Pietiek :: Čakša, visticamākais, melojusi par „starptautiskajiem ekspertiem”, kuri esot atraduši „e-veselības” galveno kļūdu
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čakša tēlo vidusskolnieci

17.05.2018. 20:34

celku. Tik norūpējusies par savu kājstarpi, ka nevar atšķirt ministriju no bērna sava. Tipna čībiņās un simulē profesori. Visaptverošu kvalitātes principu gaismā. Nulle un krāpniece Čakša. Norūpējusies.

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 19:16

»

Troļļu ganss

atstimulē sev


Jūtams, ka esat seksuāli norūpējies komentāru rakstinieks. Tiklīdz vārdi, kuri atšķiras no "pofig", tad uzreiz zem jostas vietas. Iesaku izmantot pazīšanos ar zaļajiem mērģļiem un meklēt sekspatologa pakalpojumus :-)

Atbildēt

HJ335

17.05.2018. 18:52

Vecrīgā blakus šai ZZ$ prostitūtai apstājas Q7, un Augusts pa salona logu jautā:

-Ko proti par 50EUR?
-Pilnīgi visu!
-Kāp iekšā, palīdzēsi mājai betonēt pamatus!

Atbildēt

Litrs

17.05.2018. 17:37

Neko nav melojuši - ārzemju experti atklāja kur sisadmins glabā otru litru Uizkija!! :D

Tā ir ierobežotas pieejanības informācija, lai Eds, Latvijā.lv sisadmini neizdomā slēpt fljagu ISO 9000 rokas grāmtā - tur neviens nekad vēl nav ieskatijies!!! ;)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 17:05

»

Troļļu ganam

Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas...


It kā varētu pesimistiski piekrist, ka ZZS & JV & NA turpinās tupēt pie viena galda, šķībi skatīsies viens uz otru un turēs pigu kabatā līdz izdevīgam brīdim un par visa tā bariņa līderi būs kārtējais vājonis. Tomēr, ja skatāmies uz VM ministru rindu, tad izteiktu regresiju tomēr neredzam. Redz pat zaļo mērģļu pārstāvis Jēkabnamā šodien lecās, ka patreizējā ministre uz iepriekšējo fona ir super un puper. Un te pat tam tipam ir kaut kāda taisnība. Ne jau Čakša sagrāva veselības nozari, roķeles pielika visi no patreizējās koalīcijas un no citu politisko miroņu partijām. Patreizējā ministre ir viegli manipulējama, ne pārāk kompetenta persona, ar visai viduvēju CV un nesakārtotu ģimenes dzīvi. Iepriekšējais zaļo mērgļu ministrs bija pilnīgi citāds tipiņš, pirms tam rullēja, laikam, ka subjektīvi godīgs cilvēks, kuram nepaveicās iepatikties vienai rižai bestijai. Kas bija pirms tam? Kas tik tur nebija! Viens par otru košāks, savtīgāks un stulbāks. Kamēr pareizus jautājumus uzdos visai pretvalstiski noskaņota partija un stāvokli pareizi vērtēs viens ārsts, kurš var skatīties uz jaunu, neadekvāti dārgu ēku caur logu ar sapuvušu rāmi appelējušā sienā, bet tauta sajūsmā brēks par visu notiekošo, tikmēr Jums būs taisnība. Tomēr varbūt varam cerēt, ka brīdī, kad tuvinieki sāks mirt viens pēc otra, dzīvi palikušie sāks balsot nedaudz atbildīgāk?

Atbildēt

Elziņš

17.05.2018. 16:21

Pilnīgi pareizi, par padomnieku E veselībā pieņemta ILZE ĀBOLIŅA, tukša gaisa solītāja, kura neko nav spējīga izdarīt, bet naudu saņemt gan. Tad skaidrs - kur ir Juris Pūce, tur Ilze Āboliņa un kāpēc Pūce tik
ļoti virzīja viendzimuma pāru reģistrācija likumu. Viņiem, ka tik sagrābt naudu un nokārtot savas lietas Kāda vispār ir izglī'tība Ilzei Āboliņai?

Atbildēt

Troļļu ganam

17.05.2018. 14:28

»

Troļļu gans

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām...


Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas?

Kārtējā Jūsu kļūda. Tauta labticīgi ir ticīga visādām blēņām. Galvenais - jo lielākas blēņas, jo efektīvāka ir marketinga/PR budžeta atdeve. Vērojot politisko partiju reklāmas, nepamet sajūta, ka tās veidotas cilvēkiem ar izteikti pazeminātu intelekta koeficientu. Viss viņiem izdosies, ja pat Jūs domājat par pretējo. Gan ZZS, gan Vienotībai, gan NA. Tāds nu ir mazdūšīgas, kašķīgas, izteikti konservatīvas un pretī nerunājošas tautas liktenis, gluži kā tajā dziesmā - "Весь народ живет в говне, а говно живет вполне." / Semjon Slepakov

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 13:45

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām ir vienalga zem kura gulties apakšā. Zaļie mērgļi pēc pašapmierināšanās no tribīnes domā, ka vēlētājs ir tik dumjš, ka turpinās vēlēt par mērgļiem, cerot, ka tūlīt tūlīt, pēc 5 gadu zaļo mērgļu veselības nozares rullēšanas, būs brīnumi, putukrējuma kalni un ķīseļa ielejas.

Atbildēt

Kļimoviča maita

17.05.2018. 13:32

Orvela kuce! Tu Čakša?

Atbildēt

lzs

17.05.2018. 11:31

»

Anna

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC


gan var pārmest tikai Čāčas melus - pie pārējā lzs nav vainojama :)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:23

»

Troļļu ganss

pofig


Paldies par komentāru rakstīšanas stimulēšanu, ko nu es bez Jums, mans jaunais, jaukais un reti vārdbagātīgais partneri, darītu :-)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:22

Ar tādu koalīcijas partneri, kā zaļie mērgļi, ar tāādu veselības ministri priekšgalā (vai pakaļgalā) abi pārējie vārguļi, izčākstējušas vienotības un iepuvušas nacionālās idejas veidolā, rudenī varēs sūkāt pirkstus ārpus Jēkabielas nama. Rudens rezultāts būs spīdošs, zaļie mērgļi ar jaunu deputāti Čakšas izskatā (piemēram, Bārčas vietā, kurai kārtējo reizi neizdosies pārlēkāties no vienas laivas otrā) varēs turpināt graut veselības nozari, šķiežot miljonus un savācot visvisādus vazaņķus savā paspārnē.

Atbildēt

Anna

17.05.2018. 10:37

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC !

Atbildēt

neķītrais

17.05.2018. 10:30

sieviete ar milzīgu potenciālu orālajā sexā..-vnk nav savā vietā..

Atbildēt

med

17.05.2018. 08:15

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Ja par kvotām . Tad es nu nekādi nevaru sūdzēties . Jau 2017 pamatīgi iedeva . Pat neizpilde bija ,administrācija spieda . Šī gada kvotas .... It kā esot plus mīnus tas pats , bet realitātē jau no gada sākuma pārstrāde . Nesaprotu kvotu došanas principu . Kurš zin paskaidrojiet . Vai iestādei dod konkrētu summu un tad šefs sadala ,cik kam . Vai konkrēti specialitātei .

Atbildēt

VAIRAK NODOKLUUUUUUU

17.05.2018. 07:34

TIPISKI IR TAUTAI MELOT

Atbildēt

Ieva

17.05.2018. 07:31

»

Troļļu ganss

pofig


Kas tad nu? Izsīkums? Nav ko teikt? Vai veselības jomā viss kārtībā? Vai tiešām Vāne atkodusi, kurš no VM darbiniekiem savu darbdienu pavadīja slēpdamies aiz nika Troļļu gans?

Atbildēt

ak šī balinātā latgale

17.05.2018. 07:11

plus kučinskis...........par dzemedībām beidzot samaksāja?

Atbildēt

Jaunā Vienotība

17.05.2018. 05:42

'Vienotība' neatbalstīs Čakšas demisijas pieprasījumu
LETA | vakar, 19:05

Atbildēt

Orvela kuce

17.05.2018. 00:11

Znacit neviens neko nav saciniijis un eveseliibna turpina agoneet!

Atbildēt

Bzz

17.05.2018. 00:07

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Tīrākā Gebelsa propagandiste, ļoti labs tandēms ar Kučinski. Vēlreiz saku - viņi gada sākumā izmeta kvotas, rindas it kā samazinājās, bet jaunas kvotas daudzās jomās nav iedotas!!! Tāpēc it kā rindas samazinājušās, jo poliklīnikas nepieraksta pacientus uz vēlākiem datumiem, jo nav izdalītas kvotas un tad nav arī rindas!!!

Vispār kā labā šī daiļdirsēju banda strādā? Ar šīm putina propagandistu metodēm?

Atbildēt

Bzz

16.05.2018. 23:47

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav vispār, ja nav izdalītas kvotas!! Tikai gada sākumā ar rindām bija mazliet labāk, bet tas notika Kučinska un Čakšas PR vajadzībām, ka ķipa mēs tādi baigie malači esam. Čakšas un Kučinska publiskā ļurināšana atgādina Krievijas zombijjašikos redzēto. Bail pat iedomāties, ko šie savā starpā diskutē aiz slēgtām durvīm.

Atbildēt

juris

16.05.2018. 22:05

Visa valsts turas uz meliem.....

Atbildēt

Troļļu ganss

16.05.2018. 21:55

pofig

Atbildēt

jautājums

16.05.2018. 21:51

Cik no Čakšas otkatus saņem Ķučinskis, ka to, kas katram redzams, viņš neredz un klaji atbalsta šīs zoss zagšanu

Atbildēt

J

16.05.2018. 21:43

Kā parasti dārgais SIA "AA Projekts" piesūcies kā dēle. Šie papīra eksperti ir pie katras naudīgās sistēmas.

Atbildēt

Janka

16.05.2018. 20:58

Nav stresa! Galvenais Ministres IT shēmu virzītājs un "Eksperstu" koordinātors ir kundzes ex vīrs Juris Pūce - SIA Klein Tech services, kurā iepriekš strādāja RAKUS/VM galvenā legāli noformētā abās vietās, iekārtu un IT shēmotāja Ilze Āboliņa. 1,8 mio aizies švirkstēdami bez jebkāda konkursa.otrs variants uzkabinās vecam konkursam kurā uzvarētājs ir sia aa projekts. apmeklējot iub mājas lapu skaidri redzams ka abas kompānijas sader , kā cimdiņš ar rociņu :) Pilnsabiedrība "AA Projekts un KleinTech Services". Valstī viss ir kŗtībā, cepaties te un citās lapās cik tik uzziet, zaļai pīlei ūdens neķer.

Atbildēt

Ieva

16.05.2018. 20:51

Kur tad Ttoļļu gans pazudis?

Atbildēt

Bībers

16.05.2018. 20:25

Vispār bildē čakšai acis kā narkomānei - ar ziliem apļiem acu vietā.... Brrrr

Atbildēt

6.oktobris aizvien tuvāk

16.05.2018. 20:18

Bet nevienai no trim koalīcijas partijām,pret šādu melošanu iebildumu nav!

Atbildēt

Kad

16.05.2018. 20:15

Čakšai uzdeva jautājumu,cik izmaksāja ekspertu pakalpojumi,viņa atbildēja ļoti nekonkrēti.Kučinski! Jūs reiz teicāt,ka neciešat melus un necietīsiet!Velti bučojāt aiz lieliem priekiem,ka kundze palika stāvoklī...

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 19:35

Vispār jau arī Lattelecom, Exigen un citi arī var tikt uzskatīti pat "starptautiskiem ekspertiem"! "Starptautisks" nozīmē tikai to, ka uzņēmums darbojas globālā tirgū, bet neko nenorāda uz viņa mītnes valsti.

Atbildēt

cc

16.05.2018. 19:14

Dūklavs, Čakša, Vējonis ......

NEKOMPETENTU KOLCHOZNIEKU PLEJĀDE

ZZS ....tas visu izsaka

Un mazais vīrelis Ventspilī tikai smejās

Jo lielāku pelēcību un nekompetenci ieliek jo augstākā amatā - jo zemak tas lieksies roku bučot..

Tas nekas, ka Latvija brūk un jūk kā kāršu nams

Atbildēt

NNNNNNNNNNNNNNNN

16.05.2018. 19:10

ZZS SHEMU MINISTRI

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 18:51

..no darba nost...viennozīmīgi😠

Atbildēt

vispār

16.05.2018. 18:46

Tie varēja būt arī pašu izstrādātāju nolīgti eksperti, jo diez vai sistēmu nodeva un var vairs nelikties ne zinis.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

16.05.2018. 18:42

Galvenā kļūda bija tāda, ka projektu vadīja daži ierēdņi, sadalot vairākos savstarpēji nekoordinētos iepirkumos. Säkumā daudz laika un naudas notrallināja koncepciju, vadlīniju un kontracepciju rakstīšanā... un visā jaucās iekšā ministri un valsts sekretāri. Viens no Nacionālā veselības dienesta vadītājiem, Dr. Māris Taube aizgāja atpakaļ uz psihiatrisko slimnīcu, jo tur ir mierīgāk.

Atbildēt

to Pietiek

16.05.2018. 17:49

Šobrīd ministrijas var slēgt līgumus ar sev vēlamam konsultāciju kompānijām līdz 10 tūksstošiem, sarunu procedūrā, kas tiek arī darīts. Tāpēc publiski dati par šiem darījumiem nebūs pieejami. Jā, minētais kvalitātes pārbaudes iepirkums ir 2014. gads - bet vai tad ar e-veselību bija viss kārtībā? 2014.gadā viss strādāja, bet 2016.gadā viss bija slikti? Tā vietā lai valsts paziņotu sevi par cietušo un mēģinātu piedzīt naudu par nepadarītiem vaibrāķā darbiem, ministre mēģina taisnoties! Kāpēc piemēram nav piedzīti līdzekļi par skolas.lv? 3 miljonus valsts reāli samaksāja, bet produkta ta nav? Viss aizmirsts?

Atbildēt

Pilsonis

16.05.2018. 17:32

Kādi starptautiskie eksperti? Tās visas ir SIA, kur īpašnieki ir vietējie bāleliņi. Tik vien ir no tām ārzemēm kā angliskie nosaukumi. Ministre laikam nebūs ieskatījusies Uzņēmumu reģistra datos. Konkurss gan tāds interesants bijis, ja jau kvalitātes uzraugi ir atrasti, tad par faktiski uzraudzīto e-veselības brāķi beidzot īstie vainīgie ir atrasti. Čakčai tagad ir divas iespējas - vai nu upurēt šos "kvalitātes uzraugus", vai upurēties pasai, ar godu atkāpjoties no ministres amata. Citādi ZZS, kā krievi saka, ir nemanot pienācis kirdih, jo partijas reitings Čakčas e-veselības nacionālās katastrofas dēļ jau tagad ir būtiski sarucis.

Atbildēt

Lina

16.05.2018. 17:27

Tas, kā Čakša zobiem un nagiem krampjaini turas pie ministres krēsla, jau sāk šķist aizdomīgi. Pat viņas tikko dzimušais zīdainis, kam taču vairāk par visu ir šobrīd vajadzīga māte, viņai nav pietiekams iemesls atstāties. Vai tikai Čakšas aste nav pamatīgi kaut kur iecirsta - - - un kāds cits diktē, ko viņai darīt un ko nedarīt.

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2018. 17:06

»

opā

No IUB...


Jūsu minētais ir 2014. gada iepirkums - tas kaut kā galīgi neiet kopā ar Čakšas paziņojumiem.
Bet par ieteikumu paldies! Pacentīsimies.

Atbildēt

opā

16.05.2018. 17:00

No IUB:
E-veselības integrētās sistēmas izstrādes kvalitātes uzraudzības darbi (72200000-7, 79418000-7, 72220000-3, 72000000-5)
Piegādātājs (-ji): SIA "Ernst&Young Baltic" (40003593454), SIA "Corporate Consulting" (40103167628), SIA "AA Projekts" (40003572522)

Zīmīgi, ka iepriekšminētie figurē IUB iepirkumos praktiski lielākajā daļā dažādu ministriju e- projektu realizācijā. VARAM šie silda rokas kopumā vairāk nekā 100 miljonu vērtos projektos!!! Lato, vai vari papētīt, kas ir šie "universālie" kareivji, kas māk uzrakstīt pozitīvus atzinumus e-mēsliem, kur valsts ieguldījusi simtiem miljonu eiro? Vai tā kāda jauna, vēl neatrasta shēma? e-veselība, e-skola, e-kultūras brīnumi un e-pārvalde. Kāpēc viņus vieno nestrādājošas vai slikti funkcionējošas sistēmas? Kā tas var būt ka vieni un tie pāsi raksta iepirkuma konkursa nolikumus, piedalās iepirkumos un vēlāk vēl vērtē savu darbu? Vai tas nav klajš interešu konflikts? Vai vienkārši brutāla valsts izzagšana?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Saskaņas”/KPV LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

FotoTVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija Matīsa intervija atkarīgajam laikrakstam „Dienas Biznesā”, un tad sekoja belziens pa pieri ar trulu priekšmetu. Pieļaujama augsta iespējamība, ka Ronis varētu būt iekļauts „Saskaņas” ēnu kabinetā.
Lasīt visu...

21

„Un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi...”

FotoMan prasa – kāpēc publiskoju datus par KPV LV kandidāta Māra Možvillo „biznesa” miljona nodokļu parādiem. Šo gribēju cilvēkiem parādīt, lai atver acis –kāda ir realitāte ar visiem pierādījumiem, jo ir tāds labs teiciens - NUMBERS DON'T LIE jeb cipari nemelo, un šeit melns uz balta ir redzams. It īpaši kopā ar Lindas Liepiņas cildinošo tekstu (skat. attēlu) - "un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi". Nu, kur vairs tālāk? Nu kur?
Lasīt visu...

6

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

FotoSveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt nepārsteidza "karstās ziņas" portālā www.pietiek.com. Izlasīju visu, ko nu tur par mani sarakstījuši. Nezinātājam tā bija kā sensācija! Nu kur šitāds krāpnieks uz Saeimu raujas! Pilnīgi aptracis! Tur taču valsts iedzīvotāji uz revolūciju, uz bruņutransportieriem jāsauc! 
Lasīt visu...

18

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

FotoVairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas uzstājas ar patosu pilnām runām par saviem sasniegumiem, atsaucoties uz statistikas rādītājiem, kur viss ir vienkārši - ir tikai cipari, un aiz cipariem slēptās cilvēku ciešanas nav redzamas.
Lasīt visu...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

Vakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas,...

Foto

Iesniegums LR Ģenerālprokuratūrai par tiesu datu pārpublicēšanu

Ar šo atbilstoši Administratīvā procesa likuma 98. un turpmāko pantu noteikumiem lūdzu sniegt uzziņu par masu informācijas līdzekļa (MIL)...

Foto

"No sirds Latvijai" Saeimas vēlēšanu programma: mēs lepojamies ar mūsu tautas viedumu

Laiks tautas uzplaukumam! "No sirds Latvijai" ir pret valdošo eliti noskaņota konservatīva partija, kas...

Foto

Viss nav slikti, var būt vēl sliktāk

Šis ieraksts nepatiks gan tiem, kam “viss ir slikti”, gan tiem, kam “viss ir labi”, gan mūžīgajiem pesimistiem, kam...

Foto

„Kā lemsiet, tā būs”

Ievadā jāteic, ka aitas labticīgais uzskats, ka vilks jēra ada ir zaudējis vilka tikumu, ir, maigi izsakoties, visnotaļ netālredzīgs un muļķīgs....

Foto

Vārdā nevienu nesauksim, bet kāds kādu reizēm nepieņemami nomelno, un tas rada bažas

Šobrīd, pirmsvēlēšanu laikā, Latvijas informatīvajā telpā novērojami vairāku politisko partiju, to pārstāvju aktīvi...

Foto

Kāpēc no bankas pazuduši visi naudas atmazgāšanas apkarošanas speciālisti?

Pēc ABLV bankas krīzes un valdības, kā arī FKTK darbībām saistībā ar vēlēšanos izskaust riskantos klientus, tostarp...

Foto

Augļotāju roklaižas

Latvijas iedzīvotāji kopš 2008. gada aizvien cieš no dažādu apšaubāmu starptautisku asinssūcēju sindikātu centieniem tos finansiāli iznīcināt. Neskaitāmie centieni ierobežot augļotāju ekonomisko genocīdu ir...

Foto

Miljoni tumsonības ambīcijai jeb nacionālās aptaurētības kumoss

2018.gada 17. jūlijā portāls „Delfi” publicēja svarīgu informāciju: „Ministru kabinets otrdien apstiprināja Kultūras ministrijas (KM) izstrādāto "Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un...

Foto

Vai lasītājs zina kaut vienu ASV prezidenta rīcību, kura būtu neizdevīga ASV un izdevīga Krievijai?

„Esmu ar mieru riskēt ar savu politisko karjeru, lai pasaulē būt...

Foto

Atklāta vēstule Lato Lapsam

Godātais Lato Lapsas kungs! Ņemot vērā to, ka Jūs esat pats godīgākais, pats taisnīgākais, pats gudrākais, pats neuzpērkamākais un visu zinošākais cilvēks...

Foto

Kad mediķu klātbūtnē mirst cilvēks ar diagnozi, kas atbilst atpalikušām valstīm raksturīgai situācijai

Vakar biju Gulbenē. Tur notika Kapu svētki. Gulbenes pilsētas vecajos kapos kopš februāra...

Foto

Kučinskis nenosauc OIK vainīgos

Pēc "Latvijas Reģionu apvienības" (LRA) rosinājuma šā gada 20. jūnijā Saeima uzdeva Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) sagatavot ziņojumu, atklājot obligātās iepirkuma...

Foto

Par Daugavpils balkoniem un to remontu

Esam iepazinušies ar masu medijos publicēto stāstu, žēl, ka, pirms publicēt tādu aizskarošu ziņu, netika izteikta vēlme saņemt viedokli un...

Foto

Žurnāls „Ir” esot par atklātību? Apskatieties shēmu, kā tiek paslēpti šī žurnāla akcionāri

Pierādījums, ka žurnāls Ir nav tik nevainīgs, kā iztaisās. Patiesībā, ka tas ir tieši tāds...