Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirla

14.07.2016. 10:48

»

Panamas papīrs

Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru...


Idioti reāli varbūt ir Šadurskis vai Ķīlis, Rasnačs ir normāls džeks, tas ir acīmredzami.
Bet nu tautas nodevējiem protams tas ir kā dadzis acīs.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 12:25

»

!

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju...


Nav bijis Rasnača skapī nekads "Rasnača skelets", lai kā to meklētu.

Nesaprotu, par ko cepiens - Rasnačs paskaidroja, ka skapi vedis ārkārtas gadījumā. Kas bijis skapī, to liedz atklāt valsts noslēpums. Tie, kas interesējas par šo noslēpumaino procesu - skapja pārvešana, nonāk riska zonā, kura saistīta ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

Gr.Antiņš, LRTTT

10.07.2016. 12:04

»

L.Grantiņš LRTT

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav


esmu iznācis no durkas un saceru vētuli ukropu prezidentam- ko viņš domā par manu vislatvijas glābšanas plānu.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 11:09

»

ironiskais

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes...


Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru!

Šo infantīlismu viņā turpina ģenerēt, nevis ļaut vīrietim grūītībās attīstīties par vīrieti, tieši vienpates padauzas, kuras līp klat šādiem infantīliem večiem un viņus izmanto. Vecis (ironiskais), ja vien nav gejs, nekad nepateiktu par veci, ka tas ir foršs. Tātad rakstītājs- ironiskais - ir vai nu gejs, vai sieviete, padauza..jo cik zināms Rasnačam ģimenes vairs nav... vai kļūdos?

Atbildēt

ironiskais

10.07.2016. 08:45

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes, viņš taču ir foršs! Pirms vēlēšanām šo visu varēs pacelt kā "kompromātu" un vēlreiz noreklamēt viņu:)

Atbildēt

nju

10.07.2016. 02:14

da vnk prosts narcisisma upuris

Atbildēt

!

09.07.2016. 23:50

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju.


Dienesta automašīna nodoklis likums Tieslietu ministrija tieslietu ministri Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs



Latvijas masu medijos ir pazibējusi viena ziņa, kura pašlaik vēl nav tikusi tiražēta plašāk. Vēl nav, vismaz pagaidām. Uzmanības centrā mums ir nonācis Latvijas Republikas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Pirmie, kas uzmanību pievērsa Dzintara Rasnača personībai, bija portāls "pietiek.com". Tieslietu ministrs, kas tik skrupulozi centās šo rindu autoru pārliecināt, ka kaut kas nav pareizi saskaitīts viņa ministrēšanas stāžā, ir ieķēpājies skapja lietā. Viens ministrs paziņo par iznākšanu no skapja, otrs - skapi pārved. Jācer, ka abiem ministriem skapis nav kopīgs. Kā objekts. Nu lai kā, bet mums ir skapja lietu ministri, nu jau divi.

Un tā - pie galvenā. Portāls "pietiek.com" pavēstījis, ka Latvijas Republikas tieslietu ministrs ir izmantojis ministrijas transporta līdzekli, lai, veicot pārcelšanos, pārvestu skapi. "pietiek.com" ir palūdzis Tieslietu ministriju sagatavot visu ministrijas īpašumā un pārraudzībā esošo transporta līdzekļu maršrutu lapas, kas, kā var saprast līdz šim, nav izdarīts. Labi, ministrijas darbība ir lēna, skrupuloza, birokrātiska. To varētu attiecināt uz jebkuru ministriju, bet šoreiz mums piešaudes mērķī ir trāpījusies Tieslietu ministrija, kas nodrošina tiesu sistēmas darbību, tiesiskuma ieviešanu visās dzīves jomās.

Esošie normatīvie akti nosaka, ka valsts iestāšu darbinieki nevar izmantot dienesta automašīnas privātajām vajadzībām. Likuma "Par valsts un pašvaldību finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanu" pants 5.2. nosaka:

"(1) Papildus šajā likumā un citos tiesību aktos ietvertajiem noteikumiem par rīcību ar publiskas personas mantu ievērojami arī saskaņā ar šo pantu paredzētie publiskas personas autotransporta izmantošanas noteikumi.

(2) Publiskas personas īpašumā, valdījumā vai lietošanā esošais autotransports, tajā skaitā operatīvais transports, izmantojams tikai dienesta, darba, amata pienākumu (turpmāk — darba pienākumi) pildīšanai.

(3) Autotransporta lietošana darba vajadzībām ir tāda autotransporta lietošana, kas nepieciešama amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu pildīšanai, nodrošinot publiskas personas vai publiskas personas institūcijas iestādes funkciju izpildi.

(4) Par autotransporta izmantošanu darba vajadzībām uzskatāma arī tā lietošana šādos gadījumos:

1) attiecīgās amatpersonas vai darbinieka darba pienākumi ir saistīti ar nepieciešamību nodrošināt viņam iespēju jebkurā brīdī atgriezties pie darba pienākumu pildīšanas vai darba pienākumu pildīšanu nepieciešams nodrošināt īpašas steidzamības kārtībā, arī tādēļ, lai novērstu ārkārtas situācijas un to sekas, apdraudējumu sabiedrības veselībai vai drošībai;

2) amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu specifika paredz to pildīšanu tādā teritorijā, kuru objektīvu iemeslu dēļ nevar sasniegt ar sabiedrisko transportu vai bez autotransporta izmantošanas;

3) tiek sargāta valsts amatpersonu drošība;

4) amatpersona vai darbinieks tiek nogādāts no darba vietas uz dzīvesvietu vai no dzīvesvietas uz darba vietu, ja objektīvu iemeslu dēļ sabiedriskā transporta pakalpojumus nav iespējams izmantot vai arī tā izmantošana apgrūtina darba pienākumu efektīvu izpildi.

(5) Lai nodrošinātu šā panta noteikumu izpildi, publiska persona vai publiskas personas institūcija izdod normatīvo aktu par autotransporta izmantošanas kārtību, nosakot arī to personu loku, kuras atbilstoši šā panta noteikumiem drīkst lietot attiecīgo autotransportu.".

Tātad - ja tieslietu ministrs ir izmantojis Tieslietu ministrijas pārziņā esošo transporta līdzekli, tad varētu domāt, ka skapja pārvešana no punkta A uz punktu B ir dienesta pienākumu pildīšanai nepieciešama darbība. Varbūt skapī glabājās dokumenti, kas nepieciešami dienesta pienākumu veikšanai un tie būtu jānogādā jaunajā dzīves vietā? Varbūt šādiem dokumentiem nevajadzētu atrasties ārpus darba vietas? Skrupulozais tieslietu ministrs šo pieņēmumu atspēkoja, samaksājot degvielas izdevumus par skapja pārvešanu no punkta A uz punktu B. Tā vismaz atklājis viņa preses sekretārs Andris Vitenburgs. Tātad - tika pārvesta privāta mēbele no ministra privātās dzīvesvietas adreses uz kādu citu privātu adresi. Tātad - formāli ministrs ir pārkāpis likumu. Ja jau tā, tad šis būtu iemesls ministra demisijai, nevis tikai kaut kādai formālajai atvainošanās procedūrai, kā to domā ministru prezidents Māris Kučinskis.

Vēl jau var uzskatīt, ka Tieslietu ministrs ir parādā sabiedrībai.

Pēc likuma "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likums" stāšanās spēkā ir jāmaksā visiem uzņēmējiem, ja tie nevar vai neuzskata par vajadzīgu pierādīt faktu, ka automašīna netiek lietota privātām vajadzībām. Dzintars Rasnačs ir izmantojis dienesta auto savām privātajām vajadzībām, un ja viņš būtu uzņēmējs, kas privātajām vajadzībām izmantojis firmas autotransportu, tad šim uzņēmējam valstij būtu jāsamaksā nodeva no 29 eiro līdz 62 eiro mēnesī. Tātad, uzņēmējam privāta skapja pārvešana papildus izmaksātu no 348 eiro līdz 744 eiro gadā. Bet ir viens bet. Ja ministru kabineta sēžu zāli rotā uzraksts "Viens likums - viena taisnība", tad principiālajam un skrupulozajam tieslietu ministram būtu jāsamaksā ne tikai 20 eiro par degvielu, bet šajā gadījumā arī 744 eiro. Tomēr tas būtu spēkā, ja ministrs pats tērētu savu laiku un savu skapi pārvestu pats, no darba brīvajā laikā. Par to, kas tad veda skapi, vēsture klusē, bet ja tas bija ministrijas algots darbinieks, tad tieslietu ministrs nav nolīdzis darbinieku oficiāli, ar nodokļu nomaksu, ar oficiālu atalgojuma izsniegšanu. Šajā gadījumā Dzintars Rasnačs jau kvalificējas kā ēnu ekonomikas atbalstītājs, nodokļu nemaksātājs, nelegāls nodarbinātājs vai aploksnīšu maksātājs. Te jau ir cits pants. Jā, ja būtu VIDs ar zobiem, tad ministrs tagad būtu nepatikšanās.

Rezumējot visu rakstīto - ministrs Latvijas sabiedrībai, nodokļu maksātājiem ir parādā 744 eiro, šoferim parādā 0,10 eiro par nobraukto kilometru, 10 eiro par iekraušanas pakalpojumiem, un 10 eiro par izsaukšanu.

Ja Dzintars Rasnačs ir tikpat drosmīgs kā daudz lamātais Guntis Belēvičs, kas pēc paša nesmukumiem pratās ne tikai demisionēt kā ministrs, nolikt deputāta mandātu, bet arī izstāties no kādas politiskās partijas, tad tuvākajās dienās Latvijas sabiedrība varētu sagaidīt, ka Dzintars Rasnačs ir nomaksājis līdzīgu nodevu, kāda ir jāmaksā uzņēmējam par firmas autotransporta izmantošanu privātajām vajadzībām, pārliecinātu, ka ministrs ir oficiālu samaksājis skapja pārvedējam atbilstošu atalgojumu par mēbeles iekraušanu, izkraušanu un transportēšanu, kā arī par to, ka ir nomaksāti visi nodokļi, kas saistīti ar cilvēku nodarbināšanu un vistuvākajā laikā, 24 stundās (tas jau būtu brīnums), Latvijas žurnālistiem izsniegtu visu ministrijas transporta līdzekļu maršruta lapas. Ar to nevajadzētu būt problēmām, ja vien uzskaite ir veikta, kā to prasa uzņēmējs no saviem darbiniekiem un Valsts ieņēmumu dienests no uzņēmējiem.

Paskatīsimies, kas mums ir - Tieslietu ministrs kā godavīrs vai arī gļēvs ministra izstrādājums. Laiks rādīs.

Atbildēt

Dzintars

09.07.2016. 22:22

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Man liekas es zinu par kuru gaili tu runa un radzeje kopa ar Arturu Hmanjanu-tas laikam aldis ordelovskis-kuru izmeta ar kaunu no visam firmam pie kura stradaja-jo vins vel tads frukts kurs sedeja cietuma par izvarosanu-bet cietuma pirmkart ar tadiem sit visus zobus-tapec tas ir 100% vins-tikaj es nesaprotu kapec Arturs vel kontaktejas ar sito aldisa gaili??? jo aldis izmeta no visiem firmam jo vinjam aiz muguras loti melna vesture un ne viens negrib ar vinu nodarboties-pat sveicinaties

Atbildēt

Austrits

09.07.2016. 21:12

»

Виктор

Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец...


Arajs aka Aldis Ordelovskis (cesnok) nosedeja kopuma 25 gadus par izvarosanu un nepilngadigu grupejuma- isak sakot beidz visus stulbumus rakstit -visi jau zin ka tu to raksti par Vitjok par Arajs un daudz citiem-labak nomierinies.... vaj tu gribi vel dazus gadus pasedet??? Ja es vel no tava ip ieraudzisu kaut vienu komentaru jeb kada sajta-saksim citadak runat-un parbaudisim tavu suni pirmkart-uz visam potes pasem... Un tici man ka darba tev neviens pec tam nepienems gan oficiali gan ne oficiali-un tu pats nevienu centu nesamaksaja nodoklus-visu labu aldis un turi savu meli aiz mutes

Atbildēt

A.D

09.07.2016. 16:49

»

DENISS

Zgiņ, suka, kirilic


Arājam nepadodas rakstīšana ne krievu, ne latviešu valodā

Atbildēt

RP

09.07.2016. 16:45

Hugo Diegs!

Atbildēt

Виктор

09.07.2016. 12:47

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец и крыса и нормальные армяни с ним кже необщаетмя потомк чтоАртур из за своей жадности и своих кидает...по этому и сбежал из Армениивщ

Atbildēt

???

09.07.2016. 12:35

»

Troll

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu...


Pirmajā gadījumā ir konkrēts cilvēks, kas to visu izdarīja, tāpēc īpašniecei ir rīcības brīvība, vajājot šo pāridarītāju, kā piemēram šajā portālā to dara ar Belēviču un Rasnaču. Ir protams arī citi miermīlīgi varianti.

Atbildēt

Arajs

09.07.2016. 11:13

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak kaut kur redzets tipazs...Nu nomainijas unbrsucam. Es prasu kolegim: kas tas psr fruktu kurs tevi nomainija? Kolegis skaidroka tad esot jsunais darbinieks kuru Arturs rekomendeja ka dsvu labako comu !!! Kad es stradaju cietuma, to Artura comaku ganzinaju ka cietumnieku sievu-gaili...un atpazinu kaut ari tas uzaudzejis polu stils bardeli.. Vispar jau pats Arturs par kriminalnoziegumiem kurus izdarijis budamd LV VP sastava tika notiesats un ari sedeja cietuma...Varbut tad ari zeki to uzzinajusi to Arturu sacomoja ar gaili...: ka neka tacu ssvejie cietuma ir gangaili gan izbijusie policaji...

Atbildēt

BA

09.07.2016. 10:15

Skatos bildes un kaut kādas atpazīstamas emocijas sajūtu...... Nu jā, sen nav redzēti Mr.Bean piedzīvojumi. Tagad ir iespēja izsekot Mr.Bean latviskajai versijai. Forši!

Atbildēt

jebio

09.07.2016. 10:01

ar ceriņiem - skaistuļis

Atbildēt

fantomass

09.07.2016. 07:45

Man kauns par mūsu valsts vīru. Ne jau par dzīves aktivitātēm, bet par to,ka ir pieļāvis, ka visi var aplūkot un uzrakstīt pa skaistam komentāram. Nu ir tak infantils. "Normāls" pipars. Nonācis nežēlastībā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.07.2016. 00:38

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav... .

Atbildēt

oskrs

09.07.2016. 00:30

nu baigi ZILA piegarša

Atbildēt

jibiorio

08.07.2016. 21:57

»

juris

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru


Arī par to padomāju. Nu labi - deputātiem psihiatra atzinumu nevajag, bet vismaz ministrus taču varēja pārbaudīt?

Atbildēt

juris

08.07.2016. 21:49

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru???

Atbildēt

...

08.07.2016. 21:24

Rasnačs ķiršos...........Izskatās sanarkojies :):):)

Atbildēt

slucis

08.07.2016. 21:04

»

klucis

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz


Šajā gadījumā nekas nav par daudz,vienīgi process jau iekavēts,tas vajadzīgs jau bija aizvakar,kad šis, kā tas AUGSTĀKAIS,gāja pa " ūdens virsmu ",a vēl iepriekš pār galvu "šķīda rabarberu sula".Vēla aizdedze!

Atbildēt

:-)

08.07.2016. 21:01

Izskatās, ka šis Narciss atdots saplosīšanai.
Pelnīti.

Atbildēt

bildes ir skaistas

08.07.2016. 20:43

viss ir labi,tikai augstai amatpersonai tās būtu jātur albūmā,nevis kā puišelim jāizrāda pasaulei.

Atbildēt

b

08.07.2016. 20:34

Rasnačam nav ne vainas, uzskatāmi parāda valdības seklumu un intereses, viss tā ari ir, sakārtojam savas finanses ākstamies un esam laimīgi, tas mūsu mērkis, cits nekas mums neinteresē. Rasnačs malacis.

Atbildēt

patriotisks lozungs

08.07.2016. 20:05

nereibsti no spaisa,noreibsti no kirsiem !

Atbildēt

ta ari ir

08.07.2016. 20:02

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


rabarberu Dzo caur kirsiem vero maksatnespejas administratorus !

Atbildēt

Troll

08.07.2016. 17:51

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu.

Diemžēl tā nav. Piemēram, cilvēks nonāk parādos par nieka naudiņu, bet viņam var atņemt māju vai vienīgo dzīvokli. Tāpat TM ierēdņi nesen sagatavoja likumu, pēc kura daudzdzīvokļu namu cilvēki būs spiesti par milzu summām izpirkt zemi no spekulantiem, kuru rokās šī zeme nonāca pretēji Civillikumam, bet naudīgo spekulantu lobijs neļauj valstij atrast piespiedu nomas taisnīgu atrisinājumu.

Abos šajos gadījumos simtiem, varbūt tūkstošiem cilvēku nonāks maksātnespējas administratoru plēsīgajos nagos, zaudēs savus īpašumus un tiks izlikti uz ielas. Tikmēr Rabarberu Džo neliekas traucēties, viņam šīs lietas nerūp.

Atbildēt

ai ai

08.07.2016. 17:15

»

Octopus

Āksts, un vēl narcisists


nav cists.. ir ciss :) tātad - narciss :)

Atbildēt

klucis

08.07.2016. 17:12

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz!

Atbildēt

Panamas papīrs

08.07.2016. 15:28

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Tur jau t alieta, ka viņš šo enerģiju velta sava infantīlisma atklāšanai, nevis būtiskai tieslietu sistēmas sakartošanai - kopš SSSR laikiem nekas nav mainījies, ierosina kriminalprocesus un cilvekus tirda gadiem ilgi, tad izbeidz. Kad lieta nonak līdz tiesai, izskatās, ka tiesnesi prvocē ar savu bezdarbību kukuļu došanu - lai vainīgais sak meklet pazīšanos, atkal spīdzina, tiesas nav. Likums prasa cilvekccienīgu - atru tiesu, bet LV visus spīdzina, bet idiots Rasnčs pozē ķiršos ka debīlais un publisko šos attelus.

Atbildēt

Dorisa

08.07.2016. 15:27

Cik sirsnīgi izsmējos ieraugot ministra kungu ķiršu krūmos,bilde pati par sevi nebūtu peļama,bet tas tak ir tieslietu ministrs un tik komisks smaidiņš,ka nezini ko darīt;smieties,vai raudāt?

Atbildēt

Octopus

08.07.2016. 15:19

Āksts, un vēl narcisists. :(

Atbildēt

Šļitke ✡ Špuļke

08.07.2016. 15:18

»

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo




Partijas atbildība,
kur ir ar russofobiju u antisemitismu sirgstošās NA nosodījums,
par Rasnača izdarībām un idiotiskajiem fotogrāfijām ?

Atbildēt

Vībotņu Maruta

08.07.2016. 15:10

Traks var palikt,tad tāpēc advokātiņi un prokuroriņi kā peles pa kambari,kad RUNCIS snauž,kur skatās tas bičkovičkauskas un kalnumaijers.Vienoto "tiesiskums"tiek samīts!

Atbildēt

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

08.07.2016. 14:52

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo).

Atbildēt

pilsonis

08.07.2016. 14:41

Ko tad jūs gribējāt ieraudzīt !? Šis ir pilnīgi nekompetents un nodzēries ieliktenis ! Piesegt noziedzniekus tiesu sistēmā un zagt - viss uz ko šis ir spējīgs !

Atbildēt

aha

08.07.2016. 14:37

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju!

Atbildēt

NA jūk un brūk pa vīlēm. "Brexits" Latvijas variantā - Saeima bez NA.

08.07.2016. 13:41

»

peecis

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa


Ja rasnačs nebūtu zaglis, tad neviens to sūdu nekustinātu. Zaglis un jebkurš cits noziedznieks nedrīkst strādāt par ministru (bet R.Dzintars un G.Bērziņš kā partijas dižvadoņi uzskata, ka par ministru var būt gan zaglis, gan dzērājs un uzbraucējs uz kājas dievlūdzējai, gan netīrīgs meitietis, kurai uz trepēm aug bērzi un pagalmā valda netīrība).

Atbildēt

peecis

08.07.2016. 13:11

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa.
Laba fiziskaa forma, interesanti hobiji un nodarboshanaas...
Vai LL un pie klaviatuuras dirnoshajiem skauzj?

Atbildēt

Praids

08.07.2016. 12:50

Parasti 50 gadīgas sievietes tā, puķēs, ķiršos, fotogārāfējas

Atbildēt

Ōpaps

08.07.2016. 12:45

»

J.Dombrava

Pirms kāda laika mans kolēģis Raivis Dzintars uzrakstīja grāmatu "Ceturtā atmoda". Šajā grāmatā Raivis ir devis 10 Ceturtās atmodas likumus...


Nav tāda patriotiska partija vai kāds cits veidojums Latvijā, kur nebūtu iefiltrēti provokatori, kas ar savu darbību un uzvedību diskreditē latviešus. Skatoties bildes, katrs pats var izdarīt secinājumus, vai viņš ir provokators, pajoliņš vai latviešu tautas spogulis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...