pierāda, ka Jurkāns nerunā par lietu. Bet no tā, redz, bailes.Atbildēt

Andrejs Bubinduss

05.03.2020. 21:16

»

vai priedītis ir nepilnīgs prātā?

vai šis vai priedītis ir nepilnīgs prātā, vai arī sapīpējies narkotikas? .. te ir sarakstīti murgi


Murgs ir tas, ko par prezidentu iebīdītais radījums domā, runā un dara. Piemērs- ko mums saka Levit. To, ka tam, ka Saskaņa ir bijusi pie varas Rīgā- par to ir kolektīva atbildība.Ja persona sevi dēvē un tiek saukts par juristu, viņam jāzin , kas ir kolektīva atbildība, kas to piemērojis un kā tā izpaudusies, radot sekas. Piemēri- kolektīvā civiliedzīvotāju atbildība angļu- būru kara laikā, kad civiliedzīvotāji tika sadzīti izveidotās koncentrācijas nometnēs. Vēl viens piemērs- Sonderkomando SS, SD prakse par dezertieru vai partizānu atbalstu kolektīvi atbildēt, no noteiktu apdzīvotu vietu civiliedzīvotājiem atlasot tos, sadzenot ēkās- sadedzinot, vai nošaujot atlasītas grupas, vai kolektīvi grupās pakarot.Tātad- tāda bija (ir) KOLEKTĪVA ATBILDĪBA . Ko mums saka persona, kura tiek saukta par LR perzidentu- mums ir kolektīva atbildība?

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

05.03.2020. 21:08

Ko var gribēt no neizglītota ielikteņa Levita, kura tēvs bijis sarkanais komisārs. Debilizāciju un degradāciju ievieš aprobežotas marionetes, kurām visu nosaka sarkanā trockistu audzināšana ģimenē un to tradīciju pārmantošana gēnu līmenī . Un te mēs pārliecināmies, ka savlaik veiktajam boļševiku teroram pret trockistu teroru bija pamats , likumīgs pamats.Jo citādi šamie sagraus un iznīcinās visu

Atbildēt

vai priedītis ir nepilnīgs prātā?

05.03.2020. 16:17

vai šis vai priedītis ir nepilnīgs prātā, vai arī sapīpējies narkotikas? .. te ir sarakstīti murgi!

Atbildēt

piem.

03.03.2020. 18:59

»

Teds

... pusjaunas daiļavas bez intelektuālā potenciāla un profesionālās pašcieņas minimālām pazīmēm


Spilgtākais piemērs ir Baiba Broka - Muižnieka protežē, kuru par laimi izmeta.

Atbildēt

rolis

03.03.2020. 10:15

Man tāds interesants jautājums,kapēc Hitlers necieta žīdus,laikam šis būs tas piemērs.

Atbildēt

piebilde

02.03.2020. 10:54

nupat pasniedzējs ar kličku "okšķeris" iepēris analogu tekstu par veco Levitu nra.lv rakstā par to,kā Lemberga advokāti vilcina tiesu.raksta autors,protams,grib pārliecināt lasītāju,ka tiesa neļauj advokātiem darīt savu darbu.Pasniedzējam kličku ir vairāk,kā saprašanas.

Atbildēt

nelādies ,okmani!

02.03.2020. 09:53

»

Andris Okmanis

Tu pats esi visīstākais stukaču mēsls. Pasniedzējs neslēpjas un visu dara ar savu vārdu. Bet tu latviešu ķēms, gļēva nodevēja dvēsele, lopisks smirdēklis slēpjies, jo esi denuncētājs ar gēniem, kādi ir latviešu lopiem. Latviešus tevis dēļ neviens nemīl, krievi uzspļauj tādiem nodevējiem kā latvieši, ...


Tavs pasniedzējs ar savu vārdu varētu pasniegt mēteļus Universitātes garderobē.Ja jau viņš "visu dara ar savu vārdu",tad kas ir Udo Ulbergs,kurš te neliek mieru beigtam Jonasam Levitam un kas ir Terēza mendoza,kas lamājas un gānās kā ielas meita?Tavs pasniedzējs sevi uzskata par pasaules nabu,kurš dara,ko grib gan ar savu vārdu,gan daudziem segvārdiem.Tādu okmaņu lāsti debesīs nekāpj.
?

Atbildēt

Hihi

02.03.2020. 07:43

»

Edis

Ka man sitas patik!!!Krievu lops,runa par to,ka latviesus nekur pasaule nemil!Afiget!Mudila.Vot liekot roku uz sirds varu pateikt,ka nekur pasaule nemil krievus


PEdis tālāk par Sēliju savā nožēlojamajā bauru suņa dzīvītē nav bijis. Francijā daudzās pilsētās joprojām pat ir Staļingradas ielas, bet par tādu bauriju neviens bav dzirdējis. Spāņi mīl krievus arī, par to kā palīdzēja pret Franko cīnīties.

Atbildēt

Udo Ulbergs

02.03.2020. 01:54

Jonass Levits - valsts komisārs 1940. gada nacionalizācijā. Atņēma Latvijas iedzīvotājiem fabrikas, namus, dzīvokļus, darbnīcas, naudu, dārglietas... Atmaskoti siles preses meli, ka prezidenta tēvs bijis pretpadomju disidents:
Finansu ministra 305. rīkojums par valsts komisāra iecelšanu uzņēmumiem “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers un “Metaltechnika” D. Muške.
Pamatojoties uz likumu par banku un lielo rūpniecības uzņēmumu nacionalizāciju Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas teritorijā (“Vald. Vēstn.” 1940. g. 168. num.),
ieceļu Jonasu Levitu par valsts komisāru, skaitot ar š. g. 29. jūliju, turpmāk minēto uzņēmumu rūpniecības pasākumiem:
1) “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers”, aluminija un metāla preču fabrika, Rīgā, Slokas ielā 55, person. atbild, biedri: Zālamans Sapugo un Meilaichs Šomers,
2) “Metaltechnika” D. Muške, metalpreču fabrika, Rīgā, Vagonu ielā 21, īpašn. Dāvids Muške.
Rīgā, 1940. g. 29. jūlijā
Finansu ministris K. Karlsons

Atbildēt

Edis

02.03.2020. 00:50

Ka man sitas patik!!!Krievu lops,runa par to,ka latviesus nekur pasaule nemil!Afiget!Mudila.Vot liekot roku uz sirds varu pateikt,ka nekur pasaule nemil krievus.

Atbildēt

b321

01.03.2020. 17:51

»

a411

Paši mediji jau publicē tās muļķibas par kaut kādām krievu skolām Latvijā. Vai tādas oficiāli ir?!! Vai Latvijas Republikā ir krievu skolas


nav nozīmes runāt par skolām, ja skaidri zināms, ka deokupācija nav notikusi un okupācijas institūcijas nav starptautiski tiesātas.

Atbildēt

Niknais

01.03.2020. 12:41

»

NB!

Pats autors jau sen ir integrējies čekas maisos


tev laikam kāds biljarda kiju sāpīgi uretrā iebāzis, ja te rīsties, bauru mēsl? Aizej, prostatu sev pārbaudi, sastrutojusi kā tavas smadzenes

Atbildēt

Andris Okmanis

01.03.2020. 12:11

»

NB!

Pats autors jau sen ir integrējies čekas maisos


Tu pats esi visīstākais stukaču mēsls. Pasniedzējs neslēpjas un visu dara ar savu vārdu. Bet tu latviešu ķēms, gļēva nodevēja dvēsele, lopisks smirdēklis slēpjies, jo esi denuncētājs ar gēniem, kādi ir latviešu lopiem. Latviešus tevis dēļ neviens nemīl, krievi uzspļauj tādiem nodevējiem kā latvieši, kas apkauno cilvēka vārdu. Latvieši arī tagad ir eiropas slaveni renegāti, amerikāņu dir..s laizītāji, pederasti uz visām pusēm. Nolādēta tauta.

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.03.2020. 11:54

»

AG

Komentāros atkal vājprātīgie ārdījušies


kāds portāls tādi komentētāji.

Atbildēt

NB!

01.03.2020. 11:46

Pats autors jau sen ir integrējies čekas maisos.

Atbildēt

Niknais

01.03.2020. 11:02

Ne jau melu plūdi, bet par daudz aprīto priekšādas gabalu atvemšana

Atbildēt

a411

01.03.2020. 10:17

Paši mediji jau publicē tās muļķibas par kaut kādām krievu skolām Latvijā. Vai tādas oficiāli ir?!! Vai Latvijas Republikā ir krievu skolas?!

Atbildēt

tas

01.03.2020. 06:53

Tas bildes kroplis vēl nav nosprādzis.....

Atbildēt

AG

01.03.2020. 06:51

Komentāros atkal vājprātīgie ārdījušies.

Atbildēt

Gatis

29.02.2020. 21:21

»

...

Pilnīgi nesakarīgs raksts


Ir jābūt garīgi slimam, lai lasītu un iedziļinātos čekas ziņotāja un padomju okupantu pakalpiņa murgos.

Atbildēt

tas notiek

29.02.2020. 16:11

»

Aicinājums

Aicinu tomēr nesmieties par autoru! Varam arī paši tādi palikt. Cik tur daudz vajag


Ja tu šajā korupcijas un mafijas pārņemtajā valstī gribi prasīt tiesiskumu, taisnību šajā valstī, tevi pataisīs par slimu fiziski vai garīgi un beigsi dzīvi pašnāvībā.

Man šaubas vai te Jānim Bordānam, JKP izdosies kaut ko panākt šajā bardaka valstī? Par katru uzteikumu, viedokli vai centienu saceļas viesuļvētra un ķengāšana, mafiozi paliek satrakoti kā Spānijas vērši no sarkanas lupatas.

Pret viņiem stājas visnopietnāk čekistiskā NA, komunisti no Ventspils un Co.

Atbildēt

labrītiņš

29.02.2020. 15:28

»

aina

Noliegt vai aizliegt kādu valodu, to pašu krievu, kas otrā plašāk lietotā pasaules valoda ir liela gara nabadzība


krievu valoda otrā plašāk lietotā pasaules valoda?!?!Kaut ko Tādu pat Kivičs nespētu pateikt.Šis teksts būtu pelnījis lielo balvu par neaprakstāmu stulbumu.pie tam vēl izfunktierēt,ka krievu valodu kāds kaut kur grasās aizliegt vai noliegt...Jums,Aina,ir izdevies "no kājām gāzošs komentārs."Kur jūs dzīvojat?

Atbildēt

aina

29.02.2020. 14:28

Noliegt vai aizliegt kādu valodu, to pašu krievu, kas otrā plašāk lietotā pasaules valoda ir liela gara nabadzība...….

Atbildēt

Juris

29.02.2020. 14:25

Levits nav Latvijas veiksmes stāsts, viņš nerisina Latvijas problēmas. Viņš ir ebreju biznesa interešu pārstāvis Latvijā un pasaulē. Jau tas vien kā ekonomiskajiem grupējumiem Saeimā bez nekādiem nosacījumiem un atbildības tika piešķirta kabatas nauda 5 miljoni, katru gadu no Latvijas tautas nodokļos nomaksātās naudas, tas ir katram politbiznesmeņa partijas biedram pa 1000 eiro gadā. Un vēl ārstiem un māsiņām rosināt pie aldziņas pieskaitīt konvertiņu, šokolādi, ziedu pušķi, tas vien nosaka kāda kalibra izraktenis viņš ir??????? Kur NA atrada šitādu mēslu, droši piesolīja naudu no Valsts budžeta. Nekad un nekur nebalsojiet par Levita stipendiātiem, lai viņu purnus neredzētu uz reklāmas lapelēm.....

Atbildēt

Латыш

29.02.2020. 11:55

»

Cyril

урод латыш


Хуесос Cyril

Atbildēt

...

29.02.2020. 09:55

Pilnīgi nesakarīgs raksts

Atbildēt

Aicinājums

29.02.2020. 09:54

Aicinu tomēr nesmieties par autoru! Varam arī paši tādi palikt. Cik tur daudz vajag.

Atbildēt

Viedais

29.02.2020. 07:14

»

Cyril

урод латыш


Maidaunis Cyril, kurš raksta vienveidīgas cūcības kirilicā, joprojām turpina tēlot krievu? Sorostēvs par tupumu var grantu atņemt. 🤣

Atbildēt

cyril

29.02.2020. 06:57

Tāds viņš arī dzīvē izskatās kā bildē......

Atbildēt

inteliģentuma piesaukšana ir DEMAGOĢIJA !

29.02.2020. 06:31

Tas, ka "ieguvis" augstskolas diplomu nemaz nenozīmē,
ka ir kļuvis INTELIĢENTS !!!

Atbildēt

Alex

29.02.2020. 00:33

»

Priedītim jāņem pauze

pa ilgiem laikiem mums ir Prezidents un tāpēc pretīgi lasīt Priedīša murgus...


Nu jā nervi netur, jāiet ārstēties gan. Cerams,taciņa ir iestaigāta. Atradis glābēju! NDT vien ir!

Atbildēt

Plikkaralis

28.02.2020. 23:57

»

Atbilde:

šādi "jautājumi" apliecina Priedīša teiktā patiesumu par tautas debilizācijas katastrofālo līmeni


Priedītis ir ģeniāls!! Vismaz viens nemīž teikt to, ko redz

Atbildēt

Khi khi

28.02.2020. 23:07

ka tikai viņa sieva nav vīriešu ginekoloģe, jeb proktologs, tikai ndt kārtējo reizi pasniedz tautai skaistus melus

Atbildēt

Viedais

28.02.2020. 22:25

Atšķirībā no iepriekšējiem šis autora ir krietni īsāks, tālab teorētiski izlasāms. Taču manām baura smadzenēm vienalga pārāk sapinķerēts. Pat to, ka NDT melš kā no pārpilnības raga, it kā nevienam nav noslēpums. Taču autors nekādi nepauž attieksmi pret skolu reformu - ievērot mums ES rekomendācijas valodas saistībā vai uzlikt tām mīksto. Vai “latviskošanu” jāveic kaut kādiem gudriem, kautriem, izglītotiem neetnopolitiskiem korifejiem vai tā vispār ir kaitīga?

Atbildēt

jūs

28.02.2020. 21:01

»

varētu padomāt, ka

palīgskolu pabeigt nespējīgie uzskata sevi par pietiekami izglītotiem...


laikam neesat vēl pamanījis,ka te neviens neirāda nekādu cieņu Levitam.Par viņu nav runas.runa ir par Priedīša kunga neadvekāto ārdīšanos,nemitīgo visu rakstu uzmanīšanu,vai kaut kur nebūs minēts Levits,lai sāktu paust naidpilnas rupjības un izgāzt visu žulti,kas uzkrājusies pēdējo gadu laikā.Itin kā Levits būtu vainīgs visās Priedīša kunga likstās.

Atbildēt

zinām jau zinām

28.02.2020. 20:50

»

A.Okm.

Profesoram taisnība, ja Žulis būtu ar veselu prātu, tad pēc profesora komentāra sēdētu klusu savā palātā. Bet ko tu plānprātiņam padarīsi, datoru arī laikam nedrīkst atņemt slimajam. Nav tik slims


ka kungs Priedītis ir profesors un viņam būtu "jāsēž palātā" nevis Žulim,kurš ir pieklājīgs cilvēks un negānās kā "fūrmanis".Tas,ka cilvēks ir profesors,nenozīmē,ka viņš nevarētu būt slims.

Atbildēt

kopumā jāpiekrīt

28.02.2020. 20:49

Jāpiekrīt Priedītim. Un ļoti vēlama būtu NDT un IZM likvidācija

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...