Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc pirmdienas publikācijas par Saeimas deputāta Imanta Parādnieka elektroniskā pasta saraksti ar „viltus” Aivaru Sluci Pietiek saņēmis veselu virkni komentāru un vēstuļu ar vienu jautājumu – vai neiznāk tā, ka mēs saudzējam Visu Latvijai pārstāvi, nepublicējot pilnu viņa saraksti ar nezināmo viltvārdi. Tagad publicējam šo saraksti bez kādiem labojumiem vai īsinājumiem, ļaujot katram lasītājam pašam izspriest – ko deputāts ir vai nav sastāstījis, apsolījis vai palūdzis cilvēkam, kas sekmīgi izlicies par krasi nacionāli noskaņoto trimdas latvieti.

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Slucis, Aivars [email protected]

to                      [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]ima.lv, [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

bcc             [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

date            Thu, Aug 4, 2011 at 5:41 AM

subject         Fwd: Imants Parādnieks izvēlējies kopdzīvi ar divām sievietēm

---------- Forwarded message ----------

From: Slucis, Aivars <[email protected]>

Date: 2011/8/4

Subject: Imants Parādnieks izvēlējies kopdzīvi ar divām sievietēm

To: [email protected]

Imants Parādnieks izvēlējies kopdzīvi ar divām sievietēm, rūpējoties arī par abu bērniem

Kad man saka: nāc ciemos ar sievu, es atbildu: vai nu nāksim trijatā, vai nenāksim! — par savai divsievībai tipisku situāciju stāsta četrdesmit divus gadus vecais Imants. Astoņpadsmit gadu vecumā apprecot Dinu, viņš jaunajai sievai bija teicis: pieņem mani tādu, kāds esmu. Es nemainīšos! Tā viņš cerēja laulībā saglabāt personīgo brīvību, taču ne seksuālā aspektā. Imants ļoti mīlēja sievu. Viņš bija gatavs sniegt viņai visu, lai sieva būtu laimīga. Taču ar noteikumu, ka viņi nelauzīs viens otra principus un ļaus attīstīties otram tā, kā viņš uzskata par pareizu. Dina vīra noteikumus pieņēma. Tobrīd jaunā sieviete nevarēja paredzēt, ka pēc trīspadsmit laulībā nodzīvotiem gadiem vīrs iemīlēs vēl vienu sievieti un vēlēsies dzīvot ar viņām abām kopā. Kad Dina (42) Imantam dzem dēja ceturto bērnu, Jana (32) bija stāvoklī ar viņu pirmo bērnu.

Ar situāciju, ka ģimenē ir Imants, abas viņa sievietes un pieci bērni, vīrietis mācējis tikt galā tā, ka Dina un Jana tagad labi saprotas. Laulību trijatā viņas uztver kā "tā tas ir un citādi nebūs". Divas sievas Imantam ir jau desmit gadus. Žēl, ka Latvijas likumdošana neļauj oficiāli apprecēt arī otru savu sievieti, atzīst Imants. Taču Parādniekam ir dažas labas idejas, kā valstī uzlabot demogrāfiju, un to īstenošanai nu jau atlaistās X Saeimas deputāts Imants ikdienā velta lielāko daļu sava darba laika.

Godīguma piekritējs

Imants sevi uzskata par pašapzinīgu un no stereotipiem brīvu cilvēku. "Es nekad neesmu ņēmis vērā sabiedrības normas! Uzskatu, ka visu, ko citi radījuši, jāpārbauda — tā ir vai tā nav." Fakts, ka Latvijas sabiedrībā nav izplatīti atzīt, ka dzīvo ar divām sievietēm, Imantam nebija šķērslis savā dzīvē šādu normu ieviest. Viņam kopš agras jaunības bijusi vētraina, piedzīvojumu pilna dzīve. Pēc apprecēšanās ar Dinu tā uz laiku iegāja mierīgākās sliedēs. Taču sievietes Imantam patika, un viņš sev neliedza aizrauties, iemīlēties, justies laimīgam. Vīrietis uzskatīja, ka ikviena sieviete, kura viņam kļūst tuva, ir kārtējais seksuālais (un ne tikai) piedzīvojums. "Sieviete ir kā zieds, un ir fantastiski, ja tu šo ziedu vari atvērt, palīdzēt tam attīstīties un kļūt pilnīgam." Tikai, darot laimīgas sievietes, laimīgs var būt vīrietis pats, Imants uzskata.

Dina bija viņam brīnišķīga sieva. Skaista? "Varbūt pēc banāliem priekšstatiem nē." Viņam nekad neienāca prātā doma sievu pamest kādas aizraušanās dēļ. Ik pēc trim gadiem ģimenē dzima bērni. Deviņdesmito gadu vidū Imants veiksmīgi sāka savu biznesu. Dzīve kūsāja. Līdz trīsdesmit viena gada vecumam viņam šķita, ka lieliski redz savas dzīves "spēles laukumu" un tajā bez viņa ziņas un vēlmes nekas nevar mainīties.

Pirms vienpadsmit gadiem kādā pasākumā, kur bija ieradies kopā ar draugiem, Imants ieraudzīja Janu. Divdesmit divus gadus vecā, skaistā sieviete piesaistīja viņa uzmanību. Viņš Janu novērtēja kā sievieti, kura no vīrieša būtu pelnījusi daudz lielāku uzmanību un mīlestību. Sajuta viņā tādu sievišķības potenciālu, ka radās nepārvarama vēlēšanās būt skolotājam, kurš mācītu iepazīt pašai sevi un uzplaukt. Tieši tā laikam trūka arī Janai pašai, jo viņa Imanta interesi pieņēma. "Es nejutu brīdi, kad biju pārkāpis robežas sevī. Vairs nespēju no viņas atteikties."

Tieši tāpēc, ka viņam ir savi principi, no kuriem pirmais: būt godīgam, Imants situāciju atklāti izstāstīja sievai. Viņaprāt krāpt nozīmē — melot, slēpt un izlikties. Godīgums un uzticēšanās nozīmē spēt izrunāt ar tuviem cilvēkiem visu, lai cik smagi un sarežģīti tas būtu. "Ja reiz tāda situācija radusies, es pieņēmu lēmumu, kas būtu pozitīvs visiem." Viņš abām pateica, ka mīl, ciena un vēlas sniegt visu labāko. Viņām tikai bija jāsamierinās ar to, ka ir divas.

Sākumā grūti

Ikdienā Imants dzīvo divās mājās — pie Dinas un bērniem, kā arī pie Janas un dēla. Kurās mājās vakarā atgriezīsies, viņš ieplāno, saskaņojot ar savu sieviešu vēlmēm. "Ja Jana ir Vecrīgā ar draudzeni un zvana, lai atnāku, taču esmu pie Dinas un mums ir romantisks noskaņojums, tad saku: piedod, šovakar nē!" Citu vakaru viņš ir pie Janas. Brīvo laiku viņi visbiežāk pavada visi kopā. Brīvdienās, ārzemju ceļojumos bieži vien dodas trijatā un ar bērniem.

Reizēs, kad gribas pabūt atsevišķi ar kādu no sievām, Imants tā arī pasaka. Ko viņas? "Sākumā bija grūti samierināties. Visgrūtāk laikam bija Dinai. Vienojāmies, ka viņa šajā situācijā var pieņemt lēmumu aiziet no manis. Teicu, tev var būt jauna dzīve, tu vari sastapt citu vīrieti un būt laimīga, taču tā var arī nenotikt. Es tevi mīlu un joprojām vēlos dāvāt visu, kas tevi dara laimīgu. Taču, ja otra sieviete ir stiprāks negatīvais arguments par visu labo, ko tev sniedzu, es sapratīšu." Dina izlēma pieņemt situāciju.

Jana arī. Vai jaunā sieviete necerēja, ka līdz ar bērna piedzimšanu Imants izdarīs izvēli viņai par labu? "Piedodiet, bet lēmums par bērniem ir mans, vīrieša. Es gribēju ceturto bērnu ar Dinu un gribēju bērnu ar Janu," Imants strikti saka. Katra sieviete viņam sniedz laimes un piepildījuma sajūtu savā veidā. Vai viņas savstarpēji nekonkurē, brīvdienās kopā ar Imantu atpūšoties ārpus pilsētas? "Varbūt, bet laikam jau tagad tam tikts pāri. Iedomājieties, ka jums ir divi brīnišķīgi ziedu pušķi un jāizvēlas, kurš labāk patīk. Jūs nevarētu izvēlēties, jo katram ir savs neatkārtojams skaistums."

Braucot komandējumā uz ārzemēm, Imants nekad neaizmirst abas sievietes. Viņš zinot, kas katrai vislabāk piestāv, ko katra vēlētos saņemt. Viņš materiāli nodrošina sievas un bērnus, taču uzsver: "Viņas ir tik patstāvīgas, ka pašas var sevi uzturēt." Dina strādā par kosmetoloģi, Jana par veikala vadītāju Imantam piederošajā kamīnu un būvniecības salonā Agni.

Sākot dzīvot divsievībā, Imantam nācās to izskaidrot saviem vecākajiem bērniem (24, 20, 16). Meitai bijis ļoti grūti pieņemt situāciju. Bērniem viņš ir autoritāte. Vecākais dēls Draugiem.lv par Imantu uzrakstīja: "Mana vienīgā autoritāte ir, bija un būs mans papus." Imants pats teic: "Es nesaku, ka esmu ideāls. Ne vienmēr man izdodas izdarīt labāko, ko gribētu. Taču es cenšos." Viņš domā, ka atzīt abas savas sievietes ir godprātīgāk, nekā dzīvot dubultu dzīvi, melojot, slēpjoties un nodarot pāri gan vienai, gan otrai.

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Thu, Aug 4, 2011 at 11:14 AM

subject         Re: Fwd: Imants Parādnieks izvēlējies kopdzīvi ar divām sievietēm

Labdien, Aivar!

Ļoti augstu vērtēju Jūsu devumu kopējam mērķim - latviskai Latvijai. Jūsu principialitāte, nesavtīva, tiešums un apņēmība ir labs paraugs katram latvietim.

Esmu pateicīgs par izrādīto uzmanību manam dzīves stāstam, tomēr atļaujos Jums, mūsu kopīgās idejas vārdā, lūgt aktivitātes par poligāmijas atzīšanu gan neuzsākt.

Pamatošu kāpēc - godprātīgi cilvēki, kas patiesi uzņemsies atbildību par divām sievietēm, nav daudz, bet ļaunprāši, kas savtīgos nolūkos vai izlaidīga dzīves veida dēļ varētu to izmantot ir pārpārēm.

Sabiedrība nav īsti tam gatava ne morāli, ne psiholoģiski. Es jau tā esmu saņēmis ļoti daudz naidīgus uzbrukumus par to ka esmu tāds kāds esmu, par to ka godīgi pasaku kāda ir mana dzīves izvēle. Liela daļas sabiedrības ir gatava pieņemt klusējošus melus nekā skaidru patiesību, lišķīgi izturēdamies paši pret sevi un saviem tuvākajiem. Arī partijas biedru rindās ir dažāda attieksme pret šo manu izvēli. Daudzi kristīgi cilvēki, mācītāji, nepieņem mani un līdz ar to arī mūsu organizāciju tieši šī iemesla dēļ.

Bez tam raksts ko Jūs modificējot šodienai esat plaši pārsūtījis, maigi sakot, nav tas labākais. Tas tapa 2005.gadā pirms es aktīvi iesaistījos Visu Latvijai! rindās. Žurnāliste to nopublicēja bez saskaņošanas ar mani, kaut arī par to stingri bijām vienojušies. Rakstā ir daudzas neprecizitātes un pasniegts tā ka atstāj vietu nevajadzīgām un maldīgām interpretācijām... Viss it kā jau tā arī ir, tikai katru rakstīto vārdu vajadzēja pieslīpēt lai būtība ir nepārprotama. Daudzi to var traktēt kā vienkāršu seksuālu izlaidību - amoralitāti. Šādu interpretāciju vēl pastiprina rakstītais "Es nekad neesmu ņēmis vērā sabiedrības normas!" kas nepaskaidrojot, tiek traktēts greizi. Ar šīm "sabiedrības normām" es biju domājis - falšās, lišķīgās, seklās izturēšanās "normas", bet daudzi to pasniedz kā manu "liberālismu".

Lai radītu atbilstošu priekšstatu un izpratni par savu dzīves stāstu es sniedzu interviju sieviešu žurnālam UNA kurā ļoti smalkjūtīgi izklāstīju arī savas ģimenes dzīves aspektus. Šī intervija ir tā, kuru droši var plaši izplatīt, arī kā atsevišķus fragmentus.

http://paradnieks.lv/new/2011/05/06/una-altruistiskais-egoists/

Lūdzu pieņemiet manu aicinājumu, lūgumu neuzsākt par šo aktīvu diskusiju jo tas mūsu kopējai lietai var nodarīt vairāk ļauna nekā laba, it īpaši šajā priekšvēlēšanu laikā, kad mūsu naidnieki steidz izmantot katru iespēju mums iegrūst dunci ribās.

Lai mums visiem spēks un izturība cīņā PAR latvisku Latviju!

Patiesā cieņā,

Imants Parādnieks

10. Saeimas deputāts

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

_______________________

Jēkaba iela 11, Rīga, LV -1811

mob.tālr. +371 29213131

tālr. +371 67087336, fakss 67087268

e-pasts [email protected]

[email protected]

Saudzēsim dabas resursus. Izvērtējiet, vai Jums šis e-pasta sūtījums nepieciešams papīra formātā!

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Slucis, Aivars [email protected]

to                      [email protected]

date            Thu, Aug 4, 2011 at 9:44 PM

subject         Re: Fwd: Imants Parādnieks izvēlējies kopdzīvi ar divām sievietēm

Un es vēl jo augstāk novērtēju to, ka Tu spēji saglabāt mieru un objektīvi atbildēt uz manu izaicinājuma vēstuli. Es tik tiešām atvainojos, ka izraisīju Tev potenciāli provokatīvo situāciju, bet, kā nākas īstam līderim, Tu manās acīs kārtējo reizi esi sevi pierādījis kā visspēcīgāko, atbildīgāko un konkurētspējīgāko latvieti ne tikai salīdzinājumā ar citu politisko spēku pārstāvjiem, bet (šoreiz gan tikai starp mums abiem runājot) arī, ja skatāmies uz nacionālā bloka līderiem Latvijā.

Es pat vairs nerunāju par PS.  Šīs žurkas, it īpaši pēdējā gadā, ir palikušas par korumpētām valsts nodevējām, kas, tiecoties pie labi apmaksātajiem amatiem, esot aizmirsušas mūsu galveno valsts vērtību - latviešus - savus vēlētājus, kas joprojām dzīvo neziņā par rītdienu. Es pat negribu tērēt Tavu vērtīgo laiku un paust savu viedokli par TB/LNNK cūkām, vienīgi pateikšu to, ka apvienošanās pirms ārkārtas vēlēšanām ar viņām grauj Jūsu VL partijas gaišā tēla reputāciju jauniešu acīs, kas viennozīmīgi ir Jūsu vistiešākais darba devējs! Tā ir, To pats to saproti, pietiek vien palasīt jauniešu komentārus interneta masu medijos un atsauksmes par TB/LNNK.

Tikai jūsu politiskais spēks latvju intereses nostāda augstāk par personīgajām ambīcijām. DIEMŽĒL es nevaru to pateikt par visiem VL ietilpstošajiem pārstāvjiem, tāču par to es izteikšos vēstules beigās.

Atkārtoju - man ir prieks, ka Tu spēji saskatīt manu īsto domu iepriekšējā vēstulē. Es pilnībā saprotu, ka ar divām sievietēm sadzīvot ir nevis divreiz, bet kā minimums četrreiz sarežģītāk, un, kas mani vēl jo vairāk pārsteidz, Tu tai pat laikā spēji vairākus gadus ar panākumiem vadīt savu uzņēmējdarbību, nodarbinot patriotisku personālu, nepadodoties krievu reketam 90-to gadu sākumā, rezultātā iekarojot savu stabilo nišu Latvijas tirgū, kurā tik ļoti nepietiek pašmāju ražotāju. Arī mājoklim Tu spēji nopelnīt pats! Vēl svarīgāk ir tas, ka Tu spēji izaudzināt veselus piecus mūsu tēvijas patriotus!

Un tagad centies saprast mani pareizi - es pilnībā atbalstu kopdzīvi ar vairākām sievietēm vienlaicīgi. Jo vairāk sievu, jo vairāk bērnu, jo ietekmīgāks un varenāks Tu izskaties uz parasto vīriešu fona! Sieviešu galvenā funkcija uz mūsu planētas ir tikai viena - visā atbalstīt un būt paklausīgai sava vīra lēmumiem, jādzemdē viņam vairākus dēlus, kas spētu turpināt savu tēvu iesāktos darbus. Diemžēl sabiedrība vēl nav gatava to pieņemt, bet tas obligāti mainīsies! Un šai ziņā vislabākais katalizators esi Tu pats! Es Tevi redzu kā Latvijas līderi, latviešu nācijas apvienotāju, kas ir pašaizliedzīgs un visai tautai kalpo par tāda kā Tēvu, kura vārdi ir svēti.

P.S.: Tas, ka Tu vairāku partijas biedru acīs mēdz izskatīties par "nepareizu", "dabas kļūdu", "riskantu investīciju", "vāju cilvēku", tici man, nemaz tā nav un nevar būt. Tikai tāpēc vien ka tieši šie aprunātāji, neapzināti baidoties un aizsargājoties no Tevis, mēdz paši kā īstie vājprātīgie savās galvās izaudzināt aizsargrefleksus, piem., delūzijas, uzskatus par to, ka viņi ir prātīgāki un ambiciozāki par Tevi, bet Tu esi attiecināms pie kaut kādām seksuālajām minoritātēm. No medicīnas un psiholoģijas viedokļa tāda viņu reakcija pret Tevi, Tavu potenciālu ir pilnīgi dabiska, neapzināta un galvenokārt nekontrolējama. Savukārt Tu, kā jau pats saproti - savas emocijas esi spējīgs kontrolēt "kā īsts diplomāts", it kā tas jau no paša sākuma bija iekodēts Tavos (un arī Tavu atvašu) gēnos.

P.P.S.: Šīs vēstules otro (lietišķo) daļu es nosūtīšu uz Tavu otro e-pasta adresi, kas nav saistīta ar Saeimu - [email protected]

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Slucis, Aivars [email protected]

to                      [email protected]

date            Fri, Aug 5, 2011 at 12:11 AM

subject         II daļa - Lietišķais piedāvājums

Ja manās iepriekšējās vēstulēs uzrakstīto vēl drīkstēja interpretēt dažādi un neraizēties par iespējamām negatīvām sekām, ja informācija nonāktu trešo personu redzes lokā, tad šoreiz es vēlos apspriest nedaudz konfidenciālākus, nopietnākus un VL nākotnei svarīgākus jautājumus, neizmantojot valsts iestāžu sniegtās e-pasta aderses.

Uzreiz pie lietas. Man personīgi ir pieejami noteikti finanšu resursi (Ls 40 000), kurus es vēlos ieguldīt vislietderīgāk - visu summu ziedojot vienam nacionāli noskaņotajam politiskajam spēkam, kurā saskatu vislielāko potenciālu vēlēšanās iegūt ievērojamus rezultātus un tādējādi pretendēt uz vairākām vietām valdībā. Citiem vārdiem, ne TB/LNNK, ne PS šoreiz nesaņems ne kripatiņas no man piederošajiem naudas līdzekļiem. Tad mēs arī paskatīsimies, ko šie spēj panākt pašu spēkiem.

Lieki teikt, ka vienīgie labuma guvēji, kuriem varu uzticēt savus uzkrājumus, ir VL. Konkrētāk - visus ar naudas līdzekļu lietderīgu sadali saistītos jautājumus es vēlos uzticēt Tev. Cik nu es necenstos, es nekādīgi nespēju saskatīt Raivī īstā līdera un prasmīgā tautsaimnieka īpašības. Drīzāk pat redzu cilvēku, kas nākotnē ātri vien varētu kļūt par VL nodevēju, galvenais, lai kāds par to labi samaksātu. Diemžēl, es neesmu arī paspējis savā galvā nodefinēt galīgo viedokli par Demokrātiskajiem Patriotiem, tāpēc šajā jautājumā es arī pilnībā uzticos Tavam redzējumam.

Tavs uzdevums uz doto brīdi ir pēc iespējas ātrāk un konkrētāk sniegt man aktuālāko kvantitatīvo informāciju par partijas finanšu situāciju, plānotajiem reklāmas izdevumiem, darbaspēka, transporta, sakaru u.c. izmaksām, tā lai pēc konkrētās tāmes mēs varētu redzēt, cik līdzekļu reāli var palikt pāri. Pāri palikušos līdzekļus es piedāvāju sadalīt un ieguldīt, Tavuprāt, vislabākojos partijas biedros. Izveido sarakstu, kurā iekļausi visradošākos, aktīvākos un partijas pamatideoloģijai lojālākos biedrus (jauniešus/kandidātus). Turpat piefiksē arī viņu kontaktinformāciju un apraksti radošās spējas, paveiktos darbus, gūto pieredzi. Tā mēs varēsim atbalstīt partijai svarīgākos un uzticamākos kadrus racionālāk.

Esi četrreiz skeptiskāks, novērtējot pieejamos cilvēk-resursus, atlasi tik tiešām tos labākos. Idēlāk, ja sarkastā iekļautsi maz cilvēku, bet tos spējīgākos, nevis daudz, un rezultātā katrs savu patriotisko ideju un mērķu īstenošanai saņems vien pāris santīmus un vēl sāks domāt, ka partijas valdošā kliķe vienkārši ņirgājas par savu labāko biedru spējām, kamēr paši augšā saliek sev pilnas kabatas ar pāri palikušo naudu. Jo tā tas vienmēr un visur notiek! Un tāpēc Tavs uzdevums ir ko tādu nemūžam nepieļaut! Es tiešām ticu, ka Jūs esat citādāka partija, ka Jūs neiesiet pa to pašu ceļu, ko gāja TB/LNNK, ko pašlaik ejot PS.

Atzīšos godīgi - labākajā gadījumā jau pēc pāris mēnešiem es vēlos Tevi redzēt kādā no ministru amatiem. Ar laiku Tev būtu obligāti jāpaliek par VL vienīgo līderi, tādējādi "gāžot" potenciāli nedrošo Raivi. Tev ir jāiestājas par mūžīgajām, nevis laicīgajām vērtībām! Es zinu, Tev piemīt skolotāja, padomdevēja spējas, jaunieši Tevī vienmēr ieklausīsies! Galvenais, neklusē un nebaidies paust savu viedokli, pat ja tas atšķiras no vispārpieņemtajām dogmām. Tikai tā mēs varam izcelties un tikt sadzirdēti, bet ja cilvēks tiešām mūs sadzird, viņš no tā arī kaut ko iemācītās, tā pamazām atsakoties no veciem stereotipiem, dogmām. Tas ir progress, no tā nekur neaizmuksi!

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Imants Paradnieks [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Sun, Aug 7, 2011 at 9:45 PM

subject         RE: II daļa - Lietišķais piedāvājums

Paldies, Aivar!

No sirds saku – esmu aizkustināts! Ļoti negaidīts ir tik augsts manis novērtējums. Man tas patiesi ļoti daudz nozīmē.

Jūsu sacītais man uzliek arī lielāku Pienākumu. Esmu pateicīgs par to!

Laikam jau sakrālā dimensijā viens otru tā izjūtam, arī Jūsu sacīto par nespēju ārstēt krievus esmu aizstāvējis visas fronts, jo izjūtu to personīgi arī kā savu Sāpi.

Šajā klipā no 3.54  esat pieminēts Jūs un mana izpratne par šo Lietu.

http://paradnieks.lv/new/2010/11/22/paradnieks-dienas-tv-par-nacionalismu/

Par Raivi – viņš ir mans draugs un vistuvākais sabiedrotais,  jā ir arī man dažas bažas, tomēr es cenšos situāciju virzīt atbilstošā gultnē. Šobrīd izdodas ;) Esmu pārliecināts, ka Raivim ir milzīgs potenciāls un darīšu visu kas manos spēkos lai šis potenciāls rezultētos Latviešu lietas pilnīgā uzvarā.

Kopš 2006.gada sākuma, kad pievienojos Visu Latvijai! esmu paveicis milzu darbu lai organizāciju un tās vadītājus ievirzītu pareizā gultnē un mēs katrs un visi kopā augtu. Un nesavtīgi darīšu to arī turpmāk.

Protams, ka esmu pilnīgi patstāvīgs, uzturu savu domu un sajūtu brīvību, tas ļauj man vienmēr pārliecinoši paust savu viedokli lai cik sākotnēji tas nepieņemams būtu vairākumam vai maniem tuvākajiem līdzbiedriem.

Par piedāvājumu esmu milzum pateicīgs, tas nāk ļoti nozīmīgā un izšķirošā brīdī. Es apdomāšu un uzrakstīšu visu ko lūdzāt līdz trešdienai. Pirms tam ieskatam nosūtu savas Zemgales apceļošanas tūres konceptu un plānu –

http://paradnieks.lv/new/2011/07/03/paradnieka-zemgales-ture-2011-latviesu-energija/  /parole – imants/

Šobrīd tas manā mājas lapā vispārējai apskatei nav piejams, tāpēc, ka nevaru īsti pateikt ceļojuma sākuma laiku un vēlos sagatavot materiālus projekta – Latviešu enerģija prezentācijai. Cita starpā – tikai tagad izlasīju Jūsu vēstuli jo pēdējās divas dienas biju aizņemts tikai un vienīgi ar šī projekta realizācijas detaļām. Pēc mana uzaicinājuma speciāli šim projektam Rīgā bija ieradies lielākais speciālists auto malkas/gazes ģeneratoru būvē soms Vesa Mikkonens un mēs noņēmāmies ar projekta detalizētu izstrādi kopā ar manis pieaicinātiem pašmāju speciālistiem. Automobilis kas tiek pārbūvēts ir mana drauga, dziesminieka Kapara Dimitera autiņš, kurš laipni to atvēlēja šim projektam. /pielikumā bildepirms sākām restaurāciju un pārbūvi/

Visa šī projekta aptuvenās izmaksas, ieskaitot apceļošanu un saistītās lietas, varētu būt ap 9 000Ls. Tas, protams, ne tuvu nav viss ko vēlētos sniegt Zemgales vēlētājiem, lai viņi pārliecinoši balsotu par Nacionālās apvienības sarakstu, bet viss atkarīgs no finansu līdzekļiem. Mans mērķis ir ambiciozs – vismaz 4 vietas Zemgalē. Atgādināšu, ka šobrīd esmu tikai viens ievēlēts no Zemgales, kaut arī otrai deputāta vietai NA pietrūka nieka 200 balsis. Kopā no Zemgales ievēlē 15 deputātus, tas nozīmē nodrošināt ap 18% atbalstu, iepriekšējo ~8% vietā.

Mērķis ir sasniedzams – man izdevies nokomplektēt izcilu sarakstu gan personību gan komandas ziņā. Ar viņiem iepazīstināšu nākošreiz, tikai pieminēšu savus favorītus – sociolingviste Vineta Poriņa, bioloģijas zinātņu doctors Mārtiņš Kālis, zemnieks un biogāzes koģenerācijas stacijas īpašnieks Juris Cīrulis, veterinārārsts Juris Tolpežņikovs, kurš pateicoties tēva Vilena Tolpežņikova ieliktajam pamatam ir viens krietns un zinošs vīrs.

Šodiem mūsu Zemgales apgabala kandidātiem bija kopā sanākšana – iepazīšanās Jura Cīruļa saimniecībā un ceru, ka rīt, parīt varēšu ievietot arī nelielu klipu internet par šo sirsnīgo pasākumu. Viena no tēmām bija arī finanses. Tā kā mēs nesadarbojamies ar pakalpojumu “pircējiem”, tad uzstādijums ir katram ziedot cik iespējas atļauj un meklēt finansējumu, jo kampaņu plānojam praktiski ar “nulles” budžetu, cerībā ka līdzekļi parādīsies…

Bet kā jau solīju precīzāku informāciju par situāciju, plāniem, vajadzībām nosūtīšu trešdien.

Līdzekļus godprātīgi izlietošu realizējot Jūsu uzstādījumus kopējā mērķa sasniegšanai.

Patiesā cieņā un pateicībā,

Imants

P.S. Par ministru man pāragri iet, vēlos nākamos trijos gados pabegt augstskolu un tad uzņemties Ministru Prezidenta pienākumus.

Imants Paradnieks [email protected] to eu.pietiek

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Imants Paradnieks [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Thu, Aug 11, 2011 at 12:29 AM

subject         RE: II daļa - Lietišķais piedāvājums

Labvakar, Aivar!

Ļoti lūdzu piedošanu, ka šodien vēl nevaru nosūtīt solīto informāciju. Es ļoti pacentīšos to rīt noteikti paveikt. Katra diena ir svarīga, lai pēc iespējas sadzirdamāka būtu Nacionālā apvienība.

Ar cieņu,

Imants

Imants Paradnieks [email protected] to me

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Imants Paradnieks [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Fri, Aug 12, 2011 at 1:25 AM

subject         RE: II daļa - Lietišķais piedāvājums

Nosūtu pirmo sadaļu

1)      par Visu Latvijai! un Sargi valodu un Latviju parādsaistībām

2)      par Nacionālās apvienības centrālās kampaņas plānotajiem minimālajiem izdevumiem.

Uzreiz varu pateikt, ka šajā kampaņā Tēvzemieši neplāno ieguldī pilnīgi NEKO, jo apzinās, ka šajās vēlēšanās viņu kandidātiem iekļūt ir vēl mazākas kā iepriekšējās. Ceram, protams, ka kaut ko piemetīs, bet maz ticams, ka tie būs vairāk kā pāris tūkstoši.

Šo minimālo summu kampaņai plānojam savākt no deputātu kandidātiem. Es Zemgalē savējiem pateicu, ka vēlams katram noziedot vismaz 260 Ls. Studenti ne tuvu tik nevarēs, bet vidējo uz 200Ls no kandidāta ceru izvilkt. Daži TB kandidāti nesola neko pat no šī vēlamā minimuma…

Kā redzams, kampaņa ir paknapa un orientēta pamatā uz komunikāciju ar vēlētājiem. Izšķirošā brīdī – liela avīze 400 000 eksemplāros katra latvieša mājās.

Protams, ka vēl ļoti daudz, kas būtu vajadzīgs gan teltis, to noformējums, gan videoklipiņu izstrāde ko ievietot internet, gan vēl vesels lērums vajadzīgu lietu. Runāju ar sev zināmiem biznesa cilvēkiem un kaut kāds atbalsts jau būs.

Vēl kāda lieta, kas būtu ļoti svētīgi, ja izdodos atbalstīt. Mūsu sabiedrotajam, manam draugam Kasparam Dimiteram, kas iepriekšējās vēlēšanās nesavtīgi strādāja radot daudzus videoklipus, sagatavoja reklāmas materiālus un īpaši piestrādāja pie manas individuālās kampaņas –veidojot materiālus un uzturot mājas lapu www.Parādnieks.lv ir vajadzīgs atnbalsts lai nokārtotu sakrājušās parādsaistības, kas traucē normāli turpināt darbu un diennaktīm atdoties šai priekšvēlēšanu kampaņai. Viņš man lūdza 1 500Ls, bet man nav iespēju nekādu…viss aiziet it kā vajadzīgākām lietām, kas nepieciešamas kampaņai, atsakot arī savai ģimenei un pat bankai paliekot parade kārtējos maksājumus.

Zinu, ka viss sakārtosies. Jums izklāstu tāpēc, ka vēlos būt atklāts – Jūs man uzticaties, tāpat arī es. Jums uzticu to, kas ap mani notiek tieši finansu aspektā.

Kad pats biju aktīvā uzņēmējdarbībā pats varēju atbalstīt ļoti daudzus un ar prieku to darīju, tagad pat jūtos ne savā ādā un neērti, ka nevaru ne tikai sniegt savu atbalstu, bet pašam nepieciešams…

Iesākumā šis, tagad ķeros pie pārējā. Uzmetīšu aptuvenos plānotos izdevumus Zemgales kampaņai un nelielu aprakstu par cilvēkiem kurus vēlos īpaši izcelt.

Ar cieņu,

Imants

Imants Paradnieks [email protected] to me

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Imants Paradnieks [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Fri, Aug 12, 2011 at 2:46 AM

subject         VL! uzticamakie un vertigakie biedri

Ļoti vēlētos, lai šī informācija ir tikai un vienīgi mūsu ziņā.

Rīt atsūtīšu aptuveno izdevumu tāmi Zemgales kampaņai. Apjautāšos arī par citu aogabalu plāniem.

Šeit info no Zemgales kandidātu tikšanās –

http://paradnieks.lv/new/2011/08/11/cirula-energija/

Imants

Vērtīgie un perspektīvie Visu Latvijai! cilvēki.

Uzskaitīšu no tiem kuri kandidē šajās vēlēšanās. Daudzus nesen iestājušos biedrus vēl neesmu iepazinis, ceru, ka arī starp tiem izšķilsies perspektīvie.

Einārs Cilinskis /Rīgā Nr.1/– viņš gan ne tuvu nav jauns – 1963.gads un viņam īpaša palīdzība nav nepieciešama, ir pašpietiekošs. Ja nu vienīgi kopējai Rīgas kampaņai, lai varētu izcelt kādu VL! Grupu individuālā kampaņā. Einārs ir lielisks NA frakcijas vadītājs, augstas klases profesionālis ekonomikā un īpaši atjaunojamo energoresursu jomā, izveidojis Zaļās ekonomikas likuma konceptu, kas ir stūrakmens energoneatkarībai, lauku attīstībai un ražošanas izaugsmei. Vadījis Nacionālās apvienības programmas sastādīšanu. Viņš ir mans tuvākais sabiedrotais un absolūts domubiedrs politiski stratēģiskos jautājumos, tieši ar viņu divatā mēs bieži vien esam oponenti vispārējam viedoklim...un bieži mums izdodas panākt kursa vai nostādņu maiņu. Gudrs, erudīts un domāšanā brīvs cilvēks. Viņa trūkums – komunikācija, publiskās uzstāšanās.

Hārdijs Parādnieks /Rīgā Nr.6/ - 1987.gads. Mans vecākais dēls. Ne tikai tāpēc, ka esmu viņa tēvs, bet objektīvi saskatu viņā milzīgu potenciālu. Viņš ar savu enerģiju, degsmi aizrauj cilvēkus. Kopš viņš vada Rīgas nodaļu tur ir manāma dzīvība un rezultāti, strukturēta darbība. Pabeidzis Viskonsīnas Universitāti, tagad vada manis izveidoto uzņēmumu, kurā tagad iet ļoti smagi, jo būvniecības nozare nīkuļo. Redzu, kā viņš cīnās un priecājos – mans ieguldījums viņā ir nesis labus augļus ;)

Guntra Riņķe /Kurzemē Nr.3/ - 1971.gads. Divas augstākās izglītības – psihologs un juriste. Ļoti uzticams un darbīgs cilvēks. Viņa tikai pirms pusotra gada iesaistījās, bet entuziasms un iespētais patiesi iepriecina. Viņa gan ir pašpietiekama, uz vēlēšanām saņem arī labu atbalstu no tēva puses.

Pēteris Bahurs /Kurzemē Nr.6/ - 1985.gads. Augstākā izglītība – iznženieris transportbūvēs. Zinošs ceļu būves un transporta lietās, īsts „urbējs” šī vārda pozitīvajā nozīmē, nesavtīgs un uzticams. Darba spējas ievērības cienīgas, nekad nekurnēs, bet izdarīs. Vienīgais mīnuss – bikls..

Vineta Poriņa /Zemgalē Nr.2/ - 1970.gads. Sociolingviste, filoloģijas zinātņu doktore, dauzdu zinātnisku darbu autore saistībā tieši ar latviešu valodā runājošo lingvistisko diskrimināciju

http://www.diena.lv/sabiedriba/politika/es-soka-petijums-latvija-atklaj-latviski-runajoso-lingvistisko-diskriminaciju-736365

Pie visa tā vēl – četru !!! bērnu māmiņa. Tas vien jau liecina par cilvēku, viņas profesionālā izaugsme netika pretstatīta izvēlei par labu bērniem. Kā cilvēks – brīnišķīga, domāšanā brīva, draudzīga un protams savas jomas profesionālis visaugstākajā līmenī. Būtu priecīgs, ja varētu ar viņu plecs pie pleca strādāt Saeimā, bet vēl labāk ja izdotos panākt, ka Vineta ieņem Izglītības ministra vietu. Viņa ar savu komandu un mūsu vispārēju atbalstu šo vitāli svarīgo jomu sakārtos.

Mārtiņš Kālis – 1978.gads. Bioloģijas zinātņu doktors. Pabeidzis doktorantūru Zviedrijā, strādājis un dzīvojis ar ģimeni 8.gadus ārpus Latvijas – Dānijā, Zviedrijā, Somijā, kur viņa kā zinātnieka prāts bija augsti novērtēts tomēr šogad atgriezies Latvijā, jo kā pats saka – to dzīvošanu svešumā vairs nav varējis izturēt. Ir divi bērni. Ļoti pieticīgs, erudīts, nacionālists caur un cauri, pie kam savā izteiksmē lielisks diplomāts pat par radikāliem /nosacīti/ uzskatiem. Uzticams.

http://www.diena.lv/blogs/martins-kalis

Startējis no Visu Latvijai! saraksta Eiroparlamenta vēlēšanās ar Nr.5, bet rezultātā bija 2 aiz Visvalža Lāča.

Tas arī pagaidām viss.

No šiem kā jau minēju atbalsts īpašs nav nepieciešams Eināram /tiešs/ un Guntrai. No vienas puses arī Hārdiju labāk redzētu vadām mūsu uzņēmumu. Tai pat laikā apzinos, ka viņam ir lielas iespējas darboties jau šajā parlamentā un tas kopīgai Latviešu lietai varētu nākt būtiski par labu. No tāda savtīga skatpunkta – tas mūsu ģimenei nav izdevīgi, jo neredzu arī pagaidām nevienu, kas varētu pārņemt uzņēmumu, kas tā vai citādi, bet tomēr ir maizes avots arī perspektīvā. Tā kā viņš mierīgi var darboties arī partijā un briest nākošajām vēlēšanām ;) Šobrīd viņam kā jaunās ģimenes galvam jau gana rūpes, kā nekā tuvākajās pāris nedēļās kļūs par tēvu, mani padarot par vectētiņu... ))

Ja uzskatāt, ka vajag vēl pameklēt kādus, es varu to darīt, taču nezinu vai tā uzreiz par kādu varēšu droši teikt divas svarīgākās lietas – vērtīgs /perspektīvs/ un uzticams.

Ja vēlaties, lai nosūtu kādu no šo cilvēku e-pastus un tālruņa numurus lūdzu dodiet ziņu.

Ar cieņu,

Imants

Imants Paradnieks [email protected] to me

show details 15 Aug (7 days ago)

from            Imants Paradnieks [email protected]

to                      "Slucis, Aivars" <[email protected]>

date            Sun, Aug 14, 2011 at 11:45 PM

subject         VL! uzticamakie un vertigakie biedri II daļa un noslēgums par finansēm

Labvakar, Aivar!

Pielikumā nosūtu solīto informāciju un detaļas par iespējamo atbalstu, kā arī vēl dažas savas pārdomas.

Būšu pateicīgs par drīzu atbildi!

Ar cieņu,

Imants

Aivar!

Turpinot un noslēdzot iesākto.

Vēlreiz izgāju cauri viesiem VL! deputātu kandidātiem un vēlos īpaši izcelt:

Nauri Puntuli /Kurzemē Nr.5/ - kaut arī visiem pazīstams kā Operas mākslinieks http://www.opera.lv/lv/lno-makslinieki/operas-trupa/nauris-puntulis

Tomēr pēc savas būtības ir vispusēja Personība /ar lielo burtu/, tas jūtams arī šajā vēstījumā, ko viņš paudis pirms pievienojās VL! biedru rindām atbalstot kampaņu par valsts valodu skolās.

http://www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156319591

Šeit intervija ar viņu NRA-

http://zinas.nra.lv/izklaide/35622-nauris-puntulis-ta-ir-musu-valsts-citas-mums-nebus.htm

Raivi Blumfeldu /Kurzemē Nr2/ - uzņēmējs, saņēmis atzinību kā Latvijas lepnums –

http://www.diena.lv/dienas-projekti/latvijas-lepnums/2010-gada-stasti/ar-milestibu-bagatie-754177

Sirdscilvēks, kaut arī varbūt brīžiem paštaisns, bet kurš gan no mums tāds nav ... ;) Piedalījies Abrenes aizstāvības akcijā, ar ko jau ir viss pateikts  – viens no mūsējiem ar kuriem droši var iet izlūkos.

Konstantīnu Pupuru /Rīgā Nr.4/ - viņa vārs komentārus īpašus  laikam jau neprasa. Viņs bija ne tikai pirmais Atmodas karognesējs, bet savā stājā tāds arī ir palicis šodien un ar ir gatavs dod savu artavu kopīgajā lietā, ko bija it kā nolicis malā esot svešumā. Taisnības labad, jāatzīst, ka dažbrīd vēlētos vairāk degsmes un aktīvākas pašiniciatīvas, bet , kā zināms, pret tādiem cilvēkiem parasti paši esam vairāk prasīgi nekā pret citiem. Viņa stiprās puses ir ārī militārās zināšanas ko apguvis dienestā ASV spēkos.

Inesi Laizāni /Latgalē Nr 1/ - kultūras cilvēks caur un caur, no visiem aspektiem, vadījusi Daugavpils teātri. Kaut arī VL! pievienojās tikai īsi pirms 10.Saeimas vēlēšanām, manis uzrunāta, viņa ļoti labi iejutusies mūsu kolektīvā, kā sena sabiedrotā un Saeimas darbā uz viņu var pilnībā paļauties.

Jānis Dombrava /Vidzemē NR.2/ - domāju, ka sekojat līdzi Jāņa aktivitātēm un tāpat kā es novērtējat viņa ieguldījumu. Kaut arī „zaļš gurķis” ātri uztver jauno un ar atbildību veic savus pienākumus. Ir apņēmīgs un uz izaugsmi tendēts, noteikti neieslīgst pašapmierinātībā. Dažbrīd gan šķiet, ka īsti vēl nav apguvis paklusēšanas mākslu, brīžos kad to būtu vērts izdarīt, bet gan jau arī man tas ir raksturīgi ;)

Vsi manis pieminētie noteikti būtu labi ne tikai kā vienotas komandas biedri, bet arī patstāvīgi vērtīgi.  Tie ne tuvu nav visi ievērības cienīgākie, dažbrīd pat grūti izšķirtie par labu kādam, tomēr, tā kā lūdzāt iespējami sašaurināt skaitu, ievēroju šo vēlmi.

Par finansējumu, ko esat gatavs atveltīt – mana pārliecība, ka pareizākais atbalsta sadalījums būtu 10 cilvēku individuālai kampaņai ziedot pa 4 000 Ls katram. Tas pilnībā atbilst arī Jūsu uzstādījumam -nodrošināt ierindas biedru atbalstu, lai nedomātu, ka „ ...partijas valdošā kliķe vienkārši ņirgājas par savu labāko biedru spējām, kamēr paši augšā saliek sev pilnas kabatas ar pāri palikušo naudu. Jo tā tas vienmēr un visur notiek!”  Kā pats sacījāt mēs  „...esam citādāka partija, un neiesim pa to pašu ceļu, ko gāja TB/LNNK un pašlaik iet PS.”

Mājās vēl izrunājāmies ar Hārdiju un izspriedām, ka viņam gana darba uzņēmējdarbības vadības jomā, līdz ar to īpaša kampaņa nav nepieciešama, būs lieliski ja tiks atbalstīts Einārs un Konstantīns Rīgā, tādējādi sniedzot atbalstu visam Rīgas sarakstam. Jo saskaņā ar mūsu noteikto iekšējo kārtību no ziedojumiem, kas veltīti kāda kandidāta individuālajai kampaņai 25% var tik izmantoti tieši konkrētā kandidāta kampaņai, 50% apgabala kampaņai un 25% centrālajai kampaņai. Tātad, piem.no 4000Ls – 1000Ls Individuālajai, 2000Ls –apgabala un 1000Ls tiek novirzīti centrālai kampaņai.

Šie 10 tad varētu būt – Einārs Cilinskis, Konstantīns Pupurs /Rīga/, Pēteris Bahurs, Nauris Puntulis, Raivis Blumfelds /Kurzeme/, Inese laizāne /Latgale/, Jānis Dombrava /Vidzeme/, Vineta Poriņa, Mārtiņš Kālis un es /Zemgale/.

Vēl kāds svarīgs atgādinājums – katra privātpersona vienai politiskai partijai var ziedot ne vairāk kā 100 minimālo mēnešalgu apmērā, t.i 20 000 Ls!! Iespējams, ka bijāt domājis kopā ar kundzi ziedot šādu summu, bet drošības pēc tikai atgādinu, lai nerastos nevajadzīgi pārpratumi ar naudas līdzekļu atpakaļ pārskaitīšanu.

Noslēgumā par Raivi. Kā jau rakstīju iepriekš viņš ir mans draugs un uzticamākais sabiedrotais, vēl vairāk uzskatu, ka Visu Latvijai! varēja sasniegt to ko sasniegusi tikai pateicoties tam, ka cieši darbojāmies tandēmā. Ir lietas kurās Raivis mani papildina un otrādi. Iespējams tieši viņa stratēģiskā tālākredzējuma dēļ ir cilvēki, kas viņam sāk piedēvēt konformismu. Iespējams, arī Jums no malas tā sāk šķist, bet esot diendienā blakus, zinu, ka pat neskatoties uz dažbrīd atšķirīgo tābrīža skatījumu uz kādu konkrētu lietu vai jautājumu mūsu uzstādījums ir absolūti sakritīgs. Vairākkārt esmu pārliecinājies par Raivja spējām saskatīt lietas plašāk un redzēt tālāk nekā pašam tas sākotnēji škitis. Un ir bijušas reizes, kad, iespējams, Raivis sacītu to pašu par manu viedokli vai uzstādījumu. Mūsu spēks ir šajā sinerģijā, kaut arī esam pilnīgi autonomi. Katrs mēs vēl tikai augam un Raivis, sasniedzot likumā noteikto vecumu, noteikti būs cienīgs Valsts Prezidents. Vecuma cenzu varētu pat samazināt ;)

Ceru, ka sniedzu vēlamo ieskatu, kādu bijāt iedomājies.

Gaidīšu ziņas!

Ar cieņu,

Imants

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko nevēlēt 13.Saeimas vēlēšanās - partiju apskats: „Progresīvie”

FotoPirmais, ko viņiem varētu pārmest, - izkaisīšanās sīkumos. Protams, vākt atkritumus, nodot pudeles un palīdzēt večiņām pionieru laikos ir mācīts katrs, un tas ir visnotaļ labs darbs. Tikai samērā bezjēdzīgs, jo savākt tik atkritumu un politiskā brāķa, cik saražojusi koalīcija pa šiem gadiem, nespētu pat visas Latvijas minoritātes, strādājot 24/7 veselu piecgadi.
Lasīt visu...

21

Pretrunīgā Vispasaules diena

FotoJa turpinātu iznākt starptautiskajā komunistiskajā kustībā slavenais latviešu laikraksts „Cīņa”, tad maijā kāda numura ievadraksta pirmais teikums skanētu šādi: „Visa progresīvā cilvēce 21.maijā atzīmē Vispasaules dienu „Kultūru daudzveidība dialogam un attīstībai”.”*
Lasīt visu...

6

Veselības ministrei būs jāatbild par saviem apgalvojumiem saistībā ar „e-veselības” projektu

FotoDiskusijās par veselības ministres demisijas pieprasījumu ministre Andai Čakša, lai gan bija pieteikusies debatēs, nespēja sniegt atbildes ne uz vienu manis uzdoto jautājumu saistībā ar saviem apgalvojumiem un darbībām veselības aprūpes nozarē, kas tieši norāda uz to, ka vai nu Čakšai pietrūkst kompetences par konkrētām problēmām veselības nozarē, vai arī viņa apzināti cenšas maldināt sabiedrību.
Lasīt visu...

10

Kāpēc es izstājos no "KPV LV"

FotoPrincipā nevēlos to gari komentēt, nedz arī ieslīgt paskaidrojošās detaļās, taču, rēķinoties ar iespējamām spekulācijām par tēmu, tomēr mēģināšu šim manas dzīves posmam veltīt dažus noslēdzošos vārdus.
Lasīt visu...

15

Kad sievietes sāk valdīt...

FotoDivtūkstošo gadu pašā sākumā Boriss Grebenščikovs teica, ka ir iestājies Ūdensvīra laikmets, tāpēc ir neizbēgama matriarhāta restaurācija. Vai ir vērts politiskā plānošanā ņemt vērā arī viedokli, ko izsaka nevis politologs, sociologs vai ekonomists, bet gan mags, okulto zinātņu doktors un vizionārs? Domāju, ka jā. Kurš šaubās, lai paskatās uz Rietumiem – matriarhāts tik tiešām iestājas. Sievietes pārņem varu.
Lasīt visu...

12

JKP rosina Rīgā pilnīgu azartspēļu zāļu aizliegumu, izņemot luksus klases viesnīcas

FotoLai ierobežotu pieejamību vislielākajai azartspēļu sērgai – spēļu automātiem, spēļu zāles būs atļauts ierīkot tikai luksus klases viesnīcās, paredz Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes frakcijas iesniegtie priekšlikumi izskatīšanai Rīgas pilsētas attīstības komitejā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko nesīs "jaunie viduslaiki" Latvijai?

Zvaniņi, kas klusām iezvanījās pāris mēnešus atpakaļ, nupat pārvērtušies zvanu koncertā un ir jābūt ļoti īpašai galvaskausa konstrukcijai, lai izliktos neko...

Foto

Valsts kontroles komentārs par Ministru prezidenta Māra Kučinska publiskajiem izteikumiem

Valsts kontrole pauž neizpratni par valdības vadītāja Māra Kučinska medijiem pausto viedokli par Valsts kontroles secinājumiem...

Foto

Politikas heteronomija

Tiekamies ar smalku izdarību. Smalkām izdarībām ir vajadzīgi smalki jēdzieni. Bez smalku jēdzienu klasiķa Kanta palīdzības neiztikt. Imanuels Kants par heteronomiju (atvasinājums no sengrieķu heteros un nomos;...

Foto

Hokeja skola “Rīga” apmāca bokserus vai hokejistus?

Jau ierasts, ka pavasaris ir ļoti darbīgs un emocijām piesātināts laiks Latvijas hokeja saimniecībā. Nesen kā Dānijā sācies Pasaules...

Foto

Recidīvists Valsts prezidenta tronī

Pēc planetāri diženā banku skandāla Latvijas nāciju un tajā ietilpstošo latviešu tautu var apsveikt ar jaunu globālu sasniegumu – LR Valsts prezidents...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijas izglītības reforma ir rekets pret pedagogiem un pašvaldībām

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) lepojas ar to, ka arvien mazāk paliekot skolu, kur...

Foto

Sabiedriskā medija rīcība ar apšaubāmu pamatojumu

Kā viens no viltus ziņu veidiem ir apzināta manipulācija ar faktiem un puspatiesībām. Šādas rīcības mērķi var būt dažādi, bet...

Foto

Izdzīvos ātrākais: ABLV no “Cepļa” līdz “Pie bagātās kundzes”

Jo augstāka ir bijušās bankas bijušā darbinieka kvalifikācija, jo mazāk viņam iespējas pārkvalificēties, jo lielāks risks noripot...

Foto

Ārstēšana vai nogalināšana valsts svētku gaismā

04.05.2018.g. Latvijā – valsts svētki, kas, piedodiet, man vairs nav svētki. Jo līdzīgā valsts svētku dienā šajā valstī, Kuldīgas reģionālajā...

Foto

Eskorta meiteņu iesaistīšana 9.maija pasākumos?

Labdien, ceru uz sapratni, bet viss kas notiek Latvijas partijās un politiskajās organizācijās, reizēm ir pārāk zemiski un amorāli! Portālā ruspol.net (Русское Информационное...

Foto

Mans redzējums par Latvijas Valsts nākotni

PSRS impērijas laikā skatījos dokumentālu filmu par ''neatkarīgo, suverēno'' Latvijas laiku no 1918. līdz 1940. gadam. Vienā no sižetiem bija...

Foto

Latvija ģeopolitiskajās krustcelēs 14+ laikmetā

Aprīļa sākumā Krievijas Federācijas prezidenta palīgs Vladislavs Surkovs publicēja rakstu “Jaukteņa vientulība (14+)”, kurā apgalvo, ka Krievija līdzinās Āzijas un Eiropas...

Foto

Noklusētā patiesība

Mūsdienu sabiedrībā noklusēt patiesību nav grūti. Tie spēki, kuriem pieder politiskā vara un masu komunikācijas līdzekļi, patiesību viegli noklusē. Tagad mediji sabiedrību informē tikai...

Foto

Uzsaukums visiem Latvju Dēliem, Meitām un Latvijas Patriotiem

Draugi! Teiksim godīgi. Ja Tēvzemei un Brīvībai un LNNK būtu pieticis drosmes un atbildības savas Tautas priekšā strādāt Saeimā jau...

Foto

Saeimas un NVO 12.forums. 2.daļa. Priekšlikumi formas maiņai, jeb ko darīt, lai forums nebūtu tukšmuldēšana ar fotografēšanos

Latvijas sabiedrības informētības līmenis, politiskā aktivitāte un attieksme pret...

Foto

Valsts pārvaldē nedarbojas „copy – paste” princips

Pavisam nesen Saeimas Juridiskā komisija, piekrītot Valsts prezidentam, saglabāja strīdīgo normu tiesu varas likumā, kas paredz, ka viena un...

Foto

Daži priekšlikumi likumam „Piespiedu dalītā īpašuma tiesisko attiecību privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums”

Pirmkārt, lai uzsāktu zemes izpirkuma likuma pieņemšanu, likumdošanā (šajā likumā vai citos) vajadzēja:...

Foto

Aktualizētās situācijas sakarā nav veikts dalījums, ņemot vērā rezidentu vai nerezidentu uzņēmumus

Finanšu ministrija ir iepazinusies ar elektronisko vēstuli, kurā tiek lūgts sniegt komentāru - kā...

Foto

Nepastāv garantijas pret amatpersonu patvarīgu rīcību, sakaru līdzekļu kontroles gaitā iegūstot informāciju par personai sniegtās juridiskās palīdzības saturu

Tiesībsargs saņēma iesniegumu, kurā persona cita starpā norādīja,...

Foto

Ducis jautājumu prezidentam Raimondam Vējonim

Jo vairāk lasu juridisko literatūru un iedziļinos mūsu lietu niansēs, jo labāk saprotu, cik neadekvāta, netaisnīga un arī prettiesiska ir bijusi...

Foto

Mums, "sabiedriskajam medijam", ir dažādi sižeti un dažādi žanri

Latvijas Radio uztur un nostiprina vietu Latvijas vadošo plašsaziņas līdzekļu vidū kā uzticams ziņu avots, sabiedrības dienaskārtības...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: identitātes degradācija

Pasliktināšanās, pagrimums, panīkums (respektīvi, degradācija) civilizācijas norietā ir normāla parādība. Naivi ir cerēt civilizācijas norietā masveidā tikties ar pretējo – uzlabošanos,...

Foto

Reformas vajadzība bez vajadzības?

Esmu vairākkārt kritiski izteicies par tā saucamo kompetenču pieeju mācību saturā. Kur ir problēmas sakne? Izglītības satura reformai nav pamatojuma, kāpēc tā...

Foto

Kas ir liberālisms?

Liberālisms ir sabiedrības pēdējā degradācijas stadija. Tika izveidota sabiedrība bez morāles un loģikas. Ņirgāšanās par citu ticīgo lietām skaitās brīvības izpausme. Ālēšanās un...

Foto

Es vairs nevaru saprast, kur beidzas ZZS un sākas “Vienotība”, jo viss saplūdis vienā sistēmā

“Vienotība” kādreiz bija Latvijas tautas cerību, taisnīguma un godīgas politikas iemiesojums....

Foto

Neveiklais riņķa dancis ap “ofšoriem”

Kopš februāra sākuma, kad “daudziem” par lielu izbrīnu Saeima nobalsoja par priekšlikumu aizliegt publiskajos iepirkumos piedalīties ārzonu kompānijām, ofšoru tēma ir...

Foto

Kasparam Gorkšam pastāv iespējams interešu konflikts, ja viņš kļūs par LFF prezidentu

Kaspars Gorkšs pēdējā laikā publiskajā telpā aktīvi runā par ētikas un morāles normām Latvijas...

Foto

Atbalsts futbolam – sabiedriskā indulgence

Pat cilvēkam, kurš atrodas vairāk nekā tālu no Latvijas Futbola federācijas funkcionāru savstarpējam intrigām (piemēram, man), kļūst skaidrs: sevis un sporta...

Foto

Pieci jautājumi ekonomikas ministram par nolaidīgo OIK politiku

Pirms nedēļas uzzinājām, ka, lai risinātu problēmas ar obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmu, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens piedāvā...

Foto

Vai vides aizsardzība kaitē ekonomikai?

Sākšu ar to, ka skaidras atbildes uz virsrakstā uzdoto jautājumu man nav, bet es tādu mēģināju atrast un tas, ko uzzināju...

Foto

Atklāta vēstule-feļetons Zbigņevam Stankevičam: nu, Stankevič, PAGAIDI

Godātais kungs Stankevič! Par Saeimas un Zinātņu akadēmijas mietpilsoņu kacināšanu Jūs bar brašie pediņu un lesbiešu atbalstītāji. Tagad Jūs...

Foto

Jaunās Aprīļa tēzes

Sakarā ar kārtējo vēlēšanu tuvumu piedāvāju pirms 100 gadiem publicēto Aprīļa tēžu atjaunotu variantu, kas varbūt noder šodienas Latvijas izkļūšanai no nelielās stagnācijas....

Foto

Dezinformācija: sensenais un modernais

Pašlaik politiskajā modē ir dezinformācija. Par dezinformāciju visvairāk (ja ne vienīgie) uztraucas politiķi jauna tipa valstīs bez jebkādas suverenitātes. Jaunā tipa valstīm...

Foto

Datu aizsardzības neizprotamie noteikumi radīs haosu

Latvijas valdība un Saeima vēl tikai raksta vairākus likumus, kuriem jānodrošina, lai Latvijā jau no šā gada 25. maija tiktu...

Foto

Musulmanisms: mīti un patiesība

2010. gada vasarā Vācijas pilsētā Diseldorfā, piektdienas rītā tikos ar musulmaņu mošejas mullu jeb priesteri. Sarunājamies vācu valodā, jo mulla pēc tautības...

Foto

Jaunā „veiksmes stāsta” sākums

Straujiem soļiem iet uz galu Latvijas sapnis par banku paradīzi, šobrīd sijājot tā saucamās čaulas kompānijas, būtiski sarūk bankās noguldītais naudas apjoms,...

Foto

Es nesvinēšu Latvijas simtgadi

Esmu nodzīvojis gana ilgu mūžu, lai spētu izprast notiekošo un izteiktu par to savu attieksmi. Esmu piedzimis tālajā 1937.gadā. Protams, ka par...

Foto

Saeimas un NVO forumam jābūt nevis tukšmuldēšanai ar fotografēšanos, bet kopīga risinājuma meklēšanai reālām problēmām

Mani sauc Kristina Blumberga. Esmu biedrības “ProBonoPublico.Latvia” valdes priekšsēdētāja. Kopš 2017.gada...

Foto

Lemberga vedējtēvs vai liecinieks – kurš īsti nosaka dzelzceļa attīstību?

Pateicoties Aivaram Lembergam, Latvijā ir pienācis pavasaris. Gājputni ir atlidojuši, jo Aivars Lembergs tiem nav patraucējis....

Foto

„Proksīkandidāts”: sakām KG – domājam MM?

Drīzās pārmaiņas Latvijas futbola «politiskajā» vadībā raisa iesaistītajos kandidātos un viņu atbalstītājos tādas emocijas, kas – ja ne mērogu, tad...

Foto

„Providus” paziņojums saistībā ar Nacionālās apvienības izteikumiem

Reaģējot uz Nacionālās apvienības pēdējās nedēļās pret domnīcu Providus izvērsto kampaņu, vēlos domnīcas vārdā paust mūsu nostāju....

Foto

“Madam President”, vainīgais ir rokā, pats atzinās (par lūzeriem, feisbukiem un dundukiem)

Facebook šefa Marka Cukerberga Zakerberga uznācienā ASV Kapitolijā viena epizode tika iztiražēta džiljards reižu, kad viņam bija...

Foto

Mums nav ne vēlmes, nedz tiesību tēvam kaut ko pārmest

Šajās dienās mēs saņemam daudz atbalsta apliecinājumu un izturības vēlējumu no mūsu tēva Valērija Maligina draugiem,...

Foto

Idiotija ap valsts valodu

Idiotija liecina par prāta un kompetences trūkumu. Valsts valoda nevar izvairīties no idiotijas. Valsts valoda ir sistēmas elements, un valsts valoda nevar...

Foto

“Providus” maldinājusi sabiedrību un skolas

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) publiski paustās bažas par nevalstiskās organizācijas “Providus” nepieņemamajiem centieniem imigrāciju propagandējoša satura iekļaušanā mācību...

Foto

Mežs ir...

"Dodu visiem gaismu," sacīja saule. "Visus sasildu," teica saule. "Tāpēc ikviens mani sauc savā vārdā." (No multfilmas "Skudriņa Tipa".) Lai gan šīs rindiņas šķita...

Foto

Kāda diaspora ir vajadzīga Latvijas valstij?

Par diasporu pēdējos gados mūsu valsts ir runājusi un rakstījusi daudz un atzinusi, ka tā ir daļa no mūsu tautas...

Foto

VDI, neknosies, palīdzi VID

Pieminot ēnu ekonomikas apkarošanu un tajā (ne)sasniegtos rezultātus, nez kāpēc visi skatieni uzreiz pievēršas tikai un vienīgi Talejas ielas “zikurātam”. It kā...

Foto

„Dzīvnieku brīvības” fanātisms robežojas ar sektantismu

Pēc organizācijas Global Witness datiem 2017. gadā visā pasaulē par zemes un apkārtējās vides interešu aizstāvēšanu nogalināti 197 aktīvisti, Latvijas vārds šajā...

Foto

Par sabiedriskā medija pārstāvja Leitāna atklāsmēm un dubulto morāli

Dārgais Ivo Leitān no sabiedriskā medija! Ir bezgala interesanti lasīt Jūsu atklāsmes (skat. attēlā) un piedzīvot patiesības...

Foto

Valda Dombrovska valdības hibrīdkarš pret Latvijas tautu

Jau vairākus gadus sabiedriskajiem medijiem un klikšķu ziņu portāliem modē ir runāt un rakstīt par Kremļa agresiju, hibrīdkaru, propagandu...

Foto

Nauda, sabiedrotie un smakas IV

Rakstiņš, kas bija iecerēts kā atgādinājums par gaismas spēku divkosīgo sašutumu sakarā ar ABLV mākslas projektu sponsorēšanu, izvērsies par garu ekskursu...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: pagātnes cilvēks

Civilizācijas noriets var turpināties gadsimtiem ilgi. Cilvēces vēsturē tā tas ir bijis daudzas reizes. Nav ticams, ka Rietumu civilizācijas noriets būs...

Foto

Ko „Vienotības” deputāti jums nestāsta

Izvēlējos Kustību Par!, jo redzēju dibinātāju - domubiedru grupā daudz talantīgu, labu izglītību ieguvušu, veiksmīgu karjeru uzsākušu cilvēku, kuru vienīgais mērķis bija...

Foto

Kad žurnāliste pārvēršas par “vadošo biedru” stabuli

Otrdienas rīts pār Latviju uzausa ar spožu pavasara sauli, un skumja vēsts pāršalca latvju žurnālistikas druvu. Kādreizējā brīvās domas...

Foto

„Kustība Par!” nav kļuvusi pietiekami atpazīstama, un es no tās aizeju

“Lai iegūtu atpazīstamību un mediju uzmanību Latvijas politikā, vajadzīga vai nu liela nauda, vai liels...

Foto

Valsts "atbalsts" uzņēmējiem vārdos un darbos

Regulāri runās un diskusijās cilājot aktuālo jautājumu par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, lai piesaistītu gan vietējās, gan ārvalstu investīcijas, gan valsts...

Foto

Arhibīskapa vēstījums 2018. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Viņš patiesi ir augšāmcēlies! Bībeles lappusēs par to uzzinām no aculiecinieku liecībām. Pirmā no tām ir Marijas Magdalēnas...

Foto

Kas ir mežs?

Dažādi notikumi pēdējā laikā atkal likuši aizdomāties par to, cik dažādi tiek saprasts, ko nozīmē "mežs", un kārtējo reizi izgaismojuši to, kāpēc tik...

Foto

Šokolādes kūka Latvijas vēlētājiem jeb liberāļu ofensīva

Šoreiz pakavēsimies pie liberālā spārna politiskā piedāvājuma un pavērosim, kas jauns tiek gatavots uz velēšanām šajā rudenī, ātri apskatot...