Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SS

16.11.2012. 11:48

haha, raksts tiešām uzjautrinošs :))

Atbildēt

Būvvalde,

14.11.2012. 11:30

nedomāju, ka tas prieks ir lēts... Ne tikai Lembim ir piķis.....

Atbildēt

Ha

14.11.2012. 09:31

Ha, ha, ha, ha....Opozicinnāru priekšvēlēšanu kampaņa. ha, ha, ha !!!!!!!!!!

Atbildēt

Būvvalde

13.11.2012. 22:21

Landmanis atjauno šo vēsturisko ēku un būvvalde par to priecājas. Talsu vecpilsēta kļūs par vienu skaistu un sakoptu ēku bagātāka.

Atbildēt

zinu,

13.11.2012. 20:45

ka A. Landmanis Talsos stutē vecā muzeja ēku....
Tie darboņi izskatās tādi apšaubāmi un arī būvvalde ēkai met līkumu...

Atbildēt

pat notiesāti zagļi

13.11.2012. 19:43

šajā valstī sūdzas, ja viņus nosauc par zagļiem un gūst prokuratūras atbalstu..........čeka ir visu varena

Atbildēt

BEIDZIET SEVI PAZEMOT

13.11.2012. 19:42

JA MUMS IR TIK STULBA PROKURATŪRA, KA NEREDZ LEMBAJAŠKLESSRAJA UC. VAINU................NU TAD VIŅI IR NEVAINĪGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Rihards

13.11.2012. 16:29

Atbalstu opozīcijas deputātus un pilnīgi piekrītu viņiem. Sevi lielīt, to mūsu Dome prot, bet atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem nevar, kaut vai, piemēram, kā pašvaldības uzņēmumā, kuru kontrolē pašvaldība varēja pazust 400000 lati, no kādiem līdzekļiem sedz šo pazudušo summu? un vai tas vispār var notikt bez pašvaldības ziņas.
Cilvēki, nebūsim akli un nebalsosim par "Latvijai un Ventspilij"

Atbildēt

JA KAS

13.11.2012. 13:58

Ventas Balsī bija Lemberga raksts, ka valdība gatavojas pieņemt likumu, ar kuru vienā rāvienā var atlaist domi. Pieņemu, ka tā. Bet kas tālāk? Ventspilī kopš neatkarības laikiem ir bijusi tikai "viena valdība" un pilnīgi viss ir sasaistē. Tiešām grūti iedomāties, kā varētu būt, ja... bet, nebūs nekāds "ja". viss būs pa vecam. kamēr tantiņām 2 x gadās dos 20 latus un kamēr visi saistītie ļaudis saņems kā līdz šim,NEKAS NEMAINĪSIES.

Atbildēt

pie jūras dzīve mana

13.11.2012. 13:52

Bet paskatieties, kā minētais personāžs dzīvo! Ventspilī viss kā uz delnas. Kam pa 2 džipiem ģimenē un māja pie jūras (kam tuvālk , kam nedaudz tālāk no jūras), kam nedaudz savādāks izkārtojums ar labumiem, kā tad jūs domājiet, tas ar pliku aldziņu? To, ko var nopirkt ar algu , ko saņem cilvēki, kas saistīti ar pašvaldību, Ventspilī visiem skaidrs

Atbildēt

ventspilniece Līgai

13.11.2012. 10:26

Vairākārt pārlasīju rakstu, lai noskaidrotu, kā tad tās lietas tiek kārtotas domē. Neko neatradu. Tomēr gribētos kādus konkrētus argumentus: opozīcija piedāvāja to un to, LV nepiekrita un nolēma sekojoši. Rezultātā- nepareizi tas un tas, zaudējumi- sekojoši. ceru, ka uz ventspilniekiem tie bla-bla neiedarbosies, opozīcijai no Lemberga jāiemācās konkrētība. Bet Līgai iesaku kādreiz aiziet uz kādu savas nozares komisijas sēdi - tās ir atklātas un uz tām var iet, īpaši, ja kas neapmierina,

Atbildēt

Vilnis

12.11.2012. 21:22

Malači, opozicionāri! Es par jums. Novēlu izturību un veselību.

Atbildēt

Līga

12.11.2012. 21:18

Partija "Latvijai un Ventspilij" Lembega dupšlaižas. Cilvēki attopieties! Vai tādus, kuriem pat nav savas nostājas, atkal vēlēsim lai valda pilsētā. Nē un vēlreiz nē. Visa cieņa Šafranskim un Landmaņiem, kas uzdrošinās pateikt, kā lietas tiek kārtotas Ventspils domē un pašvaldības uzņēmumos. Es par viņiem! Ticu, ka ir vēl godīgiun gudri ventspilnieki, kuri nestāvus nomaļus, baidoties no Lemberga visvarenības, bet aktīvi iesaistīsies nākamajās pašvaldības vēlēšanās.

Atbildēt

ļautiņiem

12.11.2012. 19:07

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/pasvaldibas_parvaldes_struktura/40-ventspils-pilsetas-dome

Aleksandrs Mirvis - Bez politiskās piederības

Jeļena Garbuzova - Bez politiskās piederības

Vladislavs Šafranskis - Bez politiskās piederības

Dace Korna - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Ivars Landmanis - Apvienotais partiju „Jaunais laiks", „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" un „Pilsoniskā savienība" saraksts

Atbildēt

ventspilniece ventspilniekam

12.11.2012. 18:42

Skaistas ielas? Śtrunts- galvenais, ka zem tās skaistās ielas ir jauna siltumtrase,jauns ūdensvads utt. Plastmasas govis? Nu un - brauc tūristi un tērē Ventspilī naudu. Izzagts budžets? Valsts kontrole, cik zināms, neko nav atklājusi. Sudraba LR1 Ventspili piesauca gandrīz par paraugu visām pašvaldībām, ko apliecina arī dažādas balvas un dlegācijas, kas strīpām brauc uz Ventspili pārņemt pieredzi. Piekrītu, ka VB opozīcijas reklāmas nav, taču ir manaventspils.lv, Ventspils Avīze, kur tomēr viņi publicējas- kopš opozīcija nav vairs SC, tad nav Pričala, taču izteikties opozīcija ir varējusi. Mūsdienu pasaulē, kur valda IT, būtu smieklīgi teikt, ka nav kur paust viedokli. Nesen izlasīju Apollo Landmaņa diezgan demagoģiskas pārdomas par Siltuma tarifiem.Un kādu patiesu informāciju viņi nav varējuši pateikt? Par ko? Diemžēl Jūsu saukļi bez konkrētiem faktiem mani nepārliecināja.

Atbildēt

!

12.11.2012. 18:15

'' Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?''

Es nenosaucos ne par Lemberga atbalstītāju, ne par Lemberga opozīciju.
Bet šie ''opozīcionāri'' PRET Lembergu NEbalsoja. Atbalstīja visus vietniekus.

Atbildēt

ventspilieks

12.11.2012. 18:11

Dārgā ventspilniece!

Diemžēl V&L par mūsu naudu jau 22 gadus taisa politiku, sevi reklamē, lobē, korumpējas.
Vai esi redzējusi ventspilī opozīcijas reklāmu, to rakstus Ventas Balsī? Viņiem apzināti izteikties neļauj, lai nepieļautu patiesas informācijas nonākšanu līdz līdzpilsoņiem.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 18:07

Es gan V&L vēlēšanas zīmei pat nedomāju pieskārties.
Barojot ar skaistām ielām, plasmasa govīm mēs esam apzagti.
Bet kas trakākais mūs turpina apzagt un morāli pazemot.
Esmu par pārmaiņām un ļoti priecāšos, ja V&L netiks ievēlēts.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 18:05

Atvainojos par kļūdu: Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina saimnieciski, praktiski jautājumi, tad opozīcijai jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika (nav vērts mērīties, kurš tieiskāks), bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

ventspilniece

12.11.2012. 18:01

Es jau vienalga balsošu par LuV, jo 20 gadu laikā viņu darba rezultāts ir redzams. Turklāt pilsētai ir skaidrs, kas jādara līdz 2020.g.No opozīcijas es neesmu dzirdējusi iebildumus, izņemot par dažām lietām: opozīcija grib uzcelt makaronu rūpnīcu Ventas krastā, absolūti aizsedzot skatu uz Ventu dzīvojamai mājai, pozīcija negrib- man arī liekas, kāpēc to rūpnīcu nevar celt citā vietā? It kā arguments b;akus graudu glabātuve. Domāju, ka dažus vagonus ar graudiem var atkabināt savlaicīgi un nogādāt iespējamā rūpnīcā bez tās graudu glabātuves. 2) iespējamā mežā izciršana blakus VNT- pilsētnieki un zaļie opozīciju atbalstīja šajā jautājumā, tiesa, iebilžu bija par maz un jaunajā attīstības plānā, ja pēkšņi kādam gribas uzcelt kādu rūpnīcu blakus VNT, tāda iespēja saglabājas.Bet tur tomēr vēl ir iespējamas kādas sabiedriskas aktivitātes (sajā gadījumā noteikti būs sabiedriskā apspriešana, kad lēmumu vēl var ietekmēt).3)dzirdētie opozīcijas iebildumi - pārāk mazs laiks, lai iepazītos ar domes plānoto sēžu darba kārtības dokumentiem (par to starp citu sūdzas arī pozīcijas cilvēki un tāpēc šajā jautājumā noteikti var atrsast kopsaucēju)- šeit, ja nevar tikt galā ar pašvaldību var taču caur savām pozīcijas partijām Saeimā rosināt, ka likumā par pašvaldībām ir noteikts termiņš, kādā deputāti jāiepazīstina ar šiem dokumentiem. Bet mistiskais tiesiskums, ko tagad piesauc vietā vai nevietā, mani diemžēl nepārliecina. Mani nepārliecina Lemberga tiesas process: noklausījos te tā čekista liecību ierakstu - tikai biznesa darījumi; prokurora Urbāna rīcība (2009.g. atļauj it kā Lemberga firmai pienākošās dividendes pārskaitīt Meroni sievas firmai,kas arī atrodas Londonā, bet tagad 2012.g. iedod Sprūdžam Lemberga lietas dokumentus).
Vārdu sakot, tā kā pašvaldībai jārisina jāpierāda, ka spēs nodrošināt pilsētas attīstību labāk par Lembergu, ka pilsētas budžetā radīs vēl lielākus uzkrājumus, tad var par opozīciju arī padomāt, savādāk - nē. Par nodokļu maksātāju naudu nav jātaisa politika, bet jārisina reālas, praktiskas lietas.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

iii

12.11.2012. 17:33

JANIT,RUPJA KLUDA,------NE LIELO SP.,BET LIELA SP. ATLAISTS.A.L.

Atbildēt

Ripa

12.11.2012. 15:24

Mēs, Ventspils Domes opozicionāri, vaicājam - partijas Latvijai un Ventspilij pārstāvji, kas Jums jau tagad liedz pārvēlēt domes priekšsēdētāju?

Nu, ja Ventspilī tik bezcerīgi stulba opozīcija - Lembis vēl ilgi rullēs.
Joptv.! Tak viņi ņems un pārvēlēs Lembi!!!
Un būs jauns domes priekšsēdētājs bez jebkādiem liegumiem.

Atbildēt

Cits Juhanss

12.11.2012. 13:08


Juhanss
12.11.2012. 09:06
Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

*************************************
Kad iesi vēlēt, iedzer balderiānu tinktūru un pameklē sarakstos tipa "reformistus" - Sprūdžu, Ķīli, Zatletu, Viņķeli, Pavļutu, Kukuli, satoriešus, sorosiešus un Co.
Tavuprāt, šis ešelons bus tas īstais?
Muļķības!!! Īstākie ērmi, pārizsalkuši pēc varas kā kaut kādas labklājības nodrošināšanas.
Tad jau vecie, pārbaudītie buki ir drošāki un labāki.

Atbildēt

Pasaules pieredze

12.11.2012. 11:07

Amerikā, Volstrītā, vienā no pasau­les ievērojamākajiem finanšu centriem, bija sarīkotas protesta akcijas. Viņi paši taisa, akti­vizē piekto kolonnu, eksperimentē, kas notiek, un paši to kontrolē. Iegūst informāciju par visiem, kas ir pret viņiem, un tā kontrolē. Tā ir vadāma akcija.
Tas vienkārši uzrāda to, cik sabiedrība ir infantila. Tas parāda, ka neviens nekad varu nav atdevis brīvprātīgi.
Un Lembergs nav muļķis, arī viņš prot vadīt akcijas.

Atbildēt

Juhanss

12.11.2012. 10:06

Kartigs un apzinigs pilsonis XXI.gadsimta velesanas partijas"Ventspilij un Latvijai"biletenu rokas nenems!!Ar to viss izteikts-pilsonim jabut skaidra nostaja pret zagliem un vinu atbalstitajiem!!

Atbildēt

V

12.11.2012. 09:07

To !

Ko tu esi darījis? Kā tu esi balsojis?
Labāk paklusē.
PIlnībā atbalstu puišus.
Malači.

Atbildēt

ventspilnieks

12.11.2012. 08:54


Visas gudrās galvas Ventspilī apvienojoties.
Par opozīciju. Jo ātrāk Lembergus aizsūtīs pensijā, jo labāk.

Atbildēt

Obloms

12.11.2012. 00:07

Ventspil spilsētas domes opozīcijas deputātu saraksts:
1. Šafranskis - partija nezināma);
2. Landmanis - partija nezināma);
3. Gorbuzova - partija nezināma;
4. Mirvis - partija nezināma;
5. Korna - Vienotība.

Vai šo rakstu parakstījuši visi šie deputāti, vai kāda viena persona uzdodās par opozīciju visu vārdā.
Varbūt raksta bijušais deputāts Aivis Landmanis, esošā deputāta Ivara Landmaņa brālis?

Atbildēt

!

11.11.2012. 23:57

Abi ''varoņi'' Šafranskis un I.Landmanis balsoja gan PAR Vītoliņu, gan PAR Blumbergu, gan PAR Ošenieku.

Atbildēt

!

11.11.2012. 23:57

Atgādināšu, ka 2009.g 1.jūlija Domes sēdē gan V.Šafranskis, gan I.Landmanis ne balsoja ne PAR, ne PRET Lembergu. Viņi ATTURĒJĀS.

http://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/

PRET Lembergu balsoja tikai viens cilvēks (Ilze Bērziņa).

Atbildēt

Ventspilnieks

11.11.2012. 22:49

Malači opozīcija.
Piegriezušies gan vecie, gan jaunie Lembergisti

Atbildēt

V

11.11.2012. 22:40

Šie tiešām ir vienīgi, kuri spējuši iebilsts Lembim.
Cepuri nost šo cilvēku priekšā.

Atbildēt

reformu partijai

11.11.2012. 22:21

Tgad nav laiks gulēt. Labi sākts ir labi jāturpina.Nekādas opozīcijas neko nemainīs.Atrodiet tos kā atbalstītājus.

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 22:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Safranskis Jānim

11.11.2012. 22:02

Es izteicu pateicību komentētājiem, kas atbalsta opozīciju, nevis pasākumam, kurš tāpat domāts atbalstīt Lemberga partiju. Jāmāk ne tikai lasīt, bet arī saprast

Atbildēt

Jančukam

11.11.2012. 21:18

Tev draudziņ Tavā vēl īsākā tekstā diemžēl arī kļūdu pietiek. Būsi kopā ar Jāni vakarskolu beidzis.

Atbildēt

to VDO

11.11.2012. 21:16

Veči, nesmīdiniet manas čībiņas! Jūsu publiskās aktivitātes ir, maigi izsakoties, bērnišķīgas. Tā gribās pie siles, ka acīs cērtas?

Atbildēt

Jančuk!

11.11.2012. 20:49

Tu esi tā satraucies,ka raksti ar kļūdām,tas nav forši-3 kļūdas īsā tekstā!Cik klases pabeidzi vakarskolā?

Atbildēt

Jānis

11.11.2012. 20:06

"Vai tiešām arī šoreiz sabiedrība uzķersies uz Lemberga labi gatavotu manevru varas noturēšanai, rādīs laiks."
Šafranskis jau ir uzķēries un publiskā telpā pat izteicis pateicību par atbalstu šim pasākumam.
Jums zēni vēl slapšs aiz ausīm, bet gribat aiz savas negausības spēlēt lielo spēles.
Vienam otram no jūsu trijnieka, kā āža kāja lien laukā par katru cenu iekļūt brīvostas pārvaldē.
Okstīņu bars ne opzīcija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...