Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jopciks

12.09.2013. 07:29

Lato Lapsa pats ir zids, tas tacu sen zinams fakts! Un nedoma,autor, ka te visi tik stulbi un galigi noslikusu eiroliberalisma,skaidri redzams kur Tu teme.

Atbildēt

vecais

07.08.2013. 16:11

»

anna

un, piemēram, Krievijas prezidents, kura mātes tēvs ir tīrasiņu ebrejs...


Ar tik smagu paranojas formu vajadzētu konsultēties pie speciālista.

Atbildēt

Pox

07.08.2013. 07:59

"Lapsas kungs Tu esi talantīgs provokators"

Atbildēt

mv

05.08.2013. 13:15

Войти в чужую страну под видом беженцев - попрошаек.
Через обман, секс услуги, гадание, интриги, подкуп чиновников добиться влияния в обществе, развратить его до содома и гоморы, выявить разногласия в обществе, создать конфронтацию на почве этих разногласий, посадить всех на кредитный процент – долговое рабство, заработать деньги на процентах.
Скупить всю недвижимость, производственные мощности, выжать все ресурсы, заработать огромные средства,
Подготовить местных гоев к нападению на соседнюю страну под благородным видом, ограбить и колонизовать соседей.
В случае провала операции переползти в другую страну под видом беженцев – попрошаек.
В Латвии - Сагал, Липман, Захарьин, Годманис, Каргин, Красовицкий, Домбровский, Лембергс, Плиннер, Жданок, Репше, Герчаков, Линдерман, Долгополов, Затис, Элерте, Майзитис, Цирцене, Юдинс, Шлесерс, Чаклайс, Цилевич, ...
youtube.com/watch?v=nZTuoYRZrkM
dotu.ru
kpe.ru
media-mera.ru
zakonvremeni.ru
kob.su/petrov
youtube.com/watch?v=WiPmqChQZoM
dotu.ru/2012/10/02/troubleshooting-nat ional-relationships_red2

Atbildēt

oranžs krokodils

05.08.2013. 11:30

»

vecais nīgrais onkulis

tu esi zaļa žirafe, un piedevām stulba


Komats pirms "un" ir lieks. Tas ir punkts viens. Punkts divi ir trāpījis tev tieši pa pieri, bet punkts trīs jau sen samaitājis tavu olu trauku. No tā arī nīgrums.

Atbildēt

haralds

[R] 04.08.2013. 22:14

»

vārds

Svaigs rabīnu feiks jeb Toras skaidrojums...


skat. arī, kā Jeļenai Tregubovai Izraēlā pazuda bez vestes tjapļeps ar "Kremļa digera piezīmēm"! aprakstīts "Kremļa digera atvadās"!

- Мойшу можно к телефону?
- нет тут такого!
пи, пи, пи ...
- Михаила Абрамовича можно?
- "Мойша, Тебя!".

Atbildēt

vārds

04.08.2013. 15:32

Svaigs rabīnu feiks jeb Toras skaidrojums:

Ja nežīda mobilais tālrunis nonācis pie žīda, viņam nav pienākums to atdot īpašniekam, avots:

http://theuglytruth.wordpress.com/2013/07/30/rabbi-no-need-to-return-lost-smartphone/

Tā kā sargiet savus mobilos tālruņus, īpaši Izraēlā ;-(

Atbildēt

Pipars

03.08.2013. 19:26

»

L.Grantiņš LRTT

Nevajag, Lapsas kungs, pierādīt to,kas nav jāpierāda. Ja cēloņi un sekas tiek iemesti vienā traukā un MIKSĒT, tad jau varētu rakstītam piekrist, bet ja mēs zinām, kādas sekas ar savām mahenācijam ir radījuši "izredzētie" latviešu tautai, tad var sacīt vienu:"Lapsas kungs Tu esi talantīgs provokators...


nesen papildus saņēmu 20000Ls. tas man ir apm. 2gadu alga. notērēju pusgadā. manas attiecības pret naudu ir šādas - es to nicinu, un tā man atbild ar to pašu!
Miljonam, protams, būtu vajadzīgs bišķi piestrādāt, tomēr nedomāju, ka tam vajadzētu vairāk kā gadu (vai divus)

Atbildēt

garāmejot

03.08.2013. 03:15

Komentos riktīgi norēcos par frāzi "Pavests Pavils V! tikai 1965.g.no ebrejiem noņema vainu par Jēzus sisanu krustā."

Nu pilnīgi dauņi. Ja žīdi nebūtu pieklopējuši Jēzu (starp citu, kā to paģērēja Lielais Priekšnieks - aizmirsāt?), tad visa pestīšanas vāvuļošana būtu kaķim zem astes. Ja žīdi gribētu ieriebt, viņi vnk palaistu Jēzu mājās, lai iet un negrēko tālāk.

Un nebūtu ne pāvestu, ne kristiešu.

Atbildēt

Vērts palasīt

02.08.2013. 20:08

Kņaz mira sego.

Atbildēt

Dīvainais Lapsa

02.08.2013. 20:03

varētu painterēsēties vai Laventa miljoni neaizgāja uzIzraēlu caur Ameriku? Kur palika miljoni?

Atbildēt

biedrs tálredzis

02.08.2013. 13:36

tad kápéc zídiem neapvienoties ar cigániem? ne savas zemes, zakt un cakarét visus, tas ir asinis. Ebrejs es ceru

Atbildēt

anna

02.08.2013. 10:32

»

vārds

Saki man, līdzdalībniek un arī Lapso, kāpēc žīdiem tik ļoti gribas savus žīdiskos vārdus un uzvārdus nomainīt pret Jāņiem Bērziņiem, Ivaniem Ivanoviem, Bendžameniem Dizraelli, Tomasiem Džefersoniem, Vinstoniem Čērčiliem, u.c. utml. utt., ka viņi pat kristās, lai tik pie tādiem vārdiem un uzvārdiem ...


un, piemēram, Krievijas prezidents, kura mātes tēvs ir tīrasiņu ebrejs.
Bet Medvedevs, pēc ebreju kristīšans ir Mendels Dāvids Ārona dēls, Krievijas ministri, vārdu sakot visa elite, žīdi vien ir. Kaut vai mūsu maestro sadarbība ar žīdeni Pugačovu, tāpēc tīri interesanti, kas ir maestro senči jebšu atbilde jāmeklē sievas saknēs.
Mūsu žīdi un Krievijas, ASV u.c. valstu, to vien dara, kā mērķtiecīgi iznīcina vietējos: Krievijā - krievus, Latvijā - latviešus, Vācijā - vāciešus, Francijā - frančus utt.

Atbildēt

Eduards Lunis

02.08.2013. 10:01

--Atbalstot Grantiņa teikto-ari'man bija nepieņemams Lapsas teiktais par ebreju ,,Ciešanām,,!
Ir jau sen ,pasaulē atzīti cilvēki, norādi'juši uz ebreju lomu Latvijas nelaimēs!
Islandes piemērs, kā viņi ir izrīkojušies ar ebrejiem- ir aci'mredzot vispareizākais!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.08.2013. 22:37

Nevajag, Lapsas kungs, pierādīt to,kas nav jāpierāda. Ja cēloņi un sekas tiek iemesti vienā traukā un MIKSĒT, tad jau varētu rakstītam piekrist, bet ja mēs zinām, kādas sekas ar savām mahenācijam ir radījuši "izredzētie" latviešu tautai, tad var sacīt vienu:"Lapsas kungs Tu esi talantīgs provokators". Lasot šo tekstu visu laiku ir uzmācīga sajutā, ka autors nav latvietis. P.S. Lato, nav svarīgi vai Kargins ir miljonārs, vai miljardieris.Ne to, ne arī otru normāls cilvēks nav spējīgs notērēt.Bet to, ka šīs nolādētais žīdu bandīts ir Latviju un latviešu tautu iedzinis nepārvaramā nabadzībā, noved izmiusumā visus un tā jau ir 100% taisnība. Tā kā nekarini, Lato, mums makaronus uz ausīm... .

Atbildēt

vārds

01.08.2013. 21:39

Un vēl.

Nevajag, Lapso, divkosīgi birdināt krokodila asaru par paša piesaukto Latvijas apčakarētāju klasisko žīdu Laventa, Kargina, Krasovicka, Zaharjina, Segala etc."neveiksmīgajiem" biznesiem. Viņi uz Latvijas rēķina ir pietiekami piesūkušies ar naudu un nodrošinājuši sevi, vecākus, bērnus un maz-mazbērnus.

Ja viņi būtu cilvēki un normāli, godīgi biznesmeņi, tad būtu izvilkuši no pašu "zeķēm" naudu savu biznesu uzturēšanai un glābšanai, nevis kārdinājuši "caurcaurēm latviskos" valstsvīrus - repši, godmani etc. un tādā vīzē ubagojuši naudu no Latvijas valsts.

Ak jā, gandrīz piemirsās, talmudā (arī torā) par cilvēkiem sauc tikai žīdus, bet ne-žīdus piečakarēt nozīmē darīt labu darbu un prieku dievam Jahvem.

Varbūt sakne nav bālēliņu valstsvīros, bet tomēr žīdismā, Lapso?

Atbildēt

fabula

01.08.2013. 21:28

lapsa un e-naci

Atbildēt

Fēlis

01.08.2013. 19:16

Jācīnās mūžīgi. Jācīnās, kamēr visas zemes tautas kļūs par mūsu vergiem(Zohar,1,160,a). Vari zvērēt, bet pie sevis domāt, ka zvērestu nepildīsi(Kalla 1, b). Nekas nav tīkamāks par bezgožu iznīdēšanu( Sēfer Ōr Jisrael,177,b). Ar bezgožiem jāsaprot kristieši. ...u.t.t., u.t.t.

Atbildēt

paija

01.08.2013. 19:05

»

līdzdalībnieks

Manuprāt, Lato Lapsa nenopeļ latviešu tautu kopumā, bet kritizē tās atsevišķu pārstāvju, grupu, partiju un konkrētu personu peļamas īpašības un peļamas rīcības gadījumus. Viņš atsevišķos gadījumos kļūdās vai pat ir netaisns, bet visbiežāk viņa minētajiem faktiem un vērtējumiem atspēkojumu atrast ir...


Manuprat nopeļ gan. Kas tad ir izteicieni- titulnacija,izzūdoša pašinīcinoša nacija.?Ebreji lūk lepojoties ar seviKa tad latviesi pec mūzigas noniecinasanas varetu lepoties. Kapec te steidzīgi atskreja komentēt A. P. no Daugavpils , Lapsas iemīlotais autors Priedītis, lai pazinotu ,ka latviesi ir mazvertīga tauta. Drosi vien gatavo par šo tēnu kartejo rakstu.

Atbildēt

vārds

01.08.2013. 16:43

»

līdzdalībnieks

Manuprāt, Lato Lapsa nenopeļ latviešu tautu kopumā, bet kritizē tās atsevišķu pārstāvju, grupu, partiju un konkrētu personu peļamas īpašības un peļamas rīcības gadījumus. Viņš atsevišķos gadījumos kļūdās vai pat ir netaisns, bet visbiežāk viņa minētajiem faktiem un vērtējumiem atspēkojumu atrast ir...


Saki man, līdzdalībniek un arī Lapso, kāpēc žīdiem tik ļoti gribas savus žīdiskos vārdus un uzvārdus nomainīt pret Jāņiem Bērziņiem, Ivaniem Ivanoviem, Bendžameniem Dizraelli, Tomasiem Džefersoniem, Vinstoniem Čērčiliem, u.c. utml. utt., ka viņi pat kristās, lai tik pie tādiem vārdiem un uzvārdiem tiktu?

Pēc talmudisma kanoniem žīdisms tiek noteikts pēc mātes, t.i., ja māte žīdiete, viņas bērns arī žīds. Tas nekas, ka mātes uzvārds pēc laulības ir Ozoliņa vai Kristiansena.

Žīdu vienotības spēks ir sekošanā torā un rabīnu skaidrojumos - talmudā (mišnā un gemarā) definētajiem jūdaisma principiem. Ja dzimušu žīdu uzrunās rabīns, viņš tādam saucienam viennozīmīgi sekos, tā teikt asiņu aicinājums.

Lapso, nav labi maldināt citus, rakstot ka latviešiem "...nav patīkami apzināties, ka ir viena ar latviešiem skaita ziņā salīdzināma tauta...", jo patiesībā šī tauta sastāv arī no it kā latviešu Ozoliņiem, krievu Ivanoviem, angļu, amerikāņu Džonsoniem, spāņu Pedroso utt. utml., rabīni lēš vismaz ap 75 mljn.

Atbildēt

Eduards

01.08.2013. 16:30

---Nekaunīga, augstprātīga,drausmīgi alkatīga-bez mēra sajūtas! Un cik drausmīgas ir viņu ,,svētās grāmatas,!?Neesmu redzējis savādāku vērtējumu par šo tautu, kā tikai sliktu ! Un viņiem Latvijā ir labi! Vinī ir pateiciģi valdībai!
Cik Patiess ir Finka pareģojums_ŽĪDI UN KOMONISTI,KURI IZLAUPI'JA lATVIJU, BŪS SPIESTI ATDOT NOLAUPĪTO UN BĒGT PROM...!?
VAI NAV PIENĀCIS LAIKS!?

Atbildēt

ebrejs

01.08.2013. 16:15

Maz ir cilvēki kā Lapsa, kas ar pompu uzsver ka ir ebrejs.Tik prasts raksts ko tikai ebreju tauta var uzrakstīt.Un tas sprukstiņš raksta par Angliju,jo tai zemē vairs angļu nav.Šito muldējumu var tikai uzrakstīt ebreju žurnālists Lapsa.

Atbildēt

līdzdalībnieks

01.08.2013. 15:56

Manuprāt, Lato Lapsa nenopeļ latviešu tautu kopumā, bet kritizē tās atsevišķu pārstāvju, grupu, partiju un konkrētu personu peļamas īpašības un peļamas rīcības gadījumus. Viņš atsevišķos gadījumos kļūdās vai pat ir netaisns, bet visbiežāk viņa minētajiem faktiem un vērtējumiem atspēkojumu atrast ir grūti, nereti arī neiespējami. Tad ir jāpiedēvē viņam tas, ko viņš nav rakstījis, jāmeklē, kam un par cik viņš pārdevies un tamlīdzīgi. Bet ka viņam sāks piedēvēt kaut kādas "nicināmo" ebreju saknes vai sakarus, to nu es līdz šim pat no "vispareizākajiem" latviešiem tomēr nebiju gaidījis. Ar steigu atklājiet visu Latvijas žurnālistu un politiķu radu rakstus un tautību līdz simtajam augumam! Tie tad nu būs Jūsu galvenie argumenti! Tikai pavisam konkrēti lūdzu!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.08.2013. 15:27

************************************
...vēl interesanti pavērot iknedēļas "zoodaŗza" standartkomplektu ...ar zvēru bariņu, kas kolektīvi sešās minūtēs, bet pa vienam, izsaka savus izvērstos viedokļus, degradējot komentārus līdz divdomiģam līmenim: nevar vairs išti saprast-Lapsa tiek izņirgts vai uzslavēts ...
.
Lauva
31.07.2013 00:20
Labi rūkts, Lapsa!
27...22
.
Āzis
31.07.2013 00:20
Kā vienmēr - ne ko pielikt, ne atņemt.
29...21
.
Lemūrs
31.07.2013 00:21
Tūlīt saskries jenotu mīnusiņu licēji.
31...34
.
Žirafe
31.07.2013 00:22
Parasti Lapsas rakstītajam nepiekrītu, bet šoreiz piekrītu par 100%.
37...18
.
Begemots
31.07.2013 00:23
Tauta ir ar tevi, Lapsa. parādi viņiem visiem. Uzvara aiz mums.
26...15
.
Makaka
31.07.2013 00:24
Lapsa kā vinmēr precīzi izsaka visas tautas viedokli.
25...30
.
Zebiekste
31.07.2013 00:26
Precīzi. Kā kulaks uz acs.
23...15

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.08.2013. 15:13

*****************************************
...bet, lūk, komentārus Delf-os pie Lapsas rakstiem gan lasu rūpiģi, it sevišķi, ja raksta "paija" ...prieks, ka arī citi lasītāji viņu novērtē poziti - 72 "plusiņi", un TIKAI viens "mīnusiņš":
.
paija
31.07.2013 01:03
Piekrītu,ka glupības ,bet ne jau latviešu izgudrotas. Antisemītismam ir gadsimtiem ilga vēsture. Pavests Pavils V! tikai 1965.g.no ebrejiem noņema vainu par Jēzus sisanu krustā. Bet Izraēlu tiešam var apskaust, jo Vacija joprojam tai maksa sapju naudas, ko pieprasa ebreju pretenziju centrs . Ta 2013.g. Vacija piekrita Ebrejiem izmaksat 800 milj. eiro tiem,kas dzīvojuši geto austrumeiropa,Un centrs netaisas likvideties Tapat ASV sistematiki palīdz IZraelai. Latvieši jau arī gribetu kompensacijas gan no Krievijas, gan Vacijas cietusiem. , bet kas tev deva, Latvijā vairums tagadējo ebreju ir iebraukuši no PSRS un nav ne te radījuši Latvijas laikā īpasumus , ne cietuši holokaustā,ne sinagogā gājusi , bet izradas, ka viniem pienakas kompensacijas no Latvijas tikai par to,ka viņi ir ebreji. Tapec saubos, vai glupības latviešu pratos tā vienkarsi izzudīs
72...1
.
...bez "paijas" komentāra, pie kura gan man bija liegts pieplusot klāt arī savu plusiņu... (laikam tur ka'ds limits, jo pie "paijas" otra komentāra, kur plusiņu kopskaits bija krietni mazāks, sanāca atstāt savu plusiņu)... interesi izraisi'ja vēl kāds zi'miģs komentārs :
.
babuska
31.07.2013 11:34
lapsa!
Atdod manas vecmāmiņas māju Jūrkalnē!Interesanti kā majiņa pie jums nonāca????
Es ari esmu mantinieks ,no Mētru dzimtas
.
...bet vēl zīmīgāka par "babuškas" komentāru izrādījās reakcija uz MANU, tā teikt, komentāra komentāru - NETIEŠA ATBILDE JAU PĒC 4 MIN., kaut li'dz tam "babuškas" komentāru neviens netika ievērojis cētras stundas, kopš tas tika ievietots:
.
LL
31.07.2013 15:47
babuskarakstīja:
lapsa!
Atdod manas vecmāmiņas māju Jūrkalnē!Interesanti kā majiņa pie jums nonāca????
Es ari esmu mantinieks ,no Mētru dzimtas
pievienota 1 atbilde:
.
Sveicināti, vecmāmuļ,
ar šo atdāvinu Jums visus savus īpašumus ne tikai Jūrkalnē, bet visā Kurzemē. Sagatavojiet dāvinājuma papīrus un nāciet uz parakstīšanu. Ar prieku parakstīšu. Tik neaizmirstiet adreses ierakstīt. Lai gan varu arī tāpat - visu neko reizē.:)

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.08.2013. 14:15

>> PAIJA
******************************
paija
01.08.2013. 09:42
...(..)...Vienotības- partijas piesauksaba rakstā par ebrejiem arī ir izcila žurnalistika.
********************************
...vai ne, ko ?! - tas arī bija vienīgais, kam tai rakstā pievērsu uzmanību gardi nosmējos...ja jau Lapsa sāk pielietot tik primitīvus izgājienus ...var domāt, ka šamējā daiļrades resursi sāk izsmelties ...vai tik šis ar pats netuvojas tai robežai, ko te apzīmē ar glupību ...

Atbildēt

vārds

01.08.2013. 14:02

Eh, Lapso, Lapso!

Pa tavam sanāk, ka viss, ko žīdi paši par sevi gadsimtu gaitā sarakstījuši torā, talmudā un ne-žīdiem domātajā bībelē ir blēņas?

Interesanti gan, kāpēc viņi tā blēņojušies ?

Atbildēt

Aldis

01.08.2013. 13:33

Ebreji ir jau Bībele pasludināti kā augstakā rase-izredzēto teuta . Līdz ar to viņu piekoptais nacionālisms ir vēl bīstamāks kā latviskais, jo, pēdejie to sludina savas garīgas aprobezotības vadīti, bet žīdi cenšās visus pakļaut ar krapniecību... Un tie jau vairs nav mīti...

Atbildēt

Dainis

01.08.2013. 13:24

»

rozā pantera

Ko ll lieto, ja godmanis tiek nodēvēts par latviskāko no latvjiem? Pirms 100 gadiem viņš garā mētelī ģērbies braukātu no mājas uz māju tirgodams lakatiņus, šodien viņš iztirgo svešu valsti. Un repše - tautudēls baltā kumeļā no Tālavijas? Un pats ll? Vārdu un uzvārdu var piekabināt jebkādu, bet faktlu...


Liec mieru Godmanim! Paskaties, kā viņš gudri sarauc pieri! Tā ne katrs te prot! Tāds gudrs cilvēks! ASM izpildīs kopā ar Kadafi brālēnu svētdien pēc saulrieta!Godmanis nav ebrejs. Ebreji sajuktu prāta, ja tāds muļķis būtu ebrejs!

Atbildēt

rozā pantera

01.08.2013. 11:05

Ko ll lieto, ja godmanis tiek nodēvēts par latviskāko no latvjiem? Pirms 100 gadiem viņš garā mētelī ģērbies braukātu no mājas uz māju tirgodams lakatiņus, šodien viņš iztirgo svešu valsti. Un repše - tautudēls baltā kumeļā no Tālavijas? Un pats ll? Vārdu un uzvārdu var piekabināt jebkādu, bet faktlu, ka valsts finanses, ekonomiku un pārvaldi, tai skaitā, smadzeņu piekakāšanas instrumentus, pārņēmuši "ģenētiski modificēti "e-subjekti", jau nenoslēpt. "Māte krieviete un tēvs jurists"? "Māte latviete un tēvs stukačs"? Autors norāda, ka "e-nācija" ir dikti kašķīga, bet autors aizmirst jeb varbūt nezina par e-modificētām ļaužu formām un savstarpējām e-zirnekļu cīņām burkā. Un vai tad reiz jau tā nebija, ka, izmantojot savu tautiešu nesaprašanos, alkatību un tupumu, tika celtas gāzes kameras, atrasti "grēkāži" un iznīcināti miljoni gan e-, gan citu "nevērtīgo tautu" pārstāvju? Skaidrs, ka "gudrie puiši" izmantos pat savas sugas pārstāvjus, lai iedzīvotos, bet nu, ja sāk cilāt nāciju jautājumus, tad prasās pēc dziļākas izpratnes un analīzes. Latviešiem un baltiem kopumā nav negatīvas vai aizspriedumainas attieksmes pret citām tautām, tai skaitā, ebrejiem vai krieviem, bet mums ir virkne "ģenētisko modifikāciju", kuri paši nebūdami baltu pārstāvji, uzstājas kā lieli nacionālisti, piemēram, ir tāds "grūtupa kungs", kurš sevi pozicionē kā ebreju pretinieku visos jautājumos, bet varbūt kādreiz der noskaidrot personas dzimtas saknes, lai izprastu, kāpēc šie "bez nācijas" un "bez tautības" pārstāvji tik ļoti ieinteresēti dzīt ķīli starp tautām. Ne jau tie, kuri neatkarīgi no ģenētiskā materiāla, sevi skaidri definē kā piederīgus ebrejiem, krieviem vai latviešiem, ir naida sējēji, naidu sēj identitāti pazaudējušie vai nekad neieguvušie "kažoku metēji", "viltus bāliņi", noziedzīgu interešu vadīti slepenie aģenti, psihopāti un visi tie, kuri nespēj atrauties no "ģenētiskās modifikācijas" un nespēj sevi pa īstam identificēt ar konkrētu nāciju. Ubi bene ibi patria. Tie tad arī ir nāciju un tautu naidotāji. Un, kamēr mēs šķetinām "ebreju jautājumus" vai "krievu problēmu", tikmēr tiek nozagta mūsu nacionālā valsts. Protams, šķiet, ka lavents, kargins un godmanis to nozog, bet, ja paskatāmies, kur beigās aizplūst mūsu valsts nauda? Šie "kungi", tāpat kā mūsu ierēdniecība, kalpo kādam citam par starpnieku līdzekļu izpumpēšanā no valsts. Parazītorganismi, kas barošanās ķēdē kalpo par sūkni.
kredīts 》ierēdņa alga 》banka 》e-baņķieris 》bankrots 》valsts ieguldījums 》 privatizācija par sviestmaizi .. un atkal uz riņķi.. shēma ir tik vienkārša un sistēma perfekti darbojas..
kāpēc mūsu valsts pārvaldē praktiski nav tādu, kuriem nav banku parādu? kāpēc neviens no "pumpjiem" nav un netiks notiesāts? kāpēc mūsu tiesībsargājošā sistēmā un masu informācijas līdzekļos darbojas tikai e-modificētie? gribat teikt tie ir latvju bālēliņi, kuri izvirza citiem "e-bālēliņiem" fiktīvās apsūdzības, tēlo milžu cīņas, spēlē tiesu teātri un beigās ķēķī sadala čaukstošu ieguvumu? Nu, ja, piem., godmanis ir latvju bālēliņš, tad es esmu zaļa žirafe.

Atbildēt

ss

01.08.2013. 10:27

Nu nu ,ja nemaldos ,tad viens no pirmajiem ASV prezidentiem ,izteicas par zidiem .Redziet jau tad esot nonakusi lidz atzinai ,ka so tauteli nevajadzetu laist pie teiksanas un sacisanas ,ka samejie esot sausmigi naudas un varas kari ,ka labak esot vinu s jau laicigi izolet ,savadak pecak sie radot pamatigas klapatas!!!Tatad cilveki jau ieprieks ir saskarusies ar so utaino tauteli un secinajusi ,ka vini ir nicinami!!)))Un es atbalstu!!)

Atbildēt

paija

01.08.2013. 09:57

»

A.P.

Lieliska ilustrācija...


Kas tieši latviesus uzskata par nevertīgu tautu ? Vēcieši tiesi ebrejus uzskatīja par nevērtīģu tautu. Ar ko tas beidzas vaciesiem, ir zinams. TEv gribas atjaunot nevertīgo tautu teorijas ?

Atbildēt

paija

01.08.2013. 09:42

Drosi vien,ka židi nevalda pasauli, bet ietekmi gan nevar salīdzinat ar daudzam citām tautam,. Vai var iedomaties, ka ASV iestātos Krievijā par kompensaciju izmaksasanu par nogalinatiem un represetiem latviesiem kā ASV oestajas Latvijā par kompensaciju izmaksāsanu ebrejiem? NUpat Vacija pieņema lemumu par kartejo 400 miljonu izmaksasanu ebrejiem,kas bijusi ievietoti geto,bet izdzīvojuši. Tapat tika iznīcinati čigani , Latvijā vaciesi iznīcinaja pusi čiganu, ap 2000 cilveku. Vai kads ir dzirdējis par kompensaciju izmaksām čiganiem, vai pat ši nozieguma pieminēsanu līdzvertīgi holokaustam? Par vienotību domaju ebreju vienotību fundamentalos jautajumos, savas zenes un tautas aizstavēsanu . Diez vai starp ebrejiem ir daudz lapsveidīgu žurnalistu,kas atļautos tā nopelt savu tautu kopumā kā Lapsa saja rakstā . Vienotības- partijas piesauksaba rakstā par ebrejiem arī ir izcila žurnalistika.

Atbildēt

haralds

[R] 01.08.2013. 09:29

в Третяковской галерее
на стенах одни евреи
если в кране нет воды
значит выпили жиды!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...