Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SS

16.11.2012. 11:48

haha, raksts tiešām uzjautrinošs :))

Atbildēt

Būvvalde,

14.11.2012. 11:30

nedomāju, ka tas prieks ir lēts... Ne tikai Lembim ir piķis.....

Atbildēt

Ha

14.11.2012. 09:31

Ha, ha, ha, ha....Opozicinnāru priekšvēlēšanu kampaņa. ha, ha, ha !!!!!!!!!!

Atbildēt

Būvvalde

13.11.2012. 22:21

Landmanis atjauno šo vēsturisko ēku un būvvalde par to priecājas. Talsu vecpilsēta kļūs par vienu skaistu un sakoptu ēku bagātāka.

Atbildēt

zinu,

13.11.2012. 20:45

ka A. Landmanis Talsos stutē vecā muzeja ēku....
Tie darboņi izskatās tādi apšaubāmi un arī būvvalde ēkai met līkumu...

Atbildēt

pat notiesāti zagļi

13.11.2012. 19:43

šajā valstī sūdzas, ja viņus nosauc par zagļiem un gūst prokuratūras atbalstu..........čeka ir visu varena

Atbildēt

BEIDZIET SEVI PAZEMOT

13.11.2012. 19:42

JA MUMS IR TIK STULBA PROKURATŪRA, KA NEREDZ LEMBAJAŠKLESSRAJA UC. VAINU................NU TAD VIŅI IR NEVAINĪGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Rihards

13.11.2012. 16:29

Atbalstu opozīcijas deputātus un pilnīgi piekrītu viņiem. Sevi lielīt, to mūsu Dome prot, bet atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem nevar, kaut vai, piemēram, kā pašvaldības uzņēmumā, kuru kontrolē pašvaldība varēja pazust 400000 lati, no kādiem līdzekļiem sedz šo pazudušo summu? un vai tas vispār var notikt bez pašvaldības ziņas.
Cilvēki, nebūsim akli un nebalsosim par "Latvijai un Ventspilij"

Atbildēt

JA KAS

13.11.2012. 13:58

Ventas Balsī bija Lemberga raksts, ka valdība gatavojas pieņemt likumu, ar kuru vienā rāvienā var atlaist domi. Pieņemu, ka tā. Bet kas tālāk? Ventspilī kopš neatkarības laikiem ir bijusi tikai "viena valdība" un pilnīgi viss ir sasaistē. Tiešām grūti iedomāties, kā varētu būt, ja... bet, nebūs nekāds "ja". viss būs pa vecam. kamēr tantiņām 2 x gadās dos 20 latus un kamēr visi saistītie ļaudis saņems kā līdz šim,NEKAS NEMAINĪSIES.

Atbildēt

pie jūras dzīve mana

13.11.2012. 13:52

Bet paskatieties, kā minētais personāžs dzīvo! Ventspilī viss kā uz delnas. Kam pa 2 džipiem ģimenē un māja pie jūras (kam tuvālk , kam nedaudz tālāk no jūras), kam nedaudz savādāks izkārtojums ar labumiem, kā tad jūs domājiet, tas ar pliku aldziņu? To, ko var nopirkt ar algu , ko saņem cilvēki, kas saistīti ar pašvaldību, Ventspilī visiem skaidrs

Atbildēt

ventspilniece Līgai

13.11.2012. 10:26

Vairākārt pārlasīju rakstu, lai noskaidrotu, kā tad tās lietas tiek kārtotas domē. Neko neatradu. Tomēr gribētos kādus konkrētus argumentus: opozīcija piedāvāja to un to, LV nepiekrita un nolēma sekojoši. Rezultātā- nepareizi tas un tas, zaudējumi- sekojoši. ceru, ka uz ventspilniekiem tie bla-bla neiedarbosies, opozīcijai no Lemberga jāiemācās konkrētība. Bet Līgai iesaku kādreiz aiziet uz kādu savas nozares komisijas sēdi - tās ir atklātas un uz tām var iet, īpaši, ja kas neapmierina,

Atbildēt

Vilnis

12.11.2012. 21:22

Malači, opozicionāri! Es par jums. Novēlu izturību un veselību.

Atbildēt

Līga

12.11.2012. 21:18

Partija "Latvijai un Ventspilij" Lembega dupšlaižas. Cilvēki attopieties! Vai tādus, kuriem pat nav savas nostājas, atkal vēlēsim lai valda pilsētā. Nē un vēlreiz nē. Visa cieņa Šafranskim un Landmaņiem, kas uzdrošinās pateikt, kā lietas tiek kārtotas Ventspils domē un pašvaldības uzņēmumos. Es par viņiem! Ticu, ka ir vēl godīgiun gudri ventspilnieki, kuri nestāvus nomaļus, baidoties no Lemberga visvarenības, bet aktīvi iesaistīsies nākamajās pašvaldības vēlēšanās.

Atbildēt

ļautiņiem

12.11.2012. 19:07

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/pasvaldibas_parvaldes_struktura/40-ventspils-pilsetas-dome

Aleksandrs Mirvis - Bez politiskās piederības

Jeļena Garbuzova - Bez politiskās piederības

Vladislavs Šafranskis - Bez politiskās piederības

Dace Korna - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Ivars Landmanis - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Atbildēt

ventspilniece ventspilniekam

12.11.2012. 18:42

Skaistas ielas? Śtrunts- galvenais, ka zem tās skaistās ielas ir jauna siltumtrase,jauns ūdensvads utt. Plastmasas govis? Nu un - brauc tūristi un tērē Ventspilī naudu. Izzagts budžets? Valsts kontrole, cik zināms, neko nav atklājusi. Sudraba LR1 Ventspili piesauca gandrīz par paraugu visām pašvaldībām, ko apliecina arī dažādas balvas un dlegācijas, kas strīpām brauc uz Ventspili pārņemt pieredzi. Piekrītu, ka VB opozīcijas reklāmas nav, taču ir manaventspils.lv, Ventspils Avīze, kur tomēr viņi publicējas- kopš opozīcija nav vairs SC, tad nav Pričala, taču izteikties opozīcija ir varējusi. Mūsdienu pasaulē, kur valda IT, būtu smieklīgi teikt, ka nav kur paust viedokli. Nesen izlasīju Apollo Landmaņa diezgan demagoģiskas pārdomas par Siltuma tarifiem.Un kādu patiesu informāciju viņi nav varējuši pateikt? Par ko? Diemžēl Jūsu saukļi bez konkrētiem faktiem mani nepārliecināja.

Atbildēt

!

12.11.2012. 18:15

'' Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?''

Es nenosaucos ne par Lemberga atbalstītāju, ne par Lemberga opozīciju.
Bet šie ''opozīcionāri'' PRET Lembergu NEbalsoja. Atbalstīja visus vietniekus.

Atbildēt

ventspilieks

12.11.2012. 18:11

Dārgā ventspilniece!

Diemžēl V&L par mūsu naudu jau 22 gadus taisa politiku, sevi reklamē, lobē, korumpējas.
Vai esi redzējusi ventspilī opozīcijas reklāmu, to rakstus Ventas Balsī? Viņiem apzināti izteikties neļauj, lai nepieļautu patiesas informācijas nonākšanu līdz līdzpilsoņiem.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 18:07

Es gan V&L vēlēšanas zīmei pat nedomāju pieskārties.
Barojot ar skaistām ielām, plasmasa govīm mēs esam apzagti.
Bet kas trakākais mūs turpina apzagt un morāli pazemot.
Esmu par pārmaiņām un ļoti priecāšos, ja V&L netiks ievēlēts.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 18:05

Atvainojos par kļūdu: Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina saimnieciski, praktiski jautājumi, tad opozīcijai jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika (nav vērts mērīties, kurš tieiskāks), bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 18:01

Es jau vienalga balsošu par LuV, jo 20 gadu laikā viņu darba rezultāts ir redzams. Turklāt pilsētai ir skaidrs, kas jādara līdz 2020.g.No opozīcijas es neesmu dzirdējusi iebildumus, izņemot par dažām lietām: opozīcija grib uzcelt makaronu rūpnīcu Ventas krastā, absolūti aizsedzot skatu uz Ventu dzīvojamai mājai, pozīcija negrib- man arī liekas, kāpēc to rūpnīcu nevar celt citā vietā? It kā arguments b;akus graudu glabātuve. Domāju, ka dažus vagonus ar graudiem var atkabināt savlaicīgi un nogādāt iespējamā rūpnīcā bez tās graudu glabātuves. 2) iespējamā mežā izciršana blakus VNT- pilsētnieki un zaļie opozīciju atbalstīja šajā jautājumā, tiesa, iebilžu bija par maz un jaunajā attīstības plānā, ja pēkšņi kādam gribas uzcelt kādu rūpnīcu blakus VNT, tāda iespēja saglabājas.Bet tur tomēr vēl ir iespējamas kādas sabiedriskas aktivitātes (sajā gadījumā noteikti būs sabiedriskā apspriešana, kad lēmumu vēl var ietekmēt).3)dzirdētie opozīcijas iebildumi - pārāk mazs laiks, lai iepazītos ar domes plānoto sēžu darba kārtības dokumentiem (par to starp citu sūdzas arī pozīcijas cilvēki un tāpēc šajā jautājumā noteikti var atrsast kopsaucēju)- šeit, ja nevar tikt galā ar pašvaldību var taču caur savām pozīcijas partijām Saeimā rosināt, ka likumā par pašvaldībām ir noteikts termiņš, kādā deputāti jāiepazīstina ar šiem dokumentiem. Bet mistiskais tiesiskums, ko tagad piesauc vietā vai nevietā, mani diemžēl nepārliecina. Mani nepārliecina Lemberga tiesas process: noklausījos te tā čekista liecību ierakstu - tikai biznesa darījumi; prokurora Urbāna rīcība (2009.g. atļauj it kā Lemberga firmai pienākošās dividendes pārskaitīt Meroni sievas firmai,kas arī atrodas Londonā, bet tagad 2012.g. iedod Sprūdžam Lemberga lietas dokumentus).
Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika, bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

Ripa

12.11.2012. 15:24

Mēs, Ventspils Domes opozicionāri, vaicājam - partijas Latvijai un Ventspilij pārstāvji, kas Jums jau tagad liedz pārvēlēt domes priekšsēdētāju?

Nu, ja Ventspilī tik bezcerīgi stulba opozīcija - Lembis vēl ilgi rullēs.
Joptv.! Tak viņi ņems un pārvēlēs Lembi!!!
Un būs jauns domes priekšsēdētājs bez jebkādiem liegumiem.

Atbildēt

Cits Juhanss

12.11.2012. 13:08


Juhanss
12.11.2012. 09:06
Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

*************************************
Kad iesi vēlēt, iedzer balderiānu tinktūru un pameklē sarakstos tipa "reformistus" - Sprūdžu, Ķīli, Zatletu, Viņķeli, Pavļutu, Kukuli, satoriešus, sorosiešus un Co.
Tavuprāt, šis ešelons bus tas īstais?
Muļķības!!! Īstākie ērmi, pārizsalkuši pēc varas kā kaut kādas labklājības nodrošināšanas.
Tad jau vecie, pārbaudītie buki ir drošāki un labāki.

Atbildēt

Pasaules pieredze

12.11.2012. 11:07

Amerikā, Volstrītā, vienā no pasau­les ievērojamākajiem finanšu centriem, bija sarīkotas protesta akcijas. Viņi paši taisa, akti­vizē piekto kolonnu, eksperimentē, kas notiek, un paši to kontrolē. Iegūst informāciju par visiem, kas ir pret viņiem, un tā kontrolē. Tā ir vadāma akcija.
Tas vienkārši uzrāda to, cik sabiedrība ir infantila. Tas parāda, ka neviens nekad varu nav atdevis brīvprātīgi.
Un Lembergs nav muļķis, arī viņš prot vadīt akcijas.

Atbildēt

Juhanss

12.11.2012. 10:06

Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

Atbildēt

V

12.11.2012. 09:07

To !

Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?
Labāk paklusē.
PIlnībā atbalstu puišus.
Malači.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 08:54


Visas gudrās galvas Ventspilī apvienojoties.
Par opozīciju. Jo ātrāk Lembergus aizsūtīs pensijā, jo labāk.

Atbildēt

Obloms

12.11.2012. 00:07

Ventspil spilsētas domes opozīcijas deputātu saraksts:
1. Šafranskis - partija nezināma);
2. Landmanis - partija nezināma);
3. Gorbuzova - partija nezināma;
4. Mirvis - partija nezināma;
5. Korna - Vienotība.

Vai šo rakstu parakstījuši visi šie deputāti, vai kāda viena persona uzdodās par opozīciju visu vārdā.
Varbūt raksta bijušais deputāts Aivis Landmanis, esošā deputāta Ivara Landmaņa brālis?

Atbildēt

!

11.11.2012. 23:57

Abi ''varoņi'' Šafranskis un I.Landmanis balsoja gan PAR Vītoliņu, gan PAR Blumbergu, gan PAR Ošenieku.

Atbildēt

!

11.11.2012. 23:57

Atgādināšu, ka 2009.g 1.jūlija Domes sēdē gan V.Šafranskis, gan I.Landmanis ne balsoja ne PAR, ne PRET Lembergu. Viņi ATTURĒJĀS.

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/

PRET Lembergu balsoja tikai viens cilvēks (Ilze Bērziņa).

Atbildēt

Ventspilnieks

11.11.2012. 22:49

Malači opozīcija.
Piegriezušies gan vecie, gan jaunie Lembergisti

Atbildēt

V

11.11.2012. 22:40

Šie tiešām ir vienīgi, kuri spējuši iebilsts Lembim.
Cepuri nost šo cilvēku priekšā.

Atbildēt

reformu partijai

11.11.2012. 22:21

Tgad nav laiks gulēt. Labi sākts ir labi jāturpina.Nekādas opozīcijas neko nemainīs.Atrodiet tos kā atbalstītājus.

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 22:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 22:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Jančukam

11.11.2012. 21:18

Tev draudziņ Tavā vēl īsākā tekstā diemžēl arī kļūdu pietiek. Būsi kopā ar Jāni vakarskolu beidzis.

Atbildēt

to VDO

11.11.2012. 21:16

Veči, nesmīdiniet manas čībiņas! Jūsu publiskās aktivitātes ir, maigi izsakoties, bērnišķīgas. Tā gribās pie siles, ka acīs cērtas?

Atbildēt

Jančuk!

11.11.2012. 20:49

Tu esi tā satraucies,ka raksti ar kļūdām,tas nav forši-3 kļūdas īsā tekstā!Cik klases pabeidzi vakarskolā?

Atbildēt

Jānis

11.11.2012. 20:06

"Vai tiešām arī šoreiz sabiedrība uzķersies uz Lemberga labi gatavotu manevru varas noturēšanai, rādīs laiks."
Šafranskis jau ir uzķēries un publiskā telpā pat izteicis pateicību par atbalstu šim pasākumam.
Jums zēni vēl slapšs aiz ausīm, bet gribat aiz savas negausības spēlēt lielo spēles.
Vienam otram no jūsu trijnieka, kā āža kāja lien laukā par katru cenu iekļūt brīvostas pārvaldē.
Okstīņu bars ne opzīcija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...