Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SS

16.11.2012. 10:48

haha, raksts tiešām uzjautrinošs :))

Atbildēt

Būvvalde,

14.11.2012. 10:30

nedomāju, ka tas prieks ir lēts... Ne tikai Lembim ir piķis.....

Atbildēt

Ha

14.11.2012. 08:31

Ha, ha, ha, ha....Opozicinnāru priekšvēlēšanu kampaņa. ha, ha, ha !!!!!!!!!!

Atbildēt

Būvvalde

13.11.2012. 21:21

Landmanis atjauno šo vēsturisko ēku un būvvalde par to priecājas. Talsu vecpilsēta kļūs par vienu skaistu un sakoptu ēku bagātāka.

Atbildēt

zinu,

13.11.2012. 19:45

ka A. Landmanis Talsos stutē vecā muzeja ēku....
Tie darboņi izskatās tādi apšaubāmi un arī būvvalde ēkai met līkumu...

Atbildēt

pat notiesāti zagļi

13.11.2012. 18:43

šajā valstī sūdzas, ja viņus nosauc par zagļiem un gūst prokuratūras atbalstu..........čeka ir visu varena

Atbildēt

BEIDZIET SEVI PAZEMOT

13.11.2012. 18:42

JA MUMS IR TIK STULBA PROKURATŪRA, KA NEREDZ LEMBAJAŠKLESSRAJA UC. VAINU................NU TAD VIŅI IR NEVAINĪGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Rihards

13.11.2012. 15:29

Atbalstu opozīcijas deputātus un pilnīgi piekrītu viņiem. Sevi lielīt, to mūsu Dome prot, bet atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem nevar, kaut vai, piemēram, kā pašvaldības uzņēmumā, kuru kontrolē pašvaldība varēja pazust 400000 lati, no kādiem līdzekļiem sedz šo pazudušo summu? un vai tas vispār var notikt bez pašvaldības ziņas.
Cilvēki, nebūsim akli un nebalsosim par "Latvijai un Ventspilij"

Atbildēt

JA KAS

13.11.2012. 12:58

Ventas Balsī bija Lemberga raksts, ka valdība gatavojas pieņemt likumu, ar kuru vienā rāvienā var atlaist domi. Pieņemu, ka tā. Bet kas tālāk? Ventspilī kopš neatkarības laikiem ir bijusi tikai "viena valdība" un pilnīgi viss ir sasaistē. Tiešām grūti iedomāties, kā varētu būt, ja... bet, nebūs nekāds "ja". viss būs pa vecam. kamēr tantiņām 2 x gadās dos 20 latus un kamēr visi saistītie ļaudis saņems kā līdz šim,NEKAS NEMAINĪSIES.

Atbildēt

pie jūras dzīve mana

13.11.2012. 12:52

Bet paskatieties, kā minētais personāžs dzīvo! Ventspilī viss kā uz delnas. Kam pa 2 džipiem ģimenē un māja pie jūras (kam tuvālk , kam nedaudz tālāk no jūras), kam nedaudz savādāks izkārtojums ar labumiem, kā tad jūs domājiet, tas ar pliku aldziņu? To, ko var nopirkt ar algu , ko saņem cilvēki, kas saistīti ar pašvaldību, Ventspilī visiem skaidrs

Atbildēt

ventspilniece Līgai

13.11.2012. 09:26

Vairākārt pārlasīju rakstu, lai noskaidrotu, kā tad tās lietas tiek kārtotas domē. Neko neatradu. Tomēr gribētos kādus konkrētus argumentus: opozīcija piedāvāja to un to, LV nepiekrita un nolēma sekojoši. Rezultātā- nepareizi tas un tas, zaudējumi- sekojoši. ceru, ka uz ventspilniekiem tie bla-bla neiedarbosies, opozīcijai no Lemberga jāiemācās konkrētība. Bet Līgai iesaku kādreiz aiziet uz kādu savas nozares komisijas sēdi - tās ir atklātas un uz tām var iet, īpaši, ja kas neapmierina,

Atbildēt

Vilnis

12.11.2012. 20:22

Malači, opozicionāri! Es par jums. Novēlu izturību un veselību.

Atbildēt

Līga

12.11.2012. 20:18

Partija "Latvijai un Ventspilij" Lembega dupšlaižas. Cilvēki attopieties! Vai tādus, kuriem pat nav savas nostājas, atkal vēlēsim lai valda pilsētā. Nē un vēlreiz nē. Visa cieņa Šafranskim un Landmaņiem, kas uzdrošinās pateikt, kā lietas tiek kārtotas Ventspils domē un pašvaldības uzņēmumos. Es par viņiem! Ticu, ka ir vēl godīgiun gudri ventspilnieki, kuri nestāvus nomaļus, baidoties no Lemberga visvarenības, bet aktīvi iesaistīsies nākamajās pašvaldības vēlēšanās.

Atbildēt

ļautiņiem

12.11.2012. 18:07

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/pasvaldibas_parvaldes_struktura/40-ventspils-pilsetas-dome

Aleksandrs Mirvis - Bez politiskās piederības

Jeļena Garbuzova - Bez politiskās piederības

Vladislavs Šafranskis - Bez politiskās piederības

Dace Korna - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Ivars Landmanis - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Atbildēt

ventspilniece ventspilniekam

12.11.2012. 17:42

Skaistas ielas? Śtrunts- galvenais, ka zem tās skaistās ielas ir jauna siltumtrase,jauns ūdensvads utt. Plastmasas govis? Nu un - brauc tūristi un tērē Ventspilī naudu. Izzagts budžets? Valsts kontrole, cik zināms, neko nav atklājusi. Sudraba LR1 Ventspili piesauca gandrīz par paraugu visām pašvaldībām, ko apliecina arī dažādas balvas un dlegācijas, kas strīpām brauc uz Ventspili pārņemt pieredzi. Piekrītu, ka VB opozīcijas reklāmas nav, taču ir manaventspils.lv, Ventspils Avīze, kur tomēr viņi publicējas- kopš opozīcija nav vairs SC, tad nav Pričala, taču izteikties opozīcija ir varējusi. Mūsdienu pasaulē, kur valda IT, būtu smieklīgi teikt, ka nav kur paust viedokli. Nesen izlasīju Apollo Landmaņa diezgan demagoģiskas pārdomas par Siltuma tarifiem.Un kādu patiesu informāciju viņi nav varējuši pateikt? Par ko? Diemžēl Jūsu saukļi bez konkrētiem faktiem mani nepārliecināja.

Atbildēt

!

12.11.2012. 17:15

'' Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?''

Es nenosaucos ne par Lemberga atbalstītāju, ne par Lemberga opozīciju.
Bet šie ''opozīcionāri'' PRET Lembergu NEbalsoja. Atbalstīja visus vietniekus.

Atbildēt

ventspilieks

12.11.2012. 17:11

Dārgā ventspilniece!

Diemžēl V&L par mūsu naudu jau 22 gadus taisa politiku, sevi reklamē, lobē, korumpējas.
Vai esi redzējusi ventspilī opozīcijas reklāmu, to rakstus Ventas Balsī? Viņiem apzināti izteikties neļauj, lai nepieļautu patiesas informācijas nonākšanu līdz līdzpilsoņiem.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 17:07

Es gan V&L vēlēšanas zīmei pat nedomāju pieskārties.
Barojot ar skaistām ielām, plasmasa govīm mēs esam apzagti.
Bet kas trakākais mūs turpina apzagt un morāli pazemot.
Esmu par pārmaiņām un ļoti priecāšos, ja V&L netiks ievēlēts.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 17:05

Atvainojos par kļūdu: Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina saimnieciski, praktiski jautājumi, tad opozīcijai jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika (nav vērts mērīties, kurš tieiskāks), bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 17:01

Es jau vienalga balsošu par LuV, jo 20 gadu laikā viņu darba rezultāts ir redzams. Turklāt pilsētai ir skaidrs, kas jādara līdz 2020.g.No opozīcijas es neesmu dzirdējusi iebildumus, izņemot par dažām lietām: opozīcija grib uzcelt makaronu rūpnīcu Ventas krastā, absolūti aizsedzot skatu uz Ventu dzīvojamai mājai, pozīcija negrib- man arī liekas, kāpēc to rūpnīcu nevar celt citā vietā? It kā arguments b;akus graudu glabātuve. Domāju, ka dažus vagonus ar graudiem var atkabināt savlaicīgi un nogādāt iespējamā rūpnīcā bez tās graudu glabātuves. 2) iespējamā mežā izciršana blakus VNT- pilsētnieki un zaļie opozīciju atbalstīja šajā jautājumā, tiesa, iebilžu bija par maz un jaunajā attīstības plānā, ja pēkšņi kādam gribas uzcelt kādu rūpnīcu blakus VNT, tāda iespēja saglabājas.Bet tur tomēr vēl ir iespējamas kādas sabiedriskas aktivitātes (sajā gadījumā noteikti būs sabiedriskā apspriešana, kad lēmumu vēl var ietekmēt).3)dzirdētie opozīcijas iebildumi - pārāk mazs laiks, lai iepazītos ar domes plānoto sēžu darba kārtības dokumentiem (par to starp citu sūdzas arī pozīcijas cilvēki un tāpēc šajā jautājumā noteikti var atrsast kopsaucēju)- šeit, ja nevar tikt galā ar pašvaldību var taču caur savām pozīcijas partijām Saeimā rosināt, ka likumā par pašvaldībām ir noteikts termiņš, kādā deputāti jāiepazīstina ar šiem dokumentiem. Bet mistiskais tiesiskums, ko tagad piesauc vietā vai nevietā, mani diemžēl nepārliecina. Mani nepārliecina Lemberga tiesas process: noklausījos te tā čekista liecību ierakstu - tikai biznesa darījumi; prokurora Urbāna rīcība (2009.g. atļauj it kā Lemberga firmai pienākošās dividendes pārskaitīt Meroni sievas firmai,kas arī atrodas Londonā, bet tagad 2012.g. iedod Sprūdžam Lemberga lietas dokumentus).
Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika, bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 16:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 16:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 16:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 16:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

Ripa

12.11.2012. 14:24

Mēs, Ventspils Domes opozicionāri, vaicājam - partijas Latvijai un Ventspilij pārstāvji, kas Jums jau tagad liedz pārvēlēt domes priekšsēdētāju?

Nu, ja Ventspilī tik bezcerīgi stulba opozīcija - Lembis vēl ilgi rullēs.
Joptv.! Tak viņi ņems un pārvēlēs Lembi!!!
Un būs jauns domes priekšsēdētājs bez jebkādiem liegumiem.

Atbildēt

Cits Juhanss

12.11.2012. 12:08


Juhanss
12.11.2012. 09:06
Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

*************************************
Kad iesi vēlēt, iedzer balderiānu tinktūru un pameklē sarakstos tipa "reformistus" - Sprūdžu, Ķīli, Zatletu, Viņķeli, Pavļutu, Kukuli, satoriešus, sorosiešus un Co.
Tavuprāt, šis ešelons bus tas īstais?
Muļķības!!! Īstākie ērmi, pārizsalkuši pēc varas kā kaut kādas labklājības nodrošināšanas.
Tad jau vecie, pārbaudītie buki ir drošāki un labāki.

Atbildēt

Pasaules pieredze

12.11.2012. 10:07

Amerikā, Volstrītā, vienā no pasau­les ievērojamākajiem finanšu centriem, bija sarīkotas protesta akcijas. Viņi paši taisa, akti­vizē piekto kolonnu, eksperimentē, kas notiek, un paši to kontrolē. Iegūst informāciju par visiem, kas ir pret viņiem, un tā kontrolē. Tā ir vadāma akcija.
Tas vienkārši uzrāda to, cik sabiedrība ir infantila. Tas parāda, ka neviens nekad varu nav atdevis brīvprātīgi.
Un Lembergs nav muļķis, arī viņš prot vadīt akcijas.

Atbildēt

Juhanss

12.11.2012. 09:06

Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

Atbildēt

V

12.11.2012. 08:07

To !

Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?
Labāk paklusē.
PIlnībā atbalstu puišus.
Malači.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 07:54


Visas gudrās galvas Ventspilī apvienojoties.
Par opozīciju. Jo ātrāk Lembergus aizsūtīs pensijā, jo labāk.

Atbildēt

Obloms

11.11.2012. 23:07

Ventspil spilsētas domes opozīcijas deputātu saraksts:
1. Šafranskis - partija nezināma);
2. Landmanis - partija nezināma);
3. Gorbuzova - partija nezināma;
4. Mirvis - partija nezināma;
5. Korna - Vienotība.

Vai šo rakstu parakstījuši visi šie deputāti, vai kāda viena persona uzdodās par opozīciju visu vārdā.
Varbūt raksta bijušais deputāts Aivis Landmanis, esošā deputāta Ivara Landmaņa brālis?

Atbildēt

!

11.11.2012. 22:57

Abi ''varoņi'' Šafranskis un I.Landmanis balsoja gan PAR Vītoliņu, gan PAR Blumbergu, gan PAR Ošenieku.

Atbildēt

!

11.11.2012. 22:57

Atgādināšu, ka 2009.g 1.jūlija Domes sēdē gan V.Šafranskis, gan I.Landmanis ne balsoja ne PAR, ne PRET Lembergu. Viņi ATTURĒJĀS.

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/

PRET Lembergu balsoja tikai viens cilvēks (Ilze Bērziņa).

Atbildēt

Ventspilnieks

11.11.2012. 21:49

Malači opozīcija.
Piegriezušies gan vecie, gan jaunie Lembergisti

Atbildēt

V

11.11.2012. 21:40

Šie tiešām ir vienīgi, kuri spējuši iebilsts Lembim.
Cepuri nost šo cilvēku priekšā.

Atbildēt

reformu partijai

11.11.2012. 21:21

Tgad nav laiks gulēt. Labi sākts ir labi jāturpina.Nekādas opozīcijas neko nemainīs.Atrodiet tos kā atbalstītājus.

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 21:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 21:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Jančukam

11.11.2012. 20:18

Tev draudziņ Tavā vēl īsākā tekstā diemžēl arī kļūdu pietiek. Būsi kopā ar Jāni vakarskolu beidzis.

Atbildēt

to VDO

11.11.2012. 20:16

Veči, nesmīdiniet manas čībiņas! Jūsu publiskās aktivitātes ir, maigi izsakoties, bērnišķīgas. Tā gribās pie siles, ka acīs cērtas?

Atbildēt

Jančuk!

11.11.2012. 19:49

Tu esi tā satraucies,ka raksti ar kļūdām,tas nav forši-3 kļūdas īsā tekstā!Cik klases pabeidzi vakarskolā?

Atbildēt

Jānis

11.11.2012. 19:06

"Vai tiešām arī šoreiz sabiedrība uzķersies uz Lemberga labi gatavotu manevru varas noturēšanai, rādīs laiks."
Šafranskis jau ir uzķēries un publiskā telpā pat izteicis pateicību par atbalstu šim pasākumam.
Jums zēni vēl slapšs aiz ausīm, bet gribat aiz savas negausības spēlēt lielo spēles.
Vienam otram no jūsu trijnieka, kā āža kāja lien laukā par katru cenu iekļūt brīvostas pārvaldē.
Okstīņu bars ne opzīcija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...