Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Nepieciešams finansiāls atbalsts augstākās komunistu un čekistu nomenklatūras sarakstu publiskošanai

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čakša tēlo vidusskolnieci

17.05.2018. 20:34

celku. Tik norūpējusies par savu kājstarpi, ka nevar atšķirt ministriju no bērna sava. Tipna čībiņās un simulē profesori. Visaptverošu kvalitātes principu gaismā. Nulle un krāpniece Čakša. Norūpējusies.

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 19:16

»

Troļļu ganss

atstimulē sev


Jūtams, ka esat seksuāli norūpējies komentāru rakstinieks. Tiklīdz vārdi, kuri atšķiras no "pofig", tad uzreiz zem jostas vietas. Iesaku izmantot pazīšanos ar zaļajiem mērģļiem un meklēt sekspatologa pakalpojumus :-)

Atbildēt

HJ335

17.05.2018. 18:52

Vecrīgā blakus šai ZZ$ prostitūtai apstājas Q7, un Augusts pa salona logu jautā:

-Ko proti par 50EUR?
-Pilnīgi visu!
-Kāp iekšā, palīdzēsi mājai betonēt pamatus!

Atbildēt

Litrs

17.05.2018. 17:37

Neko nav melojuši - ārzemju experti atklāja kur sisadmins glabā otru litru Uizkija!! :D

Tā ir ierobežotas pieejanības informācija, lai Eds, Latvijā.lv sisadmini neizdomā slēpt fljagu ISO 9000 rokas grāmtā - tur neviens nekad vēl nav ieskatijies!!! ;)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 17:05

»

Troļļu ganam

Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas...


It kā varētu pesimistiski piekrist, ka ZZS & JV & NA turpinās tupēt pie viena galda, šķībi skatīsies viens uz otru un turēs pigu kabatā līdz izdevīgam brīdim un par visa tā bariņa līderi būs kārtējais vājonis. Tomēr, ja skatāmies uz VM ministru rindu, tad izteiktu regresiju tomēr neredzam. Redz pat zaļo mērģļu pārstāvis Jēkabnamā šodien lecās, ka patreizējā ministre uz iepriekšējo fona ir super un puper. Un te pat tam tipam ir kaut kāda taisnība. Ne jau Čakša sagrāva veselības nozari, roķeles pielika visi no patreizējās koalīcijas un no citu politisko miroņu partijām. Patreizējā ministre ir viegli manipulējama, ne pārāk kompetenta persona, ar visai viduvēju CV un nesakārtotu ģimenes dzīvi. Iepriekšējais zaļo mērgļu ministrs bija pilnīgi citāds tipiņš, pirms tam rullēja, laikam, ka subjektīvi godīgs cilvēks, kuram nepaveicās iepatikties vienai rižai bestijai. Kas bija pirms tam? Kas tik tur nebija! Viens par otru košāks, savtīgāks un stulbāks. Kamēr pareizus jautājumus uzdos visai pretvalstiski noskaņota partija un stāvokli pareizi vērtēs viens ārsts, kurš var skatīties uz jaunu, neadekvāti dārgu ēku caur logu ar sapuvušu rāmi appelējušā sienā, bet tauta sajūsmā brēks par visu notiekošo, tikmēr Jums būs taisnība. Tomēr varbūt varam cerēt, ka brīdī, kad tuvinieki sāks mirt viens pēc otra, dzīvi palikušie sāks balsot nedaudz atbildīgāk?

Atbildēt

Elziņš

17.05.2018. 16:21

Pilnīgi pareizi, par padomnieku E veselībā pieņemta ILZE ĀBOLIŅA, tukša gaisa solītāja, kura neko nav spējīga izdarīt, bet naudu saņemt gan. Tad skaidrs - kur ir Juris Pūce, tur Ilze Āboliņa un kāpēc Pūce tik
ļoti virzīja viendzimuma pāru reģistrācija likumu. Viņiem, ka tik sagrābt naudu un nokārtot savas lietas Kāda vispār ir izglī'tība Ilzei Āboliņai?

Atbildēt

Troļļu ganam

17.05.2018. 14:28

»

Troļļu gans

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām...


Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas?

Kārtējā Jūsu kļūda. Tauta labticīgi ir ticīga visādām blēņām. Galvenais - jo lielākas blēņas, jo efektīvāka ir marketinga/PR budžeta atdeve. Vērojot politisko partiju reklāmas, nepamet sajūta, ka tās veidotas cilvēkiem ar izteikti pazeminātu intelekta koeficientu. Viss viņiem izdosies, ja pat Jūs domājat par pretējo. Gan ZZS, gan Vienotībai, gan NA. Tāds nu ir mazdūšīgas, kašķīgas, izteikti konservatīvas un pretī nerunājošas tautas liktenis, gluži kā tajā dziesmā - "Весь народ живет в говне, а говно живет вполне." / Semjon Slepakov

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 13:45

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām ir vienalga zem kura gulties apakšā. Zaļie mērgļi pēc pašapmierināšanās no tribīnes domā, ka vēlētājs ir tik dumjš, ka turpinās vēlēt par mērgļiem, cerot, ka tūlīt tūlīt, pēc 5 gadu zaļo mērgļu veselības nozares rullēšanas, būs brīnumi, putukrējuma kalni un ķīseļa ielejas.

Atbildēt

Kļimoviča maita

17.05.2018. 13:32

Orvela kuce! Tu Čakša?

Atbildēt

lzs

17.05.2018. 11:31

»

Anna

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC


gan var pārmest tikai Čāčas melus - pie pārējā lzs nav vainojama :)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:23

»

Troļļu ganss

pofig


Paldies par komentāru rakstīšanas stimulēšanu, ko nu es bez Jums, mans jaunais, jaukais un reti vārdbagātīgais partneri, darītu :-)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:22

Ar tādu koalīcijas partneri, kā zaļie mērgļi, ar tāādu veselības ministri priekšgalā (vai pakaļgalā) abi pārējie vārguļi, izčākstējušas vienotības un iepuvušas nacionālās idejas veidolā, rudenī varēs sūkāt pirkstus ārpus Jēkabielas nama. Rudens rezultāts būs spīdošs, zaļie mērgļi ar jaunu deputāti Čakšas izskatā (piemēram, Bārčas vietā, kurai kārtējo reizi neizdosies pārlēkāties no vienas laivas otrā) varēs turpināt graut veselības nozari, šķiežot miljonus un savācot visvisādus vazaņķus savā paspārnē.

Atbildēt

Anna

17.05.2018. 10:37

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC !

Atbildēt

neķītrais

17.05.2018. 10:30

sieviete ar milzīgu potenciālu orālajā sexā..-vnk nav savā vietā..

Atbildēt

med

17.05.2018. 08:15

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Ja par kvotām . Tad es nu nekādi nevaru sūdzēties . Jau 2017 pamatīgi iedeva . Pat neizpilde bija ,administrācija spieda . Šī gada kvotas .... It kā esot plus mīnus tas pats , bet realitātē jau no gada sākuma pārstrāde . Nesaprotu kvotu došanas principu . Kurš zin paskaidrojiet . Vai iestādei dod konkrētu summu un tad šefs sadala ,cik kam . Vai konkrēti specialitātei .

Atbildēt

VAIRAK NODOKLUUUUUUU

17.05.2018. 07:34

TIPISKI IR TAUTAI MELOT

Atbildēt

Ieva

17.05.2018. 07:31

»

Troļļu ganss

pofig


Kas tad nu? Izsīkums? Nav ko teikt? Vai veselības jomā viss kārtībā? Vai tiešām Vāne atkodusi, kurš no VM darbiniekiem savu darbdienu pavadīja slēpdamies aiz nika Troļļu gans?

Atbildēt

ak šī balinātā latgale

17.05.2018. 07:11

plus kučinskis...........par dzemedībām beidzot samaksāja?

Atbildēt

Jaunā Vienotība

17.05.2018. 05:42

'Vienotība' neatbalstīs Čakšas demisijas pieprasījumu
LETA | vakar, 19:05

Atbildēt

Orvela kuce

17.05.2018. 00:11

Znacit neviens neko nav saciniijis un eveseliibna turpina agoneet!

Atbildēt

Bzz

17.05.2018. 00:07

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Tīrākā Gebelsa propagandiste, ļoti labs tandēms ar Kučinski. Vēlreiz saku - viņi gada sākumā izmeta kvotas, rindas it kā samazinājās, bet jaunas kvotas daudzās jomās nav iedotas!!! Tāpēc it kā rindas samazinājušās, jo poliklīnikas nepieraksta pacientus uz vēlākiem datumiem, jo nav izdalītas kvotas un tad nav arī rindas!!!

Vispār kā labā šī daiļdirsēju banda strādā? Ar šīm putina propagandistu metodēm?

Atbildēt

Bzz

16.05.2018. 23:47

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav vispār, ja nav izdalītas kvotas!! Tikai gada sākumā ar rindām bija mazliet labāk, bet tas notika Kučinska un Čakšas PR vajadzībām, ka ķipa mēs tādi baigie malači esam. Čakšas un Kučinska publiskā ļurināšana atgādina Krievijas zombijjašikos redzēto. Bail pat iedomāties, ko šie savā starpā diskutē aiz slēgtām durvīm.

Atbildēt

juris

16.05.2018. 22:05

Visa valsts turas uz meliem.....

Atbildēt

Troļļu ganss

16.05.2018. 21:55

pofig

Atbildēt

jautājums

16.05.2018. 21:51

Cik no Čakšas otkatus saņem Ķučinskis, ka to, kas katram redzams, viņš neredz un klaji atbalsta šīs zoss zagšanu

Atbildēt

J

16.05.2018. 21:43

Kā parasti dārgais SIA "AA Projekts" piesūcies kā dēle. Šie papīra eksperti ir pie katras naudīgās sistēmas.

Atbildēt

Janka

16.05.2018. 20:58

Nav stresa! Galvenais Ministres IT shēmu virzītājs un "Eksperstu" koordinātors ir kundzes ex vīrs Juris Pūce - SIA Klein Tech services, kurā iepriekš strādāja RAKUS/VM galvenā legāli noformētā abās vietās, iekārtu un IT shēmotāja Ilze Āboliņa. 1,8 mio aizies švirkstēdami bez jebkāda konkursa.otrs variants uzkabinās vecam konkursam kurā uzvarētājs ir sia aa projekts. apmeklējot iub mājas lapu skaidri redzams ka abas kompānijas sader , kā cimdiņš ar rociņu :) Pilnsabiedrība "AA Projekts un KleinTech Services". Valstī viss ir kŗtībā, cepaties te un citās lapās cik tik uzziet, zaļai pīlei ūdens neķer.

Atbildēt

Ieva

16.05.2018. 20:51

Kur tad Ttoļļu gans pazudis?

Atbildēt

Bībers

16.05.2018. 20:25

Vispār bildē čakšai acis kā narkomānei - ar ziliem apļiem acu vietā.... Brrrr

Atbildēt

6.oktobris aizvien tuvāk

16.05.2018. 20:18

Bet nevienai no trim koalīcijas partijām,pret šādu melošanu iebildumu nav!

Atbildēt

Kad

16.05.2018. 20:15

Čakšai uzdeva jautājumu,cik izmaksāja ekspertu pakalpojumi,viņa atbildēja ļoti nekonkrēti.Kučinski! Jūs reiz teicāt,ka neciešat melus un necietīsiet!Velti bučojāt aiz lieliem priekiem,ka kundze palika stāvoklī...

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 19:35

Vispār jau arī Lattelecom, Exigen un citi arī var tikt uzskatīti pat "starptautiskiem ekspertiem"! "Starptautisks" nozīmē tikai to, ka uzņēmums darbojas globālā tirgū, bet neko nenorāda uz viņa mītnes valsti.

Atbildēt

cc

16.05.2018. 19:14

Dūklavs, Čakša, Vējonis ......

NEKOMPETENTU KOLCHOZNIEKU PLEJĀDE

ZZS ....tas visu izsaka

Un mazais vīrelis Ventspilī tikai smejās

Jo lielāku pelēcību un nekompetenci ieliek jo augstākā amatā - jo zemak tas lieksies roku bučot..

Tas nekas, ka Latvija brūk un jūk kā kāršu nams

Atbildēt

NNNNNNNNNNNNNNNN

16.05.2018. 19:10

ZZS SHEMU MINISTRI

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 18:51

..no darba nost...viennozīmīgi😠

Atbildēt

vispār

16.05.2018. 18:46

Tie varēja būt arī pašu izstrādātāju nolīgti eksperti, jo diez vai sistēmu nodeva un var vairs nelikties ne zinis.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

16.05.2018. 18:42

Galvenā kļūda bija tāda, ka projektu vadīja daži ierēdņi, sadalot vairākos savstarpēji nekoordinētos iepirkumos. Säkumā daudz laika un naudas notrallināja koncepciju, vadlīniju un kontracepciju rakstīšanā... un visā jaucās iekšā ministri un valsts sekretāri. Viens no Nacionālā veselības dienesta vadītājiem, Dr. Māris Taube aizgāja atpakaļ uz psihiatrisko slimnīcu, jo tur ir mierīgāk.

Atbildēt

to Pietiek

16.05.2018. 17:49

Šobrīd ministrijas var slēgt līgumus ar sev vēlamam konsultāciju kompānijām līdz 10 tūksstošiem, sarunu procedūrā, kas tiek arī darīts. Tāpēc publiski dati par šiem darījumiem nebūs pieejami. Jā, minētais kvalitātes pārbaudes iepirkums ir 2014. gads - bet vai tad ar e-veselību bija viss kārtībā? 2014.gadā viss strādāja, bet 2016.gadā viss bija slikti? Tā vietā lai valsts paziņotu sevi par cietušo un mēģinātu piedzīt naudu par nepadarītiem vaibrāķā darbiem, ministre mēģina taisnoties! Kāpēc piemēram nav piedzīti līdzekļi par skolas.lv? 3 miljonus valsts reāli samaksāja, bet produkta ta nav? Viss aizmirsts?

Atbildēt

Pilsonis

16.05.2018. 17:32

Kādi starptautiskie eksperti? Tās visas ir SIA, kur īpašnieki ir vietējie bāleliņi. Tik vien ir no tām ārzemēm kā angliskie nosaukumi. Ministre laikam nebūs ieskatījusies Uzņēmumu reģistra datos. Konkurss gan tāds interesants bijis, ja jau kvalitātes uzraugi ir atrasti, tad par faktiski uzraudzīto e-veselības brāķi beidzot īstie vainīgie ir atrasti. Čakčai tagad ir divas iespējas - vai nu upurēt šos "kvalitātes uzraugus", vai upurēties pasai, ar godu atkāpjoties no ministres amata. Citādi ZZS, kā krievi saka, ir nemanot pienācis kirdih, jo partijas reitings Čakčas e-veselības nacionālās katastrofas dēļ jau tagad ir būtiski sarucis.

Atbildēt

Lina

16.05.2018. 17:27

Tas, kā Čakša zobiem un nagiem krampjaini turas pie ministres krēsla, jau sāk šķist aizdomīgi. Pat viņas tikko dzimušais zīdainis, kam taču vairāk par visu ir šobrīd vajadzīga māte, viņai nav pietiekams iemesls atstāties. Vai tikai Čakšas aste nav pamatīgi kaut kur iecirsta - - - un kāds cits diktē, ko viņai darīt un ko nedarīt.

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2018. 17:06

»

opā

No IUB...


Jūsu minētais ir 2014. gada iepirkums - tas kaut kā galīgi neiet kopā ar Čakšas paziņojumiem.
Bet par ieteikumu paldies! Pacentīsimies.

Atbildēt

opā

16.05.2018. 17:00

No IUB:
E-veselības integrētās sistēmas izstrādes kvalitātes uzraudzības darbi (72200000-7, 79418000-7, 72220000-3, 72000000-5)
Piegādātājs (-ji): SIA "Ernst&Young Baltic" (40003593454), SIA "Corporate Consulting" (40103167628), SIA "AA Projekts" (40003572522)

Zīmīgi, ka iepriekšminētie figurē IUB iepirkumos praktiski lielākajā daļā dažādu ministriju e- projektu realizācijā. VARAM šie silda rokas kopumā vairāk nekā 100 miljonu vērtos projektos!!! Lato, vai vari papētīt, kas ir šie "universālie" kareivji, kas māk uzrakstīt pozitīvus atzinumus e-mēsliem, kur valsts ieguldījusi simtiem miljonu eiro? Vai tā kāda jauna, vēl neatrasta shēma? e-veselība, e-skola, e-kultūras brīnumi un e-pārvalde. Kāpēc viņus vieno nestrādājošas vai slikti funkcionējošas sistēmas? Kā tas var būt ka vieni un tie pāsi raksta iepirkuma konkursa nolikumus, piedalās iepirkumos un vēlāk vēl vērtē savu darbu? Vai tas nav klajš interešu konflikts? Vai vienkārši brutāla valsts izzagšana?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Artuss Kaimiņš man un sabiedrībai meloja jau no paša sākuma

FotoŠodien publiski rezultējās process, kas tikai aizsākts jau 2017. gadā - KNAB beidzot ir apstiprinājis, ka informācijai, kuru es un vēl vairāki cilvēki paudām 2016. gadā, aizejot no KPV LV, ir arī tiesiski pierādāms pamats.
Lasīt visu...

21

Kā un kāpēc "Lattelecom" zaudē klientus

Foto"Nekur jūs neliksieties!" un "Nevis jūs esat vajadzīgi mums, bet mēs - jums!" - pēc šādiem pamatuzstādījumiem joprojām strādā daļēji Latvijas valstij piederošā SIA Lattelecom. Nosūtu jums savu saraksti, kas uzskatāmi parāda iemeslus, kuru dēļ Lattelecom - tas pats, kura vadītājs Juris Gulbis (attēlā) saņem astronomisku algu par savām "titāniskajām pūlēm", - ar katru gadu zaudē aizvien lielāku klientu skaitu, tos pārņemot privātuzņēmumiem, kuri katru klientu uzskata par savu lielāko vērtību.
Lasīt visu...

21

Valstsbaznīcas mirāža

FotoLai cik garšīgi ne man vienam būtu noskatīties, kā mūžam tik pašpārliecinātie "nacionālkonservatīvie" oļiņieši paši bāž savu galvu ilūziju cilpā un paši braši lec no ķeblīša, bailes par mieru sabiedrībā un par valsts pamatiem tomēr ir daudz stiprākas.
Lasīt visu...

12

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

FotoPēdējās divās nedēļās vēroju notiekošo mūsu valstī. Un ir pienācis brīdis, kad sirds pilna. Lai gan varētu rakstīt ar konkrētiem vārdiem un konkrētām situācijām, mēģināšu pavisam īsi, kodolīgi ar neitrālu skatījumu.
Lasīt visu...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība varai

1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas...

Foto

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

Atkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā...

Foto

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam...

Foto

Biznesa neveiksminieki ar savām marionetēm grib ietekmēt politiku

Viļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils...

Foto

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

Sabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas...

Foto

Kāpēc es nekandidēšu 13. Saeimas vēlēšanās

No kura saraksta es startēšu Saeimas vēlēšanās? Pēdējā pusgada laikā to aizvien intensīvāk man jautā žurnālisti. Mana atbilde ir –...

Foto

KPV LV metamorfoze no Kaimiņa par Gobzemu

Kopš Alda Gobzema kļūšanas par KPV LV premjera amata kandidātu partija ir ar jaunu sparu metusies priekšvēlēšanu cīņā un...

Foto

Pret malkas ciršanu kapos Dievs un Daba neiebilst?

It kā nopietni cilvēki reizēm kļūst pārsteidzoši romantiski. Varbūt pat sīrupaini. "Atzīšos, būšana dabā ir manas dzīves nepieciešamība....

Foto

Izglītības reforma jāpilnveido

Ažiotāža ap Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzīto izglītības reformu ir pārspīlēta. Mēģinājumi notiekošo uzdot par labo un ļauno spēku cīņu ir kaitīgi reformas...

Foto

Kāds Pabriks pārlaidās no ligzdas uz ligzdu

Katru reizi, kad no ekrāna kāds/kāda LTV Panorāmā traģiski aizžņaugtā balsī vēsta “saskaņā ar tādu-un-tādu aptauju Saeimā iekļūtu/neiekļūtu tie-un-tie”, atcerieties: tās...

Foto

Par kontrolējošo iestāžu rīcību ēnu ekonomikas apkarošanā būvniecības nozarē

Latvijas Republikas Saeimā tiek virzīts likumprojekts “Grozījums Darba likumā”, kas paredz papildināt Darba likuma 68.pantu ar trešo...

Foto

Atbildības difūzija un sociālais slinkums

Sabiedrības garīgi attīstītajā daļā aktuāls ir jautājums „Kāpēc tauta tik ilgi samierinās ar cilvēciski pazemojošo dzīvi un tautas acīmredzamo bojāeju?”. Škiet,...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas sabiedriskajam medijam

Šonedēļ kāda politiķa ceturtās partijas nomaiņas pasākumā Latvijas Televīzija translēja iepriekš saskaņotu tiešraidi no kādas partijas biroja. Šajā sakarā man kā...

Foto

Kas ir Kremļa guļošais aģents Slava Dombrovskis?

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas politisko cirku pāršalca kāda negaidīta ziņa. Par prokremliskās partijas „Saskaņa” iespējamo premjera kandidātu tika izvirzīts liberāļu cienītais...

Foto

Kā padarīt politiķa arodu grūtāku un atbildīgāku?

Pēc tikai četriem mēnešiem notiks Saeimas vēlēšanas - notikums, kuru gaida ikviens. Pilsoniski aktīvā sabiedrības daļa - cerībā kaut...

Foto

Mēs dzīvojam „Mēness aptieku” monopola zvaigznājā. Kas to pieļāva?

Es zinu, ka tad, kad gaišā dienas laikā nošauj cilvēku un valsts mokās ar naudas trūkumu daudzās...

Foto

Mēs ne par ko neatbildam, vainīgs noteikti ir kāds cits

Atbilstoši Ministru kabineta 2010. gada 26. oktobra noteikumu Nr. 1001 „Kārtība, kādā Maksātnespējas administrācija izvēlas un...

Foto

„Vienotību” pametu tāpēc, ka mana, pieredzējuša politiķa misija ir palīdzēt jauniem cilvēkiem politikā

“Nu jau pāris gadus visos iespējamos formātos un forumos esmu runājis par plašu...

Foto

Vai Putina solītās „ausis” beidzot iegūs varu Latvijā?

Vladimirs Putins 2005.gadā publiski solīja, ka Latvija Abreni nekad neatgūs. Vienīgais, ko Latvija dabūšot, būs miruša ēzeļa ausis....

Foto

Labklājības ministrija nepilda solījumus un neatbalsta audžuģimenes

Aizvadītajā nedēļā Saeimā izskatīja PPA ''Latvijas Reģionu Apvienība'' (LRA) pieprasījumu labklājības ministram Jānim Reiram nekavējoties sniegt skaidrojumu par to,...

Foto

Kaitniecība, nolaidība Rīgas ielu būvē?

Man liekas, ka Rīgā darbojas kaut kāda sazvērestība. Paskatieties, kas notika ar tramvaja sliežu remontu VEF-Jugla. Aizliegti, izmainīti visi - kā...

Foto

Akadēmiskais kapitālisms un izglītības sadisms

Jautājums: vai tādā humānā sfērā kā izglītība ir iespējams sadisms – nenormāla tieksme uz cietsirdību un tīksmināšanās par citu ciešanām? Atbilde:...

Foto

Par grozījumiem Vispārējās izglītības likumā un Izglītības likumā

Kā vecāki vēlamies izteikt atbalstu Valsts izglītības satura centra īstenotā ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb Skola2030...

Foto

Ierobežos iespējas uzzināt par valsts pārvaldes amatu konkursiem

Gatavojot grozījumus Valsts civildienesta likumā, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešajam lasījumam iekļāva un atbalstīja priekšlikumu vairs...