Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vītere

20.04.2018. 19:23

Pārsmējos par Ventspils slavināšanu - nu beidziet! Aizbrauciet uz Cēsīm, Kuldīgu, vai Krāslavu utt.Cik skaistas kļuvušas Latvijas pilsētas, beidziet griezt to veco plati par Ventspili!!!!!Šķiet, ka tās "iespēlē" pats Lembergs, vietējais no Jēkabpils....
Un ja vēl zinām, kā tas viss Ventspilī tapis un par kādām naudiņām, pils durvīm vajadzētu būt ar zelta rokturiem.

Atbildēt

nu ja

18.04.2018. 00:22

»

tie nav

nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi


tie ir necīņas hūtsmēslu tārpiņi..

Atbildēt

tie nav

17.04.2018. 18:50

»

rakstnieks

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co


nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi..

Atbildēt

PSKP norīkotais diversants

17.04.2018. 15:58

Lembergs, Ventspils tranzīta nozares likvidators, lai LV nodokļos neienāktu nauda. Ne tikai. Visa tieslietu sistēma palīdz jau 27 gadus Lembergam likvidēt tranzītu caur Ventspili, formāli liedzot ieņemt amatu. Ilgstoši "tiesājot". Noziedznieku 4. maija republika ar ZZS līderi, Kremļa trolli un aģentu Aivaru Šlomo dēlu Lembergu.

Atbildēt

olegs

17.04.2018. 14:22

Sen bija laiks atjaunot komjounatni un atvērt kolhozus lembergu par premjeru

Atbildēt

rakstnieks

17.04.2018. 14:12

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co.

Atbildēt

Tagad ap Ventspils tranzīta uzņēmumu peļņu

17.04.2018. 13:43

grozās Meroni, avantūrists, citi stipendiāti - ZZS, Na, prokurori, tiesneši, visas perkamas prostitūtas. Ja nu neizdosies visus iebaidīt līdz nāvei, vai nopirkt, rezervē Vājonis, puskrievs, šestjorka apžēlos.

Atbildēt

PSKP rokaspuisis Lembergs

17.04.2018. 13:36

diversijas Ventspilî saka ar naftas trubas aiztaisîßanu, vietējiem stāstot, ka Maskava negrib maksāt. Izzaga ofšoros ko vien varēja, lai tik eienāk nodoklu nauda Valsts kasē. Zaga un postīja, cik spēka. Maskava jau iepriekš bija izlēmusi iznīcināt lielākā PSRS tranzīta ostu Ventspili, lai neienāk nodokļi valstij, iznīcinot Latvijas tautsaimniecību. Lembergam piederoša firma nobruģēja Ventspili.

Šodien viss tranzīts sarucis caur Ventspili ievērojami. Maskavas cilvēks Lembergs savu diversijas galveno darbu izdarījis, atrodoties amatā, izmantojot amata priekšrocības.

Atbildēt

Fēlis

17.04.2018. 11:56

Oj, palasiet ,,Bailes"! Embergs ta izrādās ,,zadņeprivadnojs"!

Atbildēt

Kāda atlīdzība būtu samērīga

17.04.2018. 09:55

par A. Lemberga galvu?

Atbildēt

Nav, kas to mēslu

17.04.2018. 03:50

izšķaida ar beisbola kūju, kopš PSKP viņu norīkoja uz Ventspili. Likumīgs Krievijas FSB zaglis Latvijā. Visiem uzņirdz.

Atbildēt

!

17.04.2018. 03:17

Grūstīšanās pie siles , mafiozas valsts ikdiena!

Atbildēt

MUĻĶU zemes zaķkāpostu hūtsmēslam

17.04.2018. 01:11

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 23:45

»

Buba

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto


Būsim taisnīgi, nevis Meroni Lembergu apčakarēja, bet gan prokuratūra un tiesa.
Viena lieta ir apgalvot, ka kaut kas tiek nozagts, otra to pierādīt.
Un, ja patiesi kaut kas būtu nozagts, tad Lembergs jau nu sen sēdētu, taču komēdija velkas jau cik ilgi, un, visticamāk, tā arī beigsies.
Neesmu Lemberga advokāts, taču kaut kas ap Lembergu nav pareizs, tāpat kā ar Rimšēvicu. Troksnis liels, bet vairāk nekā, tikai zākāšanās.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:32

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


Arī tu varētu sakopt,ka katram Latvijas iedzīvotājam caur tranzītu nozagtu pa 100 eur gadā, no kampiena 200 000 000 Ventpilij 39 000 iedzīvotāju, vai 1.9% no visiem iedzīvotājiem) atmest treknus 19 % no kampiena, pašam paliktu 162 mil.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:23

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto”"...
Īsāk būtu "Latvijas jauno laiku OTRS lielākais žuļiks". Otrs tāpēc, ka Meroni arī viņu izdevās apčakarēt.

Atbildēt

16.04.2018. 22:18

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


ir taisnība! Venstpili nevar pazīt, nevar ne ar vienu pilsētu salīdzināt. Ja tā nebūtu, tad latviešu utis Rīgā un citur liktu mieru Lembergam, ja viņš būtu tāds pats smirdeklis kā citi latvieši pie cūku aizgalda zogot viens otram cūkēdienu kā mūžīgi izslāpuši kuiļi pie siles.

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 22:12

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki neskaitās. Murgs kaut kāds - bet te kādam nepatīk Lembergs! Aizbrauc Ventspilī - noliec transportu uz ielas bez maksas, bet kas te Rīgā - aci no pieres izraus, kā saprātu zaudējuši! Cilvēks Rīgā ir nulle - dod tikai naudu - taču kur viņa paliek tev nav jāzina, cik nanoūdeņos vien neaiztek - un nekas.
Vienkārši jau apriebušies tie Lemberga zākātāji.

Atbildēt

Idiots Lembergs

16.04.2018. 21:39

izliekas par idiotu.

Atbildēt

Gints

16.04.2018. 20:55

Jo vairāk lasu Aivara rakstīto jo vairāk skaidrs , ka puisim toč nav visi mājās.

Atbildēt

gan jau

16.04.2018. 20:19

Gan jau dabūsi bietē, čigān ar KGB skolu! Un gadi 20 ķūrķi ar mantas konfiscēšanu tev un radiem garantēti!

Atbildēt

UHH

16.04.2018. 20:04

Ja Latvijas Dzelzceļu vadītu Sormulis, tas nebūtu tas sliktākais variants. Viņš saprot gan biznesu šajā jomā, gan dzelzceļu pēc tā būtības un uzdevumiem. Diemžēl, LDZ vada savtīgu ielikteņu grupiņa, kura pat īsti neapjauš, kur ir ielikta. Kur nu vēl saprast, kā dzelzceļš darbojas un kā to darbināt.

Atbildēt

noriebies

16.04.2018. 19:10

Sen jau noriebies tas blēdīgais, melīgais, zaglīgais shēmotājs, kuram jau sen vajadzēja sēdēt aiz restēm.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.04.2018. 18:30

Būs vēl viena epitētu kopa: "Lembergs kā rakstnieks", "Rakstnieks Lembergs". Kungs acīmredzami pretendē uz stilu, viņa teksts ir liela stilistiskā centība. Tāda centība parasti ir diletantiem pie rakstāmgalda, domas seklumu mēģinot nomaskēt ar stilistisku vīterošanu. Dilentanti ir diletanti uz visām pusēm. Arī stilistiskajā vīterošanā, kas bez labām smadzenēm momentā kļūst triviāla čivināšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apkaunojošais 24.septembris jeb Melnā Pirmdiena

Foto2018.gada 24.septembrī būs pirmdiena. Tā būs apkaunojošākā pirmdiena Latvijas vēsturē. Tā būs Melnā Pirmdiena – Latvijā līdz šim finansiāli nepiedzīvotas un ārprātīgas prettautiskās rīcības diena. Melnā Pirmdiena kļūs kolosālas bezjēdzības, izšķērdības, bezatbildības, vienaldzības diena. Melnā Pirmdiena kļūs uzskatāms simbols visiem finansiālajiem noziegumiem, kādus politiskā vara ir pastrādājusi pēcpadomju gados.
Lasīt visu...

6

KNAB priekšnieks, Kučinska pīppartneris Straume atstrādā savu politkrusttēvu labvēlību

FotoŠodien žurnālā Ir KNAB priekšnieks Jēkabs Straume paudis "savu neizpratni par vairāku senu lietu neizmeklēšanu līdz galam", un nu viņš tās esot cēlis gaismā.
Lasīt visu...

21

Vai VID piesedz miljonu afēru?

FotoLatvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) daudzkārt paustās bažas par kases aparātu reformas nesamērīgajām izmaksām un nereālajiem ieviešanas termiņiem, ir izrādījušās pamatotas. LTA jau pirms noteikumu pieņemšanas pauda iebildumus, uzskatot, ka reformai jābūt taisnīgai un pamatotai.
Lasīt visu...

21

Salut d'amour! jeb urķīgā latvieša atklāsme par koncertbiznesa „ķēķi”

FotoPirms nieka pāris mēnešiem ( 3.maijā) Latvijas medijos sevi pieteica jauns festivāls “Šalc”, klausītājiem piedāvājot augstvērtīgu, ar pasaules mēroga zvaigznēm piepildītu programmu. Preses konferencē festivāla rīkotāji vēstīja, ka festivāla īpašā “odziņa “ ir simfoniskās mūzikas koncerts "Salut d'Amour" ar Marikas Rebekas piedalīšanos un Latvijas festivāla orķestri Karela Marka Šišona vadībā. Tas norisināsies Ventspilī, Liepājā un 22.jūlijā Cēsu Pils parka estrādē.
Lasīt visu...

21

Aizstāvības viedoklis par Anša Ataola Bērziņa nosacītu pirmstermiņa atbrīvošanu

FotoAtbilstoši KL 61.panta pirmajai daļai personu, kas, notiesāta ar brīvības atņemšanu, var nosacīti pirms termiņa atbrīvot no pamatsoda izciešanas, ja ir pamats uzskatīt, ka tā pēc atbrīvošanas spēs iekļauties sabiedrībā, neizdarot noziedzīgu nodarījumu. Esmu absolūti pārliecināts, ka A.A.Bērziņš ir nekavējoties atbrīvojams no turpmākas sodas izciešanas, no soda izciešanas, ko patiesībā viņš nemaz nekad nebija pelnījis.
Lasīt visu...

21

Dažas atziņas pēc NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes

Foto1. Lai gan tā bija spriedzes pilna, tomēr tālu no Pastardienas. 2. Tajā pieņemtie lēmumi objektīvi nostiprina NATO militārās spējas un atbilst mūsu drošības interesēm. 3. Sen nebiju redzējis tādu vienprātību saistībā ar draudu un risku vērtējumu, tostarp Krievijas rīcības kontekstā.
Lasīt visu...

21

Civilizācijas norieta enciklopēdija: mantojums

FotoĻoti izplatīts ir viedoklis par antīkās kultūras turpināšanos eiropeiskajā jeb Rietumu kultūrā. Par Rietumu kultūras sākotni un pamatu uzskata antīko kultūru. Tāds viedoklis dominē vispārējā izglītībā un sabiedrības masu apziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai TV3 politisko ziņu reportieris barojas no pirista Federa?

Vakar noskatījos visu televīziju sižetus par Reģionālās apvienības rīkoto preses konferenci par startu vēlēšanās. Sižeti kā jau...

Foto

Liksim svešus bērnus mierā

Iedomājieties - jūs pavadāt nedēļas nogali mājās ar ģimeni. Kamēr jūs esat virtuvē un gatavojat pusdienas, jūsu mājās kāds ielaužas un aizved...

Foto

Džungļu likumi

Lielākā cilvēku daļa, arī latviešu, dzīvo ilūziju varā. Bieži nākas dzirdēt sašutušas runas un pārmetumus par kādu politiķi – nu kā viņš tā drīkst,...

Foto

Kāpēc es raudāju?

Es esmu ļoti nemuzikāls cilvēks. Man ne tikai nav muzikālās dzirdes, man pat ir problēmas ar elementāra ritma sadzirdēšanu (pat valsī man ir...

Foto

Esiet sveikti, Ziemas... nē, Dziesmusvētku dalībnieki

Svētku dalībnieki! Šodien mēs svinam latviešu dziesmas un dejas svētkus! Es sveicu Vispārējo latviešu dziesmusvētku kopkori – mūsu tautas diženāko...

Foto

Viss sākas galvā – gan attieksme, gan diskriminācija

Vēlos izteikt pārdomas par vienu tēmu, kura nav atrodama nevienas politiskās partijas līdz šim zināmajām priekšvēlēšanu programmām. Varbūt...

Foto

Nosaukšu uzvārdus rīt

Godātā redakcija, steidzu paust savu atbalstu lieliskai iniciatīvai, kurai pievienojas jauni un veci. Es šeit domāju a. god. zv. adv. Gobzema kga pasākto...

Foto

Latvijas dilemma

2018.gada 24.maijā portālā „Delfi” publicēja Viļa Krištopana „versiju” ar nosaukumu „Izniekotās iespējas”. Tā ir laba publikācija. Šī „versija” tāpat kā jebkura versija aicina radoši...

Foto

Vēstule Romas pāvestam: lūdzam iniciēt starptautisku izmeklēšanu saistībā ar Latvijā katastrofiskos apmēros radīto nabadzību

Latvijas Katoļu baznīca un valsts augstākās amatpersonas ir aicinājuši Jūsu Svētību apmeklēt...

Foto

Putins jau rokas stiepiena attālumā no NATO Ahileja papēža

Tas ir tikai burtiski dažu mēnešu jautājums, kad Putina Krievija var satricināt NATO un visus 21. gadsimta...

Foto

Par Dziesmu svētkiem (raksts tapis pirms pieciem gadiem)

Deju svētku biļetes nopirku „no rokas” par 50 latiem gabalā. Labi, ka pirku laikus, pēdējā dienā cena uzkāpa...

Foto

Ko aizstāv Aldis Gobzems?

Pēdējo nedēļu laikā bijušais Maksātnespējas administrācijas direktors Aldis Gobzems ir nācis klajā ar virkni skaļiem paziņojumiem. Tiek izmantoti visi līdzekļi, lai, iespējams,...

Foto

Kāpēc es nekad nebalsošu par „Saskaņu”: privātas pārdomas vēlēšanu sakarā

Man tas vienmēr šķitis pašsaprotami. Taču pēdējo notikumu sakarā gribēju pateikt arī tādā melns uz balta...

Foto

Klusais centrs var gulēt mierīgi – ogle uzlabos jūsu kuņģa darbību

Gruzīniem esot desmitiem lielisku attaisnojumu gadījumam, ja šašliks nav izdevies gluži tik labs kā vajadzētu....

Foto

Stulbuma modernizācija

Principā nekas negaidīts nav noticis. Stulbeņi nekad brīvprātīgi nepadodas. Stulbums atrodas ambiciozuma virsotnē. Stulbums nepazīst paškritiku un piekāpību. Stulbeņu godkārību var apturēt, kā tautā...