Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
VDK izpētes komisijas materiāli

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu ja

18.04.2018. 00:22

»

tie nav

nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi


tie ir necīņas hūtsmēslu tārpiņi..

Atbildēt

tie nav

17.04.2018. 18:50

»

rakstnieks

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co


nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi..

Atbildēt

PSKP norīkotais diversants

17.04.2018. 15:58

Lembergs, Ventspils tranzīta nozares likvidators, lai LV nodokļos neienāktu nauda. Ne tikai. Visa tieslietu sistēma palīdz jau 27 gadus Lembergam likvidēt tranzītu caur Ventspili, formāli liedzot ieņemt amatu. Ilgstoši "tiesājot". Noziedznieku 4. maija republika ar ZZS līderi, Kremļa trolli un aģentu Aivaru Šlomo dēlu Lembergu.

Atbildēt

olegs

17.04.2018. 14:22

Sen bija laiks atjaunot komjounatni un atvērt kolhozus lembergu par premjeru

Atbildēt

rakstnieks

17.04.2018. 14:12

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co.

Atbildēt

Tagad ap Ventspils tranzīta uzņēmumu peļņu

17.04.2018. 13:43

grozās Meroni, avantūrists, citi stipendiāti - ZZS, Na, prokurori, tiesneši, visas perkamas prostitūtas. Ja nu neizdosies visus iebaidīt līdz nāvei, vai nopirkt, rezervē Vājonis, puskrievs, šestjorka apžēlos.

Atbildēt

PSKP rokaspuisis Lembergs

17.04.2018. 13:36

diversijas Ventspilî saka ar naftas trubas aiztaisîßanu, vietējiem stāstot, ka Maskava negrib maksāt. Izzaga ofšoros ko vien varēja, lai tik eienāk nodoklu nauda Valsts kasē. Zaga un postīja, cik spēka. Maskava jau iepriekš bija izlēmusi iznīcināt lielākā PSRS tranzīta ostu Ventspili, lai neienāk nodokļi valstij, iznīcinot Latvijas tautsaimniecību. Lembergam piederoša firma nobruģēja Ventspili.

Šodien viss tranzīts sarucis caur Ventspili ievērojami. Maskavas cilvēks Lembergs savu diversijas galveno darbu izdarījis, atrodoties amatā, izmantojot amata priekšrocības.

Atbildēt

Fēlis

17.04.2018. 11:56

Oj, palasiet ,,Bailes"! Embergs ta izrādās ,,zadņeprivadnojs"!

Atbildēt

Kāda atlīdzība būtu samērīga

17.04.2018. 09:55

par A. Lemberga galvu?

Atbildēt

Nav, kas to mēslu

17.04.2018. 03:50

izšķaida ar beisbola kūju, kopš PSKP viņu norīkoja uz Ventspili. Likumīgs Krievijas FSB zaglis Latvijā. Visiem uzņirdz.

Atbildēt

!

17.04.2018. 03:17

Grūstīšanās pie siles , mafiozas valsts ikdiena!

Atbildēt

MUĻĶU zemes zaķkāpostu hūtsmēslam

17.04.2018. 01:11

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 23:45

»

Buba

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto


Būsim taisnīgi, nevis Meroni Lembergu apčakarēja, bet gan prokuratūra un tiesa.
Viena lieta ir apgalvot, ka kaut kas tiek nozagts, otra to pierādīt.
Un, ja patiesi kaut kas būtu nozagts, tad Lembergs jau nu sen sēdētu, taču komēdija velkas jau cik ilgi, un, visticamāk, tā arī beigsies.
Neesmu Lemberga advokāts, taču kaut kas ap Lembergu nav pareizs, tāpat kā ar Rimšēvicu. Troksnis liels, bet vairāk nekā, tikai zākāšanās.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:32

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


Arī tu varētu sakopt,ka katram Latvijas iedzīvotājam caur tranzītu nozagtu pa 100 eur gadā, no kampiena 200 000 000 Ventpilij 39 000 iedzīvotāju, vai 1.9% no visiem iedzīvotājiem) atmest treknus 19 % no kampiena, pašam paliktu 162 mil.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:23

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto”"...
Īsāk būtu "Latvijas jauno laiku OTRS lielākais žuļiks". Otrs tāpēc, ka Meroni arī viņu izdevās apčakarēt.

Atbildēt

16.04.2018. 22:18

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


ir taisnība! Venstpili nevar pazīt, nevar ne ar vienu pilsētu salīdzināt. Ja tā nebūtu, tad latviešu utis Rīgā un citur liktu mieru Lembergam, ja viņš būtu tāds pats smirdeklis kā citi latvieši pie cūku aizgalda zogot viens otram cūkēdienu kā mūžīgi izslāpuši kuiļi pie siles.

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 22:12

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki neskaitās. Murgs kaut kāds - bet te kādam nepatīk Lembergs! Aizbrauc Ventspilī - noliec transportu uz ielas bez maksas, bet kas te Rīgā - aci no pieres izraus, kā saprātu zaudējuši! Cilvēks Rīgā ir nulle - dod tikai naudu - taču kur viņa paliek tev nav jāzina, cik nanoūdeņos vien neaiztek - un nekas.
Vienkārši jau apriebušies tie Lemberga zākātāji.

Atbildēt

Idiots Lembergs

16.04.2018. 21:39

izliekas par idiotu.

Atbildēt

Gints

16.04.2018. 20:55

Jo vairāk lasu Aivara rakstīto jo vairāk skaidrs , ka puisim toč nav visi mājās.

Atbildēt

gan jau

16.04.2018. 20:19

Gan jau dabūsi bietē, čigān ar KGB skolu! Un gadi 20 ķūrķi ar mantas konfiscēšanu tev un radiem garantēti!

Atbildēt

UHH

16.04.2018. 20:04

Ja Latvijas Dzelzceļu vadītu Sormulis, tas nebūtu tas sliktākais variants. Viņš saprot gan biznesu šajā jomā, gan dzelzceļu pēc tā būtības un uzdevumiem. Diemžēl, LDZ vada savtīgu ielikteņu grupiņa, kura pat īsti neapjauš, kur ir ielikta. Kur nu vēl saprast, kā dzelzceļš darbojas un kā to darbināt.

Atbildēt

noriebies

16.04.2018. 19:10

Sen jau noriebies tas blēdīgais, melīgais, zaglīgais shēmotājs, kuram jau sen vajadzēja sēdēt aiz restēm.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.04.2018. 18:30

Būs vēl viena epitētu kopa: "Lembergs kā rakstnieks", "Rakstnieks Lembergs". Kungs acīmredzami pretendē uz stilu, viņa teksts ir liela stilistiskā centība. Tāda centība parasti ir diletantiem pie rakstāmgalda, domas seklumu mēģinot nomaskēt ar stilistisku vīterošanu. Dilentanti ir diletanti uz visām pusēm. Arī stilistiskajā vīterošanā, kas bez labām smadzenēm momentā kļūst triviāla čivināšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Musulmanisms: mīti un patiesība

Foto2010. gada vasarā Vācijas pilsētā Diseldorfā, piektdienas rītā tikos ar musulmaņu mošejas mullu jeb priesteri. Sarunājamies vācu valodā, jo mulla pēc tautības ir vācietis.
Lasīt visu...

18

Jaunā „veiksmes stāsta” sākums

FotoStraujiem soļiem iet uz galu Latvijas sapnis par banku paradīzi, šobrīd sijājot tā saucamās čaulas kompānijas, būtiski sarūk bankās noguldītais naudas apjoms, bet papildus tam cieš arī uzņēmēji, jo procesi bankās palēninās un aug banku pakalpojumu izmaksas.
Lasīt visu...

12

Es nesvinēšu Latvijas simtgadi

FotoEsmu nodzīvojis gana ilgu mūžu, lai spētu izprast notiekošo un izteiktu par to savu attieksmi. Esmu piedzimis tālajā 1937.gadā. Protams, ka par to laiku atmiņas man nav saglabājušās, bet ir saglabājies tēva dotais mantojums, kas sniedz liecības par vēl senākiem laikiem, tai skaitā tēva mājas, kurām šodien jau ir vairāk nekā 160 gadi.
Lasīt visu...

12

Saeimas un NVO forumam jābūt nevis tukšmuldēšanai ar fotografēšanos, bet kopīga risinājuma meklēšanai reālām problēmām

FotoMani sauc Kristina Blumberga. Esmu biedrības “ProBonoPublico.Latvia” valdes priekšsēdētāja. Kopš 2017.gada biedrība ir ievēlēta Saeimas NVO padomē. Saeimas NVO padomē tika ievēlēta arī Kristīne Zonberga kā biedrības “Latvijas Pilsoniskā Alianse” pārstāve, Zaiga Pūce kā biedrības “Ascendum” pārstāve, Ansis Bērziņš kā “Valmieras novada fonda” pārstāvis, Selina Vancāne kā “CEE Bankwatch Network” pārstāve, Santa Survila kā biedrības “Spārni riteņiem” pārstāve.
Lasīt visu...

15

Lemberga vedējtēvs vai liecinieks – kurš īsti nosaka dzelzceļa attīstību?

FotoPateicoties Aivaram Lembergam, Latvijā ir pienācis pavasaris. Gājputni ir atlidojuši, jo Aivars Lembergs tiem nav patraucējis. Lidmašīnas apledo, jo februārī un martā iestājas ziema, bet vai zinājāt, ka aviosatiksmi šad tad izmanto arī Aivars Lembergs? Kas kopīgs visām dzīves situācijām Latvijā? Nu, protams, – Aivars Lembergs. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Proksīkandidāts”: sakām KG – domājam MM?

Drīzās pārmaiņas Latvijas futbola «politiskajā» vadībā raisa iesaistītajos kandidātos un viņu atbalstītājos tādas emocijas, kas – ja ne mērogu, tad...

Foto

„Providus” paziņojums saistībā ar Nacionālās apvienības izteikumiem

Reaģējot uz Nacionālās apvienības pēdējās nedēļās pret domnīcu Providus izvērsto kampaņu, vēlos domnīcas vārdā paust mūsu nostāju....

Foto

“Madam President”, vainīgais ir rokā, pats atzinās (par lūzeriem, feisbukiem un dundukiem)

Facebook šefa Marka Cukerberga Zakerberga uznācienā ASV Kapitolijā viena epizode tika iztiražēta džiljards reižu, kad viņam bija...

Foto

Mums nav ne vēlmes, nedz tiesību tēvam kaut ko pārmest

Šajās dienās mēs saņemam daudz atbalsta apliecinājumu un izturības vēlējumu no mūsu tēva Valērija Maligina draugiem,...

Foto

Idiotija ap valsts valodu

Idiotija liecina par prāta un kompetences trūkumu. Valsts valoda nevar izvairīties no idiotijas. Valsts valoda ir sistēmas elements, un valsts valoda nevar...

Foto

“Providus” maldinājusi sabiedrību un skolas

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) publiski paustās bažas par nevalstiskās organizācijas “Providus” nepieņemamajiem centieniem imigrāciju propagandējoša satura iekļaušanā mācību...

Foto

Mežs ir...

"Dodu visiem gaismu," sacīja saule. "Visus sasildu," teica saule. "Tāpēc ikviens mani sauc savā vārdā." (No multfilmas "Skudriņa Tipa".) Lai gan šīs rindiņas šķita...

Foto

Kāda diaspora ir vajadzīga Latvijas valstij?

Par diasporu pēdējos gados mūsu valsts ir runājusi un rakstījusi daudz un atzinusi, ka tā ir daļa no mūsu tautas...

Foto

VDI, neknosies, palīdzi VID

Pieminot ēnu ekonomikas apkarošanu un tajā (ne)sasniegtos rezultātus, nez kāpēc visi skatieni uzreiz pievēršas tikai un vienīgi Talejas ielas “zikurātam”. It kā...

Foto

„Dzīvnieku brīvības” fanātisms robežojas ar sektantismu

Pēc organizācijas Global Witness datiem 2017. gadā visā pasaulē par zemes un apkārtējās vides interešu aizstāvēšanu nogalināti 197 aktīvisti, Latvijas vārds šajā...

Foto

Par sabiedriskā medija pārstāvja Leitāna atklāsmēm un dubulto morāli

Dārgais Ivo Leitān no sabiedriskā medija! Ir bezgala interesanti lasīt Jūsu atklāsmes (skat. attēlā) un piedzīvot patiesības...

Foto

Valda Dombrovska valdības hibrīdkarš pret Latvijas tautu

Jau vairākus gadus sabiedriskajiem medijiem un klikšķu ziņu portāliem modē ir runāt un rakstīt par Kremļa agresiju, hibrīdkaru, propagandu...

Foto

Nauda, sabiedrotie un smakas IV

Rakstiņš, kas bija iecerēts kā atgādinājums par gaismas spēku divkosīgo sašutumu sakarā ar ABLV mākslas projektu sponsorēšanu, izvērsies par garu ekskursu...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: pagātnes cilvēks

Civilizācijas noriets var turpināties gadsimtiem ilgi. Cilvēces vēsturē tā tas ir bijis daudzas reizes. Nav ticams, ka Rietumu civilizācijas noriets būs...

Foto

Ko „Vienotības” deputāti jums nestāsta

Izvēlējos Kustību Par!, jo redzēju dibinātāju - domubiedru grupā daudz talantīgu, labu izglītību ieguvušu, veiksmīgu karjeru uzsākušu cilvēku, kuru vienīgais mērķis bija...

Foto

Kad žurnāliste pārvēršas par “vadošo biedru” stabuli

Otrdienas rīts pār Latviju uzausa ar spožu pavasara sauli, un skumja vēsts pāršalca latvju žurnālistikas druvu. Kādreizējā brīvās domas...

Foto

„Kustība Par!” nav kļuvusi pietiekami atpazīstama, un es no tās aizeju

“Lai iegūtu atpazīstamību un mediju uzmanību Latvijas politikā, vajadzīga vai nu liela nauda, vai liels...

Foto

Valsts "atbalsts" uzņēmējiem vārdos un darbos

Regulāri runās un diskusijās cilājot aktuālo jautājumu par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, lai piesaistītu gan vietējās, gan ārvalstu investīcijas, gan valsts...

Foto

Arhibīskapa vēstījums 2018. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Viņš patiesi ir augšāmcēlies! Bībeles lappusēs par to uzzinām no aculiecinieku liecībām. Pirmā no tām ir Marijas Magdalēnas...

Foto

Kas ir mežs?

Dažādi notikumi pēdējā laikā atkal likuši aizdomāties par to, cik dažādi tiek saprasts, ko nozīmē "mežs", un kārtējo reizi izgaismojuši to, kāpēc tik...

Foto

Šokolādes kūka Latvijas vēlētājiem jeb liberāļu ofensīva

Šoreiz pakavēsimies pie liberālā spārna politiskā piedāvājuma un pavērosim, kas jauns tiek gatavots uz velēšanām šajā rudenī, ātri apskatot...